Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Melyik az a házimunka, amit a legjobban utálsz? Amit szívesen kihagynál az életedből? Melyiket szereted a legjobban? fórum

Melyik az a házimunka, amit a legjobban utálsz? Amit szívesen kihagynál az életedből? Melyiket szereted a legjobban? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 ... ❯❯
2013. febr. 15. 19:54
Ma meg megint elfáradtam, holnap jönnek a tesómék. krumplis-vajas-sajtos pogácsa, fraciasaláta, krumplisaláta. a romeltakarítás volt maga a borzalom. :)
1591. 06718ca650 (válaszként erre: 1590. - Rochlitz Szilveszterné)
2013. febr. 15. 19:52
sziasztok! na hát abban mi is megegyeztünk, hogy nem kell több porfogó, már minden ilyen lükeséget megvettünk egymásnak. az első időkben az uracskámtól havonta a "hónapfordulókon" kaptam valamit, aztán akkor is mondtam hogy elég lesz már, hosszú az élet, hamar kifogy mahd az ötletekből. :) mi inkább olyan édességet, kozmetikumot ajándékozunk, ami elfogy, amire szükség van, vagy amire sajnáljuk a pénzt.
2013. febr. 15. 14:04

Sziasztok!

Én is szeretek adni, és ajándékozni. Most már, hogy öregek vagyunk - rájöttem, hogy nem kell a sok "felesleges" holmi - minek ? úgysem nézegetjük. Kaktuszból is sok van - szép, mikor virágzik, de elég belőle pár darab.

Csomó mindent elajándékoztam már a gyerekeknek. Ők meg örültek neki.

Szép napot nektek...

1589. 06718ca650 (válaszként erre: 1588. - N.diamond)
2013. febr. 14. 20:24
az enyém sem az ajándékozás nagymestere, de nem is ezért szeretem. :) bár néha tud váratlan meglepiket okozni. egyszer elkottyintottam év közben melyik könyvet szereném kiolvasni, becsomagolt két mikroszálas törlőkendőt dobozba, épp könyvalakú volt. felcsillant az a szemem, aztán meg le, mikor megláttam. aztán a háta mögül előkerült a könyv. :) ez karácsonykor volt, a valentin napot kifejezetten nem szereti. mert majmolás blabla. engem meg nem izgat, én szeretek ajándékozni, mégha kis dolgokat is. :)
1588. n.diamond
2013. febr. 14. 20:20
A páromnak évek óta megemlítem, hogy Valentin nap van, mindig megkérdezi, az mi. Ezek után én sem csinálok ügyet belőle. Egy spontán adott virágszál többet ér, mint ilyen népünnepélyen adott akármi. (Na nem kényeztet el spontán ajándékkal sem).EZ kimaradt a neveltetéséből, nem tud ajándékozni, nem az akarat hiányzik,elintézi azzal mit szeretnél? vedd meg magadnak és kifizetem. Ez nem minden nő szivét dobogtatja meg. Van aki persze ezt szereti :(
2013. febr. 14. 18:45
sziasztok! mi sem ünnepeljük a valentint hivatalosan, e én mindig bütykölök valami kis ajándékot. néha az uram is, de ő elvből nem. :) ma sütöttem neki a kedvenc perecét, volt időm, szabin voltam. :) a nőnapot szeretem, régen apa mindig korán reggel ébresztett minket hogy boldog nőnapot. :D a legszebb álmunkból is. :) az anyák napját is szeretem.
2013. febr. 14. 12:43

Sziasztok!

Aha - kezd komolyodni -épp itt az ideje...

Mi sem tartjuk a Valentin napot - minek? Pénzkidobás.

Karácsonyra sem vettünk semmit egymásnak - ami kell, azt úgyis megvettük már - ami meg nem kell - arra minek költeni?

A gyerekeim nem szeretik a nőnapot sem - csak az Anyák Napját ünnepelik.

Szép délutánt nektek!

2013. febr. 13. 20:19

Sziasztok!

Mert 3 évvel ezelőtt bejelölt és ott ugyanaz a neve. Most 26 éves lesz és kezd komolyodni.

Ma nem sokáig vagyok Veletek, - elfáradtam!


Jó éjt!

2013. febr. 13. 17:35
♥ ♥ Sziasztok, szép estét!
2013. febr. 12. 14:06

♥ ♥ Sziasztok!

Honnan tudod, hogy ő volt a Facebookon?

Elegem van a télből - megint mászkálni kellett - és sok helyen csúszik az út...de szerencsére nem estünk el.

Ha tavasz lenne, kiraknám már a kaktuszokat - és a karácsonyi kaktuszok jobban éreznék magukat.

Szép napot mindenkinek!

1582. pocok28
2013. febr. 11. 21:45
Vasalás.... :(((
2013. febr. 11. 21:44

Sziasztok! A múltkor a facén szórakozott velem, - aranyos volt: felköszöntött, - több, mint egy órát chateltünk, azt írta, hogy már uncsi.

Maradt nekünk is húsleves, túrós csuszát készítettem.

Holnap korán reggel megyek le az usziba, mert 10-kor jön a fodrász.

Utána korhelylevest főzök, - borjúláb lesz rántva tartárral, burgonyapürével.


Jó éjt mindenkinek!

2013. febr. 11. 13:04

Mégis itt volt, amit írtam először és itt is van.

Szuper!

2013. febr. 11. 13:03

Sziasztok!

Szép napot mindenkinek!

Írtam valamit - de valahogy eltűnt - azt írták ki, hogy ezt már elküldtem egyszer ... na nem baj! Nincs kedvem megint leírni.

2013. febr. 11. 13:01

♥ ♥

Sziasztok!

Azért nem írok a privijébe - majd ha ráér, akkor jön!

Hogyhogy nincs itt poénkodás most? ( régebben volt az a hajléktalan, vagy ki a csuda, aki Andival vitázott vagy viccelt - ő is eltűnt)

Mit főztetek, kislányok?

Nálunk : maradék húsleves és NAGYON FINCSI nudli (már megint) - de ez az egyik kedvencem.

2013. febr. 10. 20:31

Írj a privijébe! DDDD....


Szép estét mindenkinek!

1576. 06718ca650 (válaszként erre: 1573. - Rochlitz Szilveszterné)
2013. febr. 10. 17:00

utánanézek. igaz nincs tortaformánk (vagyis van, de egyszer szétkapcslódott benne a tésztával... félek tőle. :)) de jó lesz az négyszögletesben is. másnap már nekem sem ízlik semmi, de jól van az. ha annyira gáz, be szoktuk dobni pár forgatásra a mikróba.

nektek is szép délutánt!

2013. febr. 10. 16:59

Andikám, én is köszönöm a szép képeslapokat - ráismertem - mind az enyémek voltak! Mindig örülök, ha küldik őket.

De hol van Lilike????

Hiányzik...

2013. febr. 10. 16:58

sziasztok! ♥♥ nahát. :O megint épp most akartam írni én is. :) köszönjük.

ma én is sütöttem. a kókuszmániámnak engedve a bögrés diós receptjét gondoltam tovább. a dió helyére kókuszt tettem, majd főtt kihűtött csokipudingot szaggattam bele. aztán jó szokásomhoz híven, vártam berezelve, hogy milyen lesz, de jó lett. :) huh.

1573. Rochlitz Szilveszterné (válaszként erre: 1571. - 06718ca650)
2013. febr. 10. 16:57

Olyan, mint a túrós muffin, csak kerek tortaformában van és alul gyümi van (pl. egy sor alma, rá egy e.k. cukor) és felülre a túrós massza rásimítva, szép pirosra sütve.

Ma már nem olyan fincsi, mint tegnap, kicsit szárazabb, de megettük.

Szép délutánt nektek!

1572. Rochlitz Szilveszterné (válaszként erre: 1570. - 06718ca650)
2013. febr. 10. 16:55
sziasztok! Örülök neki Ritukám, hogy sikerült!
1571. 06718ca650 (válaszként erre: 1567. - Rochlitz Szilveszterné)
2013. febr. 9. 23:44
az a túrós muffintorta jól hangzik. :)
2013. febr. 9. 23:43
sziasztok! remélem mindenki jól van. nálunk már biztos, hogy sikerült a tanfolyamra való bejutás. :)
1569. 06718ca650 (válaszként erre: 1566. - Bártfai Andrea)
2013. febr. 9. 23:42
jujj, a temetőben jó rég nem voltunk. ideje lenne már, de valahogy míg itt vannak velünk, pedig apát már milyen rég nem láttam. :( pedig tudom, hogy ott nyugszanak, de a temtő nekem olyan semmit nem jelent. de tudom, rendben kell tartani.
2013. febr. 9. 20:59

Halihó!


Ágikám Édes! Köszönöm szépen a képeslapokat, - kedves vagy, hogy gondoltál rám addig is, míg nem voltam itthon!


Puszika, -s jó éjt!

2013. febr. 9. 13:59

Szia Andikám,

már hiányoztál...igaz, kaptam képeslapot Tőled.

Mai ebéd volt: tyúkhúsleves, és túrós-muffin-torta ( a menyem receptje, nagyon jó és hamar megvan). Végre a férjem azt mondta a sütire: jaj de jó volt, és már megette a felét majdnem.

Nekem még lesz délutánra batáta - férjem nem nagyon szereti, én meg rettentően!

Szép napot mindenkinek!

1566. Bártfai Andrea (válaszként erre: 1558. - 06718ca650)
2013. febr. 8. 19:04

Sziasztok!


Köszönöm szépen, jó volt, - pancsiztunk a sárvári fürdőben, aztán Bük-fürdőn, és a győri fürdővel zártuk a párnapos "vizes" programot, holnapra pedig a Dagályfürdő, piac, temető van beütemezve.


Szép estét kívánok mindenkinek!

2013. febr. 8. 14:44

♥ Szia!

Megvan akkor a probléma nálatok is... még jó, ha van, hol lakni!

Emlékszem, mi is szegények voltunk anno.

A karikagyűrűket megvették a szülők, adtak is egy kevés pénzt a lakás vásárláshoz, meg ú.n. kelengyét - paplant, ágyneműt, ilyesmit. Össze- koplaltuk a lakásra valót, laktunk albérletben (egy fedél alatt a főbérlővel és 3 gyerekükkel) , majd én még befejeztem az egyetemet, de már vágytunk a babára - össze is jött... Tamás fiamat az albérletbe vittük haza. Állásom is lett (kicsit nehezen és nem olyan, amire a képesítésem szólt, de elfogadtam). Az angol kimaradt az életünkből, sajnos, sem időnk, sem pénzünk nem volt rá...na ez már régi sztori.

Ma süt a nap! - Kész a süti az unokáknak, kedvem lett megcsinálni, megfőztem a kaját, voltunk a zöldségesnél. Továbbra is a batáta a kedvencem - ez az egy luxusom van. Eddig a banánt ettem - de az mostanában nem jó fajta, nem szeretem, most rátértem az almára, napi egy alma elég.

Holnapra és vasárnapra kitaláltam, mit főzzek - ez is valami.

1564. 06718ca650 (válaszként erre: 1563. - Rochlitz Szilveszterné)
2013. febr. 7. 18:25

sziamia! ♥ hát sajnos, az öregedés ilyen. :( a tavszt én is várom már, a halálom ez a téli sötét, nem szeretem a hideget.

igen, ha elindul, angolt fog tanulni. de még nem a férjem papíron, csak uracskámnak hívom, mert nagyon régóta együtt vagyunk. van karikagyűrűnk is, csak nem volt lagzi. majd eljön talán az ideje, szeretnénk, de ha nem lesz rá pénz, az sem baj, eddig sem az tartott minket össze. :)

2013. febr. 7. 16:20

♥Szia Ritukám!

Nálam meg a netezés a betegség - na de ezt nem komolyan írom ...Igyekszem kevesebbet netezni, és többet olvasni, főleg este. Mi nyugdíjasok el vagyunk foglalva sajnos az orvosokhoz járással (főleg a férjem, én nem) és a házi munka is lassan halad már. Főzögettem ma is, meg voltunk boltban, patikában, kicsit tudtam aludni is, mert reggel 5-kor kell kelnem, akkor: reggeli és gyógyszerezés, szoba rendberakása, szellőztetés, öltözés - eltart jó sokáig.

A tavaszt várom már, kirakom a kaktuszokat - kiderül, hogy mennyi pusztult el télen. Az udvarra teszem, ami közös, meglocsolja az eső majd. Többet szeretnék kinn lenni a közös kertben, mert szép és nem használja senki - elmennek dolgozni a többiek, ill. egy fiatal nő van otthon gyesen, de ők sétálnak babakocsival kinn. A férjem szeret barkácsolni, majd a garázsban pakolgathat, rakosgathat - ha akar.

Angol nyelvet tanul a férjed? Vagy azt már tudja? Jó dolog a nyelvtudás - nálunk német és orosz volt - sok hasznát vettük.

❮❮ ... 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook