Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismeritek a Roaccutan gyógyszert? Mik a tapasztalatok? fórum

Ismeritek a Roaccutan gyógyszert? Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


2009. febr. 25. 20:29
Csak azt mondta,hogy zárjuk ki a gyulladásos dolgokat...fogalmam sincs,de a gégészeten azt mondta a doki,hogy így nem ér semmit a gyógyszer,a mandula a probléma-szerinte...holnap megyek vérvételre,meg nőgyógyászhoz.De meggyőztek az orvosok is,(meg többek közt te is),kivetetem a mandulám.(Én nem félek sem a műtéttől,sem a gyógyszer mellékhatásaitól.)Bátran belefogok,10 éves koromtól pattanásos vagyok,22 éves vagyok,már gyerekem is van-és soha múlni nem fogó probléma-ként mindíg jelen van az életemben a pattanás.
97. diegóóó (válaszként erre: 96. - Zsanett.t)
2009. febr. 25. 18:28
Ezt sajnos én nem tudom.mikor én szedtem akkor is voltak gondok a mandulámmal,de engem pl ilyen kivizsgálásokra nem küldtek el.Nem mondta az orvosod,hogy miért van szükség ezekre a kivizsgálásokra?Biztos azért kell,hogy felírhassák a gyógyszert?Én arra gondolok,hogy a pattanások okát keresik és azért küldenek el góckeresésre.Ha vmilyen gyulladás van a szervezetedben az a bőrödön is megmutatkozik pl pattanás formájában.Lehet a Roaccutan szedését szeretnék elkerülni azzal hogy megkeresik a probléma gyökerét és azt orvosolják.
2009. febr. 25. 18:23
Milyen következménye lehet annak,ha nem vetetem ki a gócos mandulám,és szedem a Roaccutant?Esetleg nem lesz olyan hatásos?
2009. febr. 25. 16:12
A gyógyszer tényleg hatásos,de az egészség a legfontosabb majd aztán jön a szépség!:)Ha kiveteted a manduládat akkor meg két legyet ütsz egy csapásra!:)
94. diegóóó (válaszként erre: 93. - Zsanett.t)
2009. febr. 25. 16:11
Ne amiatt vetesd ki.Ha gócos a mandulád akkor nagyon sok problémát okozhat.Rámehet az ízületeidre,környezetemben 3 embernek is kihullott emiatt a haja foltokban és kiderült hogy a gócos mandula miatt de addigra szegényeknek szinte nem is maradt hajuk (persze utána visszanőtt miután kivették a mandulát),rámehet a szívedre,szívizomgyulladást okozhat stb.Sajnos nekem a szívemmel vannak bajok.Nem biztos,hogy a mandulám miatt,de amíg gócos addig gyanakodhatunk rá.Én is mandulaműtétre készülök majd!
2009. febr. 25. 15:25
Kapásból a mandulám tiszta góc...kivetessem a mandulámat-mert anélkül nem szedhetem a gyógyszert-szóval kivetessem a Roaccutan miatt?
2009. febr. 25. 15:20
Gyerekek!Nekem ma mennem kellett fül-orr-gégészetre,fogászatra,nőgyógyászhoz,holnap reggel meg laborba a Roaccutan miatt-gócot keresnek...mindenkinek ennyi helyre kell menni ahoz,hogy szedje ezt a gyógyszert?
91. suagi
2009. febr. 22. 00:14
orr és nyálkahártya vérzés...
2009. febr. 21. 21:57
De megyek beszélek a doktornővel,keddre kérek időpontot!!!
2009. febr. 21. 21:56
én sajnos megtaláltam...........................
88. diegóóó (válaszként erre: 87. - B0e26fe96f)
2009. febr. 21. 21:55
Nekem is voltak ilyenek...nagyon zavartak.Fájdalmas volt és nem volt kivezetőnyílásuk így nem lehetett kinyomni őket és nagyon sokáig rondították az arcomat.Szerencsére nincs ilyen már.Nem találtam az oldalt ami annyira elrettentett...
2009. febr. 21. 21:53
Az az igazság,hogy nekem csak időszakonként vannak ilyen nagyonóbb duzzanatok az arcomon,rendszerint a mensi idején,viszont azok akár 2 hétig is megmarednak,de ne érik be,mint egy pattanás!Ha belepiszkálok,akkor,meg kb.ugyanennyi ideig sebes marad!
86. diegóóó (válaszként erre: 85. - B0e26fe96f)
2009. febr. 21. 21:48
Azért ilyen durván nem fogalmaznék,de én a helyedben tuti bevenném!Ez az egyetlen gyógyszer tudtommal ami hatásos...a többit csak kiírják kifizeted és nincs hatása...én sok mindent kipróbáltam,tudom miről beszélek.És Te sem vagy már tini korban amikor még reménykedhet az ember hogy majd elmúlik,kinövi.Amúgy meg tényleg minden gyógyszernél fel van tüntetve egy-két rémisztő dolog mellékhatásként.Akkor semmit nem szedne az ember.De nem akarlak persze rábeszélni.Te tudod,hogy mennyire zavaró ez a helyzet az arcoddal és mit vállalsz be azért hogy rendeződjön.
2009. febr. 21. 21:41

NEM MERTEM ELKEZDENI!!!SŐT A PÁROM ÉS AZ ANYUKÁM,HATÁROZOTTAN MEGTILTOTTA,AMIKOR MEGTUDTÁK,MILYEN MELLÉKHATÁSAI LEHETNEK!!!!

Google-be írjátok be,hogy Roaccutan,és a legelőt nézzétek meg!

JÖVŐHÉTEN HÍVOM A DOKIT,ÉS MEGMONDOM NEKI,HOGY NÉZZÜNK MÁST,SAJNA ILYEN TÉREN BESZARI VAGYOK!

MOST VAN EGY DOBOZ BONTATLAN GYÓGYSZEREM POTYÁRA....

SAJNA,DE NEM MEREM BEVÁLALNI,AMIKOR ARRÓL VOLT SZÓ,HOGY SZEDNEM KELL,AKKOR ELOLVASTAM A TÁJÉKOZTATÓT,ÉS AZZAL ÁLMODTAM,HOGY NEM MERTEM BEVENNI,BETETTEM A SZÁMBA A GYÓGYSZERT,DE AZ ISTENÉRT SEM MERTEM BEVENNI.ÉS LEHET,HOGY HÜLYÉN HANGZIK,DE HISZEK AZ ÁLMOKNAK!:(

SZERINTETEK HÜLYE VAGYOK?????

84. 72f62a66ed (válaszként erre: 82. - B0e26fe96f)
2009. febr. 21. 17:06

Nem félj a mellékhatásoktól. Ennyi erővel senki se szedhetne semmit, mert mindennek van mellékhatása. Nálam annyi volt, hogy száradt a szám és a hajam, ami jó is volt, mert amúgy nagyon zsíros. A számat én is Labelloval kentem/kenem, pedig már nagyon régen szedtem, de nem zavar különösebben.

Az első hónapban ne várj csodát, de meglátod fél év múlva nagyon szép bőröd lesz!!!

Sok sikert, és kitartást!!!

83. diegóóó (válaszként erre: 82. - B0e26fe96f)
2009. febr. 21. 14:37
Jaj ne bizonytalanodj el!!!!Nekem semmi mellékhatás nem volt azt leszámítva hogy száradt a szám de arra elég volt annyi hogy kentem labellóval.Nekem a bőröm nem száradt annyira,de kaptam a bőrgyógyásztól egy citromos testápolót amit a gyógyszertárban kevertek ki.Az nagyon jó volt...hidratált de nem volt zsíros a bőröm,kár hogy nem lehet kapni recept nélkül.Plusz kaptam vazelint amit az orromba kellett volna kenni ha kiszárad az orrnyálkahártyám de ilyen problémám nem is volt.És ami még tetszett is...nekem a hajam gyorsan zsírosodott,de amikor elkezdtem szedni a gyógyszer akkor ez teljesen megszűnt,balzsamot használj ha amúgy is száraz a hajad.De ezen kívül semmi más bajom nem volt.Nemrég volt egy komoly májvizsgálatom más okból és tökéletes volt minden eredményem,sőt minden más is.Milyen mellékhatástól félsz?
2009. febr. 21. 12:08
Gyerekek!!Ma kellene elkezdenem!Nem tudom,menjen,vagy ne menjen??????????Én is szép bőrt szeretnék,de mellékhatások nélkül!!!!!!!!!Nektek voltak súllyosabb mellékhatásaitok,mit a bőrszárazság????Érdekes,de a bőrőm a testemen így is száraz,csak az arcomon,és a hátamon nem!!!!Bizonytalan vagyok!!!!!!!!!!Segítsetek!!!!!!!!sírsírsírsír
2009. febr. 19. 14:00

Sziasztok!


Én is szedtem, kb. 7-8 éve. Nagyon pattanásos volt az arcom, így muszáj volt szednem. A pattik azóta sem jöttek vissza, szedése alatt semmi problémám nem volt, sőt azóta született két gyönyörű szép kisfiam is :)))

2009. febr. 19. 12:57
4 NAP MÚLVA KEZDEK!!!!
79. diegóóó (válaszként erre: 78. - A257bcd4fc)
2009. febr. 15. 20:32
Szia!Szerintem nyugodtan ajánlhatod egy 17 évesnek.Én sem voltam sokkal több amikor elkezdtem szedni.És egy nőnél még jobb is ha korábban kezdi el szedni ha mindenképpen muszáj,mert utána várni kell amíg kiürül a szervezetedből és csak utána jöhet a baba.Sajnos nekem nincs olyan képem amin csúnya volt az arcom...olyat tudok mutatni hogy most milyen.Nem lett olyan az arcom amilyen volt.Szinte teljesen bababőröm van,pedig chipset is eszek,mogyorót is...előtte ezektől nagyon csúnya volt az arcom.Amikor menstruálok akkor kijön 1-2 pici pattanás ami 1-2 nap múlva el is múlik.Egyáltalán nem zavaró.
78. a257bcd4fc (válaszként erre: 47. - Diegóóó)
2009. febr. 13. 14:47
Bocsi, hogy megint írok. Azt írtad, hogy neked visszajött a pattanások egy része. Ezt hogy értsem? Ugyanolyan lett az arcod, mint volt? Vagy csak kevés jött vissza...?
2009. febr. 13. 14:40

Most találtam rá erre a fórumra. Én is Roaccutan-t szedek egy hete. Ezt írta fel a bőrgyógyászom. A mellékhatásokat is tudom. Szerintetek egy 17évesnek ajánlhatnám-e? Vagy ő még túl fiatal a szedéséhez?

A második kérdés pedig az lenne, hogy nektek milyen nagy hatással segített az arcotokon? Valaki nem küldene nekem egy képet, hogy láthassam a különbséget?:D Köszönöm előre is.

2009. febr. 9. 15:17
Szia!Nincs semmi,várok,mert a következő menstruáció 2-3 napján kell elkezdenem!Addig még van 2,5 hetem hátra!!Amúgy minden rendben van,köszönöm kérdésed!!És ti???Mi van a kis Drágátokkal???Mik lesztek a farsangon???Vagy nem jár bölcsibe???:)
2009. febr. 9. 14:57

Szia mokushalacska!

Mik a hírek?

:)

2009. febr. 5. 19:58
Örülök!!!:):)
73. diegóóó (válaszként erre: 72. - B0e26fe96f)
2009. febr. 5. 12:27
Én nem ismerek olyat akinek ne vált volna be!
2009. febr. 5. 11:58
Nagyon bízok benne!!!:)
71. diegóóó (válaszként erre: 70. - B0e26fe96f)
2009. febr. 5. 10:49
Igen és ez legalább biztos használ.Mennyi pénzt kidobtam én már a csodaszerekre ezelőtt...mindent kipróbáltam és az viszont felesleges pénzköltés volt!De itt legalább biztos lehet benne az ember hogy használ is az amiért pénzt ad ki.
2009. febr. 5. 10:26
Az az igazság,hogy én is kíváncsi leszek,mi lesz,ha a következő receptért megyek,és a laborpapírért,hogy kér-e pénzt,de az az igazság,hogy tényleg szenvedek vele,ezért úgy vagyok vele,hogy amíg "megtudom" fizetni az egészségemet,addig ok!Sajnos a mai világban minden pénzbe kerül...
69. Yulcsy
2009. febr. 5. 08:14
Én amikor csak a receptért mentem, volt hogy nem is kért érte pénzt:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook