Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Melyik az a házimunka, amit a legjobban utálsz? Amit szívesen kihagynál az életedből? Melyiket szereted a legjobban? fórum

Melyik az a házimunka, amit a legjobban utálsz? Amit szívesen kihagynál az életedből? Melyiket szereted a legjobban? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... ❯❯
2014. ápr. 15. 12:43

Szia Andikám!

Tegnap rossz volt a netem, egész nap. Mára megjavították.

Voltam kaját vásárolni. A mosás is folyamatban van.

Estefelé nekem kell a kukákat kihúzni - ügyeletes vagyok.

Szép délutánt mindenkinek, Andikám, neked külön puszit küldök én is.

2014. ápr. 14. 21:13

Sziasztok!


Holnap fürdős program, - dzsumi piac, - temető, - vietnami étterem.


Ja, én is utálok korlátot festeni! DDDDD


Szép estét mindenkinek, - Ágikámnak külön puszi!

2014. ápr. 13. 19:22

Szia Andika!

Szép vasárnapot neked is!

2014. ápr. 13. 09:33

Sziasztok!


Szép vasárnapot kívánok mindenkinek!

Jönnek a gyerekek ebédre: nyári káposzta húsgombóccal, bólyi túrós lepény, földieper.


A férjem korlátot fest, - most mondta, hogy utálja!

2014. ápr. 12. 14:47

Szia Andikám!

Én elég sokáig alszom, majd lustálkodom. Kimentem a piacra, vettem sajtot (gomolyát) és virágot, amit a kis kertünkbe (közös) beültettem.

Loptam egy kis orgonát is, olyan jó az illata!!!

Szép napot kívánok, puszi neked.

Ja, köszönöm a képeslapot!

Mindjárt írok egy privit

2014. ápr. 11. 20:13

Hali Ágikám, én nem mondhatom, hogy pikk-pakk kész az ebéd!

Medvehagyma krémleves pirított kenyérkockával, haltepertőt sült burgonyával, tartárral - volt a mai menü, - elpepecseltem vele.

Mást nem is csináltam, - ebéd után aludtam.


A férjem befestette a virágállványomat. Már hetek óta "nekem dolgozik"! Nagyon szép lesz a tetőkertem!


Uuuuuutálok vasat festeni!

2014. ápr. 11. 14:57

Szia Andikám!

Köszönöm a képeslapot, amit estére küldtél.

Főztem paprikáskrumplit, finom volt. Hamar kész volt.

Szép napot neked!

2014. ápr. 10. 20:56

Édes Ágikám, - akkor örülök!


Becsukom az ablakom, - hideg van!


Jó éjt!

2014. ápr. 10. 14:13

Andikám! A 2766-os bejegyzésedben írtad, hogy szép volt a nyaralás - erről írtam.

Ennek örülj!

2573. Rochlitz Szilveszterné (válaszként erre: 2569. - Tejespite)
2014. ápr. 10. 14:11

Sziasztok!

Nem is tudtam, h. a madárkák szeretik a dióbelet, nekem is maradt meg sok kis apró darabka, de én bekaptam ezeket...

2572. Bártfai Andrea (válaszként erre: 2568. - Grizus)
2014. ápr. 10. 03:14

Nálunk a WC-t mindenki maga után pucolja.

Teregetnem már nem kell, de én sem szerettem!

2571. Bártfai Andrea (válaszként erre: 2569. - Tejespite)
2014. ápr. 10. 03:13
Na én az ilyen sziszifuszi munkákat kerülöm Tepikém!
2014. ápr. 10. 03:10
Melyik szép nyaralásra Ágikám? Ami elmúlt vagy Isten se tudja mikor lesz?:)
2569. Tejespite (válaszként erre: 2564. - Rochlitz Szilveszterné)
2014. ápr. 9. 20:30

Mi is kaptunk tavaly régi, tavalyelőtti diót és nagyon jól hasznosítottuk. A belét megettük vagy felhasználtuk :-)) a héját üres liszteszacskóba rakva, lekötve adtuk a fiaméknak, nagyon jó gyújtós a kazánba. Az átválogatás után keletkezett rossz v avas v apró v szemetes rész pedig ment a kosztos madárkáinknak, akik nagyon örültek és hálából itt énekelnek nekünk.

Most újabban átmossuk a diót, s mikor sütök vmit, a még forró sütőbe téve kissé átpirítjuk, s mikor kész, átdürzsöljük és szépen lejön a barna léhája. Sokkal finomabb az íze, a férjemnek pedig kicsapja a léhás dió a száját, így pedig ő is eheti. Vagy ezt már írtam? Ha nem akkor is akartam, így lehet h 2x olvassátok.....

2568. grizus
2014. ápr. 9. 11:21

1. vécépucolás

2. mosogatógépet ki és berakni és teregetés

2014. ápr. 9. 11:13

Szia Andikám!

Ne légy magad alatt - gondolj a szép nyaralásra!

Puszillak!

Köszi a képeslapot!

2014. ápr. 8. 21:48

Sziasztok, - szia Édes Ágikám!


Nagyon jó volt a nyaralás, a szálloda, a fürdő, az ellátás, az ételek.

Most napok óta magam alatt vagyok, nincs kedvem semmihez. A tetőkertet félig megcsináltuk, a folyosói növényekkel kész vagyok.

Összegyűlt egy csomó varrni való, keresem a napot, amikor csak azzal kell foglalkoznom!


Puszika, - jó éjt!

2014. ápr. 8. 16:01
Mostanában nem jön ide senki...
2014. ápr. 6. 11:59
Tegnap egy kiló héjas diót pucoltam meg. Lett belőle 40 dkg. Ma átnézem, hogy nincs-e benne dióhéj darabka. Utána ledarálom.
2014. ápr. 5. 13:28

Sziasztok!

Tegnap sütöttem, nem túlságosan finom - úgyhogy máskor nem csinálom. (a kókuszos bögrést).

2562. Rochlitz Szilveszterné (válaszként erre: 2561. - Tejespite)
2014. ápr. 4. 12:52

Szervusz Tejespitécském!

Köszi a jó tanácsokat. Mindent elhiszek, amit leírsz. A szelén tablettát megpróbálom, csak megnézetem a patikában, mi a mellékhatása, mert mivel bélbeteg vagyok, lehet, hogy attól is fájni fognak a beleim, mint mikor egyszer kipróbáltam a MagneB6-ot.

Érdekes, h. neked a vérnyomásod ugrál a front miatt, nekem viszont semmi panaszom, pedig én is magas vérnyomással élek már jó régen.

Szép napot kívánok neked!

2561. Tejespite (válaszként erre: 2558. - Rochlitz Szilveszterné)
2014. ápr. 3. 18:50

Szervusz Ágikám,

próbáltad már a szelén tablettát? A barátnőm míg aktív volt, gyógyszerészként dolgozott, és mondta még akkoriban, h idős emberek gyakran vitték térd és váll fájdalmakra, és nagyon jónak találták. A férjemnek a térde fájt a múltkor nagyon, és (Szabó Gyuri bácsi és más forrás alapján) ette is a zselatint és kentük is a térdére, meg Béres Ilona régi, bevált receptje is segített: mézzel bekentük, majd nyers káposztalevelet kissé megtörtünk h a nedve kijöjjön és azt tettük a mézes felületre, majd dunsztkötés. Ha most ezt egy természetgyógyászatot nem szerető olvassa, gondolom, a térdét csapkodja a nevetéstől, de hidd el, használnak.

Nekem a vérnyomásom ugrált ma, délelőtt fájt a fejem (ritkán szokott) megmértem, 116 volt, tehát jó, nem attól fájt. Aztán délután csak éreztem, h megy fel, 157 volt, az előbb 104. Szóval biztos front van, de nem jó érzés.

Jó éjt és minden jót!

2014. ápr. 3. 11:56

Sehol senki?

Voltam ma élelmiszert vásárolni, most megyek mindjárt főzni. Túrógombóc lesz.

2014. ápr. 2. 12:11

Ma nem sokat dolgozom, csak teregettem, délután majd megyek a kórusba.

Szép napot kívánok, annak aki erre jár.

2014. ápr. 1. 16:29

Sziasztok!

Voltam a reumatológián, csak máj.5-re kaptam időpontot! Addig is fáj a vállam, de: lehet, h. a kezelések után is fog...

2014. márc. 31. 16:59

Szia Andikám!

Biztosan örültek az otthonban, h. társadalmi munkát végzel!

Jó utazást és wellnessezést!

Vigyázz Te is magadra, már le lehet égni a napon, mint az egyik unokám tegnap...

és én is kicsit rózsaszínű lettem.

2014. márc. 30. 22:14

Hulla fáradt vagyok, - 2 napig társadalmi munkát végeztem: tegnap faleveleket gereblyéztem, - ma segítettem az öregeknek behordani a muskátlit, lemostam az asztalokat, virágállványokat, söpörtem, felmostam, átrendeztem a növénysarkomat.


Holnap utazunk: Eger és környéke, - demjéni wellness. Remélem kipihenem magam!


Jók legyetek, - vigyázzatok magatokra!


Ja, - én is utálok faleveleket gereblyézni!!!!:)))

2014. márc. 30. 10:01

Sziasztok!

Szép vasárnapot!

2014. márc. 29. 16:57

sziasztok!

Ma jó napom volt, habár főztem 2 napra...

Teregettem is. Már kb. 2 órája netezek!

Megyek mindjárt a szelektív gyűjtőbe... szép idő van, egy kis séta nem árt.

Mindenkinek szép délutánt!

2014. márc. 29. 05:08
Zoknit párosítani mindig is utáltam, - szerencsére itt nem kell!:))))
❮❮ ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook