Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Melyik az a házimunka, amit a legjobban utálsz? Amit szívesen kihagynál az életedből? Melyiket szereted a legjobban? fórum

Melyik az a házimunka, amit a legjobban utálsz? Amit szívesen kihagynál az életedből? Melyiket szereted a legjobban? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 ... ❯❯
2013. márc. 29. 12:37
Sziasztok, szép napot!
2013. márc. 28. 19:41
ja, bocsánat, sziasztok. :) ♥♥♥♥
1710. 06718ca650 (válaszként erre: 1708. - Rochlitz Szilveszterné)
2013. márc. 28. 19:41
áú. én a betegkártyámra hittem azt egyszer, hogy elűnt, megcsináltattuk, erre nem megtaláltam? :) nem szóltam róla anyának akkor, évekkel később vallottam csak be. :)
1709. 06718ca650 (válaszként erre: 1707. - Bártfai Andrea)
2013. márc. 28. 19:40
mi túrázni mentünk volna, errefelé rendezik a Jókai emléktúrát, tavaly "megmásztuk", de ez az idő. hihetetlen. úgyhogy marad a zabálás. :)) én most daráltam le 2kg cukrot, egy rakás diót, hogy ne kelljen holnap meg utána már darálózni. már alig várom a sonka-tojást. :)
2013. márc. 28. 17:43

Sziasztok!

Nem hallatszik ide semmi Andikám!

Tényleg elég volt már ebből a vacak időből.

Most megyek főzni holnapra, mert : menni kell a férjemmel az Urológiára (már megint) és patikába, boltba - ezzel elmegy a délelőtt.

Elveszett a férjem telefonja - letiltattuk - miután megcsörgettük, de nem szólt. Aznap este megtaláltam egyik zakója zsebében. De menni kellett a szolgáltatóhoz. Vittük a tel.számot és adtak bele egy SIM kártyát. A letiltás meg 5000.-Ft.

1707. Bártfai Andrea (válaszként erre: 1704. - 06718ca650)
2013. márc. 28. 07:05

Sziasztok!


Bizony Rituskám, - az együttélés sehol sem megy simán, - ezt látom mindenhol. Én sem laknék együtt senkivel, csak a férjemmel.

Tudom, hogy még rá vagy szorulva, de majd csak kievickéltek a pároddal abból a gödörből... tudod: én drukkolok Nektek!


Ágikám, - tegnap úgy határozott a csapat, hogy visszamondjuk a húsvéti foglalást az időjárás miatt. Rengeteg "vizes"-program szerepelt a 4 napban, elképzelni sem tudtam volna például a kishajózást ebben a sz@r időben! Ráadásul egy olyan villát vettek ki, ahol az udvar közepén egy kültéri jakuzziban élvezkedhettünk volna bográcsozás közben.

Hát minden dugába dőlt!!!! És most állhatok oda sütni-főzni! - hogy a fene egye meg ezt a szemét időjárást, elment a kedvem mindentől...


Puszillak Benneteket, - jó készülődést, - gondolom nem hallatszik hozzátok a morgásom...

2013. márc. 27. 20:14
na és legtöbbször meg elszáll hamar ez a méreg. :) csak nem használ egyikőnknek sem, no, de tényleg befejeztem. :)
2013. márc. 27. 20:11
sosem múlik el ez a generációs probléma. de nem rinyálok, bocsi is, az én hibám hogy még itt kell keccsölni.
2013. márc. 27. 20:07
sziasztok! itt is egész nap esett, olyan is a kedvem. meg még el is rontják, de mindig én vagyok a hülyének beállítva. ma pl. azt kérdezte anya, ugyan hogyhogy büdös a mosógép, minek mosom át trisóval, biztos csak bebeszélem magamnak. mert olyan vicces az ugye, tök jó feleslegesen járatni, meg amúgy is olyan hülye vagyok. ez van a pisiszagú pokróccal, párnával is. hiába mondom, hogy beszéljünk mamával, bebeszélem magamnak, hogy olyan. ja és azt tudtátok hogy a cipő, amivel végigjövnk a latyakos úton, és vizes az alja, az teljesen tiszta, nyugodtan becaplathatunk vele a szőnyegre? az tök f*sza ha behordjuk az út koszát. néha kiborítanak már az ilyenek, pedig tudom nem sokáig kell már ezt játszanunk. majd ha nem lesz aki felkaparássza állandóan, meglátszik majd amit beszélek mindig.
2013. márc. 26. 09:21

Sziasztok!

Nálunk hó esett éjjel, elég nagy a mennyisége.

Mikor lesz már tavasz?

Szép napot nektek!

2013. márc. 25. 21:16
Köszönöm szépen Ágikám, - valóban szép volt! Hazajött az unokám!!!!!
1701. Bártfai Andrea (válaszként erre: 1699. - 06718ca650)
2013. márc. 25. 21:15
Rendes vagy Rituskám, - köszönöm szépen!
2013. márc. 24. 11:08

Sziasztok!

Igen, 2 napra főztem.

Kellemes virágvasárnapot!

1699. 06718ca650 (válaszként erre: 1698. - Bártfai Andrea)
2013. márc. 23. 23:44
remélem nem késtem el, dobom dobom. :*
2013. márc. 23. 19:49

Sziasztok!


Ma nagyon fárasztó napom volt.


Rituskám, dobj ide pár szem pogit légyszi!!!!!


Ágikám, remélem 2 napra főztél, hogy holnap ne kelljen!


Puszi Nektek, aludjatok jól!

2013. márc. 23. 12:40
sziasztok! én krumplis-vajas pogit sütöttem, várjukma vendégeket. :)
2013. márc. 23. 10:53

Sziasztok!

Nálam az ebéd már majdnem kész van.

Mindenkinek szép napot kivánok!

2013. márc. 22. 19:40
ó:(, jobbulást. ♥ én is elkezdtem megfázós lenni kedden, de gyorsan legurítottam napi két neo citrant, és hála az égnek ma már jó volt. igen, olyan szépek a húsvéti kis mütyürök. :) de régen volt már barkánk, pedig olyan aranyos az is.
2013. márc. 22. 18:39

Sziasztok!

Jó, hogy már megint itt van a fórumon Andika, és Te is Rituka ... és bocs, akit kihagytam...

A férjem kijött a kórházból - én megfáztam tegnap és tegnapelőtt, mikor kinn mászkáltam és rondán esett az eső, fújt a szél. Éjjel nyelni is alig bírtam, köhögtem, torkom fájt.

Vettem 3 db kifúrt és kifújt tojást, van rajta madzag, fel is akasztottam ahová lehetett. Olyan gyönyörűek! Fényesen csillognak és kettő kék, egy meg piros, persze mintákat festettek rá.

Úgy örülök, ilyenem nekem még nem volt Húsvétra, ez itt is marad, nem adom senkinek. Kellene még barka az asztalra.

Szép estét!

2013. márc. 21. 20:22
igazából már nem kellene agyalnom ilyesmin, mert nem sokáig kellene tartani a jelenlegi állapotnak, de most jutottam el odáig, hogy torkig vagyok azzal a melóval, amit évek óta csinálok. túl sok nez már nekem, egy kis úgymond senkinek, na de ennek is örülök, hogy van, mert itt a xarnak is örülni kell. meg a tegnapi előadás is felzaklatott, nem is gondoltam volna. na most jól kiöntöttem a szívem. :)
1692. 06718ca650 (válaszként erre: 1691. - Bártfai Andrea)
2013. márc. 21. 20:19
:) köszi kedves, de remélem a saját erőnkből is sikerül elérni. :) bizony jó volt nektek, én is szeretnék majd különdböző kultúrákat megismerni. bár az uram az arabok hallatán csupa előítéletekkel teli mondatokat szajkóz, de egyszer úgyis elcipelem valahová egy jót bazározn. :) én most kissé mogorva vagyok, valahogy rámtört, de majd elmúlik.
1691. Bártfai Andrea (válaszként erre: 1689. - 06718ca650)
2013. márc. 21. 20:15

Rituskám Édes, én mondtam, hogy nem szégyellem magam! Boldog vagyok, hogy még utoljára eljuthattam egy ilyen csodálatos helyre, ahol rózsavízzel locsolgattak, gyümölcsöt, teát kínáltak a wellnnessben, - szauna- és hammam-szeánszokon vettem részt, élveztem az arab kultúrát és ételeket.

Nyerek a lottón, befizetlek!!!!

2013. márc. 21. 20:00
a baj az, hogy én így is túl sokszor csinálok nagy faxnit a takarításból, de ez inkább arra jó, hogy lenyugtassam magam, míg jobbra nem fordul a sorsunk. :)
2013. márc. 21. 19:59
miért is kellene magatokat szégyellni? én nem is értem.
1688. 06718ca650 (válaszként erre: 1685. - N.diamond)
2013. márc. 21. 19:58
hát én leszek olyan kegyes és megbocsátok neked. :)
2013. márc. 21. 19:51

Sziasztok! Megjöttem! Nagyon jól éreztük magunkat, - én nem szégyellem magam, de nem is pucolok ablakot!!!!!!


Puszi Nektek, - szép estét!

1686. Rochlitz Szilveszterné (válaszként erre: 1685. - N.diamond)
2013. márc. 21. 16:42

Ilyen is van, hogy boldogság napja??? Nem is tudtam.

Én csak akkor akarom az ablak pucit, mikor nem kell már fűteni, különben kimegy a meleg, vagy: megfázik mindenki, mert hideg van.

1685. n.diamond
2013. márc. 20. 21:35
MOst ugyan a boldogság napja van, de én boldogtalanul szégyellem magam, mert én a nyaralsásomról írogatok, ti meg a tavaszi nagytakatításról, ami nekem még eszembe sem jutott. Sőt, lehet, hogy un.NAGYTAKARÍTÁST, kiforgatom a házat a sarkaiból, nem is fogok csinálni. Hacsak a függöny, ablak puci nem jön be, mint plusz. A nemszeretem, de folyamatos takarítás mellett, én sosem csináltam ilyen nagy-nagy faxnit. Bocsánat:(
2013. márc. 20. 18:43

sziasztok! ♥ hű, ma éreztem meg a két takarítással telt napot. mint a lassított felvétel. voltunk színházban, nem akartam, de elbőgtem magam, ezen:

[link]

1683. Rochlitz Szilveszterné (válaszként erre: 1682. - 06718ca650)
2013. márc. 20. 18:00

sziasztok! Akkor nemcsak nálam romlik el minden. A WC-t megcsinálták, de a főnök jön majd a pénzért - ma beszéltem vele - talán ma este, talán pénteken...

Ma is kutya fárasztó napom volt, még nem jutottam odáig, hogy fel tudjak porszívózni. Amúgy rend van.

❮❮ ... 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook