Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Karácsonyi ajándékötletek és készülődés fórum

Karácsonyi ajándékötletek és készülődés (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
976. o.andi
2012. dec. 11. 22:32
Soha nem volt még ilyen karácsony amilyen most lesz...ilyen szegényes:((
975. graft (válaszként erre: 968. - Bowie)
2012. dec. 10. 09:08

Szia nagy divat mostanában az Angry Birds MP3 lejátszó,

legalábbis azt hiszem :-)

Ha gondolod keress rá a google-n

2012. dec. 2. 20:58
A mostani karácsonykor olyan max. 2-3 ezer Ft-ot szeretnék személyenként ajándékra költeni, és inkább minőségibb, drágább szaloncukrot venni, mert némely olcsó ehetetlen szaloncukrot már nagyon meguntam. Valamilyen különleges ételt és süteményt is szeretnék sütni.
2012. nov. 30. 13:16
Valaki volt a tescoban ezen a játékvásáron? Mi rendesen megszívtuk. Bementem 2-3 játékért, amiből sikerült 1-et megszerezni, mert a többit már elkapkodták. Ne tudjátok meg milyen tömeg volt, egymást taposták az emberek. Sorban állás még 1 óra :/ Erre otthon mondja a férjem, hogy nem teljesen valós az az 50%-os kedvezmény amiben én hittem, ugyanis az adott játék máshol olcsóbb volt. Ráadásul itt kupont adtak, amit majd legközelebb levásárolhatok. Hát, nem érte meg így. Erre másnap megyek a sparba, ahol 30%-os kedvezménnyel láttam ugyanazt a játékot és az alapára is olcsóbb volt, ráadásul nem kuponos kedvezmény, hanem fix 30%. Kár, hogy nem hamarabb menetem oda...
2012. nov. 29. 11:57
Szerintem, ha nincs konkrét ötlet az ajándékozásra, jó dolog ajándékutalványt adni. Így tényleg arra költheti az érintett, amire szeretné :) Könyv, ruha, akármi...
971. bowie (válaszként erre: 970. - Bumburka)
2012. nov. 26. 12:43
Ha ő tudná, nyilván nem itt kérnék ötleteket.:)
970. bumburka (válaszként erre: 968. - Bowie)
2012. nov. 26. 11:53
Kérdezd meg a párodat! :)
969. 9bdc3b8656 (válaszként erre: 958. - 342402de6d)
2012. nov. 26. 10:23
Egy igazi Duli-fuli vagy.:)
968. bowie
2012. nov. 25. 18:08

Sziasztok!

12 éves fiúknál mi most a menő? A párom fiának ötletem sincs mit kellene karácsonyra venni. Számítógép előtt ül rengeteget, de azzal kapcsolatos dolgot nem szeretnék neki. Legutóbb névnapjára mp4et kapott, annak nagyon örült. Semmi nem jut eszembe..

967. *Edo*
2012. nov. 25. 17:36
Igazából tipikus kocka :) A számítógép előtt ül mindig...Viszont semmi számítógéppel kapcsolatos dolgot nem szeretne, mert ezt direkt megkérdeztem.
966. Lhara (válaszként erre: 964. - *Edo*)
2012. nov. 25. 17:27

Könnyebb lenne együtt gondolkodni veled, ha ismernénk a fiút, mert fontos, hogy mi iránt érdeklődik leginkább és van-e valami elleshető kívánsága, ami ehhez kapcsolható.


A fiamnak is mindig így sikerült kigondolnom valamit.

Írj még mást is róla, hátha eszembe jut valami frappánsabb, mint így vaktában!

965. Lhara (válaszként erre: 961. - Bumburka)
2012. nov. 25. 17:19

Igen, ha sikerül... az nagyon jó.

Nálunk ez (idén is) csúszva jön össze.


Pót karácsony... pont a karácsony miatt.

Lányomék külföldön élnek és pont amiatt nem érnek haza szentestére, mert a helyi karácsonyi vásár szerves résztvevői lesznek. A lapomon látható fotó az a Betlehemi háttér, amivel a városuk bízta meg őt és kézműves-festőművész kiállítása is van. Büszke és szomorú vagyok egyszerre.

De az ajándékok már rendben (csupa hasznos dolog: ágynemű, autós kellékek, lakásfelszerelés...), mert ünnep előtt mi megyünk hozzájuk, aztán meg jönnek ők haza. Mindent vettem, mert készíteni sajnos nincs időm és akkora tehetségem se, mint pl. a gyerekemnek.:)


Ezzel is meg kell elégednünk.

964. *Edo*
2012. nov. 25. 17:05
Szerintetek minek örülne egy 16 éves srác, aki még nem nagyon szeret divatozni, viszont már nem is gyerek, tehát valami komolyabb dolog kéne neki...?
2012. nov. 25. 17:05
A Páromnak egy bőr övtáskát csináltatok a csodaszarvas motívummal, a Hugicámnak egy sálat horgolok, a legjobb barátnőmnek varrtam egy neszesszert. :) Idén egész jó egy eddig. :)
2012. nov. 25. 17:05
Amikor nincs ötletetek,nézzetek szét a kézműves dolgokat gyártók között.Nagyon egyedi és szép dolgokat csinálnak.Idén én is ilyenek közül válogattam.
961. bumburka (válaszként erre: 958. - 342402de6d)
2012. nov. 25. 17:04
Én csak azért szeretem,mert akkor együtt vagyunk!!!
960. *Edo*
2012. nov. 25. 17:03
Nekem sem kedvencem a karácsony már évek óta, de próbálok most pozitívabban hozzáállni..
2012. nov. 25. 17:03

A nővéremék milliomosok./Ez nem túlzás/

Anyukámék mindig azt szokták mondani,hogy éppen ezért mindegy mit veszek nekik.

A sógorom bort,a nővérem jóga-könyvet(mert érdekli az ilyesmi), a tini unokaöcsém parfümöt kap.-

2012. nov. 25. 16:59
utálom a karácsonyt,meg az ajándékokat....
957. Suesue
2012. nov. 25. 16:55
A Barátnőm idén mídert kap, és meglepiként cd-re rakom a kedvenc receptjeit, bármikor megnézheti, és nyomtathatja amit kell.
956. simple (válaszként erre: 955. - *Edo*)
2012. nov. 25. 16:52
Én is ebben a cipőben járok. Mit is adhatnék egy olyan embernek, akinek megvan mindene?
955. *Edo*
2012. nov. 25. 16:49

Sziasztok!

Biztosan van már hasonló téma, de kíváncsi lennék, hogy nektek milyen ajándékötleteitek vannak! Nekem az jelenti a legnagyobb problémát, hogy már minden jó ötletemet ellőttem az elmúlt években...

2012. nov. 13. 09:30

Az en szemelyes ajandekom (leirhatom, ugysem olvas ;D), amit mar egy ideje irogatok a 10 eves fiamnak aki imad fozni, egy csaladi szakacskonyv, csak neki, anyutol-aputol, amit kinyomtatunk, lefuzetunk, benne az o kedvenc kajainak a receptjeivel, amiket o is meg tud mar csinalni (segitseggel).


Ami extra, az az, hogy melle fogom irni ezeknek a koltseget is, hogy mennyire jon ki egy adag, bar ez nem lesz aktualis hosszutavon, de csak ugy miheztartas vegett:) es minden recepthez irok bevasarlolistat is.


Nem is tudom, hogy be tudom-e fejezni karacsonyig de nagyon tetszik majd neki, tudom, mert beszeltunk mar rola

2012. nov. 10. 21:17
Én tudok nagyon kedves és személyes ajándék ötletet de ide nem írhatom, reklámnak számítana. Videoklipp fotókból, házivideókból vagy dvd családi videókból menüzve borítóval...stb. Ha érdekel írjatok és privibe többet tudok mondani.
952. Mari20
2012. nov. 9. 19:40
Karácsonyi ajándék ötlet
951. caravell (válaszként erre: 947. - Jorge)
2012. okt. 21. 17:49
Valóban, van, ami nem éri meg, érdemes utánanézni. A kártya beváltásnál van cm, webcím, telefonszám, így ellenőrizhető. Ha olyannak adod, adj pénzt, jobban jár, de sokszor kerülni akarjuk a pénzt, akkor jól jöhet.
2012. okt. 10. 17:09

Sziasztok!

Közelednek az ünnepek, mikulás, advent, karácsony. Ilyenkor már sokan azon gondolkoznak, hogy mivel is lephetnék meg szeretteiket. Magyarországon még nem vagy csak kevesek által ismert kreatív hobbi a kupak technika. Tulajdonképpen egyszerű fém kupak az alapja, ezt díszítik, turbózzák fel mindenféle csecsebecsével és így nagyon szép, egyedi munkák készülnek. Az oldalon rengeteg ötlet van fenn, és a hozzávalók is elfogadható áron beszerezhetők.

Mi nagyon szeretjük, a gyerekek imádják, még a fiam is! A gyerekek szépérzéke fejlődik.

Remélem tudtam segíteni. Jó készülődést Mindenkinek!

Ha kérdésetek van, szívesen elmondom, amit tudok róla. És a weboldal címét vmint a webáruházét is megadom, de ide nem írhattam.

2011. dec. 21. 11:31
Mondjuk nekem nem nagyon lehet olyan dolgot adni,aminek ne örülnék :)
2011. dec. 21. 11:30
Na igen,oda én is elmennék egyszer :)
947. Jorge (válaszként erre: 834. - Caravell)
2011. dec. 18. 15:34
A Feldobox élménykártya szerintem inkább kerülendő: úgy látom, hogy a partnerek csak a kártya névértéke kb. felének megfelelő értékű szolgáltatást adnak. Pl. a 7450-Ft-os kártyáért a partner 30 perc thaimassázst ad, miközben a saját listaárán 1 órát ad 7500-ért, ha cash-ben fizetsz. Az általam nézett egyik étteremnél még rosszabb az arány, inkább 1/3-a a kártya névértékének, mint fele. Szerintem pénzkidobás, de persze döntés előtt ellenőrizzétek, amit írtam, hátha tévedek.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook