Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Illatos fürdők fórum

Illatos fürdők (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Illatos fürdők

2008. dec. 11. 13:13
Nagyon jó dolog ez, hogy fel lett sorolva, mi mire jó. Legalább hangulatomhoz igazítva fogom tudni használni őke. Szuper!
2007. jún. 20. 20:06
Nagyon szeretem a kádfürdőt.Érdekes módon nem habcsodákban,csak tiszta vízben +szappan ,a tusolás csak olyan "kutyafutta" dolog a számomra:)
2006. márc. 15. 17:08
Én a saját készítésű illóolajos fürdőkre, borogatásokra esküszöm. Barátnőm masszőr, ő segít az összeállításban, férjem gyógyszerész, ő pedig a beszerzésben.
2005. dec. 2. 13:35
A DMben is van baromi sokféle fürdősó. Az ember újjászületik ezeken a téli estéken tőle :) Én ezeket szoktam variálni. Van amelyik pezseg is, az elég vicces.
2005. nov. 17. 10:34
Egyáltalán nem. Sajnos sokkal inkább a habfürdők szárítanak. A tökéletes az a sós fürdőknél, ha az ember teste magától megszárad törülköző nélkül. Én mondjuk meg szoktam törülközni...
6. emagdi (válaszként erre: 5. - *Gyöngy*)
2005. nov. 17. 09:27

szia!

nem szárad ki a sós víztől a bőröd?

2005. nov. 16. 15:16

Sziasztok!


A fürdőhöz visszatérve.

Én már régen leszoktam az illatos habfürdő-csodákról, és rátértem egy egészségesebb fajtára.

Ez pedig úgy néz ki, hogy 1 kg tengeri só (kb.80-90 Ft.) belezutty a meleg fürdőbe.

Nők számára egyébként is nagyon ajánlott a sós fürdővíz, mert a nemi szervekre nagyon jó hatással van.

4. kisgé (válaszként erre: 3. - Mimari69)
2005. okt. 28. 14:18

Szia!


Hát 13 összetevős és ez otthoni használatban azért nem jó, vagy elég, mert ehhez kellenek masszázs fogások is.

2005. okt. 28. 11:27
Szia Kisgé!Megosztanád e velünk milyen illóolajokat használtok a "háj"masszázshoz?Köszi szépen!
2005. okt. 28. 11:03

Apropó illóolaj.

Most hogy 1 éve lefogytam, most nekiálltam sportolni egy másfél hónapja és egy kedves barátnőm hájmasszázst* csinál rajtam illóolajokból összállított krémmel. Nagyon kiváncsi vagyok az eredményre, akarok 4-4 cm-t fogyni derékból és csípőből.


*hájmasszást csak én hívom így, ez egy zsírsejt összetörő művelet, az elején fájdalmas, de fogyasztó hatású. A barinőm vagy 15 cm-t fogyott vele-neki azért van miből.

1. Hoxa
2005. okt. 27. 15:49
Bár ma még nagyon szépen süt a nap, hamarosan itt a tél, a forró fürdők időszaka. Ilyenkor különösen jól esik a kádba ereszkedni, így kipihenni fizikai -szellemi fáradtságunkat, vagy csak egyszerűen felmelegedni egy fagyos nap után.

Ma már nagyon sok lehetőség van a fürdővíz illatosítására, kaphatunk fürdősót, aromatablettát, habfürdőtömböt, vagy akár pezsgőfürdő-labdacsokat is.
De akár magunk is személyre szabhatjuk az illatokat. Nem kell más hozzá, mint néhány illóolaj és egy kis tej.

Ugrás a teljes írásra: Illatos fürdők

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook