Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Sote II. sz. kilinikájáról milyen tapasztalatokat szereztetek? Kihez jár/ta/tok? fórum

A Sote II. sz. kilinikájáról milyen tapasztalatokat szereztetek? Kihez jár/ta/tok? (beszélgetős fórum)


1 2
2021. jún. 21. 12:47

Terhességem alatt Steiner Doktor gondozásában álltam és ez a lehető legjobb döntés volt, amit hozhattam, mert amellett, hogy Steiner Doktornak hatalmas és kiterjedt szaktudása van nemcsak a nőgyógyászat, hanem a radiológia és magzati diagnosztika terén is (ami egy várandós időszakban kiemelt fontossággal bír és nagyon megnyugtató a kismama számára), ehhez nagy lelkiismeretesség, emberség és kedvesség, empátia is párosul, melyek különös értékek, mert ezen tulajdonságok együttes megléte nem minden orvosról mondható el, de Steiner Doktorról igen!


Mivel a terhességem szakmailag összetett eset volt, az a tudás, emberség, időt nem kímélő, mindenre kiterjedő alaposság, amelyet folyamatosan megtapasztaltam a Doktor Úr részéről számomra a biztonságot jelentette.


Minden kismamának szívből ajánlom Steiner Doktor Urat és köszönöm ezúton is a fantasztikus és értékes munkáját!

2020. febr. 23. 12:24
Sziasztok! Mostanában szült valaki itt? Dr. Süli Anitáról van valakinek tapasztalata? Köszönöm szépen előre is a választ!
2020. jan. 15. 08:41
Sziasztok! Nekem sajnos műtétem volt a nőgyógyászati osztályon, Dr. Supák Dorina az orvosom, Ő műtött és 100%-osan meg voltam elégedve mind a doktornővel, mind a klinika ellátásával és az ott dolgozó nővérekkel, orvosokkal. Személyes tapasztalat: segítőkészek, lábadozás alatt is rengetegszer bejöttek ellenőrizni, hogy minden rendben van-e, az ultrahangon olyan szintű emberi kedvességgel találkoztam amit nem gondoltam volna előzetes tapasztalatok alapján. A kórház pszichológusa is bejött a műtét előtt egy beszélgetésre. A doktornőt is és a klinikát is jó szívvel ajánlom.
42. Cservenák Vali (válaszként erre: 4. - Niki1)
2017. febr. 14. 07:49
Szia megtudnád adni etelka telefont.számát megköszöném
41. Tökmag87 (válaszként erre: 39. - Kriszti0711)
2012. ápr. 25. 20:29

Szia Kriszti0711!


Még most is adnak ruhát, nem kell vinni, én csak kesztyűt és sapit vittem neki, azt nem adnak. Illetve pelust és popsitörlőt vigyél.

2012. ápr. 25. 18:12

Sziasztok!


Én márciusban szültem itt, csak jót tudok mondani. Az orvosom Dr. Galamb Ádám, a szülésznőm Balázsi Móni volt és örök hálám nekik a profizmusukért és a kedvességükért! Fizetősben voltam, senki nem zaklatott, a csecsemősök segítettek, ha lementem és kérdeztem. A szülőszoba tiszta, jól felszerelt, nekem a labda vált be. A következő babámat is itt fogom szülni. :)

2012. ápr. 15. 14:46

Sziasztok!


Szült mostanában valaki itt?

Az lenne a kérdésem, hogy a babának kell bevinni ruhát vagy adnak? Én 2010-ben szültem itt, akkor adtak ruhát a babának, de hogy most mi van azt nem tudom.

38. kagylo30 (válaszként erre: 37. - Komplikáció)
2011. jún. 12. 22:11
Hát én is műtétes voltam,és semmi ilyen probléma nem volt a kórházban.Takarítás is volt minden nap,normálisan.És az orvosok is kedvesek voltak.
2011. jún. 12. 22:04

Sziasztok,

Tapasztalatokról: a nővérek az őrzőben (ahova császár után vagy egyéb műtét után kerül(het) az ember) nagyon rendesek, kedvesek, segítőkészek.

A kórház maga nem a legmodernebb, a kórtermek tavaly (2010) még elég lepukkantak voltak, ahol én feküdtem az egyikben, ott egy napot kellett arra várni, hogy megszereljék a vécét, addig a frissen műtöttek (küretesek, laparoszkópiások) vödörből kellett öblítsenek. Vécépapír nincs, a takarítás felületes.

2011. máj. 18. 22:16

Egyetlen egy orvost ismerek ott,Dr. Sára Levente.

Nekem műtétem volt nála,maximálisan meg bíztam benne.Nagyon jókat tudok mondani róla,és szerintem mindenki aki volt már nála.Tündéri egy orvos,szakmailag is szuper!Csalódni senki nem fog benne!

35. doszil (válaszként erre: 34. - Orsi86)
2011. jan. 17. 12:25

Sziasztok,

SOTE II.-n fogok februárban szülni, és Gál Emese szülésznő elérhetőségét nyomozom. Tud valaki segíteni?

Köszönöm,

Doszil

34. Orsi86
2011. jan. 11. 08:03

Sziasztok!

Júliusban szeretnék a SOTE II.-n szülni. Ismertek olyan nőgyógyászt és főleg szülésznőt aki támogatja a gátvédelmet?

2009. dec. 5. 21:44
Én tavaly augusztusban szültem ott. Nem volt csak fogadott orvosom, a szülésznő az éjszakai ügyeletes volt. Egy álom, kedves, előzékeny hölgy. Ha esetleg még lesz babám , akkor valószínűleg oda megyek szülni, de sem orvost sem szülésznőt nem fogadnék. A szülésznők ahogy hallottam mind nagyon jók, orvosra meg most sem volt egy percre sem szükség (max. negyed órát üldögélt a fotelban velem szemben, míg a szülésznő dolgozott és mindezt 6 számjegyű összegért!!) Majd lekéste aszülést, pedig én is a szülésznő is telefonáltunk neki éspontosan tudta, hogy nagyon gyorsan szülök.
32. Zsuzska.. (válaszként erre: 31. - Lindyke81)
2009. dec. 4. 19:01

Gratulálok:)

Én április végére várom a kislányomat:)

Vigyázz magadra ebben a járványos időszakban!

2009. dec. 4. 15:52

Sziasztok!

Azén orvosom is Dr. Giadai János. Én őt már elég régóta ismerem és csak jót tudok róla mondani. Ha Isten is úgy akarja, akkor idén júliusban adok életet egy ikerpárnak.

2009. nov. 20. 16:36

Dr. Paragi Péternél szült már valaki?

Milyen tapasztalatai vannak vele?

2009. nov. 18. 11:45
Sziasztok! Tapasztalatok esteleg Zergényi Molnár doktornővel kapcsolatban? Köszönöm!
2009. okt. 8. 21:54

Nekem is Dr. Ruscsák Mihály volt az orvosom, mint Niki1-nek és Gál Emese a szülésznőm.

Mindkettő remek szakember, kedvesek, figyelmesek és igazán profik. Csak ajánlani tudom őket! Akinek ők nem elég jók, annak nem tudom ki az. Sajnos van összehasonlítási alapom, tudnék mesélni... :(

27. Allegra-Zoe (válaszként erre: 26. - Kepi28)
2009. szept. 29. 10:03
Szia,én csak egy dokit ismerek ott Dr.Sára Levente,nagyon jo orvos,korrekt,körültekintő.Én hozzá jártam-járok,és maximálisan megvagyok elégedve vele.Ha kell a telo száma irj,átküldöm.(ja és a legfontossabb:nem anyagias,és biztos elválalna)
26. kepi28
2009. szept. 24. 15:22

Sziasztok!

Én még csak most szeretnék a Sote II-n orvost keresni, ezért örülök, hogy ennyit irtok. Bevallom nem nagyon értem, hogy hogy van az, hogy az egyik orvos TB alapon, a másik magánban dolgozik ugyanott? Szerintetek vidéki lévén választhatok én ott orvost? Milyenek a tarifák?

Köszi a válaszokat.

2009. júl. 8. 20:04

Sziasztok.

Én 2002-ben szültem itt,prof.Pajor Attila az orvosom mai napig.Neki köszönhetem,hogy van egy gyönyörű gyermekem.Etelka volt a szülésznőm,de nem fogadottként,csak pont ő volt ügyeletben.Egy hónapja feküdtem bent legutóbb méhnyak műtétem volt.Szívesen ajánlom mindenkinek ezt a klinikát,én boldog vagyok,hogy ide járhatok amikor gondom van -a világ legkiválóbb orvosához.:)

2009. máj. 21. 16:14
sziasztok!én is a II. számú női klinikán szültem 2009. május 16án, de előtte 1 hónapot töltöttem a terhespatológián, mivel retardáció (túl kicsi baba és kicsi biometriai méretek az átlaghoz képest) gyanúja állt fenn. A bent töltött 1 hónap maga volt a rémálom. A patológia felszereltsége, a kórtermek (potyogott a vakolat, csótányokkal is találkoztam a fürdőben), az alkalmazottak magatartása nem kevés kívánnivalót hagy maga után. Egyedül Rozika nővér volt emberi, neki mindig volt egy kedves szava a kismamához. ezeken kívűl az abszolút tapasztalt és szakmailag "túlképzett" orvosok minden nap valami új problémát fedeztek fel a kislányomnál (szívritmusprobléma, nincs meg az egyik veséje stb.) ehhez képest természetes úton megszültem kislányom 2870 g és 51 cm-rel. Egészséges és szép baba lett szerencsére a sok riogatás ellenére. Visszatekintve azt mondom kibírható volt ez a hónap, mert megérte a kislányom miatt. De nem kívánom senkinek ezt az élményt.
23. 7cfd9675f9 (válaszként erre: 21. - Lad20)
2009. máj. 17. 19:20
Igen ... nekem is fogadott szülésznőm volt :)) ... a Doki majdnem végig bent volt ... 12.30-kor vettek fel a szülőszobára ... de még akkor sem hittem el, hogy én aznap szülök... 16.32-kor megszületett a kislányom :)
22. Niki1 (válaszként erre: 21. - Lad20)
2009. máj. 15. 09:06
Szia! Nekem fogadott volt az Etelka! Nagyon ajánlom, mert lelkiismeretes és profi. Árat nem mond és csak arra tudok hivatkozni amit az orvosom mondott. A szülésznőknek általában 20-25 ezret adnak. Amikor megszültem következő nap még le is jött meglátogatni a kórterembe. Arra törekszik, hogy gátvédelemmel szülj. Nekem az első két gyermekemnél vágtak, de most gátvédelemmel szültem.
21. lad20 (válaszként erre: 19. - 7cfd9675f9)
2009. máj. 15. 08:36

Szia és fogadott szülésznő volt Eta?

Én 20-ra vagyok kiírva Kósához,de még nem szültem nála így nagyon izgulok milyen lesz.És nincs fogadott szülésznőm sem. Tarifájuk milyen?


Sok-sok gratula a bébihez!

20. Niki1 (válaszként erre: 18. - 7cfd9675f9)
2009. máj. 12. 06:58
Szia! Nekem is Etelka volt a szülésznőm. Nagyon profi a szakmában. Nekem sem volt varratom.
19. 7cfd9675f9 (válaszként erre: 18. - 7cfd9675f9)
2009. máj. 12. 06:55
... mármint 3 óránként jártunk át szoptatni ... de a babákat bármikor megnézhettük :)))
2009. máj. 12. 06:55
Sziasztok!! 2009. május 30-án szültem meg első gyermekem a II. számú Női Klinikán :)) ... nekem mindenkivel szemben nagyon pozitív a tapasztalatom... az orvosom Dr. Kósa Zsolt és a szülésznőm Zsoldosné Eta is nagyon profi volt... ha Ők nincsenek nem is tudom hogy sikerült volna... viszonylag rövid idő alatt - a szülőszobára felvétel és a születés között 4 óra telt el- adtam életet első gyermekemnek, nem repedtem, nem vágtak nem varrtak :))) ... sajnos a hideg front miatt nagyon sok bébi született abban a pár napban, így mamákat csak a terhespatológián tudták elhelyezni, 23 óránként jártunk át a csecsemő osztályra szoptatni... amint lehetőség nyílt rá áthelyeztek minket a gyermekágyas részre... sajnos a babám besárgult így még 3 napot rá kellett húznunk... velem -velünk mindenki nagyon kedves és figyelmes volt ... külön köszönet Ica néninek a csecsemős főnővérnek :)))
17. Niki1 (válaszként erre: 13. - .::cickaa::.)
2009. máj. 4. 17:45
Szia! Én novemberben szültem ott és a nővérek a gyermekágyas részen tényleg nagyon bu...k. Meglepett, hogy mennyire nem foglalkozik senki a kismamákkal ha megszültek. A csecsemős nővérek között is van egy-két furcsa szerzet, de a főnővér az egy tünemény mindent megmutat és mindenben segít, látszik rajta, hogy szereti amit csinál és nem utolsó sorban a picibabákat.
2009. márc. 10. 05:40

Sziasztok!

Én 2003-ban szültem, a doktorom dr. Szabó István volt, ennél jobb szülést nem is lehetne kívánni.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook