Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretlek..! DE nem tudom megmondani, hogy miért.... fórum

Szeretlek..! DE nem tudom megmondani, hogy miért.... (beszélgetős fórum)


11. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 2. - RoniSize)
2009. jan. 31. 16:20
Ez így van!
10. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 9. - 0d95c4707c)
2009. jan. 31. 15:22

igen de a jót amíg össze keverjük az érzéseinkkel addig csak körülírni tudjuk!

Bár vannak akik erre képtelenek, de ők a tipikus félemberek és kicsit gondolkodás nélküliek! :)

Nem elég érettek agyilag és hiába van diplomája vagy akármi -ha érzelmi világa a talajvízszint alatt van! Meg sok esetben megszokja a jót a fél ember és minden napossá válik, de sajnos ez nem a sorozat amit este meg nézz és másnap képes róla beszélni -itt komolyabb dolgok vannak amiket sem körülírni sem értékelni nem tud


ebből jönnek a válás az erőltet menet, még egy gyerek meg az majd össze tart minket cucc!

blabla hisz már rég meg ette a penész!


Vak vezet világtalant!

azt mikor egyik ki meri nyitni a szemét jön a ciki! és a kérdésekre a másik által : őőőőő fázis késés ...őőőőőőő hát jó a palacsintád, vagy bele lehet veled rúgni! :D nevetséges kicsit az ilyen réteg!

2009. jan. 31. 15:03
Dehogy, nem ez lett volna a lényeg. Teljesen rendben van ha egy barát, társ szemtől-szembe őszintén, egyenesen megmondja hibáztunk. Amire fel akartam hívni a figyelmet, ha a másik jól csinál valamit, ha valamit nagyon szeretünk benne... azt miért nem mondjuk meg? miért nem tudjuk megfogalmazni? A kontraszt lett volna a lényeg. Ha azt meg tudjuk mondani építő jelleggel, hogy mi a baj, azt is meg kellene tudni mondani, mi a jó! vagy nem? Szerintem sokan esnek ebbe a hibába.
8. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 7. - 0d95c4707c)
2009. jan. 31. 14:47

Ergo ha egy "barát" jó szándékkal számodra kicsit sértően közli : hogy te baszki hát hülye vagy?

akkor az nem helyes!


Szerintem meg legyen vér és tartás tisztesség és tisztelet, és igen mondja ki a szemembe, hogy baszki te meg vagy húzatva!

Én ezt többre tartom, mint hogy utána közös ismerőseinkkel a hátam mögött kibeszéljen!

2009. jan. 31. 14:22

Ami miatt felmerült bennem a kérdés: egyszer voltam egy pszichiáter előadásán, ahol többeket megkérdezett a témával kapcsolatban, és jó pár ember kivételével nem tudtak hirtelen választ adni, sokakat nagyon zavarba ejtő szituáció kerekedett. Nekem is el kellett gondolkodnom rajta, legyen az egy barát, egy társ stb… vagy talán saját magunkról sem tudjuk sokszor mi az, amit szeretünk önmagunkban, vagy ha tudjuk is, nem tudjuk szavakba önteni, és tudatni a másikkal.

Amit nem kedvelünk a másikban, azt könnyebben megfogalmazzunk és könnyebben meg is mondjuk az illetőnek. Ami szerintem ebben a formában nem helyes.

6. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 1. - 0d95c4707c)
2009. jan. 31. 14:19

szerintem a szeretett

nem lehet meg magyarázni!

max körülírom!


hogy szeretem mikor hajnalban azt ahogy rám nézel! Szeretem, az apró gyarlóságaid(mindig elpakolod a cipőmet, papucsomat) amitől néha falra mászok, de ezzel érzékelteted bennem, hogy igaz sok esetben elfejtem de azért néha már magamtól is a helyére teszem!

szeretem ha őszintén kimondód a gondolataid, és ha őszintén rám figyelve meg hallgatsz! Stb....


ezzel mind csak körül írjuk a szeretett!

hisz mikor elveszítjük párunkat akkor jövünk rá hogy mennyire is közel állt hozzánk!

és mennyire jól is éreztem önmagam mellette!

Persze fáj egy ilyen, de le kell zárni és mosolyogva tovább élni a kis nyomoronc életünket... remélve hogy másban is meg találhatjuk a kölcsönös tisztelet és érzéseket!

És őt önmagáért fogjuk szeretni nem azért mert az előtte lévőt leltük meg benne! :)

vagy valami ilyesmi :D


-de ott a másik dolog is... ha kimondóm lehet gyengének érez -vagy én érzem magam gyengének és sebezhetőnek!

szóval elég fúra! :)

Meg magyarázhatatlan -de körül lehet írni bizonyos részeit!

2009. jan. 31. 14:01
Addig jó még nem tudod megmagyarázni :) :D
2009. jan. 31. 13:52
Miért kellene tudni megmagyarázni? Ha Voltál már szerelmes biztosan tudod milyen az, amikor ha csak Rá gondolsz forog Veled a Világ, a gyomrod összeszorul, ha Vele Vagy minden szép. Szerintem azt igazán nem lehet szavakba foglalni, hogy mit szeretsz Benne. ŐT, az egész lényét, úgy ahogy Van.
2009. jan. 31. 13:43

Hát nem tudom, én részemről sosem tudtam megmagyarázni, hogy mit szeretek a páromban, mindig csak az jut eszembe, hogy "téged", azt aki vagy.

Nem tudok kiemelni egyetlen dolgot a sok közül, ennyi mindent nem is lehet elmondani, nagyon sok dolog van benne, amit szeretek, még azok is, amikkel bosszant, ezt nem lehet így szavakkal elmondani szerintem

2009. jan. 31. 13:37
Valahol régen azt olvastam, hogy akkor szeretünk valakit igazán, ha nem tudjuk megmagyarázni, miért is szeretjük....
2009. jan. 31. 13:36

Szeretlek!- mondjuk sokszor könnyedén. És már jön is a kérdés: És mit szeretsz bennem?

Te meg tudod/ meg tudtad fogalmazni, hogy mi az amit szeretsz/ szerettél a (volt)párodban? Meg is mondtad neki? Számít-e, hogy kimondjuk a választ? Tetted már fel te is ezt a kérdést? Kaptál is rá választ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook