Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Csodák igenis vannak, és az álmok néha valóra válnak fórum

Csodák igenis vannak, és az álmok néha valóra válnak (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Csodák igenis vannak, és az álmok néha valóra válnak

1 2
2009. ápr. 6. 13:14

Most olvastam a cikked!

Hihetetlen akaraterőd van, ami tényleg meghozta gyümölcsét! Gratulálok hozzá!

Légy boldog, élvezd, azt hiszem írhatom, új életed minden percét!

Grat, grat, grat!:)

2009. márc. 26. 16:41
Ez nem csoda, kitartásodnak, és akaraterődnek köszönheted amit elértél. Szívből gratulálok, további sok sikert!
46. jkiacz (válaszként erre: 45. - Fadigflo)
2009. márc. 1. 21:27

Az én válaszadásomra reagáltad?

Ha igen akkor köszönöm.

Azért vannak az életében nehéz pillanatok mikor azt mondják a környezetemben hogy úgysem fog sikerűlni.

Én körülöttem is van ilyen ember.pl anyósom aki negatív beállítottságú.

Persze voltam én is úgy hogy belekezdtem és nem csináltam végig mert különböző beszólások voltak részéről és feladtam.

De most megfogadtam hogy az én életemet veszem előtérbe és nem érdekel senki más gondja,hiszen az én gondomat sem oldja meg senki.Nekem kell megküzdenem vele. Azt mondtam ha kell átlépek mindenkin( Persze bizonyos határig) és végigviszem a kitűzőtt célomat.

2009. márc. 1. 21:09
Neked gratulálok :) Azokat meg, akik nem hisznek a siker erejében, sajnálom... Mert (és itt megcáfolnám a cikk címét) aki elszánt, az mindenre képes. Nem kell várni a csodára. Meg kell mozdulni érte ;)
44. jkiacz
2009. márc. 1. 20:22

Mit is mondjak!


Én is csak GRATULÁLNI tudok! Nagyon bűszke vagyok rád így ismeretlenűl is .

Jó olvasni ilyen cikkeket mert ez azt jelenti hogy meg lehet csinálni csak nagyon nagy akarat és kitartás kell hozzá.

Én ebben az évben kezdtem el (2009 január 28-a hétfői nap) és nekem is a kitűzőtt célom -20 kiló junius végéig. Mintha egy belső hangocska mondta volna hogy itt az idő arra hogy elkezdjem.Ez volt a negyedik hetem.Az első két hét után ráálltam a mérlegre és még ugyanannyi voltam de nem keseredtem el.Majd egy hétre rá újra mérlegre álltam és 2 kilóval mutatott kevesebbet.Nagyon örültem neki. Esténként csak fehérje alapú ételeket eszek 6 óra után.

Jó érzés és hiszek benne hogy június végére le is megy.

Minden az agyban dől el.

Higgyél magadban és meglesz az álom súly.


Üdv

jkiacz

2009. márc. 1. 11:39
Gratulálni szeretnék! Csak így tovább!
2009. febr. 19. 11:58

Nagyon gratula!!!! Büszke lehetsz magadra, mert ez az egész nagy kitartásra, és önfegyelemre utal!

Tudom, hogy min mész keresztül, én is éppen ezt csinálom... Ahogy írtad ehhez is fel kell nőni.

Sok puszi, és legyél csak büszke, mert nagyon is van mire!!! ;)

2009. febr. 8. 12:58
Gratulálok a kitartásodhoz.Megcsináltad,megcsinálod!
40. ana60
2009. febr. 6. 23:34
sok kitartást kivánok Neked. Gratulálok az elérd eredményeidhez és ne add fel mert az álmok mindig valóra válnak, az igaz, hogy nekünk is kell segiteni egy kicsit, és akkor a siker BIZTOs Csak igy tovább
2009. febr. 6. 15:34
Gratulálok!Csak így tovább:)
38. winny
2009. febr. 5. 17:39

Gratulálok!

A kitartásod követésre méltó:)

2009. febr. 5. 10:02
Nagyon Köszönöm! :)
36. Zsuan
2009. febr. 3. 17:38
Szia! Szívből gratulálok! :)
2009. febr. 3. 14:37
Gratulálok neked!
2009. febr. 2. 23:15
Gratula neked és köszönöm, hogy leírtad a történeted...erőt ad, de komolyan. A mérleget máris száműztem a napi rutinból :) ! További sikereket kívánok!
33. bige (válaszként erre: 32. - 8b7d2fea94)
2009. jan. 31. 23:46

szia!


CAYENNE BORSOT bármelyik közértben kapsz, de a nagyobb áruházakban biztosan

2009. jan. 31. 23:18
SZIASZTOK! ÉRDEKLÖDNÉK, HOGY A JUHARSZIRUP DIÉTÁHOZ SZÜKSÉGES CAYENNE BORSOT HOL TUDOM BESZEREZNI? SEGÍTSETEK!
2009. jan. 31. 14:12
Gratulálok nagyon ügyes vagy!
2009. jan. 31. 12:02
Gratulálok!:)
2009. jan. 31. 06:44
gratulálok jó ilyen írásokat olvasni mert bizonyíték arra hogy nincs lehetetlen.
2009. jan. 31. 06:31
Gratulálok a kitartásodhoz. Erőt ad nekem is...Az én álomsúlyom a 68 kg, de már 75-tel is boldog lennék.
2009. jan. 31. 01:25
én is minden jót kivánok a gratulációm mellé:)
2009. jan. 31. 01:22
Köszönöm szépen! :)
2009. jan. 30. 23:56
Minden elismerésem nagyon ügyes vagy,de írhatnám azt is elszánt és KITARTÓ ez a lényeg a kitartás nagyon erősnek kell lenni és te az voltál és sikerült .Én ezen a héten kezdtem el egy a te módszeredhez hasonló diétát,2 éve szültem 32 éves vagyok,168cm és van 35kg feleslegem amitől megszeretnék szabadulni és megmondom őszintén nagyon sok erőt adott a te eredményed és minden siker történet.Minden jót kívánok a továbbiakban jó egészséget és az élet minden területén ilyen sikereket.Remélem nem soká én is leírhatom a fogyásom történetét.
24. sirq
2009. jan. 30. 18:18

Gratulálok! Sokat szenvedhettél, de most már élvezd az életet, így tovább!!!!!!!!

Üdv

Éva

23. 8895df940c (válaszként erre: 21. - Zarahell)
2009. jan. 30. 10:36
Hát igen,még rövid távon is nehéz,hát még egy életen át!Ráadásul odáig is el lehet jutni,hogy napi 500 kcal-tól is tud hízni az ember.A legtöbb diéta 1000-1200-at ajánl,anyukám ettöl heti 1 kg-ot HÌZOTT!Aztán ehhez jön hozzá,hogy naponta fözök a családnak,a light és szénhidrátszegény menü szóba sem jöhet a férjem és a gyerekeim számára.Magamnak külön kell mindent elkészíteni,szinte SOHA nem ehetek a családdal együtt ugyanazt.Ez bármilyen hihetetlen,még a férjemet is kikészíti.Aztán a sport,na az külön kihívás,éhségtöl szédelegve hegyi túrák,sí,úszás,még az otthoni tréning gépek a legelviselhetöbbek.Ott legalább ha elájulok a vércukor leeséstöl,hát legalább otthon vagyok és max.a padlóra esek,nem pedig pl.le egy szakadékba.Aztán takarítás,házimunka,nekem természetesen nincs bejárónöm,folyik az izzadság a szemembe,szinte alig látok,csípi a szemem,hajpánt ide vagy oda.Még szerencse,hogy vizet lehet inni és MÀSOKNAK jó falatokat fözni közben én "dözsölhetek"kb. egy kis tálka sovány túróval mondjuk paprikával,uborkával.Nagyon szuper eredményt elérni,de egy életen át lemondani,társaságban HANGOSAN KOROG a gyomrom ezt nem lehet visszatartani,nagyon megalázó...De csinálni kell,tudom,küzdés nélkül meg rosszabb lenne.
2009. jan. 30. 10:36
Ügyes lány!!!!!!!!!
2009. jan. 30. 09:29

:) Elolvastam a cikket! Kitartó egy csaj vagy! :)

Nekem szerencsére nincs problémám a súlyommal. Örülök is ennek, mert én egyszerűen nem bírom, ha nem ehetek azt, amit akarok.. Epeműtétem előtt kellett diétázni 3 hónapig, hogy ne akadjanak be a kövecskék, de kész voltam!! Számoltam vissza a heteket, hogy mikor lesz a műtét. Több hónapos diétától kiakadnék, az tuti.

Szóval, hajrá! :)

2009. jan. 29. 20:45
Gratulálok, ez igen!
19. Seele (válaszként erre: 17. - 8895df940c)
2009. jan. 29. 16:47
Igen, Önnek teljesen igaza van, van még előttem jó pár dolog ami miatt "meginoghatok". Egyébként meg sosem zavart ha másokat láttam enni pl édességet! Egyáltalán nem vagyok egy édesszájú sőt a cola chips meg az ehhez hasonló dolgokat sem szerettem igazán! Nálam nem ez volt a probléma! De visszatérve a tárgyhoz, biztosan nehéz lesz megtartani, de ez nem baj! Viszont abban is biztos vagyok, hogy nem fogom visszahízni! Hogy miért? Mert ha már most megveszek 1 db kocka csokit visszagondolok azokra az évekre amikor még kórosan elhízott voltam és mennyit szenvedtem! Ha viszont eljön az idő, amikor a sors megáld egy babával, akkor sem fogok aggódni ugyan úgy fogok figyelni az étkezéseknél! Hiszen manapság hány kismama van aki a terhesség alatt is kicsit diétázik vagy odafigyel a súlyára! Úgy gondolom, hogy mindent meglehet tenni, annak érdekében, hogy ne hízzam vissza a leadott kilókat!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook