Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Karácsonyi ajándékötletek és készülődés fórum

Karácsonyi ajándékötletek és készülődés (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
646. 3232b7bb0b (válaszként erre: 641. - 6b006fc769)
2010. nov. 23. 21:41
Én a dédiknek csinálok ilyet. Nagyszülők 3d gravírozott kulcstartót kapnak az unoka képével, anyósomnak spórolás célzattal malacperselyt vettünk (amiből csak töréssel lehet kivenni a pénzt:))...
645. Kolibri
2010. nov. 23. 21:40
Barmi johet, barmilyen korsoportnak! (Nagy a csalad):)
2010. nov. 23. 21:39
Ez jó téma:)) Nagyon jó ötlet!
2010. nov. 23. 21:39
Tudja valaki, hol a legolcsóbb?
2010. nov. 23. 21:38
Én is unokás naptárat készítettek photo shopposat
2010. nov. 23. 21:37
nagyszülőknek unokás naptár
640. 5819723512 (válaszként erre: 639. - Kolibri)
2010. nov. 23. 21:37
Bármilyen ötlet érdekel?
639. Kolibri
2010. nov. 23. 21:35
Irjon mindenki, akinek van otlete, hatha tudunk szemezgetni a listarol!
2010. nov. 15. 16:10

Segítséget kérek szépen:

Házi készítésű bonbonokhoz hol kaphatnék emberi fogyasztásra is alkalmas levendula aromát, illóolajat, esszenciát vagy mi a csudát?


Ötleteket kérek szépen ilyen bonbonokhoz, tapasztalatokat, aki csinált már!


Köszönöm! :)

637. esyti
2010. nov. 12. 16:24

Sziasztok!


Szerintem a divat mindig ötletes ajándék lehet, csajoknál tuti befutó. :)


Én utoljára itt találtam ajándékot: [link]

2010. okt. 21. 12:13

Sziasztok!


Hátha valakinek jól jön:


[link]


Rengeteg letölthető karácsonyi zene, háttérkép, rádió, játékok.


Jó hangolódást mindenkinek! :)

635. babybogyó1989 (válaszként erre: 634. - D27aec5f33)
2010. jan. 4. 01:19

BÚÉK:)


nah,akkor látom,hogy neked is jól alakult a karácsonyozás!:)

nekem az újévezés is hasonlóan boldogan telt,három napig buliztunk,és fantasztikusan éreztük magunkat!:)

ráadásul közel kerültem a barátaihoz,és nagyon örülök neki,mert tök jófejek,és úgy tűnik,hogy ők is kedvelnek:)-ez nekem mondjuk elég fontos!:)

ma este jöttem haza,4napot voltunk együtt,de már szinte hiányzik:)


kívánok mindenkinek egy meseszép,és sikerdús 2010-es évet:)puszpusz

634. d27aec5f33 (válaszként erre: 633. - Babybogyó1989)
2009. dec. 30. 23:59

Szia!!

Végül a pulcsi mellett döntöttem.Kicsit féltem, hogy nem fog tetszeni neki, de szerencsére sikerült eltalálnom, hogy milyen lenne jó.Vettem még mellé egy baseball sapkát, mert ami van neki, azt már nagyon elhasználta és még kapott egy szív alakú és egy karácsonyfa alakú mézeskalácsfigurát, amit tesóm és apukám csináltak(külön köszönet nekik ezért.:D )és a szivecskén egy nyíl volt, a karácsonyfán pedig a neve.Valamint, mivel szenteste előtti napon voltunk egy évesek, ezért megkapta azt a grafikát, amit csináltam egy héttel azelőtt, aminek nagyon örült.:) Mindezeket persze külön külön becsomagoltam, hogy ne legyen egyszerű dolga és még összecsomagoltam őket, hogy mire az utolsóhoz is eljut, addigra kicsit kiakadjon.:D

Az én ajándékom tőle pedig a kedvenc könyve volt George Orwell:1984, az egyik kedvenc parfümöm és hozzás tartozó testápoló és tusfürdő, valamint egy ékszertartó.Amiről persze azt hitte, hogy nem fogom kitalálni, hogy micsoda.De hát nőből vagyok, úgyhogy még alighogy feltette a kérdést, már mondtam is neki, hogy az mi.:D

Aztán mindezek után hazajöttem szüleimhez, és majd csak most megyek vissza Pestre, hogy együtt szilveszterezzünk.

633. babybogyó1989 (válaszként erre: 632. - D27aec5f33)
2009. dec. 29. 17:06

szió!:)


ne aggódj,én sem vagyok jobb helyzetben:(de én megvárom a jövő hetet vele!:)


huhh,nekem nagyon jól sikerült,mondhatom,hogy ez volt a legszebb karácsonyom eddig!az ajándék is tökéletes volt: egy meseszép dobozban minden külön rózsaszínbe csomagolva,és kis masnikkal,kövekkel díszitve kaptam egy plüss tigrist-imádnivaló:D ,egy fürdősót,egy brutál finom illatú parfümöt,Varró Dani Szívdesszert verseskötetét,és egy pink táskát! emellett minden gyönyörű volt,és 3 meseszép napot töltöttünk együtt!:)))


mostmár alig várom,hogy holnap este menjek hozzá,és a hét további részét együtt tölthessük:))) remélem,hogy az újévezés-és az újév is hasonlóan szép lesz!:)


és Neked milyen volt?végülis mivel lepted meg párodat?és Ő téged? :)

632. d27aec5f33 (válaszként erre: 631. - Babybogyó1989)
2009. dec. 28. 00:01

Hellóka!

Na hogy sikerült a karácsonyozás?

jelentem én holnaptól diétára fogom magam, mert botrányos az az étel és édességmennyiség amit az elmúlt napokban elfogyasztottam. :S

2009. dec. 25. 03:05

szerintem is annak fog majd a legjobban örülni,viszont amiatt izgulok a legjobban!!:))

nekem is ezt szokták mondani,meg általában a családon belül is ezt mondják,de hát valahogy engem ez nem nyugtat meg!!:S:S

Neked is,meg mindenkinek kívánok boldogos,ajándékos,szeretetes,"zabálós" ünnepis napokat!:D:D

630. d27aec5f33 (válaszként erre: 629. - Babybogyó1989)
2009. dec. 24. 17:14

örülök neki, hogy végül sikerült találni valami ajándékot.:)

Gondolom a "produkciónak" fog majd a legjobban örülni.:D

Ajándékozások alkalmával a barátom mindig azt szokta mondani, hogy tök mindegy mit kap, örülni fog neki, mert tőlem kapja.:S Mondjuk ez nekünk nőknek annyira nem megnyugtató, mint amennyire a pasik ezt hiszik.:) Legalábbis szerintem.

Jó karácsonyozást, meg sütikézést, ajándéknyitogatást és egyebek.:)

2009. dec. 24. 12:08

köszi doree!:)

igen,már megvettem,de igencsak sablonosra sikeredett!-majd jövőre jobb lesz,ez úgyis csak az első karácsonyunk,és nem egész 2hónapja vagyunk csak együtt,úgyhogy valami bombajó ötlettel nem rukkolhattam elő!-DE,vettem neki egy kulcstartót,ami nagyon tripppes,ugyanis nem néz ki annak,és fémezett-nekem tetszik!illetve kap tőlem még egy társasjátékot-Risikót,ugyanis imádja a stratégiajátékokat!emellé megjegyzem,hogy egy érdekes esti "produkcióval" is készülök neki,ami talán a legjobb lesz!:)

628. d27aec5f33 (válaszként erre: 624. - Babybogyó1989)
2009. dec. 24. 00:49

babybogyó!egy kicsit most együttérzek Veled, az én barátom is kocka. :S

Programozással kapcsolatos könyvek is vannak, csak azokkkal az a gond, hogy nem valami olcsók.:S

De gondolom, már megvetted párodnak az ajándékot.

627. o.andi
2009. dec. 22. 08:31

én anyukámnak csináltattam naptárt..saját fotókkal!!

:-)remélem örülni fog neki

626. katya76
2009. dec. 22. 01:03

és még eszembe jutott a pólókészítés v rendelés,

mindenféle vicces képpel, vagy régi rajzfilm-figurával :o)


és a színházjegy, amit a neten rendelsz?

most ennyi jutott az eszembe,


meg most jelent meg BonJovi új cd-je,hátha...



(az utolsó évek ajándékai)

625. katya76
2009. dec. 22. 00:58

hát lányok, nincs könnyű feladatotok!

bocsi a fütyülös miatt, eddig jók voltak a tapasztalatok, persze vannak spec helyzetek :o( sajnálom...

na, de pár ötlet még:

-saját válogatás cd(amit ti készítettetek), vagy egy dvd, amit együtt is lehet nézni...

-mostanában sűrűn rajzoltatok karikatúrát is, igazán jók (ugyan ehhez kevés az idő, de legközelebbre ötlet :o)

-egy jó számítógépes játék, hamár a rabja a gépnek :o9

-vmilyen kiegészítő a géphez

-egy közös hétvége vhol (na nem az egész család ;o))

(keressetek cinkost, aki tud segíteni, tesó, barát, ott vannak elszólások :o))

2009. dec. 22. 00:02
jajjj,doree,csakhogy az én párocskám nem olvas,csak programoz:D:D -Ő afféle "kocka"/informatikus nyelven:)/
623. d27aec5f33 (válaszként erre: 622. - Babybogyó1989)
2009. dec. 21. 23:03

babybogyó!esetleg még egy olyan variációt tudnék, amit barátom szokott csinálni.

Ha jön valamilyen alkalom, születésnap, névnap, karácsony, akkor valamilyen kötet első könyvét megveszi és legközelebb meg a következőt.

Barátom apukája nagyon rajong a történelmi sorozatokért, úgyhogy ilyeneket szokott venni neki.Bár ezek kisebb vagyonba kerülnek, de ha van valami hasonló dolog, ami nagyon érdekli barátodat, akkor még gyorsba beszerezhető.:)

2009. dec. 21. 19:24

koncertjeggyel semmi gond lenne,de valójában én Vajdaságban lakom,és erre nem olyan lehetőségek vannak sajnos...:(...egyébként jó ötlet! -a sajáz készítésű dolgok meg más sajnos túl későiek!

katya -nem az,hogy nem bulizós a család,csak épp alkoholt nem isznak,ugyanis párom apukája "kitiltotta" a házból,mivel az ő édesapja alkoholista volt/vagyis ezt csak nagyvonalakban tudom/...úgyhogy még mindig eléggé nagy bajban vagyok...:S:S -de köszike az ötleteket:)

621. katya76 (válaszként erre: 618. - Babybogyó1989)
2009. dec. 19. 16:00

sziasztok,

és persze eldöntendő, mennyire bulizós a család,

mert talán akkor lehet vinni vmi finomat, ami "szétcsapja" a karácsonyi vacsit, és tuti jó hangulatot varázsol,

én a pasim szüleinek az elő találkozásnál fütyülőst adtam, és nagyon jól sikerült az este,

sztorizások és azonnali befogadás a családba :o)

620. d27aec5f33 (válaszként erre: 618. - Babybogyó1989)
2009. dec. 19. 03:15

babybogyó együttérzek veled.Én 1 éve vagyok együtt barátommal és még nem tudtam eldönteni, hogy mit kapjon karira.Nálam szóba jött eddig a zwack új party palackos itókája, mert a kedves épp házibulit szervez szilveszterre.meg még a pulóver, csak azzal meg az a gond, hogy mi van akkor ha nem tetszik neki. :S

Szaffi Rammstein-es ötelete is tök jó, de ha valami kifinomultabbra gondoltál, akkor érdemesebb lenne színházban gondolkodni.Megspékelheted még esetleg egy saját készítésű párnával, amire hímezhetsz szivecskét, vagy a nevét...Anno egyik barátomnak én is csináltam és nagyon örült neki. :)

619. Szaffi4
2009. dec. 19. 00:35

szia babybogyó,

nem egyszerű a helyzeted,

mit szólsz egy jó koncertjegyhez,

esetleg szereti a párod Rammsteint? mindenképpen olyan ajándékot keress, aminek nagyon örül a párod és nem a szülei :o) kell ajándékot vinni a szülőknek is?

2009. dec. 17. 18:55

Sziasztok! Én picit nehezebb helyzetben vagyok,mint általában az emberek,ugyanis 1,5hónapja vagyunk együtt párommal,aki 23éves. Még alig ismerem,szinte nem is tudom,hogy milyen az ízlése,vagy,hogy milyen dolgokat szeret-legalábbis ilyen ajándékozás téren,de elég érdekes keretek között kell ajándékot vennem neki! Ugyanis nagyon gazdag a családja,és mindene megvan,amit el tudtok képzelni! Plusz az ajándékot mindenki látni is fogja,mivelhogy náluk nagyon fontos az ajándékozás,és a család-tehát alig várják,hogy az újdonsült lányka mit visz a párjának!:S:S

Olyan ajándékot szeretnék,ami -személyes , -nem túl drága , -maradandó , -és olyan,amit adsz kis idő után , -de nem mindennapi,vagyis nem sablonos , -szeretném,hogyha kicsit talán szívreható is lenne! Kérlek benneteket segítsetek,minden ötlet nagyon jól jön!! Köszike , bb !:)

2009. dec. 16. 14:52

Na ma végre azt mondhatom, hogy megvan mindenkinek az ajándéka...:D Sikerült

Anyunak végül is vettem egy szép pulcsit, meg ilyen háztartási kis apróságokat, apunak egy szerszámoskészletet, meg avonos ajándékszettet, 10 éves öcsémnek pedig egy bicajos védőfelszerelést(könyök, térdvédő, kesztyű) és egy kisautót.:)

❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook