Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy 33 éves lány szomorú története... fórum

Egy 33 éves lány szomorú története... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egy 33 éves lány szomorú története...

1 2 3 4 5 6 7
2010. febr. 22. 13:41
Hihetetlen volt a történeted. Irigylésre méltó a lelki erőd, csodálatos ember lehetsz! Minden elismerésem a Tied, hogy ezt így végig tudtad csinálni. Őszintén remélem, hogy rendbe jön az életed és a sok szenvedés öröm váltja fel, ami állandósulhat az életetben, mert ha valaki akkor Te igazán megérdemled!
186. walmira
2009. okt. 6. 15:55
Nem is tudom mit mondjak...megdöbbentő a történeted és le a kalappal hogy ezt ország-világnak volt erőd és bátorságod leírni, megosztani mindenkivel. Ez mutatja, hogy igenis van kiút mindenből, habár áldozatok árán is, de van! Most írhatnám azt, hogy mindenki azt kapja ami érdemel, de ez is elég szánalmas lenne. Habár nem muatta, de mint kiderűlt anyukád is szeretett...csak lehet maga is félt az élettől, a nagy világtól...Megdöbbentő, hogy a sok szörnyűség után, ami Veled történt, volt erőd anyukádnak megbocsájtani, sokak erre képtelenek lennének. Te elérted a célod a igazi nagy Ő-d :), remélem az örökbefogadás is összejön!!!Bizok benne, főleg Benned, mert Te egy nagyon erős ember vagy!!!Még sok jó dolog vár Rád, mert ha Te nem kapod meg azokat amiket akarsz, akkor senki. Nagyon erős vagy! Sokak tanulhatnának....tanulnak Tőled. Köszönöm, hogy megosztottad és örültem, hogy megtaláltam a történeted!
2009. márc. 28. 06:53

Csak majd még jön a bíróságon a szünet nyáron:(

Jól vagyok köszönöm..

184. 318512f90e (válaszként erre: 183. - 6a4af0c0e7)
2009. márc. 27. 21:55

hááát tavaly nyár közepén lett beadva, ami ugye azt jelenti, mintha szeptemberben adtuk volna be, és talán idén vége...legalábbis nagyon bízunk benne. és ha idén vége, akkor összetehetjük a kezünket!


és veled mi újság? bár olvasom naplód...nem sok jó...:(

183. 6a4af0c0e7 (válaszként erre: 182. - 318512f90e)
2009. márc. 27. 07:54

Szia.

Jól elhúzzák ezt nektek..

De remélem a végén ti nyeritek a pert..


Aki szórakozott törölte magát.

Aztán néha visszaregisztrál,és törli magát..:S

Jellemtelen húzás..

182. 318512f90e (válaszként erre: 178. - 6a4af0c0e7)
2009. márc. 26. 21:08

írd meg nekem priviben ki ez a kis tapló...


autóval semmi kül. megvolt március elején a tárgyalás, kitűzte a bírónő a következőt, az majd április közepén lesz, állítólag akkor mondja meg, hogy ki lesz a műszaki szakértő és mikor nézi meg a kocsit. csak a párom volt a tárgyaláson, de úgy érzi, hogy a bírónő totál mellettünk áll, az alperes többször belekavart saját magába, de sajna az édes kevés, hogy a bírónő az uram mellett áll, mert a szakértőnek kell tényleg hozzáértőnek lenni...mert tulajdonképpen ő dönt...hááát röviden és tömören ennyi....


és veled mi újság????

181. 64fa0801a6 (válaszként erre: 179. - 64fa0801a6)
2009. márc. 22. 19:27
jav: nem portál, hanem fórum
2009. márc. 22. 19:24

Nem éri meg 1-2 ember hülyesége miatt itt hagyni sok-sok olyan embert akik mellettem állnak,kedvesek,és akikkel jól érzem magam itt..

Erre már rájöttem..

Mindenki gondoljon és írjon amit akar..

179. 64fa0801a6 (válaszként erre: 178. - 6a4af0c0e7)
2009. márc. 22. 19:08

Szia Annamari!!


Örülök, hogy itt vagy újból, én hiányoltalak nagyon innen, a portálról, és ha elolvasod több fórumon is, van olyan is, akkor meglátod...

Még olyan portálon is megemlítettelek, aminek az a címe, hogy elrabolták a gyermekkorom...


Üdvözlettel: Hajni

2009. márc. 22. 18:28

Sziasztok.

Nagyon aranyosak vagytok,köszönöm,most olvastam csak el miket írtatok..

Itt vagyok..

Kicsit korán kaptam fel a vizet egy felhasználó miatt..Aki rendszeresen megkeresett privátban,fórumon tetoválás ügyben,és mikor beolvastam neki a munkáimat feltette egy olyan oldalra ahol mások jól kivesézik lehordják az adott munkát..

Nagyjából ez a lényege..amúgy törli magát de visszajön és ír még mindig csak mostmár lepereg rólam..


De itt vagyok:)


Zsiina mi a helyzet az autóval?


Hogy vagytok lányok?

2009. márc. 3. 17:11
Kissé bizalmatlan, mióta visszajött, ami érthető is. Nem szeretne megint konfliktusba keveredni.
2009. márc. 3. 17:02
Viszont így nem lehet csak úgy megkeresni, csak ha ír, lehet Neki válaszolni...
2009. márc. 3. 17:01

Annamária7509 néven van fenn ismét.


Én mindenesetre nagyon örülök, hogy visszajött! Remélem nem fogja senki bántani, mert annak velem is meggyűlik majd a baja!!!

2009. márc. 3. 16:49

Annamari, ha esetleg Te is olvasod, légyszíves írj nekem, hogy milyen névvel vagy fennt...


Köszi!! Hajni

2009. márc. 3. 16:47

Milyen névvel tért vissza Ancsa??

Megváltoztatta a nevét??


Privátban is jöhet a válasz, ha az Ő számára titok...

2009. márc. 3. 16:04

Mi küldtük az illetőt rendszeresen a pics@'ba, de nem vette a lapot... Olyan buta volt, mint a fekete föld... Remélem ide is be-betér, és látja, hogy mi a véleményem róla...


Hála Istennek, Ancsa visszatért.:)

2009. márc. 2. 19:00

kár volt az Annamarinak a szemétládák miatt törölnie magát! nem kell velük foglalkozni. el kell küldeni a bús p...ába és ennyi!!!

sajnálom, hogy nincs itt Annamari! azért a további életéhez boldogságot, egészséget, és nyugalmat kívánok!!!!

170. k.tünde78 (válaszként erre: 169. - 64fa0801a6)
2009. márc. 2. 18:26
Egyet értek!
2009. márc. 2. 15:14

Én sem tudom, honnan veszik az emberek a bátorságot arra, hogy másokat állandó célpontnak használjanak, egy életen át beléjük rugdossanak!!!!


Saját embertásaikat bántják, használják felmosórongynak egyesek!!!!


Én is, amióta megszülettem, és van ilyen sorstársam is, akivel Barátnők vagyunk, azóta folyton bántanak, lejjebb már leírtam én is a saját mondandómat, legyen az Szomszéd, vagy munkatárs, stb...

És régen az iskolában is, mind általánosban, mind középiskolában, csak azért, mert hülye nevelést kaptam, psychoterror alatt, mert más voltam, mint Bárki, mert nem engedtek el Soha sehová a Szüleim, annyira uralkodtak rajtam, a tulajdonuk fölött, mert más voltam mindg mint bárki is, ezért egy életen át én is ki voltam közösítve mindenhonnan...


Miért kellett szemét embereknek bántani az Annamáriát is??


Nincs lelkiismeretfurdalásuk??

Még visszakaphatják a sorstól Ők is...


Meg még fogyatékos GYermeke is lehet azoknak, Akik miatt én is annyi sérelmet elszenvedtem...


Ha Valakinek nem tetszik Valakinek a cikke, miért nem tudnak tovább "lapozni"????


Csak annyit mondok ezeknek a szemét alakoknak, hogy:


"ISTEN NEM VER BOTTAL!!!!"

168. pemete
2009. márc. 2. 14:51
De durva! Ennyire zaklatták? Nem is tudtam! Hogy lehetnek ilyen seggfejek az emberek! Szegénynek nincs elég baja, még cseszteti is a sok idióta barom!
2009. márc. 2. 14:14

Köszönöm a sok rosszindulatú, ideggyenge, kötekedő embernek, akik miatt törölte magát Annamária!


Legyen olyan szép napjuk, amilyennek én gondolom!

166. mothertiger (válaszként erre: 144. - 285ef8daf9)
2009. febr. 28. 12:47

Én meg írhatnám azt neki, hogy Photoshoppal lehet csodálatos képeket készíteni, meg a netről letölteni, utána lehet hozzájuk akármit írni: "itt voltam, ott voltam, innen-meg-onnan-fényképeztem..." Ennyi...


Némelyik ember annyira izé... "Szeretem" az ilyen kis szurkapiszkákat a Hoxán. Uncsi népség. Sorry.

2009. febr. 28. 07:25
Köszönöm.
164. fildus
2009. febr. 27. 23:34

Elolvastam, néhány részt megkönnyeztem...


Nem lehetett könnyű, de valamiért "odafent" úgy gondolták, hogy élned kell és erősnek kell lenned!


Kitartás, remélem Apukád még sokáig lesz melletted!


És sok sikert kívánok az örökbefogadáshoz is! Biztos vagyok benne, hogy jó helyre kerülne hozzátok egy csöppség. Ne add fel, küzdje ezért is!

2009. febr. 24. 14:39

Ne irigyellek azért ami veled történt, de sok ember irigyelheti meg az erődet, fantasztakis vagy!

Kívánok neked minden jót és sikert az örökbe fogadáshoz.


....akik meg hülyeségeket írnak priviben, hát csak ennyit: "Boldogok a lelki szegények, mert övék a mennyek országa."(bocs, ha nem pontosan idéztem, a lényeg benne van)

2009. febr. 24. 14:26
Sajnálom ami veled történt... Külön-külön is megrázó egy-egy rész... Nem kívánom magam a helyedbe... Sok erőt a továbbiakban! Remélem sikerül az örökbe fogadás!
161. 3f66ff7e42 (válaszként erre: 160. - 285ef8daf9)
2009. febr. 20. 09:24
köszönöm mégegyszer bocs
2009. febr. 19. 17:33
Semmi baj..
2009. febr. 19. 11:32
ne haragudj az eggyik hozzászolást olvastam el a válasz nem neked szól de nem tudom hogy lehet törölni. nagyon sajnálom a tévedésem elnézést.
158. 3f66ff7e42 (válaszként erre: 144. - 285ef8daf9)
2009. febr. 19. 11:20
örülj annak hogy veled semmi rossz nem történt, de azért nem kéne mások lelkébe még jobban beletaposni, örül az ember ha el tudja felejteni az ehhez hasonló rémtörténeteket ami velünk történt.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook