Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van közöttetek olyan, akinek már volt leszedve a lábujj körme? fórum

Van közöttetek olyan, akinek már volt leszedve a lábujj körme? (tudásbázis kérdés)


2013. ápr. 17. 08:39
sziasztok!! baleset során leszakítottam a mutató ujjamról a körmöm, még rajta van de most azt mondják nem gyógyul úgyhogy lehet le kell szedni!!! totál be vagyok szarva amúgy is sérült az ujjam és most 1 hét után jutott eszükbe hogy csak nem jó az ott!nemelég hogy borzalmasan fáj és érzékeny most még le is szedik!!!!
17. Dorottya84 (válaszként erre: 16. - Jázminka)
2009. jan. 28. 16:12
óóóóó,már próbáltam mindent betadint meg ,tetrant,sőt volt olyan hogy 2 napig folyamatos vizes kötés volt rajta hogy kiszívja a trutyit (az egy ideig elment) de most 1 napja még zoknit sem veszek és vérzik folyamatosan vérzik!!!!! Rajatam már csaka piócás ember segíthet ....hehehehehe Jövő hét kedden eltolom a képem a sebészetre s valami nekem megfelelő megoldást kiötlök a sebésszel mert ez így nem állapot!!!!!
16. Jázminka (válaszként erre: 12. - Dorottya84)
2009. jan. 28. 14:46

Pont ilyen volt nekm is! Vadhús,és mindíg gennyezett és vérzett.

Iszonyatos volt.

De mondom,én próbáltam nem piszkálni,mert időközönként ez a vadhús elkezdett a tetején száradni.Én csak sebhintőport tettem rá.Próbálkozz!

Esetleg egy kis betadinnal kend le előtte.

15. Dorottya84 (válaszként erre: 14. - E3e8ab07a5)
2009. jan. 27. 22:37

Nem akartalak befo....de gondolhatod hogy nekem mennyire tele van a gatyám!!!!! Az az érdekes hogy,18 hetes terhesen volt egy vakbélműtétem ,azt a fájdalmat elviseltem,a szülést is.pedig tudnék mesélni de ez a köröm leszedés BORZALMAS!!!!!!!!

De kitartás,írhatnál majd hogy mi volt!Vagy holnap még csak időpont kérés lesz,mert nekem így volta z első alkalomnál!

2009. jan. 27. 22:26

Sziasztok!

Kár volt megnéznem ezt a fórumot! Holnap megyek sebészetre, benőtt a körmöm. Iszonyúan félek, teli van a gatya rendesen, soha nem volt még ilyenem, és most méginkább megijedtem :(!

Dorottya, a Tiéd leíarás szerint gázosabb lehet, mint az enyém.

2009. jan. 27. 22:25
Néha levágnám az újjamat mert csak a probléma van vele,de sajna az egyensúlyozáshoz kell!!!!!!
2009. jan. 27. 22:24
Az a baj hogy,a körmöm mindig a lábújjam alá nő,elég abnormális jelenség vagyok.:D És az még inkább tetézi a problémám hogy vadhús is van a gyulladás mellett! Arra gondoltam hogy le kéne vágni azt a vadhúst és valami új köröm formát csinálni.......de attól tartok hogy egyszerre a kettőt nem fogják megcsinlni és attól vagyok idegbe hogy a begyulladt sebbe fogja belém döfni azt a .@&# injekciót :-(((((
2009. jan. 27. 22:17
Nálunk a fiamnak volt ilyen benövős problémája. Már vittem volna a sebészetre, amikor ajánlottak egy gyógypedikűröst,el is mentünk, és szó szerint kinevelte a körmét a benőtt részről. Eleinte mentünk 2 hetente, már elég fél évente menni.Teljesen helyre hozta, és egyáltalán nem fájt neki.Pedig csúnyán be volt gyulladva neki is.Az orvos ismerősök amúgy mondták is hogy a leszedés nem oldja meg a problémát, esetleg ha a körömágyat plasztikázzák, de azzal meg teljesen eldeformálják a körmöt, és véglegesen. Lehet hogy érdemes lenne egy ilyen gyógypedikűröst keríteni nektek is!!
10. 7934d1ac97 (válaszként erre: 5. - Dorottya84)
2009. jan. 27. 22:09

Én véletlenül ráhúztam az ágyneműtartó részét az ágynak és teljesen belilult a nagylábam ujján a köröm ezért le kellett venni. Így vissza emlékezve az injekció tényleg borzalmas volt, de aztán a levételt észre sevettem. Egyrészt mert a szuri lezsibbasztotta másrésztmert a doki épp kérdezett valamit és mire válaszoltam azt mondta hogy kész. Nekem utánna szépen nőtt az új köröm és azóta szerencsére semmi bajom nincs vele.


Neked a levétel után mi történt hogy újra lekell venni? Jól értelmeztem?

2009. jan. 27. 22:08

Benőtt?

Enyémek is... kb. 2 hetenként viszem őket pediküröshoz. Még mielőtt benő...

Állítólag, nem használ ha leveszik, ugyanúgy nő vissza.

2009. jan. 27. 22:08

nekem leesett gyerekkoromban magától, mikor ráejtettem a fotelt.

visszanőtt.

muris volt köröm nélkül.

:))

2009. jan. 27. 22:06

Szia! Nekem is leszedték,és annyira gennyes volt,hogy elsem zsibbadt,csak mikor leszedték.Borzalmas volt! Cipőt már nem tudtam húzni,a zokni is fájt rajta.

Aztán kezdődött előlről.Úgy 2 évig szenvedtem,de én azt a borzalmat amit átéltem akkor,soha többet nem szeretném.És képzeld el,nem vágtam be a körömágyig a körmöt,hanem hagytam.mindíg csak a legvégét vágtam le,és meggyógyult.Bár jócskán megvastagodott ott a bőr,azóta sem jött elő. koppkoppkopp

ennek már van vagy 12 éve... :)

6. Dorottya84 (válaszként erre: 4. - B0e26fe96f)
2009. jan. 27. 21:52
Igen rohadtúl fáj,már sétálni sem tudok,így kénytelen leszek eltólni a pofám,de jobban fosok mint a szüléstől! No meg attól is hogy megint csak ideig óráig szűn meg a problémám!
2009. jan. 27. 21:50

Csak azért kérdezem mert nekem már levették egyszer kb.6 éve és azóta folyamatosan szenvedek vele,most is már annyira eldúrvúlt minda két nagylábújjamon a köröm hogy majd bepisilek annyira fáj! És ha vissza emlékszem a két körömalá beadott injekcióra a sírás kerűlget!

Szerintetek lehet altatást kérni vagy valami lidokaint sprayt a szurik előtt,meg egyszerre akarom minda kettőt megcsináltatni! Nektek sztk-ba vagy korházba csinálták?

2009. jan. 27. 21:49

Csak ránéztem a fórum címére,és bármiben lemertem volna fogadni,hogy te tetted fel a kérdést!!!!

Még mindig szenvedsz Drága???sír

2009. jan. 27. 21:37
Igen, de régen.Amikor levették az nem fájt,de utána háááát...
2009. jan. 27. 21:32
nekem igen, miért?
2009. jan. 27. 21:32
Van közöttetek olyan akinek már volt leszedve a lábújj körme?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook