Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Valaki csinált már Kitexes szakmai nyelvvizsgát? fórum

Valaki csinált már Kitexes szakmai nyelvvizsgát? (tudásbázis kérdés)

1 2 3 4 5 6 7 8 9
2015. szept. 4. 15:00

Sziasztok!

Az októberi Kitex kereskedelmi angol B2-re megyek és nagyon szívesen vennék bármilyen segédanyagot, kidolgozott tételt a szóbeli tételekhez. Nagyon kevés időm van már, félek ha most egy angol nyelvű közgé könyvből elkezdem kidolgozni a tételeket, soha nem érek a végére :( Ha valaki mostanában volt vizsgázni kitexen nagyon érdekelne milyen volt a szóbeli!

E-mail címem: szilvia.szabo2020@gmail.com

Előre is köszönök minden segítséget!

113. dorci11 (válaszként erre: 112. - Lily28)
2015. aug. 25. 09:06

Szia!

Én voltam áprilisban, a szóbelim sikerült az írásbelim sajnos nem (3 pont hiányzott), szóval arra talán elmegyek megint októberbe.


Nekem ez volt szóbelin:

1. általános téma: pár szó magamról, hogy jöttem a vizsgára, milyen filmeket szeretek, mikor voltam utoljára moziba, mit néztem meg, mi a hobbim (szóval itt teljesen általános kérdések vannak, bármi)

Azt szokták mondani tudj beszélni: magadról, mit szeretsz csinálni, hobbidról, kedvenc filmedről, könyvedről, színház, nyaralás....

2. húzni kellett egy képet: nekem pl. egy csikós volt rajta és ráírva hogy nemzeti parkok: én elmondtam mennyi nemzeti park van Mo.-on, majd rátértem a Hortobágyi NP-ra (hol, van, népszerűség, mit lehet ott csinálni, miről híres...)

Szerintem képek a KITEX-es könyv témáihoz kapcsolódnak...Tudj mondani mindegyikről 10-15 mondatot legalább. Én pl. úgy éreztem össze-vissza dadogok, talán többször elismételtem dolgokat, csak másképp fogalmazva. Az a lényeg, hogy beszélj viszonylag folyamatosan, mondjál el mindent ami eszedbe jut. Mérik az időt mennyit beszélhetsz, jelezni fog egy óra ha vége. Ha van a dologgal személyes kapcsolódásod a végén még azt is felhozhatod (pl. 2 évvel ezelőtt te jártál ott, és....)

3. szituáció: 2-öt húzol és választasz

Nekem egy panaszos szitum volt. Csoportom valami történelmi helyen volt (nekem kellett kitalálno, hogy hol) és elégedetlenek voltak. Itt nekem kellett kitalálni mivel (pl. lerobbant a busz, nem azt kapták amit megígértek nekik, nem úgy volt a prospektusban, kártérítést/kompenzálást kérsz a csoportnak stb


Összességében elmondhatom, hogy nagyon rendesek voltak, segítőkészek...én azt hittem az írásbelim sikerült a szóbeli meg nem, szóval eléggé meglepődtem, hogy fordítva történt.


Most bajban is vagyok, mert azt hittem tök jó leveleket írtam, és nem tudom hogy készüljek fel rá.


Neked az írásbeli már megvan?

112. Lily28
2015. aug. 24. 11:58

Sziasztok!


Kitex idegenforgalmi szakmai középfokú angol nyelvvizsgám lesz októberben,de csak szóbeli.Szükségem lenne:az irányított párbeszédben miket fognak kérdezni,szakmai szituációs párbeszédben milyen konkrét kérdéseket tesznek fel,konkrétan milyen témájú képekről kell képleíást fogalmazni).Aki tud,legyenszíves segítsen,sürgős!

Előre is köszönöm!

111. Pogona88 (válaszként erre: 93. - Pogona88)
2015. aug. 12. 12:14

Sziasztok!


Sajnos a korábbi hirdetésem, miszerint jegyzeteket, felkészítő könyveket ajánlok, már nem aktuális. :( Nincsen már semmilyen felkészítő anyagom.


Remélem, sikerült máshonnan beszerezni.


Sok sikert majd a vizsgához!

2015. aug. 3. 17:55

Sziasztok KITEX NÉMET IDEGENFORGALMI vizsgához írásbeli és szóbeli részhez az összes anyagom megvan levelek kidolgozva, és a tételek is mind tanár által leellenőrízve, ha érdekel írj.Az ára 4000 Ft.


xanxtus@gmail.com

2015. júl. 17. 09:53

Sziasztok!


Angol (ifo) nyelvvizsgával kapcsolatban érdekődök...:

1. Esetleg valaki tud ajánlani jó tanárt?

2. Illetve ha valakinek van hasznos jegyzete, kidolgozott szóbeli tételsora vagy bármi, ami a sikeres vizsgához jól jöhet azt szívesen fogadnám és hálás lennék érte!


Nagyon kösznöm!

2015. jún. 23. 20:18

Sziasztok!

Én is Kitex angol idegenforgalmi nyelvvizsgára készülök. Ha valakinek megvannak a szóbeli tételei és átküldené, nagyon hálás lennék érte! Illetve minden más segítséget szívesen fogadok! Köszönöm! :)

E-mail: petratoth93@gmail.com

2015. jún. 12. 21:04

Sziasztok KITEX NÉMET IDEGENFORGALMI vizsgához írásbeli és szóbeli részhez az összes anyagom megvan levelek kidolgozva, és a tételek is mind tanár által leellenőrízve, ha érdekel írj.Az ára 4000 Ft.


xanxtus@gmail.com

2015. ápr. 21. 20:34

Sziasztok KITEX NÉMET IDEGENFORGALMI vizsgához írásbeli és szóbeli részhez az összes anyagom megvan levelek kidolgozva, és a tételek is mind tanár által leellenőrízve, ha érdekel írj.Az ára 5000 Ft.


xanxtus@gmail.com

2015. márc. 29. 16:34

Sziasztok!


Tudna valaki ajánlani KITEX idegenforgalmi nyelvvizsgára felkészítő angol tanárt?


email: sybodnar@gmail.com

104. madridista022 (válaszként erre: 102. - Madridista022)
2015. márc. 19. 09:01

Sziasztok!


Az anyag elkelt, még a könyv vihető!

103. blaid (válaszként erre: 102. - Madridista022)
2015. márc. 11. 18:43

Sziasztok!

Eladó:

- Győrik Kati: Binnenhandel-Außenhandel+CD

- Szmodits Anikó: Németül az irodában, ez kereskedelmi levelekhez tartalmaz séma mondatokat tartalmaz, és küldöm az ehhez szükséges mankót is, ami már nekem le van fordítva és összeszedve

Az árban megegyezünk. Ezekkel sikeres vizsga tehető :)

e-mail: pengehu@freemail.hu

2015. márc. 5. 10:45

Sziasztok!

Kitex Kereskedelmi Német nyelvvizsgához felkészítő anyagok eladók!

- Kidolgozott szóbeli tételek ( német tanár által ellenőrzött)

- Levelek ( német tanár által ellenőrzött)

- DEUTSCH IM UNTERNEHMENSBEREICH (KÖZÉPFOK)című könyv ( vadonat új)

Az anyagokból sikeres nyelvvizsga lett téve.


Ha szükséged lenne egy biztos mankóra a sikeres nyelvvizsgádhoz írj és megegyezünk!

Az anyagok egyben és külön is eladók!


madridista022@gmail.com

2015. márc. 1. 20:53

Sziasztok KITEX NÉMET IDEGENFORGALMI vizsgához írásbeli és szóbeli részhez az összes anyagom megvan levelek kidolgozva, és a tételek is mind tanár által leellenőrízve, ha érdekel írj.Az ára 5000 Ft.


xanxtus@gmail.com

2015. febr. 18. 10:22

Sziasztok


Esetleg nincs meg valakinek az alábbi könyv hanganyaga?

Belkereskedelem,külkereskedelem - Gyakorlókönyv,angol,középfok

Bán Zs.;Botár K.;Lukács J.


Köszönöm előre is.


email: bodakatalin78@gmail.com

2015. jan. 29. 15:51

Sziasztok!

Kitex német kereskedelmi nyelvvizsga kidolgozott tételeket keresek. Minden segítséget szívesen fogadok.

Üdv:Bernadett

2015. jan. 18. 19:41

Sziasztok!

Valaki tudna küldni kidolgozott kitex angol kereskedelmi szóbeli tételsort?

Tudok küldeni felkészítő anyagot írásbelire.

Nagyon köszönöm. email: ani.koczian@gmail.com

2015. jan. 18. 19:33

Sziasztok

Kitex alap szakmai b1 ( kereskedelmi vagy vendéglátós) vizsgához keresek anyagot. Aki tud tapasztalat, vizsga anyag minden segítséget szívesen veszek.

2015. jan. 10. 19:31

Sziasztok KITEX NÉMET IDEGENFORGALMI vizsgához írásbeli részhez az összes anyagom megvan levelek kidolgozva, és a tételek is mind tanár által leellenőrízve, ha érdekel írj.Az ára 5000 Ft.


Email változás: xanxtus@gmail.com

2014. nov. 24. 22:11

Sziasztok!


Nekem is angol kereskedelmi középfokú szóbeli kidolgozott tételekre lenne szükségem. Cserébe Én is tudok küldeni tanár által kidolgozottat.

Valamint, ha van valakinek hanganyag illetve írásbeli feladatai azokat is szívesen fogadnám. :)


beus0071@gmail.com



Köszönöm!

2014. nov. 22. 22:18

Sziasztok!


Angol kereskedelmi középfokú szóbelire keresek tételsort!

Nincs valakinek?

Nagy segítség lenne. Az írásbelim meglett de januárban szóbeli…


Nagyon hálás lennék érte! :)

2014. nov. 6. 17:23

Sziasztok!


Német kereskedelmi nyelvvizsgára készülők figyelmébe ajánlom az alábbi jegyzeteket:


- Győrik Kati: Binnenhandel? Außenhandel? - Fachsprache jetzt ein bisschen anders (Felkészítő- és gyakorlókönyv a német szakmai nyelvvizsgákra) + CD (eredeti)


- KITEX Gyakorló vizsgafeladatsorok alap,-közép- és felsőfokon (Kereskedelem) + CD (eredeti)


- Szmodits Anikó: Németül az irodában - Kézikönyv külkereskedelmi levelezők számára (fénymásolt)


- kidolgozott szóbeli tételek


- kidolgozott levelek


Érdeklődni lehet az eliase088@gmail.com e-mailcímen

2014. okt. 21. 10:10

Sziasztok KITEX NÉMET IDEGENFORGALMI vizsgához írásbeli részhez az összes anyagom megvan levelek kidolgozva, és a tételek is mind tanár által leellenőrízve, ha érdekel írj.Az ára 4500 Ft.


Email változás: xanxtus@freemail.hu

2014. okt. 21. 10:09

Sziasztok KITEX NÉMET IDEGENFORGALMI vizsgához írásbeli részhez az összes anyagom megvan levelek kidolgozva, és a tételek is mind tanár által leellenőrízve, ha érdekel írj.Az ára 4500 Ft.


xanxtus@gmail.com

2014. okt. 3. 10:41

Sziasztok!


Jövőhéten megyek németből Kitex kereskedelmi nyelvvizsgára és sürgősen szükségem lenne kidolgozott levelekre. Cserébe én is tudok küldeni, mert nekem is van nagyon sok.


Előre is köszönöm :-)


Email: labbancz.adrienn@gmail.com

2014. okt. 1. 16:20

Sziasztok!

Ha valakinek megvan a kitex kereskedelmi szóbeli angol tételsora kidolgozva kérem küldje el, főleg a belkereskedelem és az árúismereti rész érdekelne amit a felkészítőkönyvben nem találtam meg.Sürgősen lenne rá szükségem!

Előre is köszönöm:)


Email: czegledi.boglarka88@freemail.hu

2014. szept. 23. 19:26

Sziasztok KITEX NÉMET IDEGENFORGALMI vizsgához írásbeli részhez az összes anyagom megvan levelek kidolgozva, és a tételek is mind tanár által leellenőrízve, ha érdekel írj.


xanxtus@gmail.com

87. Ahern
2014. szept. 20. 14:39

Sziasztok!

Milyen levél típusok lehetnek a vizsgán, tudja valaki? Kereskedelmi angolra készülök.

Köszönöm!


Üdv: Tünde

2014. szept. 16. 16:29

Sziasztok!


Angol és német ifo szóbeli vizsgához lenne szükségem anyagra!


Nagyon megköszönném, ha valaki tudna segíteni!


Email: pupunja5@gmail.com


Üdv Pupunja

2014. szept. 14. 17:10

Sziasztok!

KITEX angol idegenforgalmi nyelvvizsgára készülök.Ha valakinek megvannak a szóbeli tételek kidolgozva, nagyon szépen kérem, hogy küldje el nekem erre az email címre: clau9494@freemail.hu

Hatalmas segítség lenne.

Előre is köszönöm :)

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook