Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen jelei vannak, ha tetszel egy pasinak? fórum

Milyen jelei vannak, ha tetszel egy pasinak? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
64. 53ce7424c0 (válaszként erre: 58. - Amaranth)
2009. jan. 31. 11:45
Nyugi, egyáltalán nem tünsz bénának, ez érthető hogy félsz egy ujabb csalódástol, én is ilyen vagyok, pedig még 8 éves kapcsolatom sem volt...de egyébként igaza van Salimának, igy is kinlódsz,és ha kezdeményezel, legalább megtudod hogy mi van, és mégha nemet is mondana, akkor islegalább tudnád hogy mi van és utána hamarabb össze tudod szedni magad mint igy, ha sokáig kinlodsz és végül utolag tudod meg hogy nem kellesz neki. Persze ez csak egy lehetőség, de az alapján amit irtál, szerintem tuti kellenél neki!!!!
2009. jan. 31. 11:45

MERT ÉN MAGAMAT SEM.

Van párom, de valami nem működik jól. És 2 éve gondolok a másikra néha. Nem értem mi van velem, de soha nem csalnám meg a páromat. Érezni akarom, hogy mi van akkor ha igen a válasz. Hogy kihez húz a szívem, mert csak egy lehet. Itt az ideje, hogy kiderüljön.

62. 53ce7424c0 (válaszként erre: 57. - 50d0def203)
2009. jan. 31. 11:43
Én azt mondom, van tipikus jellemző, mégpedig a tekintete, akárhogyan is viselkedik de a tekintetéből és a nézéséből mindent ki lehet olvasni.
61. 53ce7424c0 (válaszként erre: 59. - 50d0def203)
2009. jan. 31. 11:42
Egyébként most bocsika, de nem értelke teljesen :) Van párod, de a másik pasi után nyomozol, és őrá irtad, hogy legalább nem fogsz sirni utána?? Akkor most te melyikbe vagy szerelmes? Bocsi ha tolakodónak tünök, de nem értelek :))
60. 53ce7424c0 (válaszként erre: 56. - 50d0def203)
2009. jan. 31. 11:41
És a mostani párod, ott ki kezdeményezett? Te vagy ő? Egyébként én is igy vagyok, hogy akik nekme tetszettek, egyik se volt olyan tipus, hogy rányomuljon egy nőre...Pedig én is erre vágynék...
59. 50d0def203 (válaszként erre: 58. - Amaranth)
2009. jan. 31. 11:38

EGYSZER ÉLÜNK, ÉN MEGTANULTAM.


MOND MEG NEKI, NE HABOZZ. ÍGY IS SZENVEDSZ, KÉTELYEK KÖZÖTT VERGŐTSZ. LÁTOD ÉN IS NYUSZI VAGYOK, DE FOGTAM ,ÉS ÍRTAM NEKI EGY E-MAILT TEGNAP. MOST VÁROM A VÁLASZT.


HA NEM ET KAPOK SEM VÉSZ. LEGALÁBB NEM SÍROK HÓNAPOKAT UTÁNNA.


MOND MEG NEKI!!!HAJRÁ!

2009. jan. 31. 10:38

Én már 2 éve keresek valakit aki hozzám illő társ lenne.És mindig azt tapasztaltam hogy aki nekem bejönne,az vagy foglalt már,vagy én nem tetszek neki(vagy csak félénk,és azt hiszem),akinek meg én jönnék be,azok a pasik mindíg taszítanak.És az a baj,egyszerűen nem merek kezdeményezni!!Mert olyan érzékeny vagyok,hogyha nemet mondanának,akkor napokig csak depis lennék sőt egy életre megszoktam jegyezni és csak még félénkebbé válok a kudarctól,meg az önbizalmam is csökken.Sajnos nem tudom miért vok ilyen,hogy lehetne felerősödnöm??Mert akkor sokkal jobban menne a pasizás.A 2 év alatt,most találtam először olyan pasit,akibe beleszerettem,ő az akinél nem tudom eldönteni h tetszek e neki(az 1. hozzászólásban írtam róla).És olyan rossz,h ha nemet mondana,akkor lehet megint évek múlva találnék olyat aki tetszene.Szerintetek mit csináljak,várjak hátha történik valami,vagy írjak neki üzenetet???És mit írjak benne?


Lehet kicsit bénának tűnök,de egy 8 éves kapcsolat után...Valahogy nem megy a pasizás.

2009. jan. 31. 10:12

Szerintem egyébként nem lehet mindig megmondani, hogy tetszünk-e valakinek. Ha zavarban van, vagy ilyesmi akkor igen.


De van tipíkus jellemző? Nincs.

2009. jan. 31. 09:35

JAJA, ÍGY IGAZ.


ÉN LEHET NAGYON NYÁLAS VAGYOK, DE OLYANRA VÁGYTAM MINDIG, AKI KEZDEMÉNYEZ, DE FINOMAN , ROMANTIKUSAN TESZI.

NEM TALÁLKOZTAM ILYENNEL, DE SZERINTEM MÁR NEM IS FOGOK. :D

2009. jan. 31. 09:09

Az a tanár tőlem 10 évvel idősebb, nekem is az idősebbek jöttek be mindig :)))

Én is örülnék ha levadásznának, de eddig mindig csak az akart levadászni, aki nekem abszolut nem jött be :S :)))

54. 50d0def203 (válaszként erre: 49. - Zsuzsa88)
2009. jan. 31. 09:04

A párom 37, a töri tanár 35. Nem látszik rajtuk. Mindkettő kis fiatalos.


Én 20 vagyok.


Én is örültem volna neki, ha levadásznak. Nálunk kölcsönösen alakúlt a dolog, bár ő vadászta le az első csókot. :D

53. 50d0def203 (válaszként erre: 50. - 53ce7424c0)
2009. jan. 31. 09:02
Merre vannak ilyen köcsög tanárok? Leht egy helyről beszélünk? :D Hehehe
2009. jan. 30. 22:19

Egy barátnőm nek azt írta, hogy én közeledtem szerinte. És elutasított, mert nem hiszi hogy lehet férfi-nő barátség. Meg hogy kerestem, de személyesen soha. Tegnap írta.


Vicces.

2009. jan. 30. 22:17
Még nem írt, de kíváncsi vagyok.
2009. jan. 30. 19:15
Hmm, ha már a tanár-diák sztorinál tartunk, nekem is volt gimiben egy tanárom, akibe utolsó éven a gimiben belezugtam, mivel teljesen ugy viselkedett velem mint aki szerelmes belém, és amikor hosszu idő után, amikor már rég nem volt a tanárom, már nem birtam tovább és sms-ben bevallottam hogy mit érzek, ridegen visszautasitott....szoval ennyit a köcsög tanárokról, ja és az a jo benne, hogy még ezek után is ugyanugy viselkedett, ugyanugy bámult stb...szerencsére már kiábrándultam belőle, de akkor is egy köcsög!!!
49. Zsuzsa88 (válaszként erre: 19. - 50d0def203)
2009. jan. 30. 17:47
Hű, nem semmi sztori. Megkérdezhetem, hogy hány éves a párod? És a töri tanár? Nekünk is volt egy fiatal matektanárunk, az osztályban 2 fiú és 28 lány, naná, hogy jól érezte megát, ha nálunk volt órája. Mindenkivel jópofizott, nagyon laza tanár volt, ő volt a kedvencünk. Emléxem, könyörögtünk neki, hogy vegyen át bennünket, mert az osztályfőnökünk át akart passzolni bennünket más tanárnak, mert nem birta idegekkel... XD
2009. jan. 30. 17:40
Engem teljes mértékben letaroltak. Akivel jártam eddig, az mind engem vadászott le. De gyorsan, és egyértelmű volt számomra, hogy én most kellek. :D Vagy egy mindent bevalló SMS, vagy pár mondat, amiben elmagyarázták, hogy milyen szép a szemem, hogy meg tudom babonázni az embereket, ami után csók jött, meg hasonlók. Vagy egy "havernak-suttogás", aztán a haver megkérdezi, hogy Hé, bejön a haverom? - ilyen is volt. Meg persze, ha ideadja a telefonját, hogy irjam be a számom, és csörgessem meg magam, hogy nekem is meglegyen az ő száma... Óh, van itt sztori... :)
47. 53ce7424c0 (válaszként erre: 46. - 50d0def203)
2009. jan. 30. 17:35
Tuti hogy érzett irántad valamit...kiváncsi vagyok, mit ir neked vissza. Irt már????? :)
2009. jan. 30. 11:18

Bizony nem könnyű. Most írtam neki, egye fene, csak így derülhet ki. Úgysem láttam 2 éve, nem is fogom ha nem beszéljük meg, mert messze kerültem viszonylag.


Kértem, hogy legyünk őszinték, miért érdekelte, hogy van-e párom stb.

megkérdeztem most e-mailben.

Hát most várok, hogy mikor olvassa el, és válaszol.


Csak így tudhatom meg.


De annyira vicces, hogy sokszor írt sms-t miután leérettségiztünk, hogy nem tudom ennek, annak a telefonszámát...blablabla? :D

Tudakozó vagyok? Szerintem azért csinálta, hogy halljon felőlem. És amikor este kiderül a felvételi eredmény, másnap ennyit írt:

Hova vettek fel,Milyen szak?Milyen város?


Miért érdekelte ennyire?

45. 53ce7424c0 (válaszként erre: 44. - 50d0def203)
2009. jan. 30. 11:06

Ezt az a tanár irta, akiről azt gonodltátok hogy szerelmes beléd???? Hááát....ha összevetjük azt, hogy előtte hogy viselkedett veled, plusz ez a hozzászólás.... szerintem lehet hogy azért állitja most ezt, mert neked már van másvalakid, és nem merné bevallani, hogy "igen, szerelmes vagyok abba a csajba" - szerintem ezt egyik pasi sem vallaná be másnak, főleg nem egy másik nőnek...én is voltam már ugy, hogy azt hittem egy pasi szerelmes belém, közben meg másnak azt irta rolam hogy nincs semmi és soha nem is volt, de közben továbbra is ugy viselkedett velem mint azelőtt...szoval ilyen beszólások lehet hogy azért vannak, mert takarják mások felé azt, hogy mit éreznek, főleg ha az a nő mással van együtt.

Aztán az is lehet, hogy már "kiszeretett" belőled mivel te mással vagy együtt, ezért irta másnak olyan ridegen hogy nem vagy az esete.

Hát igen, ezért nehéz megérteni a pasikat!!!!

2009. jan. 30. 10:49

Így szokott lenni. :D

Olvastad a sztorit, amit lent írtam?


Képzeld el, egy barátnőm bepróbálkozott nála. Alig beszél vele, nem akar visszaírni, mert e-mailben kereste.

Érdeklődött felőlem. Azt mondta, hogy soha semmi köze nem volt hozzám, és nem vagyok az esete. meg hogy én közeledtem felé.


vicces.Olvass már vissza!

vélemyény?

43. e2b5f0504e (válaszként erre: 42. - 50d0def203)
2009. jan. 30. 10:43
És ami mégnagyobb gáz, az az, hogy akit szeretnél hogy nyomuljon, az megnémul, akitől meg a hideg kiráz, az meg ugy nyomul, hogy már kellemetlen :SSS :D
2009. jan. 30. 08:25
iGAZAD VAN. :(
41. e2b5f0504e (válaszként erre: 40. - 50d0def203)
2009. jan. 29. 22:29
hát mert....pasiból vannak :DDDDDDD
2009. jan. 29. 21:09
De miért van ez így??????Néma vagy dumagép. :D
39. 53ce7424c0 (válaszként erre: 36. - Petka)
2009. jan. 29. 21:02
Igen, van aki kommunikálni akar, de van olyan is, aki éppen hogy megkukul amikor a közeledben van :))))
38. 53ce7424c0 (válaszként erre: 35. - 673567bc24)
2009. jan. 29. 21:01
Igen, ezt egy nő megérzi ha tetszik egy pasinak, mégha az a pasi nem is nyomul feltünően!! :-)
2009. jan. 29. 19:33
nyomul
36. petka
2009. jan. 29. 19:10
pl: keresi a társaságodat, helyzetet teremt hogy beszélgetni tudjatok, vagy bármi módon kommunikálni, meg lehet érezni a vonzódást, hogy ez több mint szimpátia
35. 673567bc24 (válaszként erre: 17. - Amaranth)
2009. jan. 29. 18:55
nem tudom elmagyarázni,egyszerűen érzi,tudja ezt az ember és kész!Meg lehet különböztetni a nézéseket,testbeszéd is sokat elárul!
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook