Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mp 3-at mire kell konvertálni, hogy zenei cd-ét tudjak csinálni, amit normál cd lejátszón is le lehet játszani? fórum

Mp 3-at mire kell konvertálni, hogy zenei cd-ét tudjak csinálni, amit normál cd lejátszón is le lehet játszani? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
73. correct (válaszként erre: 72. - Bogárka62)
2009. jan. 28. 21:50

Ez legyen a legkevesebb, bármilyen kérdésed, kérésed vagy problémád van, nyugodtan írj, bármi legyen.

De szerintem ilyen telepítgetésekkel kapcsolatban Pirosalma vitte a pálmát, nagyon tuti módon leírta :)

72. Bogárka62 (válaszként erre: 71. - Correct)
2009. jan. 28. 21:45
Köszönöm!!!!!!:)
71. correct (válaszként erre: 69. - Bogárka62)
2009. jan. 28. 21:43

Ügyes az ember :)

Örülünk :)

Puszi!

70. correct (válaszként erre: 68. - 3dc5a222b9)
2009. jan. 28. 21:42

Hát te beteg vagy! De nagyon!!!!!!

Micsoda dolgokat dobott ki az agyad!

Nem baj, már csak sajnállak és röhögök rajtad.

2009. jan. 28. 21:38

Sziasztok! Sikerült a férjemnek az ashampoo-val!!!

Köszönöm nektek! Üdv.

68. 3dc5a222b9 (válaszként erre: 61. - Correct)
2009. jan. 28. 20:51

Bocs, de ez így nem igaz, te kerekítettél ekkora feneket ennek az egésznek...


A szintjeid egyébként már nagyon unalmasak, te vagy az Úristen jobbkeze, vagy maga az Isten és onnan tekintesz le miránk?


Halkan megsúgom, már 2007-től itt vagyok.


...az ajánlott olvasmányt pedig ne felejtsd el fellapozni...

67. correct (válaszként erre: 66. - 8ee31e318f)
2009. jan. 28. 19:59

Megnyugtassalak? Én itt vagyok egy laptoppal 2 hónapja és rá van kötve egy asztali régebbi monitorra, mert a laptop tetejét rácsuktam az egérre és betört a monitor xD

Úgyhogy, nyugi...

Nekem XP van csak, sp3, talán.

66. 8ee31e318f (válaszként erre: 65. - Correct)
2009. jan. 28. 19:51
ne is mond en is kuzdok ket gagyi laptoppal, egyiken xp masikon wista van. ne tudd meg mit szivok veluk. a ketto neha er egyet :DDDD
65. correct (válaszként erre: 64. - 8ee31e318f)
2009. jan. 28. 19:50
:DDDDD Ne haragudj, de nem :) Ellenben, ha aláveted Magad a kísérletnek és átmész a teszten, akkor utána, talán.....de csak, ha van mód a visszamondásra :D
64. 8ee31e318f (válaszként erre: 63. - Correct)
2009. jan. 28. 19:48

o te hutlen. szoval nem mered ra bizni parany eleted egy ilyen tuti renszer szeszelyeire?


;DDDD

63. correct (válaszként erre: 62. - Pirosalma)
2009. jan. 28. 19:18
:DDD "Nem akarok Windows-os lélegeztetőgépre kerülni!" :)
62. Pirosalma (válaszként erre: 55. - Bogárka62)
2009. jan. 28. 19:16

Szia!


Nekem is Vistám van, és működik. De ez szetintem nem jelenti, hogy nálad is biztosan működik, a Windows - állítólag - ilyen...

2009. jan. 28. 18:38

Kedves gréticica. A privát leveledből egyértelműen lerí, hogy idegbeteg vagy és bizony megint Magadat írtad le a szintjével. Kiderül csupán abból a pár szavadból, hogy "Ki a picsa vagy Te?".

Sokáig gondolkodtam, hogy berakjam-e ide a teljes privát leveledet, még nem tudom, mi lesz, de akkor egyből leesne mindenkinek, hogy milyen vagy Te.


Csak egy kis "érdekesség":

Nekem van eddig 480 hozzászólásom, ebből egyedül CSAK NEKED volt problémád velem.

Neked van eddig 28 hozzászólásod, és így kezded? Hogy osztod nekem az észt már a második hozzászólásomtól?

Elnézést itt mindenkitől, hogy nem priviben válaszolok, de ilyen hulladékkal mégsem tömöm a postaládámat, amilyet most kaptam. Gratulálok!

60. correct (válaszként erre: 59. - 3dc5a222b9)
2009. jan. 28. 17:54

Furcsaság vagy nagyon. Nem értem, mi nem volt a korrekt. Annyira említettem meg a gyermekeidet, hogy őket neveld, mert az anyukájuk vagy, és ne engem.

Na mindegy.

"Ne vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz a szintükre és legyőznek a rutinjukkal"

Okos enged, szamár szenved – mondják. Nos, én most elfoglalom ebben a tanulságos közmondásban az első pozíciót, a másik még szabad, de itt is elférsz még, rajtad áll, hogy Te hová lépsz.

Ugyanis ez a bunkóság már több a sok(k)nál. Sajnos belementem, mert megvédtem magam, de nem vagyok hajlandó egy perccel is tovább itt maradni ezen az aljából való, primitív szinten. Nem engedem meg magamnak, mert ennél azért több vagyok. Szóval én szépen visszamegyek oda, ahonnan ide lejöttem a pincébe. Azok közé az emberek közé, akik soha nem kötöttek belém, azért, mert segítettem vagy azért, mert kérdőjeleket írtam, és egy primitív választ nem értettem, ezért kérdeztem; de semmi másért sem kötöszködtek még.

Akármit is írsz, erre a fórumra már nem nézek vissza többet, ez azt jelenti, hogy NEM fogom elolvasni a nekem címzett válaszodat. Egyéb elfoglaltságom is van, mint készszermániás kötöszködőkkel leállni. Ha Te ennek ellenére is írsz, hogy ezt tudod, akkor az csak azt bizonyítja, hogy a rosszindulat és a gyerekesség árad Belőled, vagy éppen a portálosoknak teszed a nagyot. Inkább szenteld az időt a gyerkőceidre, mint rám, köszi, lemondok róla.

Ha mégsem bírod Magad fékezni , akkor is privátot írj, és ne rombold lejjebb ezt a fórumot, mert ez nem a Te idegbetegségedről kéne, hogy szóljon.

Én sok boldogságot kívánok a gyermekeidhez, és az egész családodhoz! Részemről a dolog itt lezárva, és akkor most gondolkodj el a szintekről és az intelligenciáról.

59. 3dc5a222b9 (válaszként erre: 50. - Correct)
2009. jan. 28. 17:40

Ez nem volt korrekt, correct!


Honnan veszed a bátorságot, hogy az életemet minősíted és a gyerekeim nevelését kérdőjelezed meg? Az ilyen okostojások, mint amilyen te is vagy, foggal-körömmel harcolnak az igazukért, nem törődve azzal, hogy a másikon átgázolnak, bevetve bármilyen módszert. Szégyellheted magad, hogy egy ilyen bagatell kérdésbe az én két gyerekemet is belevonod.


Részemről ez volt az utolsó hozzád intézett válasz, mert ez már rég nem az audióról szól.

58. correct (válaszként erre: 57. - Bogárka62)
2009. jan. 28. 17:32

Jajj dehogy kérdezel ovisan!!! Nem is erre értettem amikor a szintről beszéltem, hanem a kötöszködés és cica nekem való beszólásaira. Attól, mert valaki nem áll a helyzet magaslatán, az nem baj, mindenki így kezdi. Anyukám anno még az egérhez sem mert hozzányúlni, most meg rendszergazda is lehetne, ha lenne papírja. Ki tudja, lehet, hogy Te is itt fogsz majd tartani :)

Nem a neve egyébként, hanem a gépeteknek az adatai, de azt nem muszáj ide kiírni közösbe. Pl. mekkora a memóriája (RAM), hány GB - os a whinchester, és a többi leírás, van itt minden, videókártya, hangkártya, rendszer- és gépinformációk.

57. Bogárka62 (válaszként erre: 56. - Correct)
2009. jan. 28. 17:27
Szia! Bocsi, hogy "ovisan" kérdezek! Úgy érted milyen tipus vagy neve? Advent Quad core.
56. correct (válaszként erre: 55. - Bogárka62)
2009. jan. 28. 16:55

Szia!

De működnie kell, lefele kompatibilisnek kell lennie. Csak a Vista elég gépigényes.

Milyen a gépetek? Mert működnie kellene a Nérónak.

55. Bogárka62 (válaszként erre: 54. - Correct)
2009. jan. 28. 16:47
Szia! Vistánk van és a férjem azt mondta, hogy itt a Néró nem müködik! Igaz ez? Köszi! üdv:
54. correct (válaszként erre: 49. - Pirosalma)
2009. jan. 28. 14:58

Na gréticica, látod ezt a hozzászólást? Pirosalma nagyon jól leírta.

És ez nem annyi, hogy audio :) Szóval nem volt jó a válaszod. Bár, az enyém sem, mert így kellett volna leírni, ahogy Pirosalma tette.

Mert ahogy kiveszem, még Néró-ja sem volt a topiknyitónak, ezért mondtam, hogy kevés volt ez a szó.

53. correct (válaszként erre: 44. - 3dc5a222b9)
2009. jan. 28. 14:36

Na látod, írta, hogy nekem szólt, én azzal, hogy megköszöntem, nem öntelt lettem, hanem normális.

Egyébként is belevittem egy smilyet, merthogy nem vagyok öntelt.

Ebből is látszik, hogy milyen katasztrófálisan romokban lehet az életed, hogy nekiállsz olyanba is belekötni, amiket aztán kijavít maga az, aki írta, de Te azt írtad, nem nekem szánta...

52. correct (válaszként erre: 46. - 3dc5a222b9)
2009. jan. 28. 14:34
Jajj hát nem????? Hát nem ezt a szót??? Hogy kéri a dícséreteket a kedves! De, éppen az általa említett szót írtad :) Olyan ügyes vagy!!!! És elég is lett volna neki, ha picit tovább vezeted a Néróhoz, de ezt megtette Pirosalma.
51. correct (válaszként erre: 45. - SIldi)
2009. jan. 28. 14:32

Igen, ez is igaz, ebben igazat adtam Neked.

Én egyszerűen csak nem tudtam, mennyire kezdő.

Csak segíteni akartam!

50. correct (válaszként erre: 44. - 3dc5a222b9)
2009. jan. 28. 14:31

Hű!!! Micsoda vad oroszlán lett belőled :D

Mondd, így neveled a két gyermekedet is?


De, nekem írta, hogy hiába tökéletes a válaszom, mert a kezdő nem érti. De már hozzászoktam, hogy értelmezni egyszerűen képtelen vagy.

Cicácska, én nem vagyok öntelt, rájönnél, ha elolvasnád az összes hozzászólásomat vagy ha ismernél (ISTEN MENTS!!!!) - viszont akkor ennek hiányában engem ne merj analizálni. Neveld a gyermekeidet, ne engem. Egyébként, olvasd vissza legalább akkor a saját írásodat, idézzem?

"egyszerűen nem tudod elfogadni, hogy nem tudtad a választ" majd közölted, hogy Te bizony tudtad.

Ez óvodás szint.

Én leírtam, hogy szerintem, hogy kell, hozz ide valakit aki megcáfolja, hogy nem így kell! Az egy másik dolog, hogy kezdőnek annyi is elég, hogy audio, én nem tudhattam, hogy kezdő-e.

Lenyelni te nem tudod saját Magadat, ha visszaemlékszel, én és emily tegnap utánad jól elvoltunk itt és nem Téged beszéltelek ki, mint ahogy ezt most Te teszed, mert leragadtál ezen a szinten. Gratulálok, ügyes vagy!

49. Pirosalma (válaszként erre: 47. - Bogárka62)
2009. jan. 28. 13:40

Szia!


Ez egy próbaverzió, valahány napig használható: [link]


Nem nehéz használni, nyugodtan próbáljátok meg vele!

1. Berakod az üres, írható CD-t a meghajtóba.

2. Megnyitod a Nerót.

3. kiválasztod a CD fület valahol balra fönt.

4. Azon belül kikeresed az auido CD-t.

5. Fogod az MP3-fájlokat az egérrel, és áthúzod az ablakba.

6. Írásra kattintasz.


Ha gond lenne, írj nyugodtan!

48. SIldi (válaszként erre: 46. - 3dc5a222b9)
2009. jan. 28. 13:38
Renben van, amit irtal, egy kezdonek eppen erre volt szuksege.
47. Bogárka62 (válaszként erre: 12. - 8ee31e318f)
2009. jan. 28. 12:18

Köszönöm Neked és Mindenkinek a segítséget!

Este már túl fáradt voltam, ma meg most kapcsoltam be gépet és úgy döntöttem, hogy megvárom a férjem.

És majd valamit "alkotunk"!!!!!

Üdv.

46. 3dc5a222b9 (válaszként erre: 45. - SIldi)
2009. jan. 28. 12:10
Én mit írtam az első hozzászólásomban? Nem épp az általad is említett szót?
45. SIldi
2009. jan. 28. 11:54

De igen, neki szolt a helyesles.

Mi az hogy audio? Az egy altalanos fogalom, es azt nevezzuk audionak ami hallhato.

De az is igaz, hogy egy kezdonek hiaba magyarazzuk a kiterjeszteseket, neki tokeletesen megfelelt volna az: Nerot hasznalj es ott az Audo CD opciot valaszd

44. 3dc5a222b9 (válaszként erre: 42. - Correct)
2009. jan. 28. 11:47
A helyeslés nem neked szólt! Micsoda önteltség! Kinek magyarázkodsz itt? Folyton csak igazolni próbálod önmagad. Képtelen vagy lenyelni, ha valaki nem neked ad igazat?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook