Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Melyik az a házimunka, amit a legjobban utálsz? Amit szívesen kihagynál az életedből? Melyiket szereted a legjobban? fórum

Melyik az a házimunka, amit a legjobban utálsz? Amit szívesen kihagynál az életedből? Melyiket szereted a legjobban? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 ... ❯❯
1532. 9f98008a3b (válaszként erre: 1529. - Rochlitz Szilveszterné)
2013. jan. 24. 19:21
Ó de jól tetted! Bárcsak Én is....
2013. jan. 24. 18:59

Sziasztok!


Most megint ritkábban jövök, mert végre megcsinálták az uszodánkat, - épphogy elkészítem a férjem reggelijét és cappuccínóját. Sokszor korábban jön az úszómester és feltelefonál, hogy mehetünk, mi meg hagyunk csapot-papot.

Ma este megfőzök holnapra, mert megyek a szájsebészetre, - biztos sokan lesznek, de viszek magammal keresztrejtvényt.


Pzszi mindenkinek, - Ágikám, - további gyógyulást kívánok a férjednek!

2013. jan. 24. 18:22
sziasztok! ♥ örülök Ági, hogy a férjed jobban van. mi is visszaállunk a főzésre, bár elfáradunk nagyon a munkában. időspórolás gyanánt rendeltünk ebédet a helyi konyháról, régebben jó volt, de mióta új a szakácsnő, hát no comment. én nem tudok nagyon főzni, és nem vagyok finnyás, de ez már nekem is sokk. :)
2013. jan. 24. 15:49

♥ Hol vagytok?

Sehol senki?

Ma délután olyan jót szundítottam...

2013. jan. 23. 13:08

♥ Sziasztok!

Letudtam a házi munka nagy részét, de még el kellene menni boltba, venni egy pár dolgot, mindent máshol vesz mindenki.

Holnap talán gombát főzök.

A férjem jobban van, csak szedni kell még a hörgtágítót, és sok zsepit használ. A papírzsepit nem szeretjük, így aztán megy a gépbe és vasalom.

2013. jan. 22. 19:45
Jobbulást kívánok!
1526. Bártfai Andrea (válaszként erre: 1523. - Miss Sárika)
2013. jan. 22. 19:44
Én is! Csak a portörlést, porszívózást, sütés-főzést, ablakpucolást, varrást, mosás-vasalást nem, - a többi jöhet! DDD...
1525. 06718ca650 (válaszként erre: 1522. - Rochlitz Szilveszterné)
2013. jan. 22. 19:37
:( ♥
2013. jan. 22. 14:07

♥ ♥ ♥

Mára talán letudtam a házi munkát...de még este van egy menet.

2013. jan. 22. 07:32
Még mindig ugyanúgy szeretek minden létező házimunkát! :O)
2013. jan. 22. 07:30

Köszönöm én is a képeslapot, Andika!

Sajnos, tegnap az egész délutánt és estét a kórházban töltöttük a sürgin - a férjem megint beteg lett. Nincs tüdőgyuszi - de attól félnek, hogy az lesz. Ha nem iszik eleget - hívjam a mentőt, és vitessem be megint...Az a baj, h. épp ilyenkor nem akar inni, mikor lázas...

Sziasztok, szép napot!

1521. Rochlitz Szilveszterné (válaszként erre: 1520. - 06718ca650)
2013. jan. 22. 07:28
Köszönöm szépen! Puszi!
2013. jan. 21. 19:50
Boldog névnapot Ágikám! ♥
2013. jan. 21. 18:37
Nagyon sok boldog névnapot kívánok, - és köszönöm szépen a képeslapot!
2013. jan. 21. 15:44
Mi sem tartjuk a Valentin napot...új divat.
1517. Rochlitz Szilveszterné (válaszként erre: 1516. - N.diamond)
2013. jan. 21. 15:43
Köszönöm szépen!
1516. n.diamond
2013. jan. 21. 13:43

Andi, Ági ! Mindenknek sok-sok boldogságot, egészséget a .....napja alkalmából.

Remélem egyszer megjegyzem a keresztneveteket :)

2013. jan. 20. 19:58

Sziasztok!


Ágikám Édes! Köszönöm szépen a képeslapot, - megkaptam, csak nem működött a freemail és a G-n tudtam megnézni a postám, még jó, hogy átirányításom van, hisz a fr.-vel mindig van valami gubanc. Hogy miért, azt nem tudom!


Nem romlott el Nálatok semmi a névnapokra vonatkozóan, - teljesen felesleges. Pl. többen kérdezik a Valentin-napot. Minek? Mindig kapok virágot és csokit. És ez máshol is úgy van: ha mennek hozzátok, nem üres kézzel mennek, - akkor meg mi a különbség? Nem igaz?!

2013. jan. 20. 13:42

Sziasztok!

Andikám, megkaptad a második képeslapomat? (ami szerintem olyan cuki, névnapi - de ez itt nem a reklám helye).

Már engem is hívogatnak telefonon és írogatnak a névnapom miatt. Vettem magamnak egy kis csokit, mikor voltunk bevásárolni. Nálunk a családban a névnapokat nem is igen tartják, még az unokákét sem.

Na mi romlott el nálunk? A laptop, amit a férjem használ. Még 2 és fél éves. Az üzletben azt mondták: nem is érdemes vele foglalkozni, de vigyük be másfél hét múlva. Mindjárt indítok itt egy tudásbázis kérdést: vajon meg tudnak -e ilyet javítani? ( a Windows megsérült)

Szép napot mindenkinek!

2013. jan. 19. 19:42

Sziasztok!


Ágikám, - nálunk a gyerekek nem szeretnek étterembe menni, - de nem is valók oda, elég zajos, nevetős csapat.

4 évvel ezelőtt vittük őket utoljára! Már mindenki rendelt, csóri pincér fél órát várt az asztalunknál, mert a nagyobbik lányom nem tudta eldönteni, hogy mit egyen és faggatta egyes ételekről: miből áll, milyen fűszerekkel készült, mennyi a kalória-értéke stb.

Nemcsak a pincér borult ki, hanem mi is, - sokszor viccelődünk, hogy csóri pasi miatta ment nyugdíjba! DDD...


Nálunk most úgy lesz, hogy tegnap ketten ünnepeltünk, holnap jön a nagyobbik lányom, - a kisebbikkel meg együtt tartjuk a szülinapunkat, mert az Övé jan. 8-án volt és Ő rendezi a családi ebédet jövő vasárnap.


Szombaton lakásavatásra megyünk és ott köszönt fel a csapatunk. Tegnap mindenki felhívott és ma nélkülem ünnepeltek a Dagályban. Meghívtam őket kávéra és csokira, - megbizottam a férjem volt!


Ma nem főztem, maradt halászlé és rántott hal, pedig két helyre is csomagoltam.


Holnap raguleves lesz, sült kacsacomb párolt káposztával, hagymás burgonyával. Már félkész állapotban van.


Jó éjt mindenkinek!

2013. jan. 19. 07:52

Sziasztok!

Andikám, örülök, ha örülsz.

Nekem szept. 27-én lesz a 70.

Nem fogok sem örülni, sem búsúlni, azt hiszem.

A gyerekeim fognak minket vinni vendéglőbe - így szokott lenni.

Szép napot mindenkinek!

Megyek lassan főzni (vagy gyorsan).

2013. jan. 18. 21:25

KEDVES LÁNYOK!


NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM A KEDVESSÉGETEKET, - VALÓBAN GYÖNYÖRŰ ÜNNEPEM VOLT, - SOK KÖSZÖNTŐVEL, VERSEKKEL, VIRÁGOKKAL...


PUSZILLAK BENNETEKET, - SZÉP ÁLMOKAT, RÓZSÁS CSÓKOKAT! ÉS LEGYETEK TI IS OLYAN VIDÁMAK, MINT ÉN!!!!!!

2013. jan. 18. 13:44
Kedves Andikám! Boldog szülinapot kívánok Neked! ♥
1509. Tejespite
2013. jan. 18. 09:37
Napok óta nem néztem be ide, de most nyilván valami sugallta, és így megtudtam, h Andi milyen szép évfordulóhoz ért. További jó egészséget és minden jót, boldogságot, tartalmas életet kívánok!
2013. jan. 18. 09:33

Andikám, szívesen! Ennyi elég a boldogsághoz... Majd még köszöntenek mások is biztosan.

Ma kezdesz hetvenkedni:DD - ez jó.

Te csupa vídámság vagy - én meg csupa szomorúság - ilyen a természetem, úgy látszik.

Puszi nektek itt a fórumon!

2013. jan. 17. 20:32

Ágikám Édes!

Nagyon szépen köszönöm, - boldoggá tettél! Egy kis mosoly a hétköznapokban...

Félkész holnapra a halászlém, és a rántani való pontyszeleteket is besóztam.

Az is igaz, hogy már nem panírozom zsemlemorzsába, mert a férjem jobban szereti párizsiasan.


Jó éjt, - szép álmokat!

2013. jan. 17. 16:27

Sziasztok!


Holnaptól meglátjátok, hetvenkedni fogok! DDD...

2013. jan. 16. 20:19

Szia, Andikám! Most van a szülinapod?

Nem tudom az e mail címedet.

Írd meg priviben, persze, hogy küldök!!!

Puszi, Ági

2013. jan. 16. 18:54

Szia Ágikám!


Küldesz nekem is a szülinapomra?

2013. jan. 15. 12:37

Sziasztok, szia Andikám!

Köszi, hogy küldöd a képeslapomat. Az utolsó névnapi nekem nagyon tetszik, inkább gyerekeknek való talán.

Kérdeztem a fiamat telefonon, hogy náluk mi van a hóval? Esett, ki is lapátolta a havat a garázs előtt, de az utakat nem takarítják arrafelé, menjenek, ahogy tudnak.

Ma még vasalok kicsit - van mit.

Kinn lucskos a járda és minden, de nem baj, fő, hogy nem csúszik.

Szép napot mindenkinek!

❮❮ ... 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook