Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Melyik az a házimunka, amit a legjobban utálsz? Amit szívesen kihagynál az életedből? Melyiket szereted a legjobban? fórum

Melyik az a házimunka, amit a legjobban utálsz? Amit szívesen kihagynál az életedből? Melyiket szereted a legjobban? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
2015. júl. 11. 12:11

Szervusztok!

Itt van a barátnőm Debrecenből, most éppen szundikál, mert korán felébredt ma.

Már meg is ebédeltünk, még 11 óra sem volt.

2015. júl. 10. 20:37
Utálok én is zsírszalonnát sütni!:(
2015. júl. 3. 18:46

Hali Ágikám! Én már rég nem teszek el üveges meggyet, bezacskózom, mélyhűtöm. Szörpöt azért szoktam készíteni: kimagozom, cukorral leturmixolom, felfőzöm, mokkás nátrium benzónát - és kész. Már nem szeretem a macerás dolgokat!


Ma bundás almát sütöttem!


Este meg zsírszalonnát, - pattogott, spriccelt, - utálom sütni az tutenkámen! Na és a velejáró mosogatás, - hát nem semmi!

2015. júl. 2. 16:34

Szia Andikám!

Örülök, hogy sokat utaztok és van erre lehetőségetek.

Úgy néz ki, hogy a fiamnak szombaton is lesz munkája (persze a multi cégeknél ez így van), de gondolom, otthon csinálja meg. Csak vasárnap megyünk fürödni és azt hiszem, hogy a Balatonra. Az közelebb van hozzájuk és nem kell annyit autózni. És a Balaton vize is remélem, meleg lesz.

Én dzsemet főztem ma is, és pár nappal ezelőtt is.

Meggyes-fahéjast és meggyes-mákosat. Volt vele jó sok munka (de ezt szeretem) és alig van mire nézni, csak pár kisebb üveg lett tele. Tettem bele dzsemfixet is, mert úgy hamar megvan. Viszek a mákosból a fiaméknak, remélem, jól sikerült.

A szörp is, ami mellékesen termelődik - olyan finom, hogy még olyat nem ittam! Pedig már benne vagyok a korban, hajaj!!!!

Szép délutánt kívánok neked, puszi!

2015. júl. 2. 16:20

Szia Ágikám, - de nem kell mindig köszönni! Hétfőn megint útra kelünk, - ismét megyünk Kalocsára. Ez most nem wellnesses, csak kirándulós, de megyünk a városi gyógyfürdőbe.

A Balatonra is megyünk majd és Igalra augusztus közepe táján. Tudod Ágikám, nekünk a vérünkben van, mint ahogy Neked a templomok.

Pápán van egy nagyon jó wellness-fürdő, biztos oda mentek a fiadékkal.

Ma hajat festettem, de az is egy "nemszeretem" tevékenység...:(


Puszi, - szép délutánt kívánok!

2015. jún. 29. 15:49
Bocs, nem írtam oda, hogy Szia Andikám!
2015. jún. 29. 15:48

Sziasztok!

Örülök, hogy csodás élményben volt részed!

Én már csak Nyíregyházára járok, temetőbe, és a fiamékhoz, meghívtak 3.-ától vasárnapig bezárólag. Fogunk menni lubickolni, vagy a Balcsira, vagy Pápára, mert ott, ha esik is az eső, benn tudunk fürdeni.

Egyébként most hallottam, hogy Székesfehérvárra érdemes elmenni, mert ott gyönyörű templomok vannak, és nincsenek bezárva, mint máshol. Szóval meg lehet nézni őket. Ti oda is elmehettek, én már nem megyek sehová, másra kell a pénzem.

Vacakol a számítógépem, lehet, hogy újat kell venni.

2015. jún. 27. 18:21

Sziasztok! Hali Ágikám!


Demjén Egertől pár kilométerre van. Valami csodálatos, eszméletlenül szép barlangfürdőt építettek: Cascade nevet kapta a szállodáról. Még soha, sehol nem láttam ilyen pazar, kreatív, minden igényt kielégítő fürdő-monstrumot! (Pedig tudjátok, hogy sokfelé jártunk!)

Ha csak 1 napos kirándulásként is, de érdemes lenne megnéznetek! Örök emlék marad... Még haza sem jöttünk, de máris visszavágyom! DDD...


Ma van a férjem névnapja és szülinapja, - holnap ünnepeljük, kerti buliba megyünk.


A ruhákat utálom kicsomagolni!

2015. jún. 22. 13:35

Sziasztok!

Már csak mi ketten vagyunk itt Andikám...

Jó szórakozást kívánok neked Demjénben!

Nem is tudom, hol van ?

2015. jún. 21. 17:08

A mi szeretteink sírja Pesten van, - gyakran megyünk, rendbe tesszük, felvirágozzuk.


Nálunk nem szabad gyertyát gyújtani, de van "örök égő" elemes.


Úgy volt, hogy most hétvégén kajakozni megyünk, de nagyon rossz idő kerekedett.


Azt hiszem Demjénben sem lesz jobb időnk, de olyan helyen, ahol meleg gyógyvizes medencék vannak, nem probléma. Tavaly nagyon élveztük az éjszakai fürdőzést, idén sem hagyjuk ki! Végre elkészült a barlangfürdő, azt is kipróbáljuk. Már csak kettőt kell aludni!


Ha hazajövünk, muszáj lesz porszívózni! Nem szeretem!

2015. jún. 20. 12:14

Szervusztok!

Tegnap a temetőben voltam Nyíregyházán, mert szeretett férjem ma 2 éve, hogy meghalt. Ma itthon gyújtok egy kis gyertyát és emlékezni fogok rá...

2015. jún. 19. 19:52

Szép hétvégét kívánok mindenkinek!


Már csak négyet kell aludnom és irány Demjén!


Bárcsak velem jöhetnétek!


Képzeljétek, port töröltem!


Azt hiszem boldog vagyok!

2015. jún. 16. 15:46

Igazad van, Andikám!

Nálam sajnos nincs sör, de van egy kis fagylalt.

Pá,pá!

3229. Bártfai Andrea (válaszként erre: 3228. - D41005143d)
2015. jún. 14. 17:50

Azt én is utálom!


Sziasztok, - ezt a meleget csak ventillátorral és vízzel lehet kibírni, - jó hideg sörök mellett! DDD

2015. jún. 14. 09:17
fuggonylevetele es mosasa
3227. mimma
2015. jún. 14. 09:16

Szervusztok, kellemes napot mára is!


Nagy forróság lesz ma is! Ágikám annyiban szerencsés vagy, hogy a lakásod K-i fekvésű, ha jól tudom. Nekem minden ablakom Ny-i tájolású, és míg le nem megy a nap, addig bizony idetűz és borzalom elviselni a hőséget - nekem.

Tudtál-e szundítani délután? mert én nem tudok.


Még mindig nem szeretem a mosogatást!

2015. jún. 13. 15:24

Sziasztok!

Szép délutánt mindenkinek! Szundikáljatok, ha tudtok...

3225. mimma
2015. jún. 13. 09:08

Andika, megtaláltam a cikket, a vers nagyon szép volt és örülök, hogy az abban foglaltak teljesültek.

További kellemes és nagyon szép napot kívánok !

3224. mimma
2015. jún. 13. 09:02

Szervusztok,kellemes hétvégét kívánok!


Andika, milyen volt a kirándulásotok? Tatára szívesen elmennék én is.

Emirella, jajj úgy szorítok neked hogy minden úgy alakuljon ahogy szeretnéd!

Andika cikkét hol lehet elolvasni?

2015. jún. 12. 06:44

Sziasztok kedveseim!

Jó kirándulást kívánok Andikám!

Elolvastam a cikkedet és írtam is hozzászólást.

3222. Bártfai Andrea (válaszként erre: 3221. - 06718ca650)
2015. jún. 10. 05:11

Szia Ritus!

Örülök, hogy előkerültél! Mi jól vagyunk, - és várjuk a beszámolódat! Hiányzol!


Tegnap végre megerőszakoltam magam és port töröltem!


Ma Oroszlányba megyünk, utána Tatára, - nem kell főznöm!

2015. jún. 10. 03:26
Sziasztok! Remélem jól vagytok. :)
2015. jún. 9. 14:28

Drága Lányok!

Nagyon szpen köszönöm kedves soraitokat, boldog vagyok, hogy ismerhetlek Benneteket!

Gratulálok Andinak a cikkért, nagyon jó!

Döntöttem, - remélem jól, majd jelentkezem!

Puszi mindenkinek!

Ágika, Marika merre jártok?!

2015. jún. 8. 17:22

Sziasztok!

Szép napsütéses hetet kívánok mindenkinek, boldog vagyok, hogy ma MEDÁRD-nap van, s nem esik az eső!


Ma vettem pár darab Balaton szeletet, muszáj volt eldugnom, mert ez a férjem kedvence és egyből benyalná. Majd mindennap kap egyet!


Holnap megint port kell törölni, - jaj de utálom!

2015. jún. 3. 16:57
Megvettem a férjem egy heti csokiadagját, - megtalálta a hűtőben! Már alig van belőle...
3217. Bártfai Andrea (válaszként erre: 3215. - Gizella11)
2015. jún. 3. 16:55
Itt mindenki utál port törölni?!:)))
3216. Bártfai Andrea (válaszként erre: 3213. - 3d787b167a)
2015. jún. 3. 16:54
Mittomén! A férjem szereti a bécsi virslit, - persze már az sem az igazi roppanós!
3215. Gizella11
2015. jún. 3. 11:49
portörölgetés
2015. jún. 3. 11:27

Sziasztok!

Én meg sem eszem a virslit.

3213. 3d787b167a (válaszként erre: 3212. - Bártfai Andrea)
2015. jún. 2. 19:19

:))))


Mert nem virsli az! :)

❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook