Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Melyik az a házimunka, amit a legjobban utálsz? Amit szívesen kihagynál az életedből? Melyiket szereted a legjobban? fórum

Melyik az a házimunka, amit a legjobban utálsz? Amit szívesen kihagynál az életedből? Melyiket szereted a legjobban? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 ... ❯❯
2013. júl. 14. 21:30

Szép estét Mindenki!


Ágikám Édes, nekünk van autónk, de a vidéken eltemetett rokonaink sírjához csak Halottak napja körül megyünk.

Ma voltunk a temetőben, a keresztanyám sírján rengeteg koszorú, ami még szombaton nem volt, mert akkor a lányom mondta volna, hogy valaki meghalt a családból. Döbbenten olvastam a szalagokat, de rájöttem, hogy az egyik unokanővérem halt meg, akivel közös keresztanyánk volt, s annak idején hozzájárulást adtam, ha eljön az ideje, odatemethetik, én szétszórást szeretnék.

Fellhívtam a lányát, mondta, hogy értesíteni akart, de nem tudta, hogy melyik városban és melyik otthonban élünk. Senkit sem tudott értesíteni, mert vagy a vezetéknevüket (asszonyoknál), vagy a helyiséget nem tudta, de még telefonszámot sem. Hát most bediktáltam Neki az adatokat, hogy legalább utólag értesítse a rokonokat édesanyja haláláról.

Tudjátok Ágikám, ettől félek én is, nem a haláltól, hanem a halált megelőző időtől, a fájdalomtól, a szenvedéstől, attól az időtől, amikor az ember tudja, hogy eljött...

A keresztanyámra mondták, aki mellé most az unokanővérem került, hogy szerette az Isten. Várta a kávéját egy reggel, mire bevitték, már nem élt... Egyszerűen csak elment!!!


Jó éjt, - és jó hétkezdést!

2013. júl. 14. 07:49

Sziasztok!

Andikám, nekem a temető 180 km-re van és autóm sincs. Így jó, ha egy évben kétszer el fogok jutni a szeretteimhez.

A férjem nagyon okos, családszerető, jószívű és bátor volt. Nekem mindent megvett volna, de nem szeretek öltözködni - jó az, ami van, ha nem divatos, azt sem bánom.

Hiányzik nekem, de tudom, ha élne, most is kínlódna a Parkinson kór miatt, és később ez még fokozódna. Nem szenved többé! Bele kell nyugodnom, hogy minden így történt. Puszi: Ági

2013. júl. 13. 18:35

Sziasztok!

Mi 3 hetenként megyünk csak a temetőbe, - nagyon rossz a városon keresztül vezetni. Pesten minden fel van túrva, állandó és örökös a csúcsforgalom. Fogalmam sincs róla, hogy mikor dolgoznak az emberek, amikor mindenki autóban ül...

Ennyi rokonuk, barátjuk, pereputtyuk csak nincs azoknak, akik a cifra palotában ülnek!


A halál miatti fájdalom mértéke és ideje attól függ, hogy az elhalálozott milyen társ volt...

Itt az emeletünkön volt egy házaspár, a férj epebajos, kötekedő, filléreskedő, kekeckedő, minden rossz tulajdonságot képviselő alak volt, 3-4 éve halt meg. A felesége pillanatok alatt összeszedte magát, szépen kigömbölyödott, és mivel azelőtt soha sehova nem mehetett, mára már bejárta a fél világot.

Bocsánat, ha erről már írtam Nektek annak idején!


Szép estét kívánok Mindenkinek!

2013. júl. 11. 16:38

Sziasztok!

Ma voltam Nyíregyházán, vonattal, csak a temetőben voltam, vettem kis virágot a férjem és a szüleim sírjára! A vonaton kicsit szundítottam.

Mindenkinek szép délutánt kivánok!

1858. Rochlitz Szilveszterné (válaszként erre: 1857. - 06718ca650)
2013. júl. 10. 10:19

Azt mondják, kb. 2 év után megszokom.

Mondjuk, eddig is én csináltam szinte mindent az utóbbi 1 évben (házimunka + ápolás).

1857. 06718ca650 (válaszként erre: 1856. - Tejespite)
2013. júl. 10. 10:17
Az én anyukám 54 évesen maradt egyedül. :( Ez soha de soha nem jó vagy jobb csak az idő enyhíti kicsit.
1856. Tejespite
2013. júl. 5. 21:58

Ágikám, biztos nagyon nehéz most Neked. Édesanyám 68 évesen maradt egyedül, Apukám májusban ment el, és talán az volt egy kicsit megnyugató, h nyár jött, hosszúak voltak a nappalok, és az meg a napsütés jobb volt mintha télnek mentünk volna és a rosszkedvű időben, hosszú estéken sokkal rosszabb. Nem mondom, h megszokta az egyedüllétet mire jött a tél, de talán egy kicsit jobb volt így. De a fájdalom az marad, csak talán tompul egy kicsit. Te olyan ügyes vagy a számítógépen, itt a képeslapjaidra gondolok, talán kicsit segít az is h lekösse a gondolataid. Banális, közhely szerű dolgok amiket írok biztos, de őszintén kívánok Neked megnyugvást, és békés emlékezgetést, gondolom, most sorra jönnek elő Benned az emlékek.

Most kaptam e-mailen egy nagyon jó agytornát, ha elküldöd priviben az e-mail címed, elküldöm Neked (vagy ha mást is érdekel, Nektek.

Most nyakig vagyok a befőzésekben, ribizli, josta, meggy.

Jó éjt

2013. júl. 5. 20:12

Sziasztok!


Megfogyva bár, de törve nem, - megjöttem. Nagyon jó volt, - most csak annyi a teendőm, hogy bezuhanjak a saját, megszokott, kényelmes ágyamba!


Ágikám Édes, - köszönöm szépen a képeslapokat!

Még nem tudtam átnézni az összes postám, - jelenleg 184 olvasatlan van!


Holnap és holnapután megint nem lesz időm, hazajön az unokám, sütök-főzök ezerrel, - és megyünk egy kerti bulira, oda is kell vinnem valami fincsit.


Puszillak Benneteket, ahogy tudok jövök!

2013. jún. 30. 16:53

♥ ♥ ♥ Sziasztok!

Igyekszem magam jól elfoglalni, nehogy már egész nap lődörögjek a lakásban és sírjak...

Remélem, más mindenki jól van.

Ritukám, megírod, hová utazol útlevéllel? Vagy titok? Akkor ne írd meg...

Andika nincs itt, és Tejespite sem, de azért remélem, küldi a képeslapjaimat!

puszika!

1853. 06718ca650 (válaszként erre: 1852. - Rochlitz Szilveszterné)
2013. jún. 29. 22:49
tudom kedves, hogyan is lehetnél más. ♥
2013. jún. 28. 20:30
♥ Én már így maradok, ilyen szomorúan...
1851. 06718ca650 (válaszként erre: 1850. - Rochlitz Szilveszterné)
2013. jún. 27. 17:53
puszillak. ♥
2013. jún. 27. 17:20

♥♥sziasztok!

Szép délutánt mindenkinek.

Én éppen csakhogy valahogy vagyok...

2013. jún. 19. 21:02
sziasztok! ♥♥ remélem jól vagytok. :*
2013. jún. 19. 05:45

Na persze, - és jókat nevetünk közben!

Aztán megindul a vita, hogy ki pucolt többet! DDD...


Szép napot mindenkinek!

2013. jún. 16. 14:08

A zöldborsó pucolás nem rossz munka, ha van valaki, aki melletted van és közben dumcsiztok.

Ugyanígy: a mogyoró pucolás...

2013. jún. 15. 19:13

Gratulálok, - szép eredmény!


Nekem már van egy mérnök unokám, egy középiskolás és egy általános iskolás. Ők is jó tanulók.


Most megyek zöldborsót pucolni! Uuuuuuutálom.....


Jó éjt!

2013. jún. 15. 13:00

Sziasztok!

Bizony, nemcsak hogy jó a bizi, hanem majdnem mindenből dícséretes jeles! 3 db könyvet kapott ajándékba - különböző eredményekért (országos versenyeken helyezések).

Legkisebb unokám, 7 éves, neki volt évzárója, befejezte az első osztályt. ORSZÁGOS MATEK VERSENYEN LETT A NEGYEDIK!!!!

Jó sokat dicsekedtem ...

2013. jún. 14. 20:40

Sziasztok!

Láttam délelőtt a ballagókat gyönyörű csokrokkal...

Gratulálok az unokádnak, biztos jó a bizi!


Én csak este tudok jönni, napközben foglalt vagyok.

Az utolsó tevékenységem, ha lemegy a nap: a locsolás. Ilyenkorra tök elfáradok.

Puszi Nektek, - biztos már alszotok!

2013. jún. 14. 18:15

Sziasztok!

Voltam az unokám ballagásán és utána kertben grilleztek a fiatalok. Finomakat ettem (ettünk).

Kellemes estét nektek!

2013. jún. 13. 21:55

Sziasztok!


Szétültettem a palántákat, - ezt sem szeretem csinálni.

Főztem egy isteni zöldborsó-levest csirkeaprólékkal, finomra sikeredett (mint mindig).


Jó éjt!

2013. jún. 13. 14:55

♥ sziasztok!

Végre süt a nap.

Ma voltam patikában, boltban, főztem, mosogattam, és még hajat is kell mosnom, és becsavarni (ezt utálom)!

Puszi nektek!

1840. 06718ca650 (válaszként erre: 1837. - Rochlitz Szilveszterné)
2013. jún. 12. 20:59
:(
2013. jún. 12. 20:59

sziasztok! ♥ én egyszer nem akartam vendégségben illetlen lenni, így megettem a töltött paprikán a paprikát. ekkor megszólalt a vendéglátó, hogy de érdekes, ők sosem eszik meg. :D

közben ma is voltam útlevélért, jelentem a neogranormonos-kesztyűs alvás és a kenegetés megtette a hatását, pöccre lett ujjlenyomatom. :) egy gonddal kevesebb. puszi nektek. .:)

2013. jún. 12. 19:34

Ágikám, - én először megtöltöm és megsütöm szép aranyra és úgy teszem a paradicsom mártásba. A férjem sem eszi meg a paprikát, csak a tölteléket, ezért külön húsgombócokat is főzök bele.

Nem is kell kiírnod, magamtól is tudom!

Szép estét!

2013. jún. 12. 12:08

Andikám, az tényleg finom, én is szeretem, csak a külső részét nem ehetem.

Ami a hiányzó fogsort illeti - az semmi. Ennél sokkal rosszabb dolgokat kell kibírnom mostanában!! De nem akarom kiírni a fórumra...

puszi nektek!

2013. jún. 11. 21:30

Szegény Ágikám, - hogy bírod ki?! Ilyen sok munkája van a f.technikusnak?

Nekem már csak 8 kezelés van hátra, - holnap lesz a következő.

Ebben a hónapban nem végzünk, - még Hévízre is megyünk.

Ma 2 napos töltött paprikát főztem. A férjem minden falatnál mondta, hogy finom, sőt nagyon finom! Nekem is ízlett!

2013. jún. 11. 18:01

♥ Sziasztok!

Olvasgatlak titeket...

Ma sokat mászkáltam (házi orvos, patika, boltokba kajáért), utána a kórházba. Itthon : teregetés, és egyebek.

Most pépesítek, beadtam a fogsoromat a fogtechnikára, és szerdán d.u. lesz kész.

2013. jún. 10. 21:54

Nagyon el voltam foglalva Ágikám.

Az unokám jött Dublinból, szombaton velünk ünnepelte a szülinapját, - vasárnap pedig a baráti kör szülinaposához mentünk kerti partira.

Most napközben is el vagyok foglalva: kezelésre járok Pestre.

2013. jún. 10. 21:51

Sziasztok!

Édes Ágikám, - Téged pihentet?! Engem meg fáraszt!

Most is majd leragad a szemem...

❮❮ ... 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook