Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen jelei vannak, ha tetszel egy pasinak? fórum

Milyen jelei vannak, ha tetszel egy pasinak? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
94. Zsuzsa88 (válaszként erre: 93. - 50d0def203)
2009. febr. 2. 13:05
Figyelj, nem itéllek el, nem kell félreérteni, amit irok. :) Elhiszem. De egy képet azért feltehetsz, kiváncsi vok arra a 37 éves fiatalúrra. :)
93. 50d0def203 (válaszként erre: 89. - Zsuzsa88)
2009. febr. 2. 10:45
Nem sok, nem látszik. Mutatok képet, ha nem hiszed. és mi boldogok vagyunk. Jobban megért, mint bárki más a korosztályomból. Ő abszolút fiatalos.
92. Zsuzsa88 (válaszként erre: 90. - Roncsika)
2009. febr. 2. 10:15
Salima 20, a párja 37. Végülis, mindenki mondja, hogy a kor nem számit. Én is régen majdnem összejöttem egy fickóval, akiről azt hittem, velem egyidős, és hidegzuhanyként ért, mikor mondta, hogy ő 24 (én meg 14 voltam...). Igen, tényleg vannak olyan pasik, akiről az ember meg sem mondaná, hány évesek.
91. Zsuzsa88 (válaszként erre: 76. - 53ce7424c0)
2009. febr. 2. 10:13

Egyetértek. Hatalmas különbség van a csajok között. Van, aki pasit akar, ezért a kiszemelttől, akire ugyan mászik, de legalább megkérdezi, van -e barátnője, és ha van, akkor nem mászik tovább, és van a csajok ocsmányabb "fajtája", aki édes-kedves mosolyával, pillarebegtetéseivel becserkészi (legalábbis próbálkozik) más pasiját, akkor is, ha a pasi tiltakozik, mert van barátnője. Azoknak a kis ribiknek csak egy kaland kell, még ha nem is torkollik szexbe (szórakozóhelyen mégis hol lehetne?), de azokat a csajokat abszolút nem érdekli, hogy azért, mert ő épp egy picit jól akarta érezni magát, esetleg többéves kapcsolatok mennek tönkre. Mert hiába tiltakozik a pasi, és mondogatja, hogy van barátnője, a tudattalattiját bizsergeti az érzés, hogy egy eszeveszetten jó nő épp őt akarja kihalászni, ott vonaglik előtte, esetleg beszélgetés közben (csupa vigyorral) folyton hozzáér, neadjisten egy puszit is ad, na, ott a férfiak már el vannak veszve... :(


Mi is majdnem szakitottunk, mikor egy ilyen p*csa rámászott a páromra. Mersze az a csaj 5 percenként más-más pasi nyakán lógott, de aznap este épp Őt szemelte ki magának, és nem érdekelte, hogy a párom 10szer elmondta neki, hogy van barátnője. És még egy puszit is bezsebelt a csajtól. Hát azt hittem, kettéharapom mindkettőt!!!

90. roncsika (válaszként erre: 89. - Zsuzsa88)
2009. febr. 1. 18:58
17 év? Ja azt nem tudtam. Kinek a javára? Tehát ki az idősebb 17-el?
89. Zsuzsa88 (válaszként erre: 54. - 50d0def203)
2009. febr. 1. 16:54

Hűha... Nem akarok beleszólni, semmi közöm hozzá, de nem sok egy kicsit a 17 év korkülönbség?


A mi jófej matektanárunk 24 volt, mi 19 évesek, 5 év különbség. Perszehogy imádta az osztályunkat. Bár itt nagyjából mindenkivel ugyanúgy viselkedett, azért páran mégis pl. be tudtunk könyörögni a naplóba egy 4-est a 3-as helyett, ha nagyon szépen mosolyogtunk rá, és rebegtettük a pilláinkat! :D

88. amaranth (válaszként erre: 87. - Roncsika)
2009. febr. 1. 12:10
Igen,igazad van,nem fogom elhamarkodni.Csak annyira bizonytalan voltam h tetszek e neki,vagy nem.De most már h írtatok,valószínű h igen.
87. roncsika (válaszként erre: 86. - Amaranth)
2009. febr. 1. 10:06
Szerint szépen finoman, lassan ismerkedik. Valszínű nem akar lerohanni. Szerintem mindenképpen adj neki időt, ne "mássz" rá, de mutasd ki, h. érdekel. Legyél mindig kedves hozzá, néha kezdeményezz beszélgetést vele. Amiket írtál, biztosan érdekled, értékeld, h. nem akar hamar ledönteni. : ))
2009. jan. 31. 14:02
Persze szoktunk beszélgetni,de kettesben még nem beszélgettünk csak egyszer.A többiek előtt meg csak általános dolgokról,de kérdezte már h van e férjem,mi a horoszkópom,hol dolgozok,merre lakok.Egyszer mondta hogy merre megyek haza,elkísér egy darabig mert ő is arra megy.De nem mondott semmit,csak beszélgettünk ki mit szokott csinálni,meg ilyenek.
85. 53ce7424c0 (válaszként erre: 83. - Amaranth)
2009. jan. 31. 13:17

Arra, hogy te menj oda hozzájuk :)

Az adatlapodon nem az van, hogy 29 vagy?

84. 53ce7424c0 (válaszként erre: 82. - Amaranth)
2009. jan. 31. 13:17

Tuti hogy te hoztad zavarba :))))


Hogy akkor mit tegyél? nem tudom...kezdj el vele beszélgetni valami általános dolgokrol, aztán...nem tudom, majd látod hogy hogya viselkedik ha beszélget veled. Amugy már beszéltél vele, a köszönésen kivül?

2009. jan. 31. 13:16
Szerintem is megváltoztak a szokások.Én 32 vagyok,és annak idején mindíg a pasik kezdeményeztek.A 8 éves kapcsolatomnak mikor vége lett,azt hittem ez még mindíg igy van,de nem.Olyanok akartak velem mindig összejönni,akikről kiderült otthon van a feleségük,és csak szeretőt akarnak,vagy csak sz.x-et.A kedves,romantikus pasik,meg olyan gyávák...csak várnak valamire,de nem tudom mire.
2009. jan. 31. 12:52

Ez most nagyon bíztató amit írtál.Am ha már tanárokról van szó,egy hangszeren tanulok játszani,és ő ad nekem órákat.Többen járunk ide,és ahogy Salima írta az elején,ő is mindig az én tollammal ír,az én füzetemet nézegeti.Előfordult már az is,h hármasban maradtunk,én ő és 1 fiú.És írta nekem a feladatokat,én meg mellette ültem.Néztem mit ír.Elrontotta,új papír,félre írta,áthúzta.Egy másik alkalommal,egy kottát akart eljátszani,és a könyv amiből nézte összeakart záródni.Odahúzódtam mellé,és megfogtam a könyvet.Csak nézte-nézte a könyvet mereven,én meg néztem az arcát.(kicsit elkalandoztak a gondolataim...)hát nem bírta eljátszani a dallamot.Profi zenész,nem bír eljátszani egy kottát...Megszólal:-hú ez most nem megy.

Szerintetek én hoztam zavarba??


Am én is mindig zavarba vagyok az órákon,szinte ugyan ezeket csinálom.Jól elvagyunk.


Szóval,megpróbálok kezdeményezni.De szerintem az nem jó ha elmondom neki h mit érzek.De akkor mit találjak ki?


Írjatok

81. 53ce7424c0 (válaszként erre: 80. - Roncsika)
2009. jan. 31. 12:40
Hát igen, minden nő ezt szeretné, csak sajnos sok mai pasi nem ilyen...
80. roncsika (válaszként erre: 79. - 53ce7424c0)
2009. jan. 31. 12:27
Biztos így van, lehet, h. tényleg maradi vagyok, DE.. Nem baj, és csak megmaradok a normál szerepeknél. Én a nő, ő LEGYEN a férfi!
79. 53ce7424c0 (válaszként erre: 78. - Roncsika)
2009. jan. 31. 12:23
A pasik sem egyformák ennek megitélésében. Itt a fórumokon lehetett olvasni pasik véleményét is ilyenenkről, és sokan, akik félénk tipusok, kimondottan szeretik ha a nő kezdeményez. Ez is tipustol függ, mint a nők esetében.
78. roncsika (válaszként erre: 76. - 53ce7424c0)
2009. jan. 31. 12:20

Persze, van különbség---nekünk, de nem nekik! Kérdezzétek meg a fiú ismerőseiteket, h. mit tartanak azokról a nőkről akik kezdeményeznek? Mi csak segíteni akarunk nekik, h. ne legyenek mulyák, ők meg már azt hiszik futunk utánuk!


Máshogy látjuk a dolgokat. Vénusz-Mars

77. roncsika (válaszként erre: 75. - 50d0def203)
2009. jan. 31. 12:17

Hát ne tedd! Miért csicskáznál neki? Sajnos sokan elkényeztetik a pasijukat, és mindent megtesznek neki, h. ő jobban érezze magát.. Ő persze szépen megszokja ezt, és nem csinál semmit. Tipikus kanapén söröző tévénéző pasit faragnak belőlük...


Hát én nem! 2 éve lakunk együtt, de én még nem porszívóztam. Emellett persze kimutatom neki, h. szeretem, de semmivel nem teszek többet érte mint amit én is kapok.

76. 53ce7424c0 (válaszként erre: 72. - Roncsika)
2009. jan. 31. 12:12
De azért van különbség a kezdeményezés és a rámenős nyomulás között, más ha egy ribi csak meg akar szerezni egy pasit és ezért rámászik, és megint más ha valaki szerelmes, és ezért kezdeményez...
2009. jan. 31. 12:10

éN SEM FUTOK A FÉRFIAK UTÁN.

vISZONT A HÓCIPŐM KIVAN A PÁROM DEDÓZÁSÁVAL, ÉS HOGY FOLYTON CSICSKÁZZAK NEKI. Ő MEG SEMMIT SEM TESZ ÉRTEM. MÉG A BARKÁCS MUNKÁT IS ÉN CSINÁLOM.

74. 53ce7424c0 (válaszként erre: 71. - 50d0def203)
2009. jan. 31. 12:08
Jaj, hát ezt a legkönnyebb leszürni, hogy bambulva, vagy szerelmesen :))) Ha szerelmesen néz, akkor ott a csillogás és a rajongás a szemében, migha csak bambul, akkor semmi ilyet nem fedezel fel benne :))) Hidd el, hogy te is meg tudnád különböztetni :)))
73. roncsika (válaszként erre: 70. - 50d0def203)
2009. jan. 31. 12:06
Na ez igaz! : )))
72. roncsika (válaszként erre: 68. - 53ce7424c0)
2009. jan. 31. 12:05

36 vagyok. Szerintem nem szabad elkényeztetni a pasikat, igenis küzdjenek meg az imádott nőért.. Ha igazán akarja, akkor tenni fog érte, ha meg nem akkor mehet!


Manapság elnézem a fiatal csajokat, és azt látom ők futnak a pasik után! Könyörgöm!!! Minek kényeztetitek el őket?????


A csajozási szokások nem hogy megváltoztak,

megszűntek... Minek menjen mohamed a hegyhez, ha ha hegy elmegy mohamedhez!

Aláírom sokkal több a nő mint a pasi, (csak menj el egy szórakozó helyre) de higgyétek el, a normális nőket többre becsülik mint azokat akiket nem lehet levakarni. Mindent megtesznek, h. megszerezzék a pasit, aztán sírnak, h. csak kihasználták őket. Naná, én pasi lennék, én is kihasználnám a nőket, akik hagyják magukat! Minek venne tehenet, ha ingyen van a tej....

2009. jan. 31. 11:56

És ha valaki alapból elbambulós típus?

Néha csak néz előre és bambul. Abból hogyan szűrjem le, hogy most bambulva néz rám, vagy szerelmesen?

2009. jan. 31. 11:54
Hol vannak már az igazi férfiak? nekünk már csak az anyuci kicsi fia jutnak, azok meg gyávák. Lassan nekünk nőknek kell megvédeni őket, nem fordítva. :D
2009. jan. 31. 11:52

Szerintem kérd meg, hogy találkozzatok, fontos. Akkor elmegy. Állj elé, és mond meg neki kerek perec, hogy szereted. Ha Ő is, akkor erre meg lesz a reakciója, hidd el. Megéri azért a pár perces szenvedésért.


Az arcán ott lesz a válasz. Tedd meg!

Van olyan pasi, akire egy életet várhatsz, nyuszi lesz oda menni.

68. 53ce7424c0 (válaszként erre: 66. - Roncsika)
2009. jan. 31. 11:50
Mit jelent, hogy kicsit idősebb vagy? Igen, régen olyanok voltak a pasik hogy odamentek ahhoz aki tetszett nekik, de manapság ez sok esetebn megváltozott, a férfiak csajozási szokásai is, és tényleg sok pasi van mostanság aki arra vár hogy a nő kezdjen...
67. 53ce7424c0 (válaszként erre: 58. - Amaranth)
2009. jan. 31. 11:48
Arra a kérdésedre, hogy várj-e, azt mondom hogy NE VÁRJ, mert ilyen pasiknál, akik szintén a nőre várnak, te várhatnál öregkorodig, amig kezdeményezne....de szerintem ne üzit irj neki, hanem személyesen beszélj vele, az mégis közvetlenebb, és láthatod rögtön a reakcióit is. Valahogy kezdj el vele beszélgetni ha találkoztok, persze tudom hogy ezt igy könnyü mondani, mert én is félénk vagyok, de hátha neked sikerül majd :)
66. roncsika (válaszként erre: 1. - Amaranth)
2009. jan. 31. 11:47
Szia. Ahogy elnézem az összes fiatal nő/lány azt tanácsolja neked, h. szólítsd meg. Én aki már idősebb vagyok azt mondom ne tedd! A pasi, ha igazi férfi, és ha tényleg tetszel neki és akar téged, akkor összefogja szedni a bátorságát, és megszólít. Különben meg milyen férfi az aki arra vár, h. a nő lépje meg az elsőt??? Lehet, h. maradi vagyok.. Hozzám minden pasi odajött aki igazán tetszett, mert küldtem felé bizonyos jeleket. Szemezés, kis mosoly stb. Ha ebből nem veszi, akkor nem is érdekel. Egy férfi legyen férfi!!!!
2009. jan. 31. 11:46

Kölcsönösen indult a mostani párommal, de ő volt az aki a csókot is levadászta, nem én.



De milyen az a tipikus nézés? Mert éreztem a nézéséből valamit, de nem tudom, hogy jót-e , vagy tévedés.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook