Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Idősek otthonában kinek a felelőssége megcsinálni az otthonba a nagymamámnak vett motoros ágyat, nekünk vagy az ott dolgozóknak? fórum

Idősek otthonában kinek a felelőssége megcsinálni az otthonba a nagymamámnak vett motoros ágyat, nekünk vagy az ott dolgozóknak? (tudásbázis kérdés)

12. ileus
2009. febr. 3. 02:40

Szia!

Én úgy tudom, és sztem ez a logikus is, te nem azért fizettél az otthonnak, hogy ugymond az állapotának megfelelő berendezéseket biztositsák, karbantarsák, hanem ami

- a legfontosabb ! a szerződésben le van irva.

- étkeztetés, felügyelet, stb.

Tehát ha te, vagy a HT-ja ugy gondolja, a mamának más ágyra van szüksége, intézi ahogy akarja, ha viszont nincs HT-ja a betegnek, akkor megnézheted

pl. a mamád szomszédját .....

Sztem jobban jársz, ha TE kezedbe veszed ezt az ágy kérdést, mert máshogy nem fog menni :)

Üdv.

11. panasonic (válaszként erre: 6. - E8e68503db)
2009. febr. 2. 20:24
Elírtam, nem ágyrácsot kellene venni hanem szerintük egy ágy alapot mert ez az ágy ami van az 80 cm viszont az ágyrács 90 cm.
10. panasonic (válaszként erre: 8. - Pinpilla)
2009. febr. 2. 10:37

Igen, de a nagymamám nem azért fizet, hogy a karbantartók akik azért vannak hogy az ilyen problémákat megcsinálják hogy mi csináljuk meg.

Az is felmerült hogy mi hogy csináltuk meg és ott is meg lehetne ezt oldani de a válasz az nem biztonságos(amikor össze van csavarva) ilyenkor nem tudunk mit tenni.

9. panasonic (válaszként erre: 6. - E8e68503db)
2009. febr. 2. 10:31
Igen ezt mondták az otthonba
2009. jan. 31. 15:44
Véleményem szerint ha ti vásároltátok neki,akkor nektekell megcsináltatni.Ha az intézeté.akkor ezt nekik is kell megcsináltatni.
2009. jan. 30. 13:45
ágyrács
2009. jan. 30. 13:45
A motoros ágy rácshoz kellene vennetek még rácsot??
2009. jan. 30. 12:45

Most voltunk lent tegnap előtt és a gazdasági igazgatónő is bejött és monsta hogy vegyünk akkor hozzá egy ágyrácsot is, mondtuk neki hogy ez egy speciális motoros ágyrács amit az ágra kell rögzíteni ahogy mi otthon is tettük és nem árulnak hozzá ilyen rácsot.

Tudni kell hogy nagymamámnak a mostani ágya meg van emelve ilyen fa alátéttel amit az otthon csinált. Ugyanolyan kellene csak szélessebb és nem az ágy alá hanem az ágyra rögzítve és akkor mindn jó lenne. Erre a válasz vegyünk az ágyhoz ágyrácsot.

De ilyt nem árulnak, nem tudjuk mi tévők legyünk.

4. e8e68503db (válaszként erre: 3. - Panasonic)
2009. jan. 30. 12:40

Hát ez jó kérdés.

De szerintem ezt az otthon vezetőségével kellene megbeszélni.

2009. jan. 30. 12:24

Egy olyan kérdésem lenne, hogy nagymamám most idősek otthonába van. Vettünk egy motoros ágy rácsot. Hétvégén ott volt nálunk a nagymamám elhoztuk pár napra és megcsináltuk neki mivel nagyon nehezen mozog ezzel hátha könnyebb lesz.

Most viszont vissza vittük az otthonba és az otthon nem csinálja meg neki hogy tudja használni, pedig ugyanolyan ágy.

A kérdésem az lennehogy ilyenkor kinek a felelőssége megcsinálni az otthonba (karbantartók segítségével) vagy nekünk? (teszem fel hogy nagymamámnak nincs családja megveszi az ágyat akkor kidob feleslegesen több tízezret mert nem csinálja meg az otthon?)

2. e8e68503db (válaszként erre: 1. - Panasonic)
2009. jan. 30. 12:14

Szia!

Én dolgoztam idősek otthonában.

2009. jan. 30. 12:13

Sziasztok!


lenne egy olyan kérdésem,hogy van-e köztetek olyan aki idősek otthonába dolgozik vagy jártas ilyen témába?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook