Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismeritek a Roaccutan gyógyszert? Mik a tapasztalatok? fórum

Ismeritek a Roaccutan gyógyszert? Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
2010. febr. 2. 19:41
Nem kell félni én is végigcsináltam eghy 6 hónapos kúrát mivel a kozmetikus szétkezelte az arcomon azt a miteszert amit ki se kellett volna nyomnia,hanem egyből bőrgyógyászhoz küldeni!Miután borsónyi gennyes gyulladás lett az összes hiába tisztította a csaj,a férjem unszolására elmentem a bőrgyógyászunkhoz,.Ő meglátta eltátotta a száját mondván_ki tette ezt magával.Elmeséltem neki,és még ismeri is a kozmetikust aki hozzá jár a kislányával!!Szóval végigcsináltam a kúrát kissé sokkal többe került mint a kozmi,de csoda lett az eredmény!Szebb lettem mint lánykoromban!A szájkiszáradást lehet ajakbalzsamal kezelni a szemszáradást műklönnyel,de én kihagytam.Szóval nagyon-nagyon megéri a végeredmény magáért beszél!!!
487. 07e4d2b91a (válaszként erre: 486. - Ternal)
2010. febr. 2. 19:26
Szia! Ne félj! Nálam pl nem igazán lett rosszabb, sőt a nagy pattik hamar elmaradtak, igaz kisebbek jöttek ki, de nem láttam többnek, rosszabbnak. Szerintem ez is változó, van akinek rosszabbodik, van akinek nem. De milyen jó érzés volt tükörbe nézni, mikor már csak kis pattik voltak és a bőröm nem össze-vissza piros hanem egyenletesnek tűnt! Sok sikert, ne félj! Amúgy milyen dózist kaptál?
486. ternal
2010. febr. 2. 18:00

szisztok, csak most lett meg a véreredményem, ugyhigy csak csütörtökön kezdem el a kurát, de nagyon félek az elejétol, mert sokan irátáok hogy rosszabb! nagyon? mert nekem most magátol is rosszabb lett :(

lett 2szer annyira csunya, csak csak alig lett rosszabb?

2010. jan. 26. 18:52

Köszi,már nagyon várom:)

Mindenképpen írok,hogy hogyan alakulok.

Üdv.: dzs.

484. alterbarbus (válaszként erre: 483. - Dzsindzsó)
2010. jan. 25. 20:33
Előbb egy kicsit romlani fog, ne ijedj meg, nem olyan jelentős. Aztán 1-2 hónap után szépen fokozatosan eltűnik minden, nem egyik napról a másikra, de szinte észre sem veszed, és már nincsenek is ott. Tudom, hogy nagyon türelmetlen vagy, én is az voltam. De tényleg megéri. Ki fog száradni az arcod meg a szád, de nyugi, lehet ezeket is kezelni (mi már kitanulmányoztuk hogy a DM-ben kapható olcsó kis ajakbalzsam csodákra képes), azonkívül nincs semmi feladatod, csak várni, bár az a legnehezebb. Hidd el, meg fogja érni. Ha kérdésed van, akkor majd írj ide. Ha tudunk, segítünk. Kitartás, türelem. =)
2010. jan. 25. 11:27

Sziasztok!

Végre valaki,aki érdemben hozzá tud szólni a témához.

Én 21 éves lány vagyok,már mindent kipróbáltam...

5 éve küzdök a pattanásokkal,de semmi reakció:S

Az orvos most "utasított" a Roaccutan szedésére és olvasva az írottakat,belefogok.Veszíteni valóm nincs:D

Örülök,hogy

elolvashattam a véleményeteket és remélem hamarosan nekem is hasonló örömökben lesz részem,mint nektek.Mit gondoltok mikorra fogom jól érezni magam a bőrömben végre?

Üdv: G.

482. alterbarbus (válaszként erre: 481. - 07e4d2b91a)
2010. jan. 23. 09:07
igen használom :D a sarka már nekem sem reped ki, csak néha mikor mondjuk fúj a szél, akkor szoktam érezni a számon, hogy hoppá itt baj lesz, és akkor gyorsan bekenem =) tényleg jó (meg olcsó :P) =)
481. 07e4d2b91a (válaszként erre: 478. - Alterbarbus)
2010. jan. 22. 13:39
Képzeld a szám sarka már nem reped ki, száraz a szám de nem fáj úgy már. De mire teljesen megjavul jön a következő gyógyszer:) Alig várom. Használod a krémet, amit mondtam?
480. 07e4d2b91a (válaszként erre: 479. - Zizmó25)
2010. jan. 22. 13:38
Figyi:) nekem már aznap éjjel ahogy bevettem kiszáradt a szám, és a bőröm egy hét után, de a pattik kezdtek eltünedezni egy hónap után. Nekem nagy piros csomók voltak, fájtak, hetekig gyógyult, 4*5 kellett kinyomni mire eltűnt. Most a bőröm kisebb pórusú, tiszta, nem piros foltos, hamarabb gyógyul. Mindenkinél más, de nálam a rosszabbodás az első hónapban lefolyt, utána már csak tisztult, és közben is. Most azért még kijön pár mitesszer, de az nem csomó, alig látszik. Sokkal jobb végre:)
2010. jan. 21. 23:01
Sziasztok! Köszönöm szépen a reakciókat. Azért kicsit megnyugtattatok. Bár félek az első honaptol, mert sokan mondták hogy rosszabb, meg mindenki panaszkodott a kiszáradásra, ami nálam alapbol jellemző. Igazából nincsenek nagy pattanásaim,az arcbőrőm kifejezetten szép, de a homlokom tele van mélyen elzáródott polusokkal és azok gyulladnak be hol itt hol ott. Ugyhogy remélem megoldás lesz rá a gyógyszer. Alterbarbus, én tökéletesen megértem amit irtál, hogy mennyire felszabadító érzés smink (alapozó) nélkül összefogott hajjal szorongás nélkül az emberek szemébe nézni!!!! Ameddig fogamzásgátlót szedtem nekem is voltak ilyen időszakaim. Mióta letettem jöttek elő ezek, és ami bánt, hogy a mellkasomon is, ahol soha nem volt semmi sem. Ugyhogy őszintén örülök a sikerednek!!!! Sok kitartást és türelmet nektek is! Jövőhéten belevágok, ugyhogy szerintem menet közben majd még bombázlak benneteket kérdésekkel! Szép hétvégét mindenkinek!
478. alterbarbus (válaszként erre: 476. - Zizmó25)
2010. jan. 21. 18:12
szia! egyetértek az előttem szólóval. nekem speciel eddig semmit nem romlott a vérképem. manapság már mi nem káros?? én nem bántam meg hogy szedem, igazából a mellékhatásokból max 1-2-t észleltem, de az enyhébbeket (fáradékonyság, bőrszárazság stb). ez meg bármelyik gyógyszernél előfordulhat, a durvább mellékhatásokból nekem semmi nem jött elő. persze ez nyilván emberfüggő is, de ennyi erőből bármelyik más gyógyszerre is lehetsz érzékeny stb. kicsit el vannak túlozva ezek a rémhírek. nekem nagyon szép lett ettől az arcom (pedig még nincs vége a "kúrának"). arról sajnos nincs tapasztalatom, hogy végleg így marad-e, de remélem igen. én meg vagyok elégedve. és tudjátok mi a durva? már egy hete összekötve hordom a hajam (hátul coff, elől meg a frufrum hátra van csatolva). ez hihetetlen! ma tudatosult bennem, hogy régebben ezt nem mertem volna megcsinálni, sőt mindig úgy vágattam a hajam hogy mindig minél többet takarjon az arcomból oldalról is meg fentről is a homlokomat. és most teljesen szabadon van az arcom és nem is zavar. bele merek nézni más emberek arcába, és ez önbizalmat ad. tudom furán hangzik amit írok, de régebben nem mertem ránézni az emberekre. összességében én csak ajánlani tudom a gyógyszert (bár hosszútávú károsító hatásai még nem derültek ki, tehát van benne egy kis kockázat. de eddig minden okés volt nekem.) =) vedd be nyugodtan, sok sikert és TÜRELEM.
477. 07e4d2b91a (válaszként erre: 476. - Zizmó25)
2010. jan. 20. 15:34
Szia! Én úgy voltam, vagyok vele, hogy már belefáradtam abba, hogy évekig kozmetikushoz jártam sikertelenül, semmit nem bír a bőröm, nem kenhetem, így maradt ez a lehetőség. És inkább szedem, minthogy még évekig depis legyek, mert gátlásossá tett a bőröm. Ha nagy a gond a bőröddel és nem érzed jól magad emiatt, próbáld meg! Van, akinek rosszat tesz, de van akinek semmi baja nem lett tőle. Egyéni.
2010. jan. 20. 11:37

Sziasztok! Nekem ma írta fel a bőrgyógyász a Roaccutant, és nagyon de nagyon szeretnék már megszabadulni a pattanásaimtól. Mik a tapasztalatalataitok összességében? A kúra végleg megszűntetni, vagy folyamatosan szedni kell? Merthogy én pár helyen olvastam és a bartnőm, aki szedte, mondta, hogy iszonyú káros, és próbal lebeszélni a beszedéséről. Én sem akarom magam tönkretenni, de már nagyon unom a pattanásaim. Szerintetek? Állitolag pár országban már be is tiltották, mert annyira káros.

Köszi előre is a reakciót!

2010. jan. 17. 12:09
De jó:) És meddig kell szedned? Nekem se rossz, most van pár seb de javul. A hegek se olyan sötétek, mintha világosabbak lennének. De régen allergiás voltam és most is úgy látszik azért van kiütésem, de nem tudom miért, és csak egyik oldalon. Mindegy nem nyúlok az arcomhoz megfogadtam!
474. alterbarbus (válaszként erre: 473. - 07e4d2b91a)
2010. jan. 17. 11:15
ötödik hónapot kezdem :D amúgy szép az arcom, csak 1-2 van még néha, de azokat sem igazán mondhatnám pattanásnak. ami zavar: száraz a bőröm, sebes a szám, és vannak hegek. de már ezerszer jobb mint előtte...
2010. jan. 14. 19:39
Remélem, mert kibuknék, ha visszajönne... Te mit tapasztalsz mostanság?
2010. jan. 14. 19:07
nyugi nem lesz gond... a szervezet még nem tudom hány hónapra elegendő "tartalékot" felhalmozott szóval most ez a 2 hónap olyan mintha szednéd közben is. mert a szervezeted folyamatosan adagolja. mire elfogy a tartalék meg már folytathatod is a szedést. hamar elmegy =)
2010. jan. 14. 13:43
Ja és fel kellett tennem korrektort, hogy utcára mehessek, mert 1-2 nagyon piros volt. Remélem nem rontottam el ezzel...
2010. jan. 14. 13:39
Eltűnt mindenki?:D Jaj kipattogtam:( de csak pici mitesszerek, van ami pirosas. És kiütésem is van pár. Na most csak egyik oldalon jöttek ki pattik v mitesszerek, és azon a felén ahol alszom. Azon agyalok nem-e azért, mert elfojt a számon éjszaka a krém én meg belefeküdtem. Remélem nem az van h nem ér a bogyó már semmit, de csak 1hte nem szedem, és a másik fele a arcomnak szép. A kiütés meg szemlemosótól lehet, de máshol is van. Mi ez? Hallottam, h a bogyó melett lehet kiütés... Rmélem h a krém miatt van, többet nem kenem éjszakára:( De fájni fog a szám:(
2010. jan. 12. 13:16
Én úgy tudom ha kezelés alatt mész napra megégsz. Tapasztaltam is, mikor az első nap bevettem csak elmentem a buszig, meg vissza és pirosra égtem. Szóval alatta tuti nem okos dolog. De utána vajon mennyi idővel vastagszik vissza a bőr? Csak kiváncsi vagyok, mert majd ha minden rendben lesz, szeretnék barna lenni.
468. bl88 (válaszként erre: 467. - 07e4d2b91a)
2010. jan. 12. 11:31
Hát sz.tem ez a szolizás dolog egyén függő van olyan aki gyógyszer szedése alatt is járt szoliba.(ehez hasonló oldalakon olvastam)Szerintem ha megfelelő fényvédőt használsz nem lehet bajod.Leírás nem tiltja csak figyelmeztet hogy érzékenyebb lehet a bőröd.
2010. jan. 11. 18:45
Megint kijött 1-2 de lehet a sapka miatt. Én meg kinyomtam...hü..e vagyok:) Többet nem nyomok ki semmit. Most, hogy nem szedem szerda óta, semmi változás még. A szám is fáj. Félek, mi van, ha nem javul a vérképem 2hónap alatt, és nem szedhetem? Mert ha pl azt mondja ősztől folytassam, félnék, hogy addig kipattogok újra. Nem akarok:( Amúgy csak kiváncsiságból: mennyi időnek kell eltelnie gyógyszerszedés után, míg valaki szolizhat?
2010. jan. 8. 23:41
ja akkor jólvan :D
465. 07e4d2b91a (válaszként erre: 464. - Alterbarbus)
2010. jan. 8. 17:49
Márciustól kezdeném újra a 2havit, ami elfogyna május elején. Azt mondta akkor még nem olyan gáz a nap.
464. alterbarbus (válaszként erre: 463. - 07e4d2b91a)
2010. jan. 8. 16:12
csak az a baj hogy ugye tavasszal meg nyáron szigorúan tilos szedni és ugye neked is még hátra van belőle 2 hónap és akkor pont április-május-június környékén kéne szedned a maradék 2-t... :/ ezt nem mondtad a bőrgyógyásznak?
2010. jan. 7. 17:59
Ma vettem be reggel az utolsó szemet. Remélem minden rendben lesz, és a 2hónapos szünet alatt jobb lesz az egészségem, helyrejön a vérképem.
2010. jan. 5. 18:25
nekem is heges az arcom de nem olyan feltűnő csak közelről. pattanásom nekem se nagyon van inkább csak pár pirosas-rózsaszínes folt de abszolút elviselhetőek. viszont a szám bal sarka sebes és ez nagyin nem szép =( de nem panaszkodom. inkább így mint "régen"! :D
2010. jan. 4. 17:34
Tudom, hogy (majdnem) ugyanaz a 2, de azt hittem ezt szeded. Hát lehetne tökéletes a bőröm, de az még messze+ a hegek se kellenének rám, de jobb mint volt sokkal.
460. Andreana87 (válaszként erre: 458. - 07e4d2b91a)
2010. jan. 4. 16:43

Sotretet, de a kettő egy és ugyanaz... vagy nem? :)

Ezek szerint nem vagy már úgy elkeseredve :)

2010. jan. 4. 13:13
Új fejlemények: nincs pattim:) Hamarosan elfogy az utsó adag és jön a 2hónapos szünet, amíg a koleszterinemet helyre kell hoznom. Elkezdtem tornázni. Bár eléggé gyenge vagyok, remélem, ha abbahagyom visszatér az erőm. A kézfejemen 2hete kijöttek piros kiütések. Sudocream-et kentem rá, az jó volt. De figyelnem kell, ha nem kenem a kezem megint előjön.
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook