Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ki mivel gyógyította meg a Myoma betegségét? fórum

Ki mivel gyógyította meg a Myoma betegségét? (tudásbázis kérdés)


2010. márc. 21. 18:01
A myoma az méhizomzat jóindulat elváltozása, megvastagodása. Amíg nem okoz komoly panaszt, nincs mit tenni. Ha igen, akkor a műtét. Évtizedeken át szenvedni?? Akkor inkább a műtét, és néhány hónap múlva el lehet felejteni az egészet.
4. 5fe333ca04 (válaszként erre: 3. - Pandamaci)
2009. jan. 29. 07:53

Pandamaci!


Ne öregítsd le magad! Én is 45 éves vagyok.

Nekem 2007októberében vagy hogy állapította meg az orvos hogy kezd kirajzolódni, és egy másfélév múlva teljesen kirajzolódik. Tulajdonképp a kor haladtával a hormonháztartásom már nem olyan, egyoldalú a hormontermelésem, de szerettem volna még egy gyereket, ezért nem írt akkor fel gyógyszert. Azt mondta menjek vissza félév múlva, és ha nem vagyok terhes akkor felír valamit, de nem mentem vissza, és nem is akarok, de nem érzem hogy lenne myomám. Ezt háton fekve a has benyomásával szoktam nézni ahogy a nőgyógyászok. Próbálok tudomást sem venni arról hogy van ilyen bajom.

2009. jan. 29. 07:46
Gondolom, fiatal vagy,hát próbálkozz mindennel, aminek utána lehet nézni. Nekem egy éve azt mondta a nőgyógyászom, hogy erre nincs se gyógyszer, se gyógytea, legfeljebb a kellemetlen tüneteket lehet velük mérsékelni. Én azért a Te pártodon vagyok. Az én utam Neked nem jó, mert én már 50 éves vagyok, és fél év alatt két férfiökölnyire (!) nőtt a méhem a myómám miatt. Az volt a gond, hogy kegyetlenül nyomott egy ideget, ezért annyira fájt a derekam, hogy ülni egyszerűen nem tudtam. Muszáj volt eltávolítani a méhemet. De meg kell mondjam, nem bánom. Én már nem vagyok szülőkorban, plusz a műtét másnapjától megszűnt az összes fájdalmam, nem kell védekezni, stb. Sok sikert, biztos találsz valami megoldást.
2009. jan. 29. 07:36
Engem ugyan megoperáltak rá endoszkóposan, de egyszer-kétszer léböjtöltem is rá, 1-2 heteket, mert valahol azt olvastam, hogy a szervezet, ha nem kap fehérjét, akkor ezt a szervezet "felesleges" részéből vonja el. De ezt ne vedd szentírásnak, mindenesetre 4 éve volt az operáció, és semmi gondom, holott annak idején a méhemet is ki akarták venni, csak nem hagytam.
2009. jan. 29. 07:27
Nem akarok gyógyszereket enni és idővel megműtettni a Myomámat! Természetes gyógymódot próbált már valaki használni rá és meg is gyógyult? Mit ajánlotok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook