Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Melyik az a házimunka, amit a legjobban utálsz? Amit szívesen kihagynál az életedből? Melyiket szereted a legjobban? fórum

Melyik az a házimunka, amit a legjobban utálsz? Amit szívesen kihagynál az életedből? Melyiket szereted a legjobban? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯
2792. Rochlitz Szilveszterné (válaszként erre: 2790. - 945be776b5)
2014. aug. 2. 09:52

Szép napot mindenkinek!

Mircsikém, sajnálom, hogy a kerted tönkrement.

Te még nagyon fiatal vagy - lehet még reményed, hogy rátalálsz egy rendes emberre, akivel megszeretitek egymást, és együtt élitek le az életet.

2791. Bártfai Andrea (válaszként erre: 2790. - 945be776b5)
2014. aug. 2. 09:29

Sziasztok, megjöttünk! Bár nem valami jó állapotban, de nem panaszkodom, mert nagyon jót tett a gyógyvíz.


Mircsikém Édes, átélem a soraidat, mert ismerem a tragédiádat és én is boldog házasságban élek.

Még haza sem értünk, már tervezzük az új utat. A Mesefa Kastélyszállóba fizetett be az unokánk, de még nincs időpont egyeztetve.


Szép hétvégét kívánok Mindenkinek!

2790. 945be776b5 (válaszként erre: 2789. - Rochlitz Szilveszterné)
2014. aug. 2. 06:19

Jó reggelt Mindenkinek!


Ettől a csapattól is búcsút vettem, - hétfőn jön a következő.


Mikor hazaérve megláttam a kertem, majdnem elsírtam magam! A sok esőtől rohadnak a barackok a fán, rengeteg le is potyogott! És a fű, - te jó ég! Pedig múlt héten volt fűnyírás...


Ágikám, bocsánat, - én meg úgy vettem ki a soraidból, hogy házasságellenes vagy!


Én még "csak" 33 vagyok és nagyon hiányzik a férjem és az a csodálatos élet, amit Ő nyújtott: a sok utazás, látnivalók, bálok, virágok, - nevetés, szerelem, csókok... és minden, ami az Ő távozásával érvényét vesztette...


Szép hétvégét kívánok Mindenkinek!

2789. Rochlitz Szilveszterné (válaszként erre: 2787. - 945be776b5)
2014. aug. 1. 10:38

Sziasztok,

Mircsikém, te tudod, hogy mi árt a növényeknek, ehhez nem értek. Csak a szomszédom, akinek kertje van, mondogatja mindig, h. jó lenne még több eső.

A vihar miatt elrepült tető bizony szörnyű csapás! Sokba kerül egy tető, de én csak sejtem, nem családi házban lakom.

Nagyobbik fiam lakik családi házban, tegnap beszéltem velük - hála Istennek, nem lett semmi bajuk a vihar miatt.

Igaz, hogy nem jó az élet társ nélkül - nekem is volt ilyen, aki tavaly júniusban meghalt, azóta is siratom. Remélem, majd csökken a fájdalmam. Én 71 éves leszek most szeptemberben - nekem nem kell már semmilyen férfi.

Szép napot!

2788. Rochlitz Szilveszterné (válaszként erre: 2786. - Mimma)
2014. aug. 1. 10:32
Oké, Marika, én csak vicceltem...
2014. júl. 31. 19:03

Sziasztok, - jó estét!


Ágika ez a sok eső viszont már árt a növényeknek, - amellett, hogy a viharok miatt rengeteg katasztrófa történt, százmilliós károk keletkeztek. Egy ismerős vidéki család feje fölül darabokban elrepült a tető, - a helyi iskola egyik tantermében leltek menedéket. 6 tagú családról van szó!:(


Rózsavölgyikém remélem nem kaptál sérvet a nagy vasalásban! Szörnyű lehetett! DDDD....


Marika nem biztos, hogy minden férfit ki kell szolgálni, vannak olyan házasságok, ahol megosztják a feladatokat és mindent együtt csinálnak! Még a gyereket is! DDDD...

Én meg azt mondom, társ nélkül az élet fabatkát sem ér! Olyan jó együtt tervezni, együtt utazni, bejárni a világot, kertészkedni, növényeket, gyerekeket nevelni... Ehhez semmi más nem kell, csak egy csodálatos társ, aki velünk van, aki figyel ránk, aki szeret, aki velünk érez, aki lesi minden gondolatunkat és eláraszt kedvességgel, jósággal, virággal...


Nekem már jutott egy ilyen, s ha nem fájna annyira a gyász, - mert egyszer talán (legalábbis azt mondják) az idő gyógyító ereje új reményt, új életet hozhat...


Ma megint kifárasztottak a gyerekek: volt fallabdázás, uszoda, asztali tenisz, levegőn is voltunk (szerencsére nem esett), - holnap pedig "fájdalmas" búcsúzás... nem szeretem a magányosan töltött hétvégéket, a takarítást, mosást, vasalást és utálok mindent, ami otthon vár rám...

2786. mimma (válaszként erre: 2785. - Rochlitz Szilveszterné)
2014. júl. 31. 13:37

Ágika, én nem ismerkedni akarok, akartam ezzel a férfival, ha visszaolvasol meglátod, hogy segített nekem.

Én csak válaszoltam egy kérdésre...

2785. Rochlitz Szilveszterné (válaszként erre: 2782. - Mimma)
2014. júl. 31. 09:35

Marika, csak vigyázz a pasikkal - még ha rendes is...

Nem kell már nekünk pasi sztem, van magunknak is elég bajunk, és még akkor a pasira is kellene főzni, mosni, meg egyebek...DDD

2784. Rochlitz Szilveszterné (válaszként erre: 2781. - 945be776b5)
2014. júl. 31. 09:33

Sziasztok!

Mircsikém, azt mondják, hogy nagyon kell az eső, mert nem nő a kukorica, meg egyebek. Szóval örüljünk az esőnek.

2014. júl. 31. 09:11

Sziasztok!

Ma azzal kezdtem a napot amit utálok nagyon vasaltam!!

Most fözni fogok!!

2782. mimma
2014. júl. 31. 08:32

Szervusztok, jó reggelt. Kellemes napot kívánok.


Emirella, nem tudom van-e társa ennek a férfinek, fogalmam sincs. Most láttam először "élőben".


Itt is jókora vihar volt az éjjel, felhőszakadással. Ma reggel már kisütött a nap. Hétvégére és jövő hétre meg már kánikulát mondanak.

Gondolom el tudjátok foglalni a gyerekeket benti programokkal.

2781. 945be776b5 (válaszként erre: 2773. - Rochlitz Szilveszterné)
2014. júl. 31. 06:40
Szia Ágikám, - az automata gombot ma sem kell megnyomnom! Jaj, ez a sok eső, - éjjel még vihar is volt. Mennyi szerencsétlenség éri ezt a szegény országot, - bár mindig azt mondtam, hogy Árpád-apánk jó helyre telepedett, - és lám!!!
2780. 945be776b5 (válaszként erre: 2778. - Mimma)
2014. júl. 31. 06:36
A fiatal nő apjához vajon tartozik egy feleség? Mert ha esetleg nem, akkor nem is muszáj a kulcs-csere! DDDDD....
2779. 945be776b5 (válaszként erre: 2776. - Mimma)
2014. júl. 31. 06:32

Sziasztok! Jó reggelt mindenkinek!


Éjjel vihar volt, zuhogott. A játszótér is csupa víz, csupa sár, - sajnálom ezeket a szegény gyerekeket, de majd megoldjuk benti programokkal a szórakoztatásukat. Ami biztos, a fél 8-as torna, utána a reggeliztetés.


Nem szeretem ezt a vizes időt, de legalább nem kell port törölni, mert azt uuuuuutálok!


Szép napot kívánok Mindenkinek!

2778. mimma (válaszként erre: 2777. - Rochlitz Szilveszterné)
2014. júl. 30. 12:48

mégiscsak szerettem valami dolgot tegnap: a főzős műsort nézni! (hahahaaa...)

Örülök, hogy ma jó napod van. Ha úgy veszem nekem is, mert ma egy rendes embert ismertem meg, ami igen ritka, mint a fehér holló.

Elmentem itthonról, megnéztem a levelesládát, hogy mi van benne, és mint aki jól végezte dolgát indultam a buszhoz. Elintéztem amit kellett, vettem ezt-azt és hazajöttem. Venném elő a kulcscsomómat, és nézem a levelesládát, lógott rajta egy papírfecni. "A kulcs nálam van" szöveggel és telefonszámmal. Hát, azt hittem megáll bennem az ütő! Felhívtam a számot és 5 perc múlva jött is autóval az illető - az alattam lakó fiatal nő apja, és megkaptam a kulcscsomót.

Most meg azon filózom, hogy kellene valakit keresni, aki kicserélné a zárat, legalább az egyiket. Úgyis lassan kiesik az ajtókilincs a helyéről. Én nem tudom egyedül megcsinálni. Hát, ez történt ma velem.

2777. Rochlitz Szilveszterné (válaszként erre: 2776. - Mimma)
2014. júl. 30. 11:31

Szervusztok!

Gyakori dolog nálam is, hogy nem szeretek csinálni ezt, vagy azt, de muszáj! Ma JÓ NAPOM van véletlenül...

Szép napot kívánok nektek!

2776. mimma
2014. júl. 29. 17:10

Szervusztok!

Ágika, gyorsan megjártad az utadat és meg sem áztál. Valóban tegnap olyan zuháré volt, hogy az esőfüggönyön át sem lehetett látni.

Emirella tudtál pihenni? mostanában nem tudok aludni még 2 órát sem egyfolytában, de amikor elszundítok máris álmodom mindenféle rossz dolgokat.

rozsavölgyi (a keresztneved nem tudom)voltál kapálni a szőlő közét? messze van a kerted, vagy helyben?

Nekem ma szinte semmihez nincs kedvem. Olyan "nemszeretem" napom van. (hehehe..)

Most meg megnézem a főzős műsort ami mindjárt kezdődik.

2014. júl. 28. 16:48

Elfáradtam a sok játszásban, zuhanyozom, még kicsit olvasok és lefekszem.


Néha esett, néha kisütött a nap, de alapjában véve meleg volt.


Andi gyógyvizű fürdőhelyre ment, ott mindegy milyen idő van.


Nekem nem sok dolgom van a kerttel: reggel automatára állítom a locsolórendszert, a fűnyírást (amit utálok) egy fiatal pár végzi.


Szép délutánt és estét kívánok Mindenkinek!

2014. júl. 28. 16:27

Sziasztok!!

Itt Tatabanyan sajna nem esik az esö, mennem kell kapalni a kertbe a szöllö közet:(((de nem akarom:((

De muszály!!

Itt kb.27 fok vab!

2014. júl. 28. 15:59

Sziasztok, szép napot mindenkinek!

Ma voltam Nyíregyházán (temetőben), szörnyű meleg volt. Itthon leültem pihenésképpen netezni - látom, hogy kinn zuhog az eső.

Emirella, lehet, h. nem kell locsolnod, ha odaér az eső..

2772. rozsavölgyi (válaszként erre: 2771. - 945be776b5)
2014. júl. 28. 13:15

Szia Emirella!!

Itt süt a nap 28 fok van, de kõzbe szemetel az esö!

Mar kivasaltam, most felmosok!!

Du.kapálas a kertbe es locsolás is!!!

2014. júl. 28. 10:06

Sziasztok!


Ma is jött egy csoport, - most csak egy kis szünetben ugrottam ide, míg elrendezkednek, - majd este jövök. (Szegény gyerekek, megint esik az eső!):(


Szép napot kívánok mindenkinek.

2014. júl. 28. 07:01

Szep jóreggelt Mindenkinek!!

Sajna nem esett az esö itt, tegnap kapálnom kellett a kertbe meg locsolni:(((a fünyirason mar tul vagyok

Tegnap mostam ma sajna vasalnom kell:(((

Föznöm nem kell, mert tegnaprol maradt!!

Szep napot Mindenkinek!!

2769. mimma (válaszként erre: 2747. - 945be776b5)
2014. júl. 27. 17:31

Szervusz Emirella!

köszönöm neked is a szíves fogadtatást.

2768. mimma (válaszként erre: 2752. - Bártfai Andrea)
2014. júl. 27. 17:25

Szervusztok!


Kedves Andrea, és Mindenki! Köszönöm a kedves fogadtatást. Ma éppen mosogatni utálok, mert délelőtt már annyit mosogattam. Vasalni nagyon nem szeretek, és nem is szoktam már, ha csak nem valami szép selyemblúzba szeretnék öltözni. Ez pedig kizárt dolog mostanában.

Ágika, örülök, hogy a tegnapi napod tele volt szeretettel, és hogy jól érezted magad. Nekem is ilyen napom volt pénteken.

Régebben szerettem füvet nyírni, még havat lapátolni is. Most már nincs ilyen lehetőség, mivel a 3. emeleten lakom! heheee.... - meg nem is tudom bírnám-e még.

További kellemes napot kívánok.

2014. júl. 27. 11:08

Sziasztok!

Én itt régi fórumozó vagyok, már mindent leírtam magamról.

Örülök, hogy ide jöttetek, Mircsi és Edit, mert kevesen voltunk itt.

Nagyon jól telt a tegnapi napom! Fiaméknál voltam, nagyon jó ebéd volt és kellemes társaság (nászasszonyom, mind a 2 unokám, és persze drága kis menyem és drága fiam. Még ebédet is pakolt a menyem, ma azt fogom enni.

2766. 945be776b5 (válaszként erre: 2765. - Rozsavölgyi)
2014. júl. 27. 06:23

Az én Drága Egyetlenem mindent befüvesített! Csak gyümölcsfák, díszcserjék és fű.

Nem szeretett füvet nyírni, de muszáj volt!:(


Szép vasárnapot mindenkinek!

2765. rozsavölgyi (válaszként erre: 2763. - 945be776b5)
2014. júl. 26. 16:15
Ja es még kapalni sem szeretek, de ezeket muszály megcsinálni:(((
2764. rozsavölgyi (válaszként erre: 2763. - 945be776b5)
2014. júl. 26. 16:13

Szia Edit vagyok, es Köszönöm széoen, hogy befogadtatok!!

Hat amit utalok ablakot pucolni, és vasalni!!!!

Az ablakpucolasnak nagyon hehezen állok neki!!!

Amit szeretek mosogatni és porszivozni!!!

Ezeket szivessen csinálom!!!


Ma agynemüket mostam(3 gyermek van)de mar elöre irtozom, hogy holnap ki kell öket vasalni:(((

2763. 945be776b5 (válaszként erre: 2762. - Rozsavölgyi)
2014. júl. 26. 15:17

Szia! Szeretettel fogadunk, de azért áruld el nekünk, melyik az a házimunka, amit legjobban utálsz? Amit szívesen kihagynál az életedből? Mit szeretsz a legszívesebben, mint házimunka?


Mi itt a legtöbben utálunk port törölni, vasalni, ablakot pucolni.

❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook