Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Valaki csinált már Kitexes szakmai nyelvvizsgát? fórum

Valaki csinált már Kitexes szakmai nyelvvizsgát? (tudásbázis kérdés)

1 2 3 4 5 6 7 8 9
2014. szept. 8. 19:24
Kitex német középfokú idegenforgalmi vizsgára vannak anyagaim akit érdekel írjon részletek privátban :)
2014. szept. 6. 18:07

Haliho!


Német, angol szóbeli tételeket tudok nektek küldeni.


CSERÉBE angol kereskedelmi anyagokat szeretnék kapni (írásbeli réstz+magnót).


Akit érdekel írjon, és persze aki tud segíteni nekem anyagokat küldeni.


Köszi :)

2014. júl. 16. 13:22

Sziasztok! Kitex német idegenforgalmi nyelvvizsgára készülök. Ha valakinek megvannak a tételei kérem, küldje el nekem az email címemre, óriási segítség lenne: o.viki89@gmail.com


Előre is köszönöm szépen!

81. erabogarka (válaszként erre: 71. - Elea)
2014. júl. 7. 14:59

Szia! Esetleg neked sikerült vmi anyagot szerezned a vizsgára , mert én októberben megyek és nekem is nagy szükségem lenne rá. Szóval ha van vmi használhatod nagyon megköszönném ha átküldenéd nekem . A címem : aloerika@freemail.hu


köszi szépen!

2014. júl. 4. 12:37

Sziasztok!

Kitex angol idegenforgalmi nyelvvizsgára készülök és ez ügyben szeretnék kérni egy kis segítséget, ha valaki tudna kidolgozott tételeket , vizsga anyagokat, vagy bármi olyan anyagot küldeni ami hasznos lehet nagyon szívesen venném.

A segítségeket előre is köszönöm!


E-mail címem: aloerika@freemail.hu

2014. jún. 25. 16:36

Sziasztok!


Az októberi Kitex-es szakmai kereskedelmi német középfokra készülök. Ha van valakinek bármilyen anyaga, kérem küldjön a feher.angela@pte.hu email címre. Köszönöm előre is segítségeteket! :-)


Üdv

78. Finnya (válaszként erre: 53. - Szuszák83)
2014. jún. 21. 16:45

Szia?


Neharagudj, hogy csak így rádtörök ismeretlenül, de nem tudnál nekem segíteni bármilyen kitex nyelvizsgára (angol kereskedelmi közép)felkészítő anyagban? nagyon megköszönném.


Üdv: Andi

2014. jún. 20. 09:22
Sziasztok!En nemet kereskedelmi vizsgat csinaltam, elsore sikerult es tanar nelkul keszultem fel! A neten vettem kidolgozott teteleket, + leveleket is kidolgozva, es nagyon szuperek voltak, minden bennuk volt. Ha valakit erdekel tovabbadnam oket, plusz a felkeszito konyveimet is. Az email cimem: ttunde16@gmail.com
76. Ahern
2014. máj. 31. 11:10

Sziasztok! Angol középfokú kereskedelmire készülök, van esetleg valakinek kidolgozott szóbeli tétele?

Eltudná küldeni? Előre is nagyon köszönöm!

darazs.tunde@gmail.com

2014. máj. 9. 21:59
nem
2014. máj. 9. 11:57

Sziasztok!

Segítséget szertnék kérni, mivel kitexes angol kereskedelmi nyelvvizsgát szertnék letenni, de interneten nem találok hozzá anyagokat.

Valaki tudna esetleg tételsort, honlapcímeket átküldeni, ahol jegyzeteket tudnék letölteni?

Előre is köszönöm :)

címem: taminiki1@freemail.hu

Niki

2014. márc. 3. 19:17

Sziasztok!

Kitex kereskedelmi angol vizsgára készülök. Szóbelihez kérnék segítséget.Kidolgozott tételeket valaki tudna nekem küldeni? Nagyon hálás lennék érte.

Előre is nagyon szépen köszönöm

E-mail: ditke.d@freemail.hu

2014. jan. 10. 15:58

Sziasztok! A közeljövőben fogok menni KITEX-es német idegenforgalmi középfokú nyelvvizsgára, és olyan kérésem lenne, hogy valakinek akinek vannak levelei, fogalmazásai, el tudná-e küldeni esetleg? A címem aaarrrccchhhooonnn@gmail.com - Óriási segítség lenne és nagyon lekötelezne!!


Sajnos munkám miatt nem sok időm volt felkészülni mivel a tanfolyam időpontjai 90%-ban ütköztek a munkarendemmel. A szóbeli elsőre sikerült, a teszt is jól szokott menni, de sajnos a levelekkel hadilábon állok. Előre is nagyon köszönöm mindenkinek, aki tudna adni egy kis segítséget!

71. elea
2014. jan. 5. 21:02
Sziasztok!! kitex idegenforgalmi angol középfokú szóbeli vizsgára tudna valaki küldeni kidolgozott tételeket/szituációkat? hiába jártam 2 félév szaknyelre, semmi ilyet nem csináltunk :( légyszi valaki segítsen!! kisselea@freemail.hu
2013. nov. 11. 21:18

Sziasztok!


Januárban készülök ker. német szóbelire. Valaki, aki már volt, és sikeresen túl is van rajta, tudna mondani egy-két infót, hogy hogyan is megy ez az egész? :) Mire kell nagyon figyelni, stb. Pesten fogok vizsgázni. Köszönöm a válaszokat! :)

2013. nov. 9. 12:33

Sziasztok!

KITEX kereskedelmi német vizsgára szóbelihez kérnék segítséget.Kidolgozott tételeket valaki tudna nekem küldeni a hamarcsy@gmail.com címre.?

Nagyon fontos lenne, hálás lennék érte.

Előre is köszi! :)

68. viki0814 (válaszként erre: 48. - Annetta91)
2013. nov. 7. 11:53

Szia.

Küldtek neked kidolgozott kitex ker. szóbeli tételeket? Ha igen elküldenéd nekem is.

Előre is köszönöm

2013. nov. 7. 11:42

Sziasztok!

Kitex kereskedelmi angol vizsgára készülök.A gyakorló könyvet megvettem. Szóbelihez kérnék segítséget.Kidolgozott tételeket valaki tudna nekem küldeni??Nagyon fontos lenne, sokat segítene!!!Nagyon hálás lennék érte.

Előre is köszönöm!!!!

e-mail: viki0814@freemail.hu

2013. okt. 1. 15:15

Sziasztok! akinek van bármilyen anyaga a Kitexes német középfokú kereskedelmi nyelvvizsgára nagyon megköszönném ha elküldené! bárminek örülök:) köszönöm előre is!

email: rexi8@freemail.hu

65. Reep81
2013. szept. 24. 14:14

Sziasztok!


Kitex német kereskedelmi szaknyelv középfok tételek, melyek a kitex.hu oldalán találhatók,

[link]

kidolgozott formában megvannak valakinek? Nagyon sokat segítene és nagyon hálás lennék ha valaki megosztaná velem!

Csrébe mondjuk ncore meghívó pl. :)

mail címem: sumeghy.jozsef@gmail.com

2013. szept. 18. 18:23

Sziasztok!

Megy valaki az októberi vizsgára? És ki hová fog menni vizsgázni (helyileg)? Tapasztalatok vannak? Megosztanátok? Hol milyenek a vizsgáztatók? Mik voltak vizsgán, stb...

2013. szept. 16. 18:40

Sziasztok!

Kitex idegenforgalmi angol vizsgára készülök.A felkészítő könyvet megvettem már.Szóbelihez viszont kevés anyagom van. Kidolgozott tételeket valaki tudna átküldeni nekem? A közelgő vizsga miatt fontos lenne. Nagyon sokat segítene!!! Előre is köszönöm!!!!

e-mail: zsuzska0014@citromail.hu

2013. szept. 5. 17:20

Sziasztok!

Kitex ker némethez bármilyen segítségért nagyon hálás lennék. Kidolgozott szóbeli tételek vagy levelek, szóval, amit át tudtok küldeni.

Email: szimici45@freemail.hu

Előre is köszönöm!

2013. júl. 27. 13:41
Sziasztok! Kitex kereskedelmi nemet vizsgara keszulok, van esetleg valakinek elado felkeszito konyve, vagy kidolgozott tetelei? Elore is koszonom!
60. Nicole463 (válaszként erre: 58. - HPanna81)
2013. júl. 1. 16:00
Sziasztok! Nekem is tudnátok segíteni? Üzleti közép angol kellene, ha tudtok küldeni kitexes kidolgozott tételsorokat megköszönöm!
59. ane88 (válaszként erre: 49. - Melitta90)
2013. jún. 5. 13:15

szia. Kaptál már kidolgozott tételt? mert nekem is szükségem lenne rá

Köszönöm

2013. máj. 23. 10:17

Sziasztok!

Diplomámhoz szükségem van üzleti angol nyelvviszgára. A következő időpont a KITEX-nél október. Könyveket már megvettem hozzá.

Sajnos a szóbeli tételeket nem találom sehol, el tudná nekem küldeni valaki a tételsort és a kidolgozott tételeket horkaypanna@gmail.com címre.

Előre is köszönöm

57. missblu (válaszként erre: 56. - 9d7907a17a)
2013. ápr. 20. 13:56
én voltam:)
2013. ápr. 15. 13:35
Volt valaki 11-én idegenforgalmi angol írásbelin?
55. m.adri (válaszként erre: 54. - Lenszilvi)
2013. ápr. 3. 17:39
Írtam üzit :-) én is áprilisban megyek
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook