Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Van olyan hely a neten, ahol megtanulhatom a varrás alapjait (nem tanfolyam)? fórum

Van olyan hely a neten, ahol megtanulhatom a varrás alapjait (nem tanfolyam)? (tudásbázis kérdés)


2010. aug. 22. 19:00
Burdából tanultam, egész ügyesen:).
2009. jan. 28. 14:59

[link]


én azért ide is vetnék egy pillantást :)

2009. jan. 28. 14:41

Sziasztok!

Az en otletem: menj ra a UTube-ra es ott a keresobe irdd be, varras, vagy szabas-varras, stb. (Kolunbozo varriaciokat probald meg, akar angolul is be tudsz irni szvakat a keresobe) es elo fog jonni egy linkgyujtemeny, ahol a kulonbozo kis videokr akettintva, meg tudod nezni a kis filmeket, mit hogyan tudsz megvarrni vagy ilyesmik.

(En peldaul onnan tanultam meg horgolni, az adatlapomon lehet is latni a keszulo horgolt takaromat) :)

Vagy ha ez nem jon be nem tetszik, google-ba be tudod irni ugyancsak a szavakat es az ravisz kulonbozo oldalakra, ahol akar meg szabas mintakat is le tudsz tolteni.

(ez mindketto ugye internetet igenylo ut, sajnos a konyvekben/konyvcimekben nem vagyok jartas)

4. Szuzan (válaszként erre: 3. - Ancsi54)
2009. jan. 28. 12:15
Szia!Köszönöm én is neked ,hogy írtál.
2009. jan. 28. 12:08
Van egy jó kis könyv Cser Ferencné: Szabás-varrás a címe nagyon jó igaz 1983-as kiadás Kossuth Kiadó adta ki hátha meg van könyvtárba vagy itt valakinek. Nekem meg van nagyon jó olyan érthetően ír le mindent, öltéseket, szabásmintákat. Próbáldd megszerezni, ennyit tudtam csak segíteni.
2009. jan. 28. 12:01
Szi.Ez egy nagyon jó téma !Ennek örülök én is.Én még nem is kerestem de én is várom hátha tud valaki valamit.
2009. jan. 28. 11:35
Van olyan hely a neten, ahol megtanulhatom a varrás alapjait (nem tanfolyam)?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook