Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megéri várni! fórum

Megéri várni! (beszélgetős fórum)


1 2
38. 3d787b167a (válaszként erre: 37. - Globus)
2014. máj. 31. 08:36
Lyaly! És kivel?
37. globus (válaszként erre: 36. - 3d787b167a)
2014. máj. 31. 08:35
Főleg hová megy??
36. 3d787b167a (válaszként erre: 35. - Globus)
2014. máj. 31. 08:32
Hol áll meg a busz?
35. globus (válaszként erre: 34. - 342402de6d)
2014. máj. 31. 08:05
Buszra :)
2014. máj. 31. 07:59
Attól függ mire vagy kire.
2009. febr. 9. 19:28

Sziasztok!

Én duplán is várok!Egyrészt arra, hogy mikor változik meg a párom szerelemről és házasságról alkotott felfogása - csak színjáték, egyetlen nővel nem lehet leélni egy életet csak mindenki jól hazudik stb. - másrészt arra, hogy az az ember akibe pár hónapja beleszerettem tegye meg a lépést felém és végre boldog lehessek egy picit.Igen , lépni készülök. Lelépni egy olyan kapcsolatból ahol már mindent megkérdőjeleztem magamban, és ahol arra akart rábírni a párom hogy adjam fel az elveim, és némán tűrjek mindent.Ezek után megéri nekem várni pár napot, reményeim szerint! :)

32. nezike
2009. febr. 6. 18:51

Én is vártam az elején, 2 hónapig talán, hogy döntsön én vagy az ex.Rossz volt, de már másfél éve együtt vagyunk.

Ettől függetlenül úgy gondolom, hogy kevés olyan ember, élethelyzet van, amikor várni érdemes.

Ha egy pillanatig azt éreztem volna, hogy hülyét csinál belőlem, nem vártam volna.

31. judit71 (válaszként erre: 30. - Amaranth)
2009. febr. 6. 17:52

Jótanács! Ne várj senkire!!! Ha valaki nem képes Téged észrevenni, azzal nem érdemes foglalkoznod, mert Te fogod megszenvedni, ha esetleg mégsem jön össze... Én is vártam nagyon sokszor, nagyon sokat... Nem teszem többször, az biztos!!!

Ahogy már annyiszor leírtam, saját tapasztalat!!!! Ezt ne tedd magaddal!!!

2009. febr. 5. 21:40
Én várok rá!De csak addig amig nem találok valaki mást.De mivan ha őrá is várni kell majd??Lehet egész életembe csak várni fogok...Eddig is így volt.
2009. febr. 4. 21:34
Köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat és ígérem átgondolom azokat amit leírtatok és nem bántottál meg Judit!Csak egy a baj hogy én már beleszerettem!De igazatok van!Még adok egy esélyt a kapcsolatnak aztán lépek!Puszi nektek és még egyszer köszi!
28. judit71 (válaszként erre: 23. - Kisnelli)
2009. febr. 4. 18:32

Szia!


Tudom, hogy most rengeteg gondolat és érzés kavarog Benned! De nekem ez olyan plátói dolognak tűnik és csak Te szeretnéd, hogy ebből komolyabb is legyen! Igen, két ember kell egy kapcsolathoz, és ha csak az egyik tesz érte, akkor abból szerintem semmi jó nem sülhet ki!

Hidd el, tapasztalat, saját és keserű... Javaslatom, próbálj meg más fiúkkal ismerkedni, mert a srác elmondása nagyon kamunak tűnik nekem. Remélem nem bántottalak meg! Üdv, Judit

27. 8ee31e318f (válaszként erre: 23. - Kisnelli)
2009. febr. 4. 17:38

amit a szived diktal. igazabol elmondta mire szamits, es ugy tunik sokminden fontosabb neki, mint te. azert akar hogy is nezzul azert ejjel egyutt alhatnatok ha hianyoztok egymasnak, es este reggel tudtok beszelgetni. de ha neki ennyire nem vagy fontos. ez vagy szexkapcsolat szagu, de minimum alkalmi.

en nem erzem az alapjan amit leirtal, hogy ebbol barmi is kialakulna a jovoben.

26. bbd41dd88b (válaszként erre: 25. - Bbd41dd88b)
2009. febr. 4. 17:29
amíg - bocs
2009. febr. 4. 17:28

A szerelemhez, kapcsolathoz, közös jövőhöz két ember kell.

Én várnék, ha tudnám, hogy van jövője.

De nincs.

Ő nem akarja...várhatnék én éveket is.

Fekete vagy fehér.

Nekem ennyi. Már reálisan látok.


Akinek mindez sikerül, az adjon hálát az égnek és szeresse amit csak lehet a másikat!!!

24. sariya (válaszként erre: 23. - Kisnelli)
2009. febr. 4. 16:56
Őszintén?Próbálj meg tovább lépni.
23. kisnelli (válaszként erre: 17. - Castellina)
2009. febr. 4. 16:45

Sziasztok!

Nekem olyan gondom van,hogy lassan 2 hónapja járok valakivel és eddig nem úgy alakul a kapcsolatunk ahogy kellene.

Előzmények:Volt egy hat éves kapcsolatom,ami már elég lapos volt és a munkahelyemen ismertem meg ezt a srácot,akivel most "vagyok".Egyszer mondott nekem valamit a srác ami felkavart és ezáltal döntöttem úgy,hogy a réginek vége.->Röviden.Össze is jöttem ugye ezzel a sráccal,de még mindig nem olyan a kapcsolatunk amilyenek egy kezdődő kapcsolatnak lennie kellene.A sráccal elég sokat msneztünk és ő elmondta az elején hogy neki fontosak a haverok és hogy a hétvégéken tud csak velük lenni.Amit én el is fogadok,bár néha kicsit nehéz.A kapcsolat kezdetén "figyelmeztetett" arra is hogy néha nem a legkönnyebb vele.A gondom végül is az,hogy keveset vagyunk együtt,én próbálom nem ráerőszakolni magam,de már lassan 2 hete,hogy nem volt nálam és csak a munkahelyen látom őt,de ott sem mutatjuk azt hogy mi együtt vagyunk.Ő most a munkahely mellett még befejezi a fősulit és a jogsit is csinálja.Ami tudom hogy sok idejét felemészti,de rám nem igazán tud vagy akar időt szánni.És már most 2 napja,hogy nem ír smst,bár én sem írok neki.És ma 3 kolleganőjével ment valahova munka után,de nálam lassan 2 hete nem volt,pedig csak 5km választ el minket.Szóval nem tudom mit tegyek vele.Én már nagyjából elmondtam neki a gondomat!És csak úgy érzem,hogy én teszek ezért a kapcsolatért!Bár azt is mondta,hogy nehezen mutatja ki az érzéseit.Szerintetek mit tegyek?

22. judit71 (válaszként erre: 17. - Castellina)
2009. jan. 31. 11:43
Ez szó szerint így van, ahogy leírtad! Másképp nincs is értelme! Osztom a véleményed!
21. 8ee31e318f (válaszként erre: 20. - Castellina)
2009. jan. 29. 19:42
en sem voltam mindig ilyen nyitott. de szerintem jobb igy.
2009. jan. 29. 19:39
és ha nem beszél? nem hajlandó megnyílni? ha fallal veszi körbe magát?
19. Castellina (válaszként erre: 18. - 8ee31e318f)
2009. jan. 29. 19:39
de ehhez két ember kell: egy aki elmondja a bajait és egy aki megérti és kezelni tudja
18. 8ee31e318f (válaszként erre: 17. - Castellina)
2009. jan. 29. 19:36
mindenkinek vannak hozott serelmei, es hibai, amihez hozza kell szokni, es bizonyos dolgokat megertoen kell kezelni. de ezt nem ismerhetjuk a legelejen. ohatatlanul belenyulunk egy egy dologba, amit erdemes megbeszelni. csak igy lehet hosszu tavu kapcsolat.
2009. jan. 29. 19:12
ha mindketten úgy állnak a kapcsolathoz, hogy tenni akarnak érte, hogy működjön, akkor érdemes várni arra, hogy összecsiszolódjanak. De ha csak az egyik fél hajlandó teeni, a másik makacsul ellenáll, akkor nincs értelme.
16. 8ee31e318f (válaszként erre: 10. - Judit71)
2009. jan. 29. 19:08
hat azert ha egy gyerekkel van, fel szemmel meg tud ra figyelni. ez nem kifogas szerintem.
15. 8ee31e318f (válaszként erre: 11. - Roncsika)
2009. jan. 29. 19:06
ezt en sem. de volt mar 2x-3x hogy nevetseges dolog miatt szakitottunk az elso hetekben.
14. Zojci (válaszként erre: 1. - 89b99f816e)
2009. jan. 27. 22:42
Örülök,h Neked sikerült! Én is vártam...és vártam...és vártam... Nálunk a változás úgy zajlott,h pár napig,hétig esetleg hónapig tartott! Én azt vallom,h kutyából nem lesz szalonna! 4évig vártam,inkább vártam volna helyette mást,csak veszítettem éveket! Nem várnék többet senkire!!!
13. judit71 (válaszként erre: 12. - Roncsika)
2009. jan. 27. 19:15

A kapcsolatnak már vége.... Csak a példa miatt hoztam fel. Biztos, hogy a gyerekkel volt, mert alapból a volt felesége és a gyereke volt a mindene, hiába volt állítólag velem... Sosem rapliztam, gondoltam a gyerek az első....


Úgyhogy szerintem nem éri meg várni.. Még ezek után is megbíztam a következőben, de minek.... Én hiába tolerálok, ha csak átmenetileg kellek. csak ehhez ugye pofa kell, hogy be is vallja.... Hadd ne ondjak jelzőt az ilyenre.... puha******

12. roncsika (válaszként erre: 10. - Judit71)
2009. jan. 27. 19:11

Pedig az durva szerintem..


Nem igaz, h. nincsen 1 perce, a 3 nap alatt! Biztos hogy a gyerekével volt? :(

11. roncsika (válaszként erre: 5. - 8ee31e318f)
2009. jan. 27. 19:09
Nem lehet, h. csak az apró baromságokra hivatkozik, ami pedig valóban zavarja azt nem meri megmondani? Lehetséges, bár nem értem mire jó a ködösítés!
10. judit71 (válaszként erre: 9. - 89b99f816e)
2009. jan. 27. 19:09
Kérdés, hogy mi számít komolynak??? Mondjuk ha három napig fel sem hív, mert a gyerekkel van???? Én akkor sem szóltam egy szót sem....
9. 89b99f816e (válaszként erre: 8. - Judit71)
2009. jan. 27. 19:07
Nem azt mondom, h komoly dolgokat kell lenyelni, nem, nem, hanem azokat, amik feleslegesek, nincs értelmük, nem probléma!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook