Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Melyik az a házimunka, amit a legjobban utálsz? Amit szívesen kihagynál az életedből? Melyiket szereted a legjobban? fórum

Melyik az a házimunka, amit a legjobban utálsz? Amit szívesen kihagynál az életedből? Melyiket szereted a legjobban? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... ❯❯
2014. márc. 7. 20:12
Holnap korán kelünk, nyílt nap lesz a városi sportcentrumban és ingyenes lesz minden. Minket az uszoda és a szauna érdekel, - ebédelni is megyünk, így megint nem kell főznöm. Még a végén megszokom a jót!:)))
2014. márc. 7. 19:53

Édes Ágikám, - ma is virággal jött haza az én Uracskám a beszerző körútjáról!

Úgy örülök, sok-sok szép virágom van.


SZÉP HÉTVÉGÉT!

2014. márc. 7. 10:19

Andikám, akkor kaptál virágot is és kézcsókot is!

Kisebbik fiam itt volt és kaptam tőle virágot, le is fotóztam.

2489. Rochlitz Szilveszterné (válaszként erre: 2483. - Tejespite)
2014. márc. 7. 10:17
Szia Tepikém! Semmi baj, jó, ha küldesz, ami tetszik, azt továbbküldöm. Köszönöm a jó küldeményeket!
2014. márc. 7. 05:23

Ágikám, ma sem főzök, - csípős csirkeszárnyat eszünk a Kentucky-ban, - mert vásárolni megyünk és nem érünk haza délre.


A férjem bement az OBI-ba lécet vásárolni, én az autóban vártam. Jött egy szép cserepes virággal a következő szöveg kíséretében: "nőnapból kifolyólag...", - erre odaugrott egy hapsi, kezet csókolt: "Én is boldog nőnapot kívánok!"

A vicc az, hogy azt hittem, a férjem ismerőse, - Ő meg azt, hogy az enyém, - közben egy vadidegen hapsi volt! Na jót nevettünk...

2487. Bártfai Andrea (válaszként erre: 2486. - Novkrisztina0508)
2014. márc. 7. 05:14
Én is szeretek ablakot pucolni, de nem teszem munkanélkülivé a férjemet...:))))
2014. márc. 7. 03:37
aaaautálok vasalni és ablakot pucolni de imádok főzni és a szobanövényeket rendezni
2485. 3d787b167a (válaszként erre: 2467. - Bártfai Andrea)
2014. márc. 6. 21:17

:XDDDD


Nagy kár! :)

2484. globus (válaszként erre: 2474. - Bártfai Andrea)
2014. márc. 6. 19:26
Andrea, tudom, hogy nem olcsó, esetleg nézz körül a proid.hu oldalán, hátha megtetszik az ötlet.
2483. Tejespite (válaszként erre: 2480. - Rochlitz Szilveszterné)
2014. márc. 6. 19:14
Igen, sokat kapok innen-onnan és amit arra érdemesnek tartok, továbbküldöm annak, akiről gondolom, h érdekli v tetszhet neki. Többnél is gondoltam, h elküldöm Neked, de visszatartott h lehet, h nem is tudod ki vagyok. De aztán csak elküldtem néhányat. Ha nem akarod, nem küldök, nem akarom ám erőltetni!!
2014. márc. 6. 18:24
Egyik utan se sirnek.
2481. legnano
2014. márc. 6. 17:59
vasalás,de néha muszáj
2480. Rochlitz Szilveszterné (válaszként erre: 2479. - Tejespite)
2014. márc. 6. 17:28

Köszönöm szépen Tepikém a bókot, most, hogy rendben van a hajam, elég tűrhetően nézek ki...

Akartam már kérdezni: te vagy, aki nekem leveleket küldesz a tvn-es címemre? Ezek továbbított üzenetek. A nevedet nem írom itt ki...

Szép estét kívánok, puszi!

2479. Tejespite
2014. márc. 5. 20:42
Jaj de aranyosan nézel ki!!!! Összehasonlítottam az esküvői képeddel, és komolyan mondom, nagyon megmaradtak a vonásaid. Na és hogy a hajad egy kicsit más színű? Sebaj!!
2014. márc. 5. 12:30

Andikám!

Biztosan finom volt a kaja, ahogy leírtad. AMit Te főzöl, az is jó volt, biztosan. Bár én szeretnék annyira főzni, mint Te...

Köszönöm a fotómra vonatkozó dícséretet, már kb. Te vagy a negyedik, aki ezt írta..

Szép délutánt kívánok!

2014. márc. 4. 19:28

Ágikám, az biztos kínai étterem volt, mi nagyon szeretjük és gyakran járunk, - de most új ízeket keresve rátaláltunk a vietnámira. Nagyon finom, különleges zöldfélék egzotikus ízekkel. Két kisadag leves és egy főétel elég is kettőnknek. Nagyon finom sült kacsát ettünk, gyömbéres tésztával párolt zöldséggel. Csak korán kell menni, mert dél körül már sorba kell állni a helyekért. Nagyon tiszta, gusztusos, - szép berendezés, csupa virág.

Egyébként az ilyen éttermekben minden friss, sok a vendég és minden elfogy estére. Nem is tudom, hogy győzik...


Most fűszeres halat grilleztem, friss zöldsalátával táláltam vacsorára.


Nagyon jó lett a fotód! Szép estét kívánok!

2014. márc. 4. 16:52

Édes Andikám!

Gyógyulást kívánok neked, erősödjél minél előbb!

Régebben bemenetünk egy kínai (vagy vietnami ) étterembe a férjemmel (elég régen lehetett...), szétnéztünk. Én ott nem mertem enni semmit, hogy hátha nem friss. Hazamentünk és főztem valamit, és megettük.

Ma levágattam jól a hajam. A szociális gondozónőmet kértem meg, h. fotózzon le. Ha jó lesz a kép, felteszem az adatlapomra a régi kép helyett. Egy vén boszorkát fogsz látni...

Elsején csináltam az adatlapomra egy számlálót, ami számolja a látogatóimat. Valaki egy picit segített itt a Hoxán, annyiban, hogy leírta, hogyan tegyem meg a kezdő lépést. És SIKERÜLT! Most ennek örülök.

További szép délutánt Andikám!

2014. márc. 3. 19:35

Ágikám, sajnos még mindig gyenge vagyok, - s ahogy kicsit jobban érzem magam, kiteszem a lábam. Holnap is bemegyünk a városba a leletemért és irány a vietnámi étterem. Most az a szívem (v. gyomrom?) csücske...


Puszi, - szép estét!

2014. márc. 3. 19:32

Édes Ágikám!

Miért? A bugyiból sem könnyebb!:)) (Vicc volt!)


A férjem pipa, ha nem viszek magammal iratot, - azt mondja, bármi megtörténhet, elgázolnak, - nem tudják ki vagyok stb. Vett nekem kis irattartót, - most már minden "kártya" (személyi, lakcím, TAJ stb.) kis helyen elfér.

Nyáron is jó az övtáska, mire "megrángatnak", addigra segítség is akad, főleg, ha kiabálsz.

Ilyen rossz közbiztonság soha nem volt!!!! Elképesztő, hogy már fényes nappal sem mehet az ember egyedül sehova!!!

2014. márc. 3. 13:25

kevesen jönnek erre a fórumra, eddig Andika jött gyakran, most nincs itt...

Szép napot mindenkinek, aki erre jár.

2014. márc. 2. 16:33
a főzés kissé uncsi
2014. márc. 1. 15:30
vasalás:D
2014. márc. 1. 14:38
Megint port kellene törölni, de úúúúútálom!!!
2014. febr. 28. 13:29

Édes Andikám!

Igen, rossz a közbiztonság, mert egyre több a munkanélküli (hallottam híradóban, hogy sok embert elbocsátottak a Tankönyvkiadótól is).

Én sem féltem régen este hazamenni, ha pl. este 8-ig kellett dolgoznom, vagy kora reggel mentem el fodrászhoz.

Én is arra gondoltam, hogy nem hordom az irataimat, itthon lesznek, nehogy ellopják.

Ridikült sem hordok azóta. Az övtáskát igen. De nyáron mi lesz? Írtad, hogy a póló alá is dugtad.

Igen, de akkor kidomborodik. Ha el akarják venni tőlünk, akkor elveszik, sőt még jól meg is rángatnak, hogy hanyatt is eshetünk.

Olyat is hallottam, h. valaki a cipőjébe is dug pénzt. Hát ezt nehéz a boltban elővenni...

Szép délutánt Andikám - Te is vigyázz magadra.

2014. febr. 27. 17:29

Drága Ágikám, - épp azt beszéltük a férjemmel, hogy egyre rosszabb a közbiztonság! Fiatal korunkban minden héten mentünk valahova szórakozni, - főleg így farsang idején hol az egyik iskola rendezett bált, hol a másik, - a közgázon is gyakran volt bál, sőt híres volt a Mikulás-bálja is. Mindig hajnalban mentünk haza, de még sötét volt, - soha nem történt semmi bajunk! Most meg rettegünk, ha az unokáink el akarnak menni szórakozni! Előre meg kell szervezni, hova mennek, meddig maradnak és értük menni autóval...

Látod, mindent meg mernek tenni: fényes nappal megtámadják a ridikülös idős hölgyeket... Nagyon sajnállak! Remélem, megoldod az irataid elhelyezését, - én már 15 éve nem hordok ridikült, csak ha színházba megyünk, - abban is csak a látcső és papírzsepi van. Ha valaki kíváncsi az irataimra, jöjjön ide!


Szép estét Ágikám, - vigyázz magadra!

2467. Bártfai Andrea (válaszként erre: 2465. - D41005143d)
2014. febr. 27. 17:16
A férjem nagyon szépen pucol ablakot, - de nem adom kölcsön!:)))
2014. febr. 27. 16:15

Édes Andikám!

Nem szeretném elkapni - eddig még nem kaptam el.Valaki mondta, hogy a felnőtt lánya olyan vírust kapott, amitől megy a hasa és hány, de nagyon! Na ez sem lenne jó.

Voltam ma a rendőrségi előadáson, érdekes volt. 9-től 12-ig tartott. Gyorsan beszéltek, alig győztem jegyzetelni.

Persze, azt nem tudják, hogy lehet védekezni az olyan rablás ellen, ahogy engem raboltak ki.

Kellemes estét kívánok, puszillak !

2014. febr. 27. 04:03
ablakpucolast
2014. febr. 26. 22:20

Édes Ágikám, - ez egy pocsék járvány! Hol hideg ráz, hol nyakig lázas vagyok, szédülök, - stb. De tudod, hogy nem szeretem a nyavalygást.

Van olyan nővér, aki 3 hétig volt benne, pedig sok vitamint fogyaszt és be is oltatta magát.

A dolgozók védőmaszkkal közlekednek, mert sokan vagyunk betegek a házban.


Remélem, nem jár felétek, - nagyon vigyázz, el ne kapd!!!!


Puszillak, - jó éjt!

2014. febr. 26. 10:17
Ez a fórum lassan kihal...
❮❮ ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook