Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mennyire hatásos a szolárium, ha erre kifejlesztett kozmetikumot használ az ember?Mi a véleményetek?Milyet használtok? fórum

Mennyire hatásos a szolárium, ha erre kifejlesztett kozmetikumot használ az ember?Mi a véleményetek?Milyet használtok? (tudásbázis kérdés)


2010. márc. 26. 12:59

sziasztok!

én valahogy félek ezektől, bár lehet csak a tudatlanság miatt.

Ettől nem lehetsz foltos?

Mármint ha nem kened el egyenletesen.

Bár én keverem a barnitóval...ahhoz van vmi köze?

vagy hogy működik ez igazából? lehet butaságokat kérdezek, de nem tudom tényleg, viszont érdekelne!

2009. nov. 25. 14:28
Én az australian goldot szeretem,szeretem a többit is,de ettöl lesz a legszebb a bőröm.
2009. jan. 29. 16:43

Szia!


Én használtam szolizselét. A neve Hawaian Tropic szoláriumzselé. Nagyon szép lesz a színed tőle, és nem szárad ki a bőröd. Hátránya, hogy nekem elég érzékeny a bőröm, így a mellkasom, hátam kipattogott tőle. Nem hiszem, hogy teljesen természetes anyagokból van összetéve. Így túlérzékenyeknek nem ajánlom. Ezek a zselék elég drágák, és kevés ideig tartanak ki, viszont a színed csodás lesz.

2009. jan. 29. 16:32

Helló Mindenkinek!

Arra keresem a választ, hogy kinek milyen tapasztalati vannak a szolikrémekkel kapcsolatban, mert elég sok info kering velük kapcsolatban.Tapasztalataim szerint kell, hogy használjuk ezeket a készítményeket a bőrünk kiszáradása és megóvása miatt.

Ötleteket, véleményeket és válaszokat kérek!

Köszönöm mindenki hozzászólását!

Ildi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook