Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » T-Home Sat Tv. Véleményeket szeretnék, ismeri valaki? fórum

T-Home Sat Tv. Véleményeket szeretnék, ismeri valaki? (tudásbázis kérdés)


1 2
2013. jan. 8. 20:28
azt írja, hogy nem létezik a fájl
2013. jan. 8. 20:25
Nekünk ilyen volt évekig, gond nem volt vele, csak ha vihar volt, de ez érthető. Most iptvre váltottunk.. egy rakás kaka. hetente leáll az adás. a sat.os évekkel jobb
52. r-iett
2013. jan. 8. 12:44
2 éve van nekünk,ha nagyon borús az idő hát akkor nincs adás,de ez benne van a pakliba. 1 éve köttetünk rá még 1 beltérit ami intek és zúg + nagyon csúnya és néha a kártyát meg kell piszkálni mert nem érzékeli :S A zúgást úgy oldjuk meg,hogy áramtalanítjuk estére. Amit először kaptunk az egy szép modern kinézetű fekete és az ég világon semmi baj nincs vele...amikor ezt a rusnyaságot hozták a miért pont ez kérdésemre az volt a válasz,hogy most már csak ilyen van nekik és ez sokkal "jobb" valami + miatt mint a régebbi fajta :S Hát nem tudom lehet a régebbi valami csatlakozással vagy valamivel kevesebbet tud,de szép,nem zúg,a kártyát se kell piszkálni stb stb ..Egyébként anno még a kábeles ups-el több bajom volt.
51. f303be5590 (válaszként erre: 50. - F303be5590)
2012. jún. 12. 19:27
úgy értem a beltériket :D:D:D
2012. jún. 12. 19:27

nehezen tudsz szabadulni tőle. levélben nem fogadják el a felmondást. személyesen beballagsz, aszongya a tag vidd a postára. :D és add fel ott

tuxy meg aszonta átveszi ezeket most :D

keverik a szezont a fazonnal, telefont kapcsolják ki a tv helyett, szóval gáz

2012. jún. 12. 19:19

Nekünk akció keretében ingyen szerelték.

Az előző, régi parabola tányérját már régebben levettük, arra tették az újat, mert ott jött be rendesen az adás. Éppen csak egy "erkély-tartó" kellett még hozzá,de volt náluk. Semmit nem fizettünk.

Én meg vagyok elégedve a szolgáltatással. Örülök, hogy alacsonyan van a tányérja, mert télen, ha behavazódik, akkor elmegy az adás. De elég, ha lesőpri az ember a tányérből a havat.

2011. márc. 6. 13:24

Hello!

Most szeretnék sat tv-t t-home-tól, más lehetőség sajnos nincs:S Kint a "prérin":)

Annyi kérdésem lenne, hogy a beszerelés mennyi? Azt láttam hogy 5 e az egyszeri díj, de olvastam olyat a honlapjukon, hogy a tányér elhelyzhetőségét vagy mit az előfizetőnek kell biztosítani, de ha nem akkor a t-home megcsinálja de az 20-27 e. Szóval végül is mennyi az annyi?

Előre is köszi:)

Szép napot:)

2011. febr. 6. 09:55
kivették a csomagból a mezzot.
46. canyon
2011. febr. 6. 08:56
sziasztok.két hónapja van t-home szat tv.m,és meg kell mondjam hogy nagyon meg vagyok vele elégedve.A kép és a hang kiváló.A műsór választék is tökéletesen megfelel.Néha megakad a kép,de szerintem nem zavaró.A műsor listák könnyen kezelhetőek.Azt vettem észre,hogy sokan elég gyerekes dolgok miatt gőrcsölnek.Pl.nem tudnak felvenni videóra.Elmondom mindenkinek aki esetleg még nem tudná.drága kis hazánkban már nagyon-nagyon régóta van már internet.Ha valamiről lemaradtok, ott meglehet nézni,vagy akár le is tőlthetitek.Azt már senki se várja el a t-home-tól hogy a tv-t is ők kapcsolják be hejettünk.Én csak azt tudom javasólni mindenkinek hogy dőljön hátra a kényelmes fotelébe,és élvezze a kiváló kép és hangminőséget és szórakozzon jól. Canyon
2009. nov. 8. 01:18

T-hom-mal tele a hócipőnk!

3 hete telefonálunk mert nem tudjuk elintézni amit akarunk!

44. Első
2009. nov. 5. 07:39

Sziasztok!


Intek beltéri egységünk van. Ehhez keresek univerzális távirányítóhoz kódot. A távirányítóm thomson roc 6306.

43. Leslie22 (válaszként erre: 23. - T-morcos)
2009. okt. 1. 13:49

Hali!

Nekem jó tapasztalataim is vannak velük kapcsolatban.A bekötést az igényléshez képest hamar megcsinálták.Viszont a beltéri sokszori frissítési igényétől már elegem van.De az az érdekes hogy a két beltéri közül csak az egyik szeret mindig szoftvert frissíteni.Hogy van ez?

Más!Ki tudja melyik szolgáltatónál van benne a csatornakínálatban a Filmmúzeum csatorna?

42. martandi (válaszként erre: 25. - T-morcos)
2009. ápr. 24. 00:08

"Nekem például net csomagváltás óta nem működik

a My T-Home ügyintézős oldalam,

és hiába írok nekik már egy fél éve,

nem csinálnak vele semmit"


T-morcos!

T-Home oldalon a telefon (MT)azonosítóddal és jelszavaddal jelentkezzél be. Mivel a váltás óta egy számlán kapod a szolgáltatást, arra a folyószámlára állították be az internetet is, a régi T-Online-os megszünt. Így látni fogod a szolgáltatásaidat és a számláidat is.

2009. ápr. 3. 21:26
én a t-homnál dolgozok sat tv-t szerlek és nekem is az a véleményem hogy elég gagyik ezek a setup boxok. Az Intek boxok talán valamivel jobbak mint az ADB-k.
40. Szuma85 (válaszként erre: 32. - T-morcos)
2009. ápr. 3. 21:20
amos 4w
39. Serry (válaszként erre: 38. - Asolyom)
2009. márc. 25. 15:07
Ehhez nem értek. Nekünk T-home tv-nk van.
2009. márc. 25. 13:21

Ez egy Intek HD-S10CX beltéri. (Nekünk csak Sat TV van). Kétlem, hogy ez rögzítene bármit is. De ha mégis így van, akkor hogy lehet ezt előhívni belőle?


Kicsit nevetséges, hogy amit anno egy kábel antennával, és egy videómagnóval meg tudtam csinálni, az ma nem megy egy digitális tévével, és egy DVD felvevővel.

37. Serry (válaszként erre: 36. - Asolyom)
2009. márc. 25. 12:46
A T-home tv settop boxa eleve rögzíti 50 gigáig a műsorokat. Ezeket átmásolnám ha tudnám, de erre még nincs megoldás.
2009. márc. 25. 09:01

Üdv!


Nem tudom, hogy a problémámra létezik-e megoldás, de a 1412-es számon nem tudtak semmit mondani. Tegnap kötöttem össze a beltérit egy DVD felvevővel egy SCART kábellel.


1. Nem tudom, hogy ez a beltéri egyáltalán programozható-e (én nem találtam erről semmit), vagy mindig be kell kapcsoljam előre, ha fel akarok venni vmit?


2. Mivel a beltériből annak a csatornának jele jön ki, amit nézek, így csak azt tudom felvenni, ami éppen megy. Ennek így nem túl sok értelme van.


3. Elvileg lehetne párhuzamos, vagy átfedésben levő műsorokat is felvenni, de csak akkor, ha a felvevő tunerját be tudnám hangolni. Viszont ez a beltérin keresztül nem megy, az antenna kábelt meg direktben nem lehet a felvevőbe bedugni.

35. Serry (válaszként erre: 32. - T-morcos)
2009. márc. 17. 13:44
Nálunk össze van kötve a szgép és a sep-tobox. Lehet valahogyan a sep-tobox winyójáról menteni máshová a felvett műsorokat?
34. kopus
2009. márc. 17. 13:36

Nekem tegnap(09.03.16.) kötötték be úgy , hogy a 09.01.05-én rendeltem meg a szolgáltatást.


Egy furcsa dolgot tapasztaltam már így az elején: ha VCR SCART csatiba a DVD van bedugva és nézem a tv átkapcsol a DVD-re, de ha lekapcsolom a DVD-t akkor nem jön kép a set-up box-ból csak hang.

33. Obsoleta (válaszként erre: 32. - T-morcos)
2009. márc. 2. 08:23
Köszi.
2009. márc. 2. 00:29

Obsoleta



T-Home Sat TV másik műhold: AMOS 3

2009. márc. 2. 00:29

barbara89


1.nekem is hasonló a gondom,

nincs az INTEK beltérin

ilyen elalvási időzítő



2.állítólag mindegy,

hogy a beltéri ki van-e kapcsolva vagy sem,

mert ugyanannyit fogyaszt,

valaki lemérte, és írta egy fórumon

prohardver.hu-n, ha jól emlékszem

2009. febr. 26. 21:34

Sziasztok!


Lenne egy kérdésem: éppen most harcolok a Digivel, mivel a tányéros tv-jük tányérját a szellőző bádoglemezére rakták. Ami lötyög stb., mondván, le vagyunk árnyékolva (paneles vagyok), és máshova nem lehetett. Szolgáltatót váltanék, szerintetek a T-home-os tányérnál is várhatóak hasonló gondok? Vagy az más műhold, vagy könnyebben talál jelet?

2009. febr. 26. 21:22

SZIASZTOK!!


nekünk is ost kötötték be eddig nincs vele bajom, jó a kép és a hang minőség, és a csatornák széles választékából válogathatok.

1 problémám van:

Én ugy szoktam elaludni, hogy "be sleep-elem" a tvt amikor álmos vagyok, ugy kb 60 percre és utána kikapcsol (eddig kábeltv volt). na most ugye ha a SET TOP BOX bevan kapcsolva (és bevan kapcsolva mert hát azt néztem... ) és kikapcsol a tv, amikor énmár javában huzom a lóbört, akkor az nem kapcsol ki.

Kérdem én:

1. Nem lehet valahogy automatikus kikapcsolásra állítani a SET TOP BOXot?

És ha reggelig bekapcsolva marad, akkor nem lesz baja? (mert hát elég meleg egy idö után...)

2. Mit tegyek? :)



*********** válaszaitokat és segítségeteket előre is köszönöm ******************

2009. febr. 24. 13:04

BELTÉRIKRŐL KÉPEK:


[b]T-Home Sat TV-hez


itt találsz pár képet:[/b]


lefotózva: beltéri minden irányból, csatlakozók, vezetékezés, beltéri doboza;


szkennelve: a mellékelt használati útmutató



[b]T-Home Sat TV[/b]


[b]INTEK HD-S10CX beltéri (set-top-box) KÉPEK:[/b]


[img] [link]


://rapidshare.com/files/198894087/T-HOME.Sat.TV__INTEK.HD-S10CX.SET-TOP-BOX____KEPEK_3648x2736.rar



[b]T-Home Sat TV[/b]


[b]INTEK HD-S10CX beltéri (set-top-box) HASZNÁLATI ÚTMUTATÓ:[/b]


[img] [link]


://rapidshare.com/files/199169289/T-HOME.Sat.TV__INTEK.HD-S10CX.SET-TOP-BOX____HASZNALATI_UTMUTATO_2300x1700.rar



Rapidshare.com link letöltése:

Kattints a Free user gombra.

Várj míg visszaszámol.

A bejött kék színű, DOWNLOAD feliratú gombra kattintva töltheted le.



ADB-hez pedig itt:

://kep.tar.hu/teejayclub/50621879#2

2009. febr. 24. 13:01

Az INTEK-es beltérihez még egy kis tapasztalat.


A beltéri SCART csatlakozójára rákötöttem


a DVD-lejátszómat, hogy a beltérin keresztül nézzek DVD-t.



Azt tapasztaltam, hogy valamiért a DVD minőségét eléggé lerontja a beltéri,


míg ha a TV SCART csatlakozójára kötöttem rá közvetlenül a DVD-lejátszómat,


akkor rendben volt a DVD.

26. badonyimariaeva (válaszként erre: 22. - F8db0709b8)
2009. febr. 20. 22:46

Én is beköttettem,de nagyon megbántam!

Minden szolgáltató,ad próba lehetőséget,ők is ezt ígérték.Nekem már másnap itt voltak és be is kötötték,majd én két hétre elutaztam.

Mikor haza jöttem azt hallgattam,hogy mi zúg annyira.

A beltéri egység volt az,nem tudtam tőle aludni,ezért éjszakára kihúztam.Másnap jöttek egy másik egységgel,de ez sem nyerte el a tetszésemet,ezért bementem a központba és közöltem,hogy nekem ez a szolgáltató nem azt nyújtja amit én szeretnék.Azt mondták,hogy harmincezer forintot kell fizetnem,mert alá írtam a hűségnyilatkozatot,semmi próba,csak fizessek ha nem kérem.A telefon vonal is elég sűrűn vacakol nálam is,és ha telefon vonal nincs,akkor semmi!

Én is azt kérdeztem tőlük legutóbb,hogy mi van avval,akinek nincs mobil telefon,gondolok itt az idősekre,mert van ilyen.Azt mondta a hölgy,hogy akkor kimegy a telefonfülkébe és onnan telefonál,ha gondja van.

Letelik a hűségnyilatkozat és vége velük!

2009. febr. 17. 00:37

filcike

számomra még mindig nem derült ki, hogy milyen TV-d van, IPTV vagy Sat TV


Ha IPTV, akkor lehet, hogy nem elég a sávszélessége a "mazzagnak", amin jön a net.

Meg asszem a központtól való távolság is befolyásolja.



A számlázással kapcsolatban szerintem hívd föl őket: 1412



Ahogy növekszik a cég, és egyre több ügyfele lesz, tényleg egyre nehezebben intézik el az ügyeket.

Pedig az első időkben nagyon jól szervezettek voltak, ezért is választottam őket.



Nekem például net csomagváltás óta nem működik

a My T-Home ügyintézős oldalam,

és hiába írok nekik már egy fél éve,

nem csinálnak vele semmit.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook