Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Melyik az a házimunka, amit a legjobban utálsz? Amit szívesen kihagynál az életedből? Melyiket szereted a legjobban? fórum

Melyik az a házimunka, amit a legjobban utálsz? Amit szívesen kihagynál az életedből? Melyiket szereted a legjobban? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 ... ❯❯
2013. febr. 25. 08:05
Sziasztok, szép napot!
2013. febr. 24. 17:59

Sziasztok!


Az egyik lakónak van az a nagy levelű (igazi), nekem meg van az a kicsi, húsos levelű, nemesített szobai, ugyanúgy zselét tartalmazó. Összekevertem a kettőt, - biztos, ami zicher! DDD...

2013. febr. 24. 11:04

Sziasztok!

Megkaptam, köszi.

Honnan szereztél aloe verát? Igazit. Mert árulnak is valami löttyöt - jó drágán.

Sziasztok, szép napot...

2013. febr. 23. 21:20

Én is jártam úgy egy recepttel, végül is nem készítettem el. A hozzávalóknál írtak 1 tojást, aztán 3-at. Meg is kérdeztem priviben, de válaszra sem méltatott.


Egy nagyon jó kúrát próbálok most ki, állítólag a rák ellenszere, de sok féle betegséget gyógyít:


méz-aloé-pálinka turmixolva. Nem rossz, olyan, mint a likőr. Először féltem, hogy ragadni fog a turmix a méztől, de az alkohol feloldotta.


Ágikám Édes! Azt hiszem, átküldtem Emailben, - ha nem, jelezd és küldöm!


Sok puszi, - szép hétvégét mindnyájatoknak!

2013. febr. 23. 14:55

Bocs, fenn az első 3 sor valahogy ottmaradt, másoltam valamit, és nem vettem észre, hogy ez még itt van - nem vagyok lökött , csak tényleg nem látszott.

Esik nálunk az eső. Rossz a hangulat itthon.

Főztem - egy új receptet, amit itt a Hoxán olvastam, de nekem nem nagyon ízlett. A férjem 1 db-ot evett belőle. Maradt még rengeteg.

Holnap hátha jobb lesz a napunk!

2013. febr. 23. 14:51

Korán reggel útra keltem,

se nem ittam, se nem ettem.

tarisznya húzza a



♥ ♥ ♥ Sziasztok!

Ma nincs jó napom..., de kibírom.

2013. febr. 22. 18:02

♥ ♥ ♥ Sziasztok!

Nálunk is esett a hó - kimentünk seperni egy kicsit.

Mivel nincs társaságunk - és ezek a szomszédok aranyos, segítőkész, jóravaló emberek - miért ne lehetne velük barátkozni? Megbeszéljük, hogy nekünk mikor jó (pl. múltkor délben fél 12-kor), és bejöttek ketten, a konyhában akartak csak leülni. Ahogy írtam- jókat kacagtunk - van közös témánk - ők is öregek, mint mi, sőt 77 év körüliek.

Megy a mosógépem - most lett kedve a mosáshoz...

Szép estét nektek!

2013. febr. 22. 07:02
Ja! És nálunk is esett a hó!
1614. Bártfai Andrea (válaszként erre: 1613. - 06718ca650)
2013. febr. 22. 06:58

Sziasztok, - jó reggelt!


Akik most bejöttek lakni, csak a fürdőből ismerték a férjemet, még a nevét sem tudták, de a férfi a recepción úgy érdeklődött, hogy úszik és reggelenként kocog. Így talált ránk, feltelefonált, kérdezte, hogy meglátogathat-e minket. Persze, mit csináljunk?! Atyaég! Itt volt másfél órát és nyomta a szöveget! Meg kell, hogy mondjam, pasiban még ilyen bőbeszédűt nem láttam, csak mondta, mondta a családját, a családfáját, a házeladást, és hogy nemsokára ők is beköltöznek, - tudunk-e kártyázni, mivel töltjük az esténket?! Na persze!!!!!!

Karácsony után közölte, hogy beköltöztek és látogassuk meg őket. Naná, hogy nem tettünk látogatást, - így észrevették magukat és nem csengetnek ránk.

2013. febr. 21. 20:57
sziasztok! ♥♥♥ remélem jól vagytok, mostanában nekem nincs jó kedvem sajnos, de majd elmúlik. itt hála az égnek elolvadt a hó, remélem nem is fog esni. és én sem vagyok nagy szomszédolós, van pár ismerős, de azért nem megyek át, hogy a nyomorunkon rágódjunk. :)
2013. febr. 21. 20:25

Sziasztok!


Édes Ágikám, - itt ilyent mi nem vezettünk be. Nincs szomszédolás, - senkihez sem megyünk át, de hozzánk se jöjjenek. Persze ez utóbbi nem mindig jön be, mert mindig van valami hasfájása valakinek, amit megnézet velünk a neten.

Nemrég beköltözött egy ismerős házaspár, hívtak, hogy látogassuk meg őket, de mi nem mentünk.

Nem akarjuk, hogy becsengessenek, - mindig ügyködünk valamin, vagy pihizünk.

Ugye, milyen ronda természetem van?! DDD...


Jó éjt mindenkinek!

2013. febr. 21. 14:50
Sziasztok, szép napot!
2013. febr. 20. 16:51

Még nem írtam, hogy ma itt volt végre két szomszédasszony - ugyanis nagyon ritkán jönnek be - félnek, hogy zavarnak - a férjem miatt félnek.

Jókat nevettünk - nem akartak semmit elfogadni - de aztán mégis ettek sütit - a kávét nem kérték, mert éppen ittak, még pálinkát is akartam önteni egy picit - azt végképp nem kérték - szóval így voltak itt kb. egy órát.

2013. febr. 20. 16:45

Sziasztok!

Andikám, köszi a képeslapokat - én ma már küldtem párat, majd küldök...

Ma a 2 nagy kukát üresen visszahúztam.

De az ügyelet abból is áll, hogy: vasárnap fel kell mosni a lépcsőházat. Én szeretném, mert a férjemnek egyensúlyzavara van (többek közt), félek, hogy hátraesik. Én tudok magamra vigyázni. De Ő mondta, hogy eddig is Ő mosta fel, ezután is akarja. Majd meglátjuk.

Télen: havat kell seperni, ha esik. Most kevés esett, szerencsére.

2013. febr. 19. 19:41

Én meg csak kiteszem a szemetet este az ajtó elé, - persze legtöbbször a férjem viszi le, - hiába mondom, hogy hagyja ott, ki van fizetve itt minden szolgáltatás. Részünkről még túl is, - dehát ki kell egészítenünk a kis nyugdíjasok befizetését. Akkor lenne igazságos, ha mindenki egyformán fizetne egy fix-összeget. Na mindegy a szerződés 80 %-ról köttetett.


Sziasztok, - jó éjt!

2013. febr. 19. 15:47

Nekem csak az nem volt jó, mikor akkor lepedőt vasaltam, ami két személyes - ezzel tele volt a fél konyha - de ezzel is megbirkóztam.

Ma sokat mászkáltunk, beszerezni valók voltak, és egy nyugdíjas klubban farsangoltunk - onnan gyalog jöttünk haza! Még este a 2 tele kukát nekem kell kihúzni, mivel ügyeletes vagyok (vagyunk).

1606. Bártfai Andrea (válaszként erre: 1597. - Bugs02)
2013. febr. 18. 20:35
A férfiing vasalása a kedvencem volt!
1605. 06718ca650 (válaszként erre: 1603. - Timycat)
2013. febr. 18. 19:58
:) nem szerettem volna garázdálkodni. :)
2013. febr. 18. 16:03

Sziasztok!

Vasalni olyan jóóóóóóóó.... A tiszta ruhát simogatni és hamar halad, ideg- nyugtató nekem, kivéve, ha még sok más dolgom is van...

1603. timycat (válaszként erre: 1600. - 06718ca650)
2013. febr. 17. 16:31
óóó pedig úgy lett volna igazán érdemes ;)
1602. timycat (válaszként erre: 1595. - Rochlitz Szilveszterné)
2013. febr. 17. 16:30

Hogy nem előbb szóltál :)


Már kivasaltam -nagy sóhaj- de gyűlölöm, utálom, valós hányingerem lett közben (mondjuk ez lehet még a pénteki extra romantikus vacsinak az utóhatása, aminek köszönhetően a hétvégén nem kellett főzni, sós krumplin kívül semmit ;))


Egyszerűen utálom a vasalás nevezetű kínzást, a gyerek cuccaival nincs gond, az emberével se sok a mennyiségen és felületen kívül, de akkor jönnek az én blúzaim, ruháim, "bonyolultabb" felsőim grrrrr... mindig megállapítom közben, hogy szakmát tévesztettem; fodrásznak kellett volna mennem, hordhatnám az alig-streccsfelsőket, amiket "kifeszítenének" a csecsek azt jónapot


Bocs hogy itt így dühöngök, de még friss az élmény

2013. febr. 17. 15:07

♥ ♥ ♥ Sziasztok!

Vasárnap ide - vagy oda - volt mit csinálnom - kicsit hulla lettem... de már abbahagytam a sok mosást, és takarítást - vigye el a kánya - most netezek és nem csinálok semmit estig, legalábbis úgy tervezem...

Szép délutánt, fejfájás-mentes estét!

1600. 06718ca650 (válaszként erre: 1596. - Rochlitz Szilveszterné)
2013. febr. 17. 13:10
:) hát a főzés az erős kifejezés, csak salátában vagyok profi. :) a batátára nagyon kíváncsi vagyok, ha látok valahol megkóstolom. tegnap mi is söröcskéztünk volna, de én nem ittam, mert annyira megfájdult este a fejem, hogy két algoflexet kellett bevennem. aztán már nem mertem alkoholizálni. :)
1599. 06718ca650 (válaszként erre: 1594. - Bártfai Andrea)
2013. febr. 17. 13:07
milyen sűrű a program mindog. :) jól puszilgad meg az unokádat mielőtt útnak indul. :)
2013. febr. 17. 13:06
sziasztok! ♥ én is küldök nektek vasalnivalót. :)
1597. Bugs02
2013. febr. 16. 14:27

Utálok vasalni!

Bármi más házi munkát szeretek:)

Imádok mosogatni,meg takarítani, pakolászni.

Vasalni ingeket nem szeretek, más dolog ágynemű az jöhet, de az ing fújjj...szerencsére párom nem inges:)

1596. Rochlitz Szilveszterné (válaszként erre: 1592. - 06718ca650)
2013. febr. 16. 14:25

Ritukám, jó sokat főztél - mosogattál is eleget nyilván!

Én ma rántott csirkét (mellét), batátát, és krumplit főztem héjában, forrón megpucoltam - ez diétás mind. Utána ittunk egy kis söröcskét.

Holnapra lesz maradék, de kell még krumpli, és majd sütök egy bögréset (innen a Hoxáról írtam le a receptet). Ma még vasalnom is kell - ingeket, zsepiket - letudom és kész.

Szép délutánt nektek!

1595. Rochlitz Szilveszterné (válaszként erre: 1582. - Pocok28)
2013. febr. 16. 14:21
vasalni én is szeretek... ide is hozhatod.
2013. febr. 16. 08:35

Sziasztok!


Még pár levélre válaszolok, aztán megyek főzni: fokhagyma leves lesz, rántott hal tartárral.


A Valentin napot mi sem tartjuk, - nem tudnám megkülönböztetni, hisz minden héten kapok a férjemtől virágot. Most legutoljára egy cserepes sárgarózsát hozott. Imádom, az a kedvencem.


Holnap nagy nap lesz: ma hazajön az unokám Ausztriából (ott van sítúrán), - holnap jön ebédre a lányommal, - hétfőn pedig visszautazik Németországba dolgozni.


Este a baráti körünket látjuk vendégül az újbudai Trófeában, így hálálva meg a gáláns bükfürdői wellnessz-csomag ajándékot.


Puszillak Benneteket, - szép hétvégét kívánva!

1593. Bártfai Andrea (válaszként erre: 1582. - Pocok28)
2013. febr. 16. 08:30
Hozd ide, szívesen kivasalom Angyalkám!
❮❮ ... 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook