Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Melyik az a házimunka, amit a legjobban utálsz? Amit szívesen kihagynál az életedből? Melyiket szereted a legjobban? fórum

Melyik az a házimunka, amit a legjobban utálsz? Amit szívesen kihagynál az életedből? Melyiket szereted a legjobban? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... ❯❯
2162. Tejespite
2013. okt. 5. 07:31

Szép hétvégét Nektek, ha hideg is, de szép napsütéses időnk lesz úgy látom!

Ágikám, megjött az aranyos képeslapod, nagyon szépen köszi!!

2013. okt. 4. 14:09

Sziasztok!

Andikám, a menyem vett kb. 3 kg-ot, aztán én másfelet. Menyem szeret sütni, már régen elhasználta, én is az enyémet (mert én is sütögetek sütiket nekik vagy magamnak kis adagot). Az Intersparban nem találtam azt, amit Te írtál (family), csak Liga, Linco és még nem tudom, mi volt.

Mindegyiket rontják, csak kezdetben jó, így volt ez az Eva nevűvel is, emlékszel? - itt leírtam. Csorgott belőle a víz, ki is csöpögtettem mindig, mikor elővettem.

Ma mákos nudlit csináltam magamnak. Fincsi volt és estére is maradt.

Szép napot, sziasztok!

2160. 4a5de48ea8 (válaszként erre: 2159. - Bártfai Andrea)
2013. okt. 3. 19:14
jó indok ;-)
2159. Bártfai Andrea (válaszként erre: 2157. - 4a5de48ea8)
2013. okt. 3. 18:55
Vasalni én is szeretek, és port törölni én is utálok, - de nem is kell, mert akkor nem tudom az ujjammal a bútorra írni, hogy "szeretlek, Subikám!" DDDD...
2013. okt. 3. 18:51

Sziasztok!


Ágikám, az egy reklám! Nem tudják eladni, már lejáratta magát, és megvetetnek egy nagyobb mennyiséget, elhúzva a mézes madzagot az orrotok előtt. Nem ők az egyetlenek, akik ebben az országban hazudnak!

Megint elmondom, hogy nem jó, tele van vízzel, - sokkal jobbak vannak! Dehát Te tudod...


Hány hét kell, mire elsütöd a felvásárolt készletet?:(


Puszi, - szép estét!

2013. okt. 3. 16:23
Utálok port törölni, de szeretek vasalni
2156. d1d0eece08 (válaszként erre: 2155. - Rochlitz Szilveszterné)
2013. okt. 3. 16:18

Egy időben küldtem én is sokat, viszonzásul kaptam is. Bizonyos okok miatt onnan is elköszöntem, de erre nem akarok kitérni.

Kutyuskákat küldök szívesen ,ha az a kedvenced, viszonozni nem kell.

2013. okt. 3. 15:21

Bocs, de buta vagyok...

Rózsa, köszönöm a felköszöntésedet!

2154. Rochlitz Szilveszterné (válaszként erre: 2153. - D1d0eece08)
2013. okt. 3. 15:21

Szia Rózsa!

Hogy nem vagy gyűjtő? A jeleket nem szereted?

Én mindenkinek küldök, aki nekem küld, vagy aki a kedvencem.

A házimunka témához: ma sütöttem túrós muffin tortát, a gyermekeméknek. Sajnos, a másiknak nem tudok sütni, mert messze vannak, és a posta olyan lassú most, hogy rettenetes! Mikor a fiam katona volt, küldtem sütit és 1 nap alatt megkapta!

Szép napot mindenkinek!

2153. d1d0eece08 (válaszként erre: 2152. - Rochlitz Szilveszterné)
2013. okt. 2. 17:40

Szia Ági!


Isten éltessen sokáig!


A jelet megkaptam, köszönöm, de őszintén szólva nem vagyok gyűjtő.

2013. okt. 2. 14:50

Még visszajöttem.

Azt a margarint sehol nem találom, amit írtál.

Új fajta Rama van, negyedkilósban. Sütéshez jó, de vettem én is libazsírt, rántáshoz főleg, és enni is.

Mérges vagyok a Rama-társaságra, mert gyorsan küldtem nekik 4,5 kg Rama-kódot, de nem küldtek szakácskönyvet (ezt már írtam is), és reklamáltam levélben, arra sem válaszoltak. Most nem is vettem Ramát. Pedig azt írták a neten, hogy mindenki kap, aki hamar beküldi (talán az első 70.000 beküldő).

2013. okt. 2. 14:43

Szia Andikám!

Köszönöm, hogy iszol az egészségemre! Most nálam nincs otthon semmilyen ital, majd venni akarok már valami fincsit, habár az orvosok azt mondják, hogy sok gyógyszerre nem jó a szeszes ital.

(nyugtatók és egyebek). A menyem orvos, de Ők nem törődnek ezzel, nekem is adott mandulalikőrt, fincsi volt.

Már olyan régen volt a szülinapom, hogy el is felejtettem.

Szép napot neked és annak, aki erre jár!

2013. okt. 1. 19:11

Szia Ágikám!


Iszom egy stampóval az egészségedre!


Egggssz....

2013. okt. 1. 12:24

Andikám drága!

Köszönöm a zenélő képeslapot és a felköszöntést! Nem baj, hogy később küldesz akármit, én így is örülök neki, utólag.

Igen, "hetvenkedni" kezdtem !

2013. okt. 1. 09:24

Édes Ágikám!


Isten éltessen sokáig, - annyira benne voltam a "kutya-küldésbe", hogy nem küldtem tortát!


Boldog szülinapot kívánok, - most már Te is "hetvenkedhetsz"!!!!:))))

2013. szept. 30. 14:58

Sziasztok!

Nocsak Andikám, hogyhogy nem szeretsz palacsintát sütni? Ugye csak viccelsz?

És mi az a gölödin? Talán a görögdinnye egyik változata ? (vicc akart lenni, gondolom, h. nem az, de ugye azért nem küldesz a diliházba?)

Nekem a menyem főzött, még holnapra is lesz, ugyanis keveset eszem. Volt kacsacici (melle) és krokett, narancsöntettel, és a tortából is pakolt, ettem is de be is fagyasztottam. Jó lesz holnap. Sőt: szegfűgombából készült pörit is adott. Azt már megettem.

A tortám csodálatos volt, és kaptam egy fekete szép ridikült. (Már jól kidicsekedtem magam)...

Szép napot mindenkinek!

2013. szept. 29. 21:37

Sziasztok!


Tüdőlevest főztem gölödinnel, - palacsintát sütöttem, lekváros dióval töltöttem.


UTÁLOK PACSALINTÁT SÜTNI!!!!!

2013. szept. 28. 17:36

Sziasztok!

Én meg teregetni szeretek, meg vasalni, még mosogatni is. De nem szeretem a főzést, a sütést inkább...

Szép estét!

2144. grizus
2013. szept. 28. 05:17
Teregetni szeretek. Utálni... hát, egyiket se utálom, de a takarítást ha lehet, halogatom.
2013. szept. 27. 13:21

Sziasztok!

Ma csak mákos tésztát főztem...Az hamar megvan.

Annyi ügyintézés van még mindig, és csekkek befizetése, talán ennek soha nem lesz vége!!

Kicsit korán ébredtem, ezért nemsokára lefekszem aludni egy sort, mert fél 6-kor elindulok a kórusba, és csak 8 után érek haza. Még nézem a Barátok közt-öt, és vacsorázom. Muszáj aludni, mert elalszom a kórusban, DD... na ez csak vicc, ott nem lehet elaludni, ott olyan jóóóóóóóóóóóóóóó!

Mindenkinek szép délutánt, aki erre jár!

2142. klenca
2013. szept. 27. 05:45

Melyik az a házi munka amit a legjobban utálsz?


Szemetet levinni. Utálom a vele járó szagokat. Erős hányingerem lesz tőle.

2141. grizus (válaszként erre: 2139. - Bártfai Andrea)
2013. szept. 27. 02:38
Libazsíros krumpli, nyami. Az én kedvencem a petrezselymes krumpli. Margarint régóta nem eszem.
2013. szept. 26. 11:43

Sziasztok!

Andikám, nem ismerem a Family margarint.

Nem érek rá semmire - annyi megint az elintéznivaló! Kicsit neteztem, az igaz, de most meg fodrászhoz megyek, ami 4 órát vesz igénybe az oda-vissza utazgatással. Csekkek befizetése, stb.

A vírusölővel kész vagyunk - hála a nagyobbik fiamnak, aki megcsinálta, én meg telefonon reklamáltam, mert nem küldték el a megerősítő levelet. Utána 5 perc múlva itt is volt! Vissza kellett csak küldeni.

Szép délutánt a finom ebéd után!

2013. szept. 25. 19:04

Sziasztok!


Sok ételt készítek kacsa- v. libazsírral, de a "fehér" főzelékeket általában margarinnal rántom be.


Ma csirkeaprólék levest főztem cérnametélttel, - stefánia vagdalt volt utána libazsíros burgonyával.


Ágikám, - köszönöm szépen a képeslapokat, - én még nem tudok küldeni.


A margarin neve: Family, - talán ismered!


Szép estét mindenkinek!

2138. Rochlitz Szilveszterné (válaszként erre: 2135. - Tejespite)
2013. szept. 25. 15:08

Jó, h. írod, veszek libazsírt a rántáshoz, de szeretem kenyérre kenve is )igaz, h. nagyon kevés kenyeret eszem). Sütéshez a Rama is jó, de lehet, h. más is jó lenne, nem az agyonreklámozott Rama.Pl. a Liga - nem tudom.

Már semmi sem egészséges, semmi élelmiszer.

Mindent tartósítanak, ízfokozót tesznek bele, stb.

2013. szept. 24. 20:45

Ágikám Édes, itt minden ki van fizetve a nyugd. 80 %-ával! A 12 milkás lakással jár az orvosi ellátás, nővérszolgálat, egyéb e.ü. szolgáltatás, gyógyszerek stb.


Én nagyon jó margarint találtam, én is főzök vele, nem csak sütök. Majd holnap megírom!


Most tudtam csak a géphez jönni, de már fáradt vagyok.


Jó éjszakát kívánok!

2013. szept. 24. 15:50
Nincs olyan!
2135. Tejespite
2013. szept. 24. 15:48

Két orrfújás közt válaszolok. :-))

Margarint már évek óta nem használok. Sose szerettem, de meghajoltam az 'okosak' előtt, és ha nehezen is, de elhittem, h az milyen egészséges. Így sütéshez azt használtam vaj helyett, de a margarinos kenyérre nem vitt rá a lélek. Aztán - mint mindennel amit feldobnak - utána leejtették ezt is. Sok mindent ezért nem hiszek már el, mindig attól függ minden, melyiknek a lobbija erősebb, miből van túl sok amit el kell adni stb. Az olajjal is így voltam. Most ott tartok, h margarint abszolut nem használok (lehet, h nem nekem van igazam, de így gondolom és a férjem is) olajat akkor ha tükörtojást, krumplit, v ilyesmit kell kisütni. Rántásnál visszatértem a kacsazsírra, néha használok sertészsírt. A sült vaj szagát én nem szeretem, az ízét sem nagyon (a férjem viszont imádja, s mondja, annak nem szaga hanem illata van) de azért időnként azt is használunk. Van amihez az illik.

Persze egyáltalán nem biztos,h így a jó, ahogy mi gondoljuk. A zsírt egyébként egyre több helyen olvasom,h rehabilitálják.

2013. szept. 24. 14:32

Sziasztok!

Biztos úgy van Andikám, ahogy írod a szakácskönyvet nem mindenkinek küldik el. A Ramát én is szoktam használni, főleg rántáshoz - és úgy serceg, meg köpköd, hogy csuda(antireklám)!) Na de mit tegyek helyette a rántásba? Olajjal nekem nem ízlik. Vegyek zsírt vagy vajat? Azokba is tesznek biztos vizet...

Jó, hogy férjed a gépen mindent meg tud csinálni!

A takarítást kifizetted, akkor nyugodtan engedd, h. takarítsanak!

2013. szept. 23. 21:18

Ágikám Édes! már nem úgy van, mint régen! Akkor mindenki kapott, aki beküldte azt a mennyiséget, - most már állítólag sorsolás útján megy. Kisorsolnak pár ezret, oszt jónapot!

Én mindig a szomszéd fiatalasszonynak adtam, - ma már nem veszek Ramát, mert vizes, ráadásul drága is.

Mint minden mást, - ezt is nagyon elrontották!:(

Az új sz.gépem gyors, de még folynak a telepítések. A pps-ekkel bajlódik a férjem, sehogy sem tudja beállítani, azt mondja a régire könnyű volt.

Ma kértem takarítást, - szombaton nagytakarítást csinálunk a férjem szobájában, - megbeszéltem az egyikkel, - na meg azt, hogy 2 hetenként kérek takarítást. Igaz, - ki van fizetve!

❮❮ ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook