Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tükröm, tükröm mondd meg nékem... fórum

Tükröm, tükröm mondd meg nékem... (beszélgetős fórum)


2015. dec. 28. 01:07
:D nincs kérdés
5. csornyeiida (válaszként erre: 4. - Amaranth)
2009. jan. 31. 11:12
Én tudok nagyon jókat, ha írsz szivesen ssegítek.
2009. jan. 31. 10:13

Ha valaki tud valami jól ható krémet szem ráncra,30 év felettieknek,és egy jó arcfeszesítőt, akkor írja meg nekem priviben.Olyan sok a választék, hogy nem tudom eldönteni melyiket vegyem meg ami biztos is h hat.Amiket eddig választottam nem hatottak. Narancsbőr ellen próbálta már vki a vákumos kezelést?Ha igen,akkor mik a tapasztalatok?


ÍRJATOK!

2009. jan. 30. 19:25
Narancsbőr ellen én is kiváncsian várom a válaszokat.Én már mindent kipróbáltam de semmi sem hat.Voltam már LPG-n is de az sem múlasztotta el.Ha van valakinek tapasztalata az alfamasszázsról (az a kapszula szerű kabin amből a fej kint van és jó meleg van benne),az irjon!
2009. jan. 30. 12:40

Szia!

Szerintem az alvás, a sok folyadék, és egy kis sport sokat segít. A masszázs is fontos, főleg a problémás területeken, és oldja a stresszt.

Olvastam gyakorlatokról, amik segítenek a mell izomzatának karbantartásában.

A szellemi frissesség megőrzésére pedig a keresztrejtvények fejtése jó módszer. :)

2009. jan. 30. 08:29

Sziasztok


Ki milyen természetes módszereket tesz meg a fiatalság megőrzése érdekében,pl.:ráncok,narancsbőr stb.ellen?És hogyan lehet bőrünket,mellünket minél szebbé,feszesebbé tenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook