Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Karácsonyi ajándékötletek és készülődés fórum

Karácsonyi ajándékötletek és készülődés (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯
376. angyal3
2007. dec. 7. 20:58

szijasztok!

Egy fiunak kéne karácsonyra készitenem vagy vásárolom valamit..

Hibija.:kosár,futás

Szeret ahaverokkal barátokal lenni.

Valami olyan ajándékot szeretnék adni neki ami tetszik neki.

nagyon nehéz mert a fiu tetszik nekem és nagyon jó barátok is vagyunk...

Kérlek segitsetek!!

köszönöm előre is!

375. angyal3
2007. dec. 7. 20:37
léci valaki segitsen!
374. alma20
2007. dec. 6. 20:50

Segítsetek!

Az Apukámnak kellene vennem karácsonyra valami értelmeset...

Mindene meg van, ami még sincs, azt azonnal megveszi magának.

Hobbi semmi, mindig csak a munka, amihez nem lehet semmit venni.

Könyvet nem olvas, társagágban keveset van.

Eddig általában színház jegyet vagy valami hasonlót kapott, most ilyet nem akarok venni!

Van valami ötletetek?

Köszi!

373. alma20
2007. dec. 6. 20:50

Segítsetek!

Az Apukámnak kellene vennem karácsonyra valami értelmeset...

Mindene meg van, ami még sincs, azt azonnal megveszi magának.

Hobbi semmi, mindig csak a munka, amihez nem lehet semmit venni.

Könyvet nem olvas, társagágban keveset van.

Eddig általában színház jegyet vagy valami hasonlót kapott, most ilyet nem akarok venni!

Van valami ötletetek?

Köszi!

2007. dec. 6. 14:38
„Karácsonyi ajándék ötleteim: Az ellenségednek megbocsátás, az ellenfelednek türelem, a barátodnak szeretet, a partnerednek szívességség; mindenkinek jóindulat, minden gyermeknek egy jó példa, és végül magadnak tisztelet.”
371. malamut
2007. dec. 6. 14:17

Sziasztok!

Mindig saját készítésű ajándékokkal lepem meg a nagyokat a kicsiknél már más a helyzet,nekik veszünk.Hol festek képet pl unokák portréját, hol faragok, most nyakláncözön lesz gyöngyből, plusz a mézes sütik. De belefér a naptár is.

370. caravell (válaszként erre: 344. - Kati2)
2007. dec. 1. 10:12

Szia!

Itt írok,mert a fiam is dominózik, meg gondolom néha beleolvas itt-ott a fórumokba,nem merem megkockáztatni...

Az én gyerekeim 11 (fiú)és 20(lány) évesek, de talán segít egy kis ötlettel: a fiamnak bűvészkészletet vettem karácsonyra. A googleban kerestem rá, Budapesten a Bartók Béla úton (Gellért térnél) van egy bűvész bolt, ott van minden féle, én 3990-ért vettem 111 trükköt tartalmazó készletet, de kor és tartalom szerint sokminden van , meg egyedileg is lehet tökjó dolgokat venni. Ha meg beválik akkor lehet bővíteni a skálát, vannak trükkök, amik többtízezer forintba kerülnek. Remélem,örülni fog és foglalkozik majd vele: amikor a csillag születikben volt bűvész, akkor lelkesedett be nagyon...

A lányomnak telefont, sminkkészletet meg táskát vettem, hát ez nem segít Rajtad sokat... (bár sminkkészlet van gyerekváltozatban is,meg az avonnál gyerekparfüm ha jól emlékszem) de majd biztosan kitalálod :)


Szia és jó hétvégét!

Cara

369. caravell (válaszként erre: 367. - Rita1971)
2007. dec. 1. 10:08
Privi ment :)
368. snápi
2007. nov. 28. 18:55

SZIASZTOK!

ÉN A BARÁTNŐM HOBBIBOLTJÁBA CSINÁLTAM TAVALY LÁMPATANFOLYAMON LÁMPÁT MA PEDIG VARRNI TANULTAM MEG NÁLA HOGY A KISBABÁMNAK FEJVÉDŐT VARRHASSAK!RENGETEG ANYAG KAPHATÓ NÁLA KI MIBEN ÜGYES ÉS MIKET MER BEVÁLLALNI,BAROMIRA JÓ ÁRON A BELVÁROSI BOLTOKHOZ KÉPEST!A MI LAKÁSUNKBA MINDEN DÍSZT ÉN CSINÁLTAM SAJÁTKEZŰLEG!HÉTVÉGÉN MÉCSESKÉSZÍTŐ TANFOLYAM LESZ NÁLA AHOL BIZTOSAN ÉN IS OTT FOGOK ÜLLNI,MERT AMIÓTA ANDIHOZ JÁROK VÁSÁROLNI HOGY KREATÍVKODJAK AZÓTA NEM IZGULOK,HOGY URISTEN KITŐL KAP MÉG ILYEN AJCIT MÉG AZ ILLETŐ!EZ TÉNYLEG EGYEDI!SOKAN UGY VANNAK VELE HOGY MESSZE VAN DE MEGÉRI KIMENNI HOZZÁ SOROKSÁRRA MERT Ő FOGLALKOZIK IS AZ EMBERREL NEM CSAK A KASSZÁJÁT ÜTÖGETI ÉS A VÉGÖSSZEGET KÖZLI A VÉGÉN!

www.noszakreativ.hu

ÉN EZT MEREM AJÁNLANI NEKTEK!

367. Rita1971 (válaszként erre: 362. - 236327ef87)
2007. nov. 28. 15:58
Hát én nem így vagyok ezzel, a fiaim 16 és 14 évesek és még elképzelésem sincs, hogy mivel lephetnénk meg őket!
2007. nov. 28. 09:36

Én az idén csokisdobozokat készítek a férfiaknak, a nőknek pedig bársonyzsákot varrok, abba valami bizsut teszek. Na jó, meg egy kis csokit.

Már írtam, a szinházjegy is klassz ajándék.

2007. nov. 28. 06:49

helló

én is már javarészt átgondoltam hogy mit kapnak a gyerekek karácsonyra.a nagyobbik lányom szines dominót kap a két kissebiknek pedig asztali rugós focit veszek.

364. andrea54 (válaszként erre: 359. - Emagdi)
2007. nov. 27. 22:13
Ha pedig nem utazik sokat taxival, akkor majd fog... Akinek már semmi nem kell (mint pl. 87 éves Anyukám és Anyósom) sk. összerakott ajándékcsomag. Doboz bonbon az alja, 1 pezsgő egy krémlikőr kávé tea szép csomagolásu puszedli, egyéb édesség. Mikor mit találok éppen. Mindez celofánba csomagolva, szépen feldiszítve.
363. gued (válaszként erre: 344. - Kati2)
2007. nov. 27. 19:30

[link]

Goblein készítés!Lehet hogy tetszene a kislányodnak.És talán meg birkozna vele!

2007. nov. 27. 18:42

A gyerekeknek könnyű ajándékot venni...na de mi van a felnőtekkel? Nálunk a családban beváltak az ajándékutalványok, bár az idén megegyeztünk, hogy nem veszünk ajándékot, inkább összegyűlünk és egy hatalmas vacsi keretében együtt lesz a család.


Visszatérve az utalványokra: a pasiknak javaslom, hogy derítsék ki, hogy hova jár a párjuk fodrászhoz, kozmetikushoz, stb. Ezeken a helyeken sokszor van lehetőség ilyen utalványokat váltani, és a lányok biztosan örülnek.


A szüleimnek például egy étterembe vettem egy két személyre szóló vacsora "meghívást". Nagyon örültek neki. :)

361. szazala
2007. nov. 27. 17:53
Már nagyon régóta nem telik ajándékra,8-10 évesek lehettek a gyerekek,amikor olyan helyzetbe kerültünk,hogy azt kellett mondanunk,hogy az az ajándék,hogy nem kapcsoljuk be a tv-t,egész nap társasozunk,kártyázunk!Ha néha volt hó,akkor szánkózni mentünk,ha nem akkor csak sétáltunk egy nagyot.Hihetetlen sikere volt!Azóta sem vagyunk túlzottan "eleresztve",így megállapodtunk,hogy semmire nem költünk,és ez jó is van így!Amire szükség van,azt év közben úgyis megvesszük,hülyeségre meg minek szórjuk a pénzt?
2007. nov. 27. 15:24
Esetleg ha van hobbija vagy sportol,akkor ezen belül is sok mindennel meg lehet lepni a másikat. Az én párom vadász,így az idén kap tőlem egy szép vadász inget és egy pulóvert.Ez jól is jön és örölni is fog neki.
359. emagdi (válaszként erre: 356. - Andrea54)
2007. nov. 27. 14:55

igen.

de szolgáltatás alatt azért mást is lehet érteni.

nőknek szerintem jól jöhet valamilyen kozmetikai vagy szépészeti-welleness egységbe szóló utalvány, bérlet, stb.


de a taxi utalvány sem rossz ötlet olyannak, aki sokat utazik taxival.

358. Szapi
2007. nov. 27. 14:41
Sajnos mindenhol azt látom, hogy a karácsonyi ajándékot venni kell. Nem kell!!!! Én nagyon sok mindent saját magam készítek. (Azért nem átszentesekedem, vásárolok is.) Pl. asztaldíszek, a hozzávalókat ősszel szép lassan összegyűjtöm, képkeretek, szalvétaképek, gipszképek, keresztszemes hímzés, díszpárna, kötött holmik, sapka, sál és még hosszasan sorolhatnám. (Több doboz kellékem van, amiből tudok válogatni, így kiadásom alig van.) És aminek évek óta nagy sikere van, az a házi süti. Sütök több adag hókiflit, mézeskalácsot és több féle aprósütit. Ezeket szépen kis zsákokba becsomagolva adom át, nemcsak rokonoknak, hanem ismerősöknek, munkatársaknak is.
357. ZITA9770 (válaszként erre: 344. - Kati2)
2007. nov. 27. 14:40

Idén én is logikai játékokat veszek a kölköknek,természetesen kornak megfelelőt.A lányom 11 éves puzzlét veszek neki/1000db/ azzal ellesz hónapokig is,vagy gipsz kiöntőt azzal még talán a 4és fél éves fiam is ellesz.A picikének 20 hónapos meg fa kirakó táblákat.

Jobb ötletem nincs.

356. andrea54 (válaszként erre: 355. - Emagdi)
2007. nov. 27. 12:37
A fővárosban talán létezik taxi-csekk is :-)))
355. emagdi
2007. nov. 27. 11:46
valamilyen szolgáltatás tuti jól jön mindig.
2007. nov. 27. 11:42
Vannak jó ötleteitek !! Mazsolázom én is köztük. Jó ajándék lehet a fényképalbum (van már digitálishoz is, ha jól rémlik). Ahol minden van, ott lehet, hogy nincs pl. barométer.
353. mamo55
2007. nov. 27. 11:27

El szeretném mondani, hogy rengeteg könyv jelent meg a közelmúltban. Aki nem tud ajándékot venni most karácsonykor, az nem is akar. Nőknek szép szakácskönyvek, hozzá gyönyörű karácsonyi terítőt.

Férfiaknak szép kártyák, pipák, izgalmas könyvek, kell ennél szebb karácsonyi ajándék??

352. mamo55 (válaszként erre: 345. - 754c7e07c3)
2007. nov. 27. 11:22

Siiasztok!

Aki nem tud mit venni és nem nagy ajándékra gondolt, hát itt vannak a naptárak. Gyönyörűeket lehet kapni. Vannak olcsóbbak és drágábbak, kinek mekkora a pénztárcája.

351. Szapi (válaszként erre: 344. - Kati2)
2007. nov. 25. 15:32
Fából készült logikai kirakó, örödöglakat. Különböző fa rudak, itt-ott lyukas, a lyukon átfűzött zsineg és ezt kell szétszedni. Nagyon szórakoztató. Azt viszont nem tudom, hogy ilyeneket hol találsz. Búsójáráson van hagyományos kézműves kirakodóvásár, ott rengeteg ilyen régi fa logikai játék volt.
350. daroki
2007. nov. 25. 08:02
Én ma tervezek elmenni körülnézni ajándékok ügyében.Nálam csak a gyerkök kapnak,a kívánság lista is megvan,az árakkal nem vagyok még egészen tisztában.De ma csak a Mikulásajándékokat veszem meg nekik,a karácsonyi ajándákokat majd decemberben kezdem el megvenni,hátha addig változik a listán vmi:)
2007. nov. 25. 07:16
Az idén megint...
348. M_Marcsa (válaszként erre: 282. - Alma20)
2007. nov. 25. 07:15
Lepd meg magaddal...:)
2007. nov. 25. 06:16
Mindeeeeen???? Még össze sem állítottam - terv szinten -, hogy kinek mit szeretnék vásárolni...:))
❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook