Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Cukorbetegek és azok akiket érdekel a téma ide!! fórum

Cukorbetegek és azok akiket érdekel a téma ide!! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
288. lolinno (válaszként erre: 286. - Icus)
2007. jún. 6. 18:22

kérdezd meg másik gyógyszertárban is! biztos h akkor ez a magisztrális díj változó. valahol csak pár ft!

egyébként hogy van a férjed? milyen cukrokat mér?

mennyire tudja koordinálni a kajálási rohamait?

287. marika1 (válaszként erre: 273. - Angyalka76)
2007. jún. 4. 16:29
Örömmel venném, ha a cukorbetegségednél alkalmazott és hatásos módszerről kicsit bővebben is írnál. Érdekel nagyon, mint sajnos, érdekelt félt. Köszönettel szasz.mari@freemail.hu
286. Icus (válaszként erre: 285. - Lolinno)
2007. jún. 1. 19:49
Padlót is fogtam, amikor megkaptam a blokkot. Lehet, hogy gyógyszertára válogatja? Legközelebb megkérdezem egy másik gyógyszertárba. Egyébként én azt hittem, hogy ingyenes.
285. lolinno (válaszként erre: 284. - Icus)
2007. jún. 1. 17:54
az durva!!!150 magisztális??itt kb 20ft.....összesen olyan 220ft/900g
284. Icus (válaszként erre: 283. - Lolinno)
2007. jún. 1. 07:38
De, akkor mi értelme van? Ugyanúgy nem süthetek vele, mert a CH ugyan az. Akkor csak felesleges pénz kidobás, mert nem is ingyen van. 0.5kg 300 ft+180ft magisztrális munkadij.
283. lolinno (válaszként erre: 282. - Icus)
2007. máj. 31. 21:02
a fruktóz csak saját magunk átverése....ugyanannyi ch....csak lassabban szívódik fel. de nekem megdobja a cukrom igy is...erről is leszoktam :-)
282. Icus (válaszként erre: 281. - Lolinno)
2007. máj. 22. 18:23

Nem mondod komolyan?

Akkor mi értelme van, ennek?

281. lolinno (válaszként erre: 278. - Icus)
2007. máj. 22. 14:05
jobban jársz süssinával :-))
280. Icus (válaszként erre: 279. - Szexibébi)
2007. máj. 18. 16:41
Te cukros vagy? Mert akkor nem sok. Ha meg nem vagy cukros, akkor miért irod, hogy "csak"? Szerintem az már magas. Bár most már nem is tudom, mennyi a normális érték. Nekem 4-4,5 szokott lenne.
2007. máj. 18. 14:08
nekem az éhgyomri vércukrom csak 6,5
278. Icus
2007. máj. 17. 11:18

Akkor ez is olyan mint a kristálycukor? Akkoe jobban járok, ha "süsina"-val főzők. Abban nincs kalória és ch.


Csak annyira megörültem neki, hogy mindjárt sütöttem "rízskók"-ot úgy izlet az Uramnak, hogy egy fél tepszivel befalt belőle. Nem is evett mást ebédre, meg vacsira csak ezt.

277. Icus (válaszként erre: 276. - Lolinno)
2007. máj. 17. 11:15
Nem tudom, mi ez, csak az anyosom iratta, fel sajár megának és nekünk adta. Csak annyi van rá írva édesítő szer. De, a mi háziorvosunk azt mondta a mamának, hogy csak fél kiló jár.
276. lolinno (válaszként erre: 275. - Icus)
2007. máj. 17. 10:39

fruktóz v édesítőszer(sorbitoli) amit vettél?

a fruktóz majdnem ugyanannyi ct-t tartalmaz mint a kristály, csak 30 % alatti glikémiás indexel rendelkezik. tehát sokkal lassabban emeli a vc-t.

én mindig felíratom az adagot a dokival. de nem 500g hanem havi 900g-ot lehet felíratni. érdemes kihasználni a lehetőséget. bár a kelt és piskóta tészta összeesik tőle...

275. Icus
2007. máj. 16. 14:21
A cukrosok, kapnak minden hónapban 0,5kg édasítőszert a gyógyszertárban. Ez micsoda tulajdonképpen? Használja valamelyikötök? Ebben mennyi a Ch és a kalória?Ma, rizsfelfújtat készítettem vele, olyan mintha cukrot használtam volna.
2007. máj. 14. 13:10

Sziasztok!A férjem kettes tipusú cukorbeteg volt.

De meggyógyult,már nem kell neki gyógyszert szedni.Lefogyott kb 25 kilót,és a testkontroll gyógyította meg!

2007. máj. 14. 12:34

Sziasztok!

Szeretném megosztani tapasztalatomat azokkal a cukorbetegekkel,akik régóta cukrosak,és nehezen tudják kezelni a vércukorszintjüket.

Nekem is nehezen ment,néha nagyon jó volt,és néha kezelhetetlen szinten voltam.

Volt amikor folyamatosan,25 felett volt a cukrom,és úgy tudtam segíteni magamon,hogy Aloe Vera termékeket fogyasztok,(de az sem mindegy,hogy melyiket)és azóta normalizálódott a cukrom.

A folyamatos magas cukor szővődménye is megjelent,a lábamba érszűkület keletkezett,és mostmár egyre kevésbé érzem.

A termékeknek köszönhetően,már csak a talpamban érzem a nyomát az érszűkületnek,de tudom,hogy ezek a termékek jók,és nincsenek tele kemikáliával mint a gyógyszerek,amit felírnak az egyiket a másikra.

Sokkal jobban érzem magam,mint mielőtt cukorbeteg lettem,de ez a lehetőség bárki előtt ott van,hogy kipróbálja.

Szivesen megosztom a többi tapasztalatom,ha valakit érdekel:)

272. alma20
2007. máj. 7. 16:45

Hahó!

Mindenki eltünt?!

271. Icus (válaszként erre: 269. - Druida)
2007. ápr. 7. 12:24

OKÉ! Most már értem miről beszeltél. Szerintem, ezek a dolgok, inkább pszhihések, mint gyakorlatiasak. A természetgyógyászat, az agykontrol, jó "dolog", de nem helyettesíti az orvostudományt. Igen én is hallottam olyan eseteket, hogy csodálatos felgyógyulások voltak, de ezek a ritkábbak, sőt szerintem a nagyon ritkák. Abban, már jobban hiszek, ha valakinek valamilyen problémája van, és ő gyökeresen megváltoztatja az életét, itt szó szerint értve, akkor a szervezete tud regenerálódni. De, itt is csak bizonyos esetekben.


A cukorbetegség, az asztma, vagy akár a haj korpásodása, világméretű betegség, biztos vagyok benne, a mai anyagias világban, nagyobb hasznot hoznak ezek a betetgségek akkor, ha betegségek maradnak, mintha a végleg meggyógyítanák azokat.

270. druida (válaszként erre: 266. - Lolinno)
2007. ápr. 1. 15:56

Nem vagyok egy sértődős fajta. :)

Azt azért nem értem, hogy miben nem hiszel. Azokat az ismereteket tanultam, mint a hivatalos orvoslás képviselői és ugyanott. Ők a "felkentek".

Az ott tanultak csak nagyon kis mértékben működtek és működnek a valódi okok kiderítésében. A keleti orvoslás már sokkal jobb eredményeket tud felmutatni az okok kiderítésében. És van egy magasabb fokozat, amit a keleti feladatmegoldó-rendszerek is ismernek. (Mi is azt alkalmazzuk.) De ott is csak olyan esetekben alkalmazzák, amikor az alkalmazható. Az alkalmazhatóság lehetőségét az az ember határozza meg, akinek szüksége lenne agy adott probléma megoldására. Ha nem alkalmas rá, akkor nem alkalmazzák esetében. Ha a tudományos nyugati orvoslás esetén azzal jössz, hogy neked nincs időd 67 vizsgálat elvégzésére hogy pontosabb képet kapjon a kezelőorvos a veled kapcsolatos eseményekről, akkor a kezedbe nyom két tablettát, és menj Isten hírével. Ezt jelenti az alkalmasság. Ebben az esetben is.

269. druida (válaszként erre: 265. - Icus)
2007. ápr. 1. 15:49

Nem egy van, hanem több. A nagy részüket nem gépekkel és mesterséges vegyi anyagokkal lehet használatba venni. Vannak természetes, de iparilag nem gyártható szerek. Pl. a zöldárpa-lé, vagy a búzafű-lé. Vagy a citromlé, vagy a mandarinlé és e két citrus magolaja. De ezeket a füveket/gyümölcsöket nem nagyüzemi termesztésből kell beszerezni, hanem otthon termeszteni. Mindegyiket lehet.

Ezek önmagukban egyenként nem oldják meg a cukorbetegség jelenségét, de az egyéni alkalmazásmódok megtalálásával (arra is vannak módszerek) magas szinten lehet ezekkel a természetes anyagokkal támogatni a sejtek újraképződését. Mégpedig a helyes funkciójú sejtek újraképződését. Persze nem csak ezek az anyagok vannak, hanem még mások is. Nagyobb részüket be kell vinni a szervezetbe, kisebb részük külsőleg alkalmazandó. A cukorbetegségnek nevezett jelenség egy eredmény. A szervezet több folymamatának eredeti funkciótól történő eltérésének eredménye. Meg lehet közelíteni ezt a jelenséget a sejtek genetikai kódjának megváltoztatási irányából is. Minden sejtcsoportnak egyedi genetikai kódja van. Ez nagyon nagy adat/informció-mennyiség, ezért nem is foglalkoznak vele tudományosan. A megoldás sem tudományosan ismert. De vannak olyanok, akik mégis ismerik.

Vannak erre tudományos kutatások is, de mivel a módszer alkalmazásához szükséges anyagok nem gyárthatók ipari eljárásokkal, és a módszer némely eleme kívül esik a hivatalos tudomány felfogóképességén, így csak kevés publikus ismeret van ezzel kapcsolatban. Ami pedig elérhető, az leginkább csak érdekes rövidhír formájában jelenik meg még a tudományosnak legkevésbé nevezhető írott sajtóban is.

Persze a jelenségeket vizsgálta a tudomány, de mivel nem tud mit kezdeni vele és az ipar felől nem jön pénzügyi támogatás a kutatások végzéséhez, így a legtöbb ilyen felismerés az egyéb irányú tudományos kutatások "melléktermékeként" jön létre.

A nem fizikai-kémiai részével legérthetőbben és legkönnyebben Agykontroll-tanfolyamon tudsz megismerkedni. Ott bizonyítékot is kapsz arra, hogy van sok olyan dolog, amit nem tudományos alapon megmagyarázni és kutatni kell, hanem használni. (Persze van rá magyarázat, de a pontos megértéséhez szükséges ismeretek nem terjedtek el a közgondolkodásban. Ez nem a te hibád, mások akarták hogy így legyen. Ettől még részletes, és pontosan megérthető ismeretek vannak. És ami a lényeg: irányítható a folyamat.)

Ezért nem írok részletes leírást ezekről az eljárásokról. Ha valaki valóban használni szeretné őket, ő megtalálja azokat az embereket, akik segíthetnek neki ebben. De mivel az eljárások (inkább eljárás-sorozatok) egyénileg meglehetősen eltérőek, így az így szerzett ismeretek leginkább csak az ismeret megszerzőjére alkalmazhatók nagyon jó hatásfokkal. Másoknál is működnek, de eltérő a hatásfokuk. Mivel az eljárások során nem lehet egyetlen elemmel sem kárt okozni, így esetleg csak nagyon kis mértékű változás jön létre az egyik embernél alkalmazott módszer eredményeként egy másik ember esetében. Ez a módszer ezért tér el az általánosan megszokottól, mert egy jelenség esetén nem azonos eljárásokat és nem mindenkinél azonos sorrendben alkalmaz, mint a tudomámyos nyugati orvoslás esetén.


Most mondhatod azt, hogy semmi konkrétat nem írtam. Nem is volt szándékom. Leírtam, hogy miért.

A gyakorlatias gondolkodás nem tudhatom hogy nálad mit jelent, de megközelítheted a valódi megoldást akár a tudományok irányából is. A paratudományokról van szó. Ezekkel több magas szintű ismetet nyújtó iskolában is meg lehet ismerkedni elméleti szinten. A parakutatók is elérhetők bárki számára. Igaz, gyakorlati megoldásokkal ezeken a helyeken nem találkozol, de könnyebb lesz az ismeretek birtokában elérni bennünket. Mi csak gyakorlati alkalmazással foglalkozunk, elméletet nem igazán tanítunk. Arra fent említett tanulási lehetőségek alkalmazhatók.

268. Icus (válaszként erre: 267. - Tünde86)
2007. ápr. 1. 12:21
A férjemnek nem okozott semmilyen problémát. Egy időszakos laborvizsgálatból derült ki, neki, hogy cukros.
2007. ápr. 1. 11:50
Sziasztok!én még nem pontosan tom,hogy cukros vok-e,de vannak bizonyos tüneteim.Szeretném megkérdezni,nektek hogyan kezdödött,honnan vettétek észre,hogy baj van?
266. lolinno (válaszként erre: 261. - Druida)
2007. márc. 31. 20:24

örülök h nem megsértődtél!:)

ebben én nem hiszek,viszont más hihet attól!:)

265. Icus (válaszként erre: 264. - Druida)
2007. márc. 31. 07:14
Nézd én nagyon gyakorlatias ember vagyok. Beszélsz itt oldalakon keresztűl valamiről, csak éppen az nem derül ki, hogy miről. Van egy , módszer, oké. De, mi ez a módszer?
264. druida (válaszként erre: 260. - Icus)
2007. márc. 30. 21:46

Feléleszteni nem is. Ami volt - elmúlt.

Új életet kell kezdeni. Abba több újdonság is belefér.

Konkrétabban: ami működött de most nem működik, azt újra működésbe lehet hozni. Ami viszont volt, de már nincs, azt a tervek ismeretében újra fel lehet építeni. A tervek is nálad vannak, az építőanyag is. Már csak a módszert kell megismerni, amivel az építkezés lebonyolítható.

263. druida (válaszként erre: 259. - Alma20)
2007. márc. 30. 21:41

Nem mindegy, hogy kitől és mit tanulsz. Van jó néhány nem nyilvános ága, amit még kipróbálni sem lehet, és van olyan hely is, ahol nem mutatják/tanítják meg az összes összefüggést. Az sem mindegy, hogy könyvekből tanulod, vagy az életed részévé vált. Ez nem szakma, ez életforma.

Talán valaki megakadályoz benne, hogy lelkileg ráhangolódj. Ez a tipikus helyzet, ami sokaknál előfordul. Néha elég nehéz megtalálni az adott személyt (általában sokan magukra tippelnek, de ritkán van így valójában).

Bármikor elkezdhetsz a megoldáson dolgozni, de az idő múlásával mindig olyan akadályokkal és helyzetekkel találkozol egyre nagyobb számban, amelyek miatt tovább halogatod a dolgot. Ha elfogadtad hogy van megoldás, akkor vedd igénybe. Akár kereshetsz is partnert hozzá. Nem feltétlenül a hozzád hasonló cipőben járók között, inkább egy megértő, a nehéz időszakban téged támogató, melletted álló, de egyébként minden más szempontból békén hagyó társ személyben. Mindegy, hogy milyen minőségben veszed igénybe őt.

Ez nem könnyű feladat, hogy egy ilyen jelenséget megszüntess. Hiszen a módszerek alkalmazása az ismert okok miatt hosszú időre megszakadt, a társadalmi és környezeti folyamatok pedig alaposan megváltoztak ahhoz képest, mint amilyenek az előző alkalmazás idején voltak. Segítséggel eddig mindenkinek sikerült, engem is több esetben felkértek rá, így testközelből láttam a folyamatot. Én is újjá születtem közben, hiszen ez valami olyasminek is nevezhető. De mindenesetre felemelő élmény volt. Neked annyiból könnyebb a dolgod, hogy tanulod valamelyik hasonló módszert. Tehát nem annyira idegen sem a gondolatisága, sem a megoldásai.

262. druida (válaszként erre: 258. - Icus)
2007. márc. 30. 21:27

Kb. arról, amiről a következő hozzászólásban Alma20, csak egy picit szélesebb körről és picit más az értelmezése.

Röviden: a testünk része a természetnek, így annak segítségével jobban helyre lehet állítani ha valami zavar támad a működésében, mint mesterséges anyagokkal és eljárásokkal. Évszázadokon keresztül titkolták a hatékony módszereket Európában, és némelyik még most is tiltott, és sűrű homály is fedi. Nem a tiltottsága miatt hanem azért, mert nem mindenki készült fel sem az elfogadására, sem azokra a tapasztalatokra amik az alkalmazása során létrejönnek. Elég gyorsan kiderül az alkalmazásuk során, hogy nagyon nem úgy vannak a dolgok, ahogyan itt évszázadokon keresztül előadták. Úgy pedig még kevésbé, ahogy a reklámokban olvasható-hallható-látható. Viszont ha ismered a környezeted (aminek te is része vagy) működését, akkor könnyebb egy jelenséget megismerni és megérteni. És akkor már cselekedni is tudsz, ha valóban szeretnél.

261. druida (válaszként erre: 257. - Lolinno)
2007. márc. 30. 21:18
Elég sokáig megpróbáltak megtanítani rá a "felkentek". Mivel nem volt semmi használható a tananyagban a valódi okokról, így más úton tanultam meg. Ettől még igazad lehet, viszont az esetekben amikkel felkerestek bennünket, mindig találtunk kielégítő megoldást. Ami valós eredményt hozott. A más úton szerzett ismeretek alapján.
260. Icus
2007. márc. 29. 18:30
Azt mondtátok, hogy ha valami elhalt, azt nem lehet feléleszteni! Most mégis? Vagy nem jól értem, hogy miről beszéltek?
259. alma20 (válaszként erre: 256. - Druida)
2007. márc. 29. 10:18

Na jó! Kezdjük elölről...!

Tanulok természetgyógyászatot...

Én tudatában vagyok, hogy lehet tenni valamit, de lelkileg még nem vagyok felkészülve rá!

Tudom mit hogyan kellene csinálnom, de egyszerűen nem megy. Készítem magam rá, hogy majd pár hónap vagy év múlva elkezdek dolgozni az ügyön, de most még nem megy!

❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook