Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Melyik az a házimunka, amit a legjobban utálsz? Amit szívesen kihagynál az életedből? Melyiket szereted a legjobban? fórum

Melyik az a házimunka, amit a legjobban utálsz? Amit szívesen kihagynál az életedből? Melyiket szereted a legjobban? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 ... ❯❯
2012. Tejespite (válaszként erre: 2010. - Bártfai Andrea)
2013. aug. 22. 21:00

Hát már hogyne lenne! Elég találékony vagyok ha kell, de csak nem gondolod, h itt ülve (miután leszáraztam a megszáradt citromfüvet, kevéske levendulát, bodzabogyót nem is beszélve a délelőtti főzés és egyéb munkákról, piac stb, szóval fáradtan) csettintek egyet és úgy döntök, h jól átvágom az én fórumos társaimat és kitalálom, h milyen a Hold?!?!?!?!

Szóval icipicit fogyni készül, gyönyörű narancssárga teli kör!! Néha elékúszott 1-1 felhő v annak részlete, és így még szebb volt. A lányom locsolta a virágokat kint, és jött szólni, (a hulló csillagokat is kimentünk nézni a múltkor) mentünk a férjem, a szomszédasszonyom.

Sajnálom, h ennyit kellett rohannod a semmiért, nem lehet h olyan égtáj felé esik, ahova pl a szomszéd lakosztályból látsz? Most ezen tényleg nevethetnékem lett, h bekopogsz az egyik szomszédodhoz, kérdezvén: Bocsánat átcsörtethetek a szobátokon, a Holdat akarom megnézni.


Komolyra fordítva, tényleg ilyen volt a Hold, miután kigyönyörködtem magam, gyorsan ideírtam és egy másik topikba, h megosszam ezt a szép élményt.

Nem akartalak hiába fárasztani! Bocs! Jó éjt!

2011. d1d0eece08 (válaszként erre: 2007. - D1zsúlika)
2013. aug. 22. 21:00

D1zsúlika!

Minek örülsz, s minek nem, magánügy, de az én dolgomba beleavatkozni nics jogod, ahhoz meg pláne , hogy tanácsokat osztogass mit tegyek. Felnőttnek érzem magam.Ne kívánj nekem semmit, de ez a mi kis kitérőnk e fórumot bizonyosan megzavarta.

2010. Bártfai Andrea (válaszként erre: 2009. - Tejespite)
2013. aug. 22. 20:48

Tejcsi lecsaplak, mint a taxiórát! Nincs is Hold!

Keresztül mentem a férjem szobáján a teraszra, aztán ki a tetőteraszra, majd a másik oldalon bementem a társalgóba. Szóval semmilyen szögben nem láttam a Holdat! A sok gyaloglástól k.vára elfáradtam, most lihegek mint egy kutya!

Máskor rázd át a néger nénikédet, aki a sivatagban homokszemért árulta a testét!!!!! DDDD....

2009. Tejespite
2013. aug. 22. 20:34
Nézzétek már meg a Holdat MOST!!!!!!!!!!! Csodaszép!
2013. aug. 22. 20:24
Ágikám, Andikám, kívánok Nektek további szép estét, és fórumozást! "Lujzika"
2007. D1zsúlika (válaszként erre: 1991. - D1d0eece08)
2013. aug. 22. 20:22

Kedves Rózsa!

Örülök, hogy jelentkeztél, és annak is, hogy a modortalannak vélt hozzászólásodat, Ágika ilyen intelligens módon, megértően kezelte.

Fogadd el a meghívást, ha már "ismeretlenül" is, ilyen kedvesen invitált fórumtársad.

Az általad említett "ominózus" fórumon, melyet csak említettél, én sem feszegetem. A lényeg, amiért megemlítem az, hogy ott hiába kértek a félreértés miatt, Te nem bocsájtottál meg társaidnak, holott nem modortalanságról volt szó.

A kötélből való idegekre tett jó indulatú megjegyzésed értettem.

Szívből kívánok további jó fórumozást!

2013. aug. 22. 07:40

Sziasztok!

Andikám, elhiszem, hogy mérges vagy! Igazad van.

Utazok én is, mindjárt öltözködöm, Nyíregyházára megyek, a temetőbe - remélem, az uncsitesóm nem csap be és elémjön a vonathoz vagy a temető kapujához.

Tegnap elvitte a Caritasos férfi a férjem összes holmiját. Megint könnyes lett a szemem.

Rózsa, köszönöm a részvétnyilvánítást.

Rájöttem, hogy van itt sör is, azt is lehet küldeni - úgyhogy neked Andika, sört fogok küldeni (hacsak el nem felejtem).

Sziasztok, szép napot!

2013. aug. 22. 06:52

JÓ REGGELT MINDENKINEK!


Majd megpukkadok, - ütöget a guta!


Volt egy befizetett, lefixált időpontos nyaralásunk Balatonmáriára a MÁRIA-HOTELba. Holnap indultunk volna!

Nem nagyon szoktunk készülni, mert gyakran utazunk, mindkettőnk kis "utánfutó"-jában bent vannak a nélkülözhetetlen cuccok: neglizsé, köpeny, szobapapucs stb. Csak a gyógyszereket és az időjárásnak megfelelő öltözetet kell csak bepakolni. A fürdőzéshez külön - felszerelt - táskánk van, - csak felkapjuk.


Tegnap jön egy email a szállodából, hogy nem tudnak minket fogadni, csak szeptember közepétől, vagy menjünk B.lellére!


Mondtam a férjemnek, hogy pár keresetlen szó kíséretében kérje vissza a pénzt!


Micsoda szemét eljárás!!! Gyakran, évente többször utazunk, wellnessezünk (ugye, Ágikám?), de ezt még soha sehol nem csinálták velünk!


A férjem most elment nordicozni, elkészítem a reggelijét, aztán felteszem a Facebookra...


Szép napot mindenkinek, - majd jövök!

2004. Bártfai Andrea (válaszként erre: 1985. - D1zsúlika)
2013. aug. 22. 06:37

Szia Lujzikám, - jó reggelt!


Persze, hogy szóba állok Veled! Imádom a lökötteket! DDDD...

2003. d1d0eece08 (válaszként erre: 2002. - D1d0eece08)
2013. aug. 22. 03:55

Bocsánat!


Fórumok,túl korán van!!!

2002. d1d0eece08 (válaszként erre: 1996. - Bártfai Andrea)
2013. aug. 22. 03:53

Szia Andrea!


A topikok sajátja már csak ilyen . Előbb-utobb kimerül a téma, s aztán a társaság nem akar elszakadni, s áttérnek az azon a napon átélt események, vagy a leendő dolgok ,tervek megbeszélésére. Jól van ez így nagyon. Ettől válik érdekfeszítővé a kivülálló olvasó számára.További jó cseverészést, ne erőltesd túl a szemed!!! Igaz páros szerv, de azért mindkettőre szükség van.

2001. tixtina (válaszként erre: 1998. - Tejespite)
2013. aug. 21. 21:36

De jó:))Az én férjem soha nem mosogatott még el.

Illetve egyetlen egyszer,mikor kórházban voltam szülni:DD

2000. Bártfai Andrea (válaszként erre: 1995. - Forrest2010)
2013. aug. 21. 21:35

Imádok főzni, - és megszállott kajavásárló vagyok.

A férjem - átvitt értelemben - elnevezett pláza cicának! DDDD....

A mosogatás?! Fene tudja! A gyönyörű nagy házunkban volt mosogatógépem, - itt meg olyan pici a konyha, hogy én sem férek el benne!:))))

2013. aug. 21. 21:29

Szia Ágikám!


Köszönöm szépen a képeslapokat.


Nemcsak hogy olvasni nem tudok, de a képernyőtől, monitortól is eltiltottak. Nem kell fél óra és bevörösödik, szúr a szemem (p.m. túlműködés).

Most is nagyon sajnálom, de itt hagyom a házibulit! DDDD....


Puszi mindenkinek, - jó éjt, - szép álmokat!

1998. Tejespite
2013. aug. 21. 21:24

Nálunk a férjem szerencsére szeret mosogatni, de én is szívesen mosogatok.

Ágika, Ilona napra is a Te lapodat küldtem. Az újat még nem láttam, majd megnézem. Ma egy kiadósat vasaltam, ezt is szeretem hál' Istennek. Hét végén lecsót és paradicsomot fogok eltenni, na befőzés után viszont utálok mosogatni, azokat a nagy edényeket, passzírozót stb.

1997. Bártfai Andrea (válaszként erre: 1987. - Tejespite)
2013. aug. 21. 21:21

Szia, csakhogy megjöttél!

Jó sokat dolgoztál, - idén csak 2 kis vödör mirabella lekvárt készítettem, a külföldre szakadt unokám imádja.

1996. Bártfai Andrea (válaszként erre: 1989. - D1d0eece08)
2013. aug. 21. 21:18

Szia Rózsa!


Köszi szépen, - valóban nincs gond az idegeimmel!


Tudod, ez most már nem is egészen arról szól, hogy melyik házimunkát utáljuk, - egyszerűen csak egy nyílt klubot formáltunk belőle és szórakoztatjuk egymást!:))))

2013. aug. 21. 19:51
Én főzni nagyon szeretek , sajnos enni is , de mosogatni ..... úgy vagyok vele , mint Agatha Christie , gyilkos gondolataim lesznek tőle !
1994. d1d0eece08 (válaszként erre: 1993. - Rochlitz Szilveszterné)
2013. aug. 21. 15:43

Szia Ági!

Veszem a bátorságot és most elnézést kérek, hiszen akkor hibáztam . Nem nagy dolog, de szeretem a tiszta dolgokat. Tavasszal pár alkalommal köszöntötted a már jól összeszokott társaidat, akikkel parádésan elcsevegtek, de Ők idő hiányában, vagy egyéb más probléma okán nem reagáltak. Erre tettem én egy megjegyzést/1782/-es hozzászólás. Később amikor Jelentkezni kezdtek a többiek, olvsani lehetett, hogy pl Andinak rossz volt a gépe, de amint használhatóvá vált azonnal jelentkezett. Utólag én szégyellem magam az otromba mondatomért. Ha már így találkoztunk, távol áll tőlem a fájó sebet megbolygatni, fogadd őszinte részvétem. Az elkövetkezendő időre kívánok Mindenkinek jót, vidámságot.

2013. aug. 21. 11:28

Sziasztok!

Kedves Acsniki, én meg mosogatni szeretek (vagyis inkább nem utálok), mert tképpen az összes házi munkát UTÁLOM, úgy, ahogy van. Főzést sem szeretem, de muszáj enni valamit.

Kedves Rózsa, nem is emlékszem, mit írtál nekem...

Jó, hogy itt vagy Tejespite! Rengeteget babráltál azzal a mindenféle gyümivel (alma, körte, datolya, bodza)! Hogy volt hozzá türelmed? Igaz, régebben én is befőztem, pláne, ha a gyümit ingyen kaptuk, de néha vettünk a piacon, mert akkor még olcsó volt a gyümi.

Andikám! Köszi a képeslapot, én is küldtem (ha jól emlékszem).

Tejespite - nézd meg a ma kitett képeslapomat, váltakozó, az ilyet szereted. Igaz, Andika is szereti.

Mi ez, Andikám, hogy nem tudsz olvasni??? Mi az oka?

Mindenkinek szép napot kívánok!

2013. aug. 20. 22:22

Tejespite!

Előkutattam egy elég modortalan hozzászólásomat, amit sajnos pont Ágikának adresszáltam amit a vele kapcsolatos szomorú esemémy után végtelen sajnálok./1782/

1991. d1d0eece08 (válaszként erre: 1990. - Tejespite)
2013. aug. 20. 22:04

Szia Tejespite!

Köszönöm invitálásodat, régóta olvasom e fórumot. Nem óhajtok ismét olyan helyzetbe kerülni, mint pár hónappal ezelőtt egy másik fórumon.Inkább NEM, jobb a békesség.Továbbbra is jó munkát, vidámságot Mindenkinek.

1990. Tejespite (válaszként erre: 1989. - D1d0eece08)
2013. aug. 20. 21:23

Szia Rózsa,

nem találkoztam még a neveddel, így most visszaolvastam néhány hsz-odat. Ne menj el, nagyon szimpatikusak amiket és ahogy reagálsz!

Igaz ez off, de azért megengedhető.

Jó éjszakát!

1989. d1d0eece08 (válaszként erre: 1984. - Bártfai Andrea)
2013. aug. 20. 21:10

Szia Andrea!

Gratulálok nagyon tisztán látod a dolgokat, hiszen korrekt, visszafogott stílusban megválaszolod a hozzászólásokat,szóljon az bár miről!!!! Hajókötélből vannak az idegeid. További jó csacsogást.

1988. Tejespite
2013. aug. 20. 20:53
Ja, az maradt ki, h a masszába belecsíkoztam 20 datolyaszemet is. Nem tudom, h érzódik-e majd rajta, de legalább tudjuk h benne van. Nem volt olyan nagy mennyiség - 1,20 kg barackmassza, 80 dk almamassza, 20 szem datolya, 50 dk cukor, 1 l bodzalé ha valaki utánozni akar. És a fűszerek
1987. Tejespite
2013. aug. 20. 20:24
Sziasztok, Tejespite nem lépett le, hanem átment 'nem normálisba'. Mondtam magamnak, h ha még 1 befőttet v lekvárt elteszek, nem vagyok normális. Hát bekövetkezett! És örökké van mit csinálnom, nem érek rá! Pl egy öreg ismerős nénitől kaptam savanyú apró almát, meg egy összemaroknyni kis körtét. Viszont közben megérett a járdánk mellett lévő bodzabokron a bogyó. Azt tegnap leszedtük, illetve egy kicsi részét, mert a többit - hál' Istennek - elkérte a szomszéd cefrének. Tegnap megfőztem és átzsurmicáztam a bodzát, lett 1 liter lé. Az almát megfőztem héjastól-magostól (pektintartalom!). Ma szólt egy volt kolleganőm, h van eladó őszibarackja. Enni is kellett vennem, de mivel kevés lett az alma a bodzához, vettem még barackot is hozzá. A körtével úgy jártam, h annyira kemény és száraz volt, h hiába öntöttem alá vizet, lesült. Még soha nem tapasztaltam ilyet. Ki is kellett dobnom. Aztán ma a férjem nézte a tv-t, és két percet voltam bent, ami arra volt elég, h halljam, a Balaton mellett olyan lekvárt árult egy koma, amit bodzabogyóból és datolyából csinált. Pont a héten kaptam egy ismerőstől datolyát, külföldön volt és hozott egy dobozkával, igy mikor felforrt a barackom hozzáadtam a tegnap este felforrt almamasszát amit előtte levesszűrőn kézzel átpasszíroztam, és összefőztem, majd amikor majdnem kész volt, ment bele a cukor és a bodzalé. Gyönyörű színe lett!!! Aztán mikor már homogén volt az elegy, kettévettem, egyik felébe ment fahéj és szegfűszeg, a másikba reszeltem friss gyömbért és egy kis citromot. Most itt alszik mind mögöttem egy csomó pléd között. Na gyorsan ennyit, mert nem olvastam el az előző hsz-okat, csak azt láttam, h eltűntem és gyorsan reagálni kellett!!!
1986. D1zsúlika (válaszként erre: 1980. - Rochlitz Szilveszterné)
2013. aug. 20. 19:18

Ágikám Kedves Szia!


Képzeld, hogy jártam!

Lehet, hogy tényleg egy lökött tyúk vagyok

már?! :)

Írtam Neked kora délután egy pár sort. Gondoltam, most, hogy elköszöntem Anditól, megnézem, elköszöntem-e Tőled is?!

Hát, nem találtam a "levelemet"!

Ezek szerint, nem mentettem el, hanem csak úgy angolosan tovább léptem a fórumból. :)

Szabad nekem itt írogatni ezek után, és még azt sem mondhatom, hogy délben elgurultak a gyógyszerek, mert rendesen bevettem őket! :)

Most már nem jönnek azok a vicces gondolatok, amit a torta küldéséről írtam, ezért most csak szerényen elköszönök Tőled.


További kellemes estét, jó éjszakát!

1985. D1zsúlika (válaszként erre: 1984. - Bártfai Andrea)
2013. aug. 20. 19:10

ÚÚÚÚ, medve anyám a málnásban!

ÚÚÚÚ, de pofára estem, mint a vajas kenyér!

Azt hittem a stílus után - mert ugye azt mondjuk, hogy az ember maga a stílus! -, hogy egy tízessel mondjuk, alattam vagy!

Gratulálok!

És főleg örülök, hogy tegezhetlek, és szóba állsz velem! :)))))


Húúú, hát szia Andikám, szép estét Neked!

1984. Bártfai Andrea (válaszként erre: 1982. - D1zsúlika)
2013. aug. 20. 18:00

Szia Lujzikám!


Nagyon szeretek aludni, olvasni nem tudok.

A férjem sokszor hajnal 3-ig olvas, - hálás vagyok a sorsnak, hogy külön szobám van.

Szerelembe pedig nem eshetek, mert a fent említett uracskámé a szívem.

Hogy mennyire vagyok fiatal, azt nem tudom, - de idén hetvenkedem Ágikával.

7 év múlva jöhetsz utánunk! DDD...


Neked is szép délutánt! És annak is, ki erre jár!

2013. aug. 20. 17:53

Szia Ágikám!

Tejespite lelépett Turkkatival. Tudtad, hogy Kati is a kutyusokat gyűjti?


Az úgy volt, hogy amikor hazaértünk késő délután, rögtön elaludtam, s mikor felébredtem ide jöttem megnézni, hogy mit csináltok.


Nekem mindegy mit küldesz, - nem gyűjtöm, de jól esik, hogy gondolsz rám bármilyen formában!


Sok-sok puszi, - szép délutánt!

❮❮ ... 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook