Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismeritek a Roaccutan gyógyszert? Mik a tapasztalatok? fórum

Ismeritek a Roaccutan gyógyszert? Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
668. 29 (válaszként erre: 667. - Vedit25)
2010. márc. 16. 15:47

Te mióta is szeded? Reméljük jó lesz ez az új cucc rá, és szépen hidratálja majd a bőröd.

Jelentkezz mi volt a dokinál!


Pusz

667. vedit25
2010. márc. 16. 13:58
Halljátok nekem nagyon szárad az arcom, vagyis nem is kimondottan szárad, mert nincs piros folt hanem hámlik a szám körül az államnál, bekentem éjszakára is rendesen de semmi javulás. Ha hazamegyek biztosan leradirozom... Most rendeltem a kozmetikusomtól egy Gigi krémet remélem használ majd, igazából 110 ml és az ára jobb, mintha L'orealt vennék, most pont azt vettem legutóbb. Gondolom hatóanyagra több van egy ilyenben mint egy bolti reklámcuccban. Holnap megyek dokihoz 16:45-re. Kiváncsi vagyok mit szól az eredményhez :)
666. zizmó25 (válaszként erre: 665. - 29)
2010. márc. 16. 11:12

Szia! Aranyos vagy hogy biztatsz! :) Köszi! Próbálom és is pozitivan nézni, hogy majd elmulik. Szertinem a csokimennyiségtől van, amit a munkanélküliség okoz.... :) Végülis a lényeg, hogy rendbe jöjjünk előbb utóbb! Te hogy állasz?

puszi

665. 29 (válaszként erre: 664. - Zizmó25)
2010. márc. 16. 10:26

Nyugiii:-)Lehet hogy jönnek még ki, de hamarabb is elmúlnak:-)

Nincsenek női napok?

Amúgy lehet azért nincsenek durva mellékhatásaink, mert nem 30-40mg-kat kapunk. Nekem azt mondta a doki, 10-20mg a normális adag.

Tarts ki!!!


Puszii

2010. márc. 15. 22:08
mára a homlokomon 4 uj patti jött ki!! hurrá... a második honap 1/3-ánál járok.... ez normális? :S nem tom miert csak 1o mg-ot kapok... jo hogy a doki szerint az én bőrőm nem is olyan csunya, de igy soha nem fog elmulni.... :S
663. 29 (válaszként erre: 661. - Vedit25)
2010. márc. 14. 19:58

Szia!


Én Himalaya herbals krémet, és arclemosót használok és szívből tudom ajánlani.

Drágának sem drága, sőőőt és nekem bőven elég napi kétszer.

Szerencsére nem jönnek ki pattik rajtam, száradni sem száradok. Mondjuk csak 3napja kezdtem a 2dobozt.Jó lenne ha így, vagy mégjobb lenne.

Viszont fehér vagyok:-(


Pusz

2010. márc. 13. 19:41

Haho mindenki!

Én Narinos krémeket használok. Drága de legalább minőség!!! Tudom ajánlani mindenkinek!

Hogy vagytok?

Én most kezdem kiszáradni annyira, hogy már látom, hogy nem csak a tél miatt van. HA nem cseszegetném a bőrőm, lehet már alakulnék... remélem mostmár igy a második honapban jobb lesz, mert lassan itt a tavasz és unom a garbot.... :S

661. vedit25 (válaszként erre: 660. - 07e4d2b91a)
2010. márc. 12. 10:44

Sziasztok!

Pont ezt akartam kérdezni, hogy milyen krémet használtok? Mert ma vettem észre előszőr, hogy talán nem elég a hidratáló... Ma vettem észre először, hogy kezd az államnál kiszáradni a bőr. Csak attól féltem mindig is, hogy a zsírosabbtól még rosszabb lenne. De lehet most már kéne nekem is legalább éjszakára valami zsírosabb. Hogy látjátok?

660. 07e4d2b91a (válaszként erre: 659. - 29)
2010. márc. 11. 14:28
Ige, én már az 5.hónapban vagyok... Hát nekem alapból nagyon világos, érzékeny bőröm van. Korrektort száműztem:) Végre. Amúgy vettem cinket, pezsgőtablettába. Olvastam, azt lehet. Segíti gyógyulni a sebeket. Talán segít, hogy ne legyek annyira piros. A szám most szakadozik. De mindegy, fő a szépség:) Ja krémet nem használhatok arcra, mert kipattognék, meg úgy vagyok vele, hagy dolgozzon a tabletta. Aztán ha abbahagynám a bogyót, a krémtől pattognék ki:S mindegy jó így.
659. 29 (válaszként erre: 658. - 07e4d2b91a)
2010. márc. 11. 13:20
Lehet hogy én még friss csirke vagyok:-) de nekem egyáltalán nem szárad jobban az arcom mint eddig, szerencsére, este kicsit zsírosabb krémet használok.A pici piros foltokat, mondjuk nem sok van, alapozó elfedi teljesen.
2010. márc. 11. 13:08

Sziasztok!


Most nincs pattim, száradok, foltok vannak a pofimon, de ez semmi. Örülök, hogy szép most a bőröm, és remélem ha befejeztem a kúrát, marad is. A tél eléggé megvisel, van, ahol nagy piros folt van az arcomon, de csak jön már a tavasz...bár most esik a hó:S Ja és a mitesszereket ne nyomkodjátok, csak kilukad a bőrötök. Nekem pl a homlokomról magától tűntek el. Szóval a gyógyszer elpucolja, nyugi:)

657. 29 (válaszként erre: 655. - Vedit25)
2010. márc. 11. 13:00

Hello-bello!


Naa voltam dokinál, és mégsem:-)A körmösöm ott a nővér úgyhogy csak ő látott, írt fel újabb adag gyogyót ugyanúgy 20mg és megint vett vért!

Úgyhogy végülis nem volt semmi.

Én is gondoltkodtam a kozmin, mert ugye amik vannak meglévő miteszerek azok nem fognak a gyógyszertől eltünni sztem, csak újak nem lesznek!

De majd még meglátom...

Te hogy vagy?Szárazság stb...

Én ma szedtem be az uccsót a 1havi adagból:-)

Remélem rosszabb tuti nem lesz már, csak még szebb:-)


pusza

656. vedit25
2010. márc. 11. 11:59
Vagyis már voltál dokinál most néztem a dátumot, szóval mi volt??
655. vedit25
2010. márc. 11. 11:53

Sziasztok!

Örülök, hogy mindenkivel minden renden van, Poci igazad volt!!! Bocs! Mentem volna arctisztításra és a kozmetikusom mondta, hogy inkább ne, mert így is szépen javul és bízzuk inkább a gyógyszerre. Szóval nem mentem. (Ezért nekem is eljár néha a kezem :) Nagyon nem kellene pedig, mert emiatt most két nagyobb hegem is van... :()

Jövő hét szerdán megyek ám vissza dokihoz én is! Holnap azért Anita írd meg mit mondott, emelt-e stb.

Jók legyetek, puszi

654. 29 (válaszként erre: 653. - Zizmó25)
2010. márc. 9. 16:47

Kitartás, szép lassan hatni fog:-)Te kevesebbet szedsz!

Én jól vagyok kop-kop:-) Szerintem szép az arcom, jó tükörbe nézni furcsa is, hogy sima és egy piros dudor sincs rajta. Csak egy két piros kis folt a heg miatt, de alapozóval el lehet fedni.

Holnap megyek dokihoz!Meglássuk mit mond!

Ne nyomkodj, és is megálom:-)

Pusz

653. zizmó25 (válaszként erre: 652. - 29)
2010. márc. 9. 15:51

Köszi csillapodott szerencsére, ami voltak most gyogyulgatnak. 2 uj megint kijött...dehát nem tok mit csinálni... :S a homlokom amugy már tök szép lenne, csak ezen felbuzdulva tegnap mekiálltam miteszereket nyomkodni rajta...... hát..... többet nem fogok, az egyiket nagyon megerőszakoltam.... :)

Te/ ti hogy vagytok?

pusza

652. 29 (válaszként erre: 651. - Zizmó25)
2010. márc. 9. 12:31

Szia!


Én nem tudok semmit, ugyanúgy étkezem mint eddig!

Viszont szednem kéne valami vitaminkészítményt, csak szinte mindeggyik teli van A vitaminnal!

Valszeg majd megkérdezem a bőrgyógyászt, mit szedhetek!

Zizmó, hogy vana hátad?


Anita

2010. márc. 8. 22:57

sziasztok, ti tudtok valamit a sajtokrol? ha már a multkor szoba jött a csoki meg a magvak.... annak van valami hatása a bőrre? mert elvileg ugyebár tejtermék és az nem mindig jooo....

Hajrá Barbus! :)

2010. márc. 8. 15:10
utolsó levél. visszaszámlálás. tíz :)
649. eb673dfdcb (válaszként erre: 645. - Poci19)
2010. márc. 7. 17:00

Poci a Roa elvégzi a dolgát de óvatósan engedik AKINEK INDOKOLT a tisztítást annak engedik a bőrgyógyok

...

648. eb673dfdcb (válaszként erre: 642. - Poci19)
2010. márc. 7. 16:58
lehet menni csak a kozmetikus konzultáljon a kozmival
647. 29
2010. márc. 7. 14:42

Hello!


Ezek szerint mindenki jól van:-)ritkábban a kommentek!

26napja szedem, szerdán megyek dokihoz!

Az orromat érzem,hogy talán szárazabb belül, de lehet kezd kijönni az allergiám:-(

Arcomon, egy-két pati, nem jelentős. Száradás sem elég a napi kétszeri kenegetés, szám szintén türhető.

Viszont hófehérke vagyok:-(((szörnyűű, még a hajam is fekete haha

Ti hogy vagytok???


Pusz

646. 07e4d2b91a (válaszként erre: 644. - Zizmó25)
2010. márc. 5. 19:35
Szia! Úgy látom megint szárazabb a bőröm, mitesszerek nem jönnek, pattik se nagyon, most egy de nem gyulladt. Inkább a halántékomon gáz a bőr, ott pirosas de ezt írtam. Amik voltak, elmúltak, meg amit kinyomtam gyógyul. Csak azt nyomtam, amit muszály. Bízok, nyugodt vagyok. Muszály. Már jobb, mint anno, olyan rossz sose lesz.
645. poci19 (válaszként erre: 643. - Vedit25)
2010. márc. 5. 19:05
Nemtudom az én bőrgyógyászom mondta hogy nem lehet kozmetikushoz menni, szoliba se, nekem kb 10hónapig kell szednem...és már szeptemberbe elkezdtem direkt, hogy a nyáron már nagyon minimális legyen a dózisom, nem értem akik most kezdték el szedni nekik milyen lesz a nyaruk. Nekem még a hajfestést se engedte, mert nagyon vékony a fejbőr is..ezért az első 4hónapba nem festhettem...
2010. márc. 5. 18:45

Sziasztok! No én ma voltama dokinál receptért. És képzeljétek el, annak ellenére, hogy semmilyen különösebb mellékhatásom nincs, és azért olyan hűű de nagyon sokkal szebb sem lettem, plusz a hátam ami most kifejezetten ronda megmutattam a dokinak, nem emelt a dozisomon. Pedig én, hogy őszinte legyek örültem volna neki. Maradt a 1o mg. :S Igy nagyon lassan fogok javaulni, és a mellkasomon is kijött most több is . :(( főleg hogy 6o kg vagyok. a 1o mg 2 év mire beszedem a sulyom 12o -szorosát. o jajj..... nem akarok nyáron is garboban járniiiiii! itt a tavasz, és nem merek mást felvenni. :(((

Hajnal, te, hogy vagy most hogy ujra szeded? Mulnak amik kijöttek közben?

pusza mindenkinek

643. vedit25 (válaszként erre: 642. - Poci19)
2010. márc. 5. 15:44
Én meg azt hallottam, hogy ne te nyomkodj, hanem bízd szakemberre, mert sokkal törékenyebb a bőröd. És miért is? Nem lesz gyümölcssavas hámlasztás :)
642. poci19 (válaszként erre: 641. - Vedit25)
2010. márc. 5. 14:13
Ilyenkor nem lehet menni kozmetikushoz amikor roaccutant szedsz.
641. vedit25
2010. márc. 5. 12:59
Szia! Én is itt vagyok, már én is csodálkoztam, hogy nagy a csönd :) Jövő héten megyek kozmetikushoz, megadom az esélyt a mitesszereknek a pusztulásra. És tiszta sápadt vagyok, mindenhol. Azt nézem, hogy a jövő hét után már mehetek is vissza a dokihoz, mert letelt az első hónap. Kiváncsi vagyok, emel-e az adagon. Ez a 20 mg-os a legnagyobb hatóanyagú? Van nagyobb kiszerelésben is, vagy csak a 20-ast kell egy nap többször bevenni?
2010. márc. 5. 11:24
Én itt vagyok. Szedem 4napja újra. Már száradok, de tűrhető, mindent a célért. Van valaki, akinek van piros száraz folt a halántékán? Nekem ott száraz nagyon.
2010. márc. 4. 21:32
nah hova tünt mindenki? :)
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook