Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ezüstkolloid és aranykolloid - hasznos tudnivalók fórum

Ezüstkolloid és aranykolloid - hasznos tudnivalók (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ezüstkolloid és aranykolloid - hasznos tudnivalók

1 2 3 4 5 6
2021. szept. 21. 12:30

Sziasztok!


Olvasgattam itt a hozzászólásokat és nemigen tudtam eldönteni melyik cég Ezüst és Aranykolloidját lenne érdemes használjuk a családdal.

Kialakult valószínű parazita fertőzésre és egyéb betegségekre.


Mit javasolnátok!?

171. jennyvagyok (válaszként erre: 106. - Bjudit55)
2019. okt. 2. 22:42
Arcodra használt?
170. jennyvagyok (válaszként erre: 149. - Bjudit55)
2019. okt. 2. 22:30
Judit, használt a fibrómákra? Én szemcseppnek szeretném, de nem sok mindent találok erről...
2018. aug. 17. 14:44
Az ezüstkolloidot 1 hete fogyasztom, helycobacter fertözésem van mivel az elmúlt 4 hónapban 5 féle antibiotikumot kellette szednem,amit az orvos kiirt nem használt, mióta ezt használom nem puffadok nem fáj a gyomrom sokkal jobban érzem magam ,6 hét múlva megyek egy ujabb szürésre és biztos vagyok benne vagy nem lesz helycobacterem vagy csak kevés?)
2018. jún. 12. 10:32
az ezustkolloidot ismerem,de a masikat nem.hasznal egyebkent en korabban kiprobaltam.
167. 124637ff9b (válaszként erre: 164. - Kjozso)
2018. máj. 7. 17:18

Én még soha nem hallottam ezekről a kolloid izékről, teljesen el vagyok most képedve, mi mindennel meg lehet hülyíteni az embereket újra és újra. Mindig éppen valami mással.

Az jó, ha van az embernek pénze és így egészséges tápanyagokhoz, vitaminokhoz juthat.

De azt ne hidd, hogy az egészség megvásárolható, hiába van a gazdagoknak sok pénzük. Ez tévedés. :)

166. Natur77
2017. jún. 6. 11:00
Senki?
165. Natur77
2017. máj. 25. 20:54
Sziasztok! Dr.Juice-ból valaki próbálta a Női intim ápolót?
164. kjozso (válaszként erre: 158. - Bjudit55)
2017. máj. 24. 16:04

Amit te vettél nem ezüst kolloid az arany sem arany kolloid.


A valódi arany kolloid ára kb 120 ezer lenne, ennél olcsóbban képtelenség előállítani. Ennél fogva nem is lehet kolloid arany. A termék, amit említettél egyszerű ízesített víz, némi aranyporral, ami leülepedik. Hatása nulla, sőt mivel tartalmaz arany kloridot, az kifejezetten mérgező.


Szédülést és zsibbadást okoz, ha ilyen tüneteket észleltél legjobb ha a vécébe öntöd és orvoshoz fordulsz, mert mérgezésed van.


Ami az antibiotikumot illeti: nem sokkal jobb az sem sajnos. Tehát ezek a ál-kolloidok semmire sem jók, néhányuk kifejezetten káros. A valódi arany kolloid nem tudom mennyire hatásos a rák ellen, de annál rosszabb nem lehet, mint a kemo-"terápiás" anyagok, amik még annál is drágábbak, viszont lerombolják az immunrendszert és valójában hatástalanok.


Nehéz eldönteni mi rosszabb. Én nem bízom sem a gyógyszerekben sem az ilyen olcsó bioizékben. Nem véletlen, hogy csak a gazdagok élnek hosszú ideig, ha minden ilyen vacak tényleg gyógyhatású lenne, akkor kisember is 90 évig élen nem csak a milliomos.

163. kjozso
2017. máj. 24. 15:46

Sajnos ki kell mindenkit ábrándítanom. Mivel egy bioboltban vettem kolloid aranyat és semmi pozitív hatást nem tapasztaltam, sőt inkább kissé szédülékeny lettem, elhatároztam, alaposabban is utánanézek a témának. A kolloid arany valóban jótékony hatású!



Csakhogy ezek a termékek, amik kaphatók itt a bioboltokban, nem kolloid arany egyik sem, még véletlenül sem, sőt tovább megyek: egyik kolloid ásvány készítmény sem kolloid ásvány, még véletlenül sem. Kivétel nélkül mind ízesített vízkészítmények melyeket ásványi anyagokkal kevertek, többnyire por formában.



Éppen ezért hatástalanok is, kivéve azokat az ásványokat, amelyek jól oldódnak vízben ezért a szervezet képes felszívni őket. Az összes többi haszontalan, sőt azt kell mondjam némelyik mérgező is. Kolloid formában nem lenne az - de így igen.



Hogyan juthatunk hozzá valódi kolloidokhoz? Nos a kolloid előállítás igen drága folyamat. De meg lehet találni a megfelelő helyet, ha valaki tud nyelveket. Például a valódi kolloid arany önköltségi ára, 250 ml esetén nagyjából 120 000 Ft. Ha ilyent találsz akkor körülbelül meg is bízhatsz benne. A valódi kolloid ezüst kb 80-100 ezer. A kolloid platina 150-200 ezer. A valódi kolloid ásványok ha például az ismertebb készítményeket veszem, (a nevüket nem írom le) 500ml-es formában és hasonló összetételben, az önköltségi ára lenne körülbelül 55-65 ezer forint.


Minden, ami ennél olcsóbb az egyszerű csalás.

162. bjudit55 (válaszként erre: 161. - Jani7306)
2016. nov. 24. 11:51

És azt tudod milyen ellenőrzésen ment át? Pl. nézték benne mennyi ezüstöt tartalmaz ionos formában? Én viszont igen. Pont annyit, hogy ne merjem meginni. Olvasd el a 156-os bejegyzésemet. Meglehet 10-15 év is kell ahhoz hogy a sejtjeidben vagy a gyerekedében felhalmozódott ezüst ionok maradandó károkat okozzanak. Megtörténhet hogy a gyereked évtizedekig fog e miatt szenvedni mert kiüríteni nem lehet. Az emberi szervezetnek nincs szüksége ezüstre. Sajnos mindent engedélyeznek ami azonnali egészségkárosodást nem okoz. Ellenőrizték? Megnézték van-e benne ezüstön kívül más is.

A hosszútávú hatások mérlegelése a mi dolgunk mert csak minket érdekel ha érdekel. Megéri nekünk elfogadni az ártalmait miközben mással is ki lehet védeni a fertőzéseket, vagy nem. Kényelmi szempontból biztos vezet az ezüstkolloid.

2016. nov. 24. 11:34
Én 8 éve rendszeresen fogyasztok ezüstkolloidot főként megelőzésre, de betegségekre is nagyon szuper. Azóta egyszer sem voltam influenzás, a gyereknek is szoktam adni megfázásos időszakban (9 éves), azóta nem kellett egyszer sem antibiotikumot szedni egyszer sem. Semmilyen mellékhatást nem tapasztaltam. Én a DrJuice ezüstkolloidot használom, mert ellenőrzött minőségű és van oeti engedélyük is... Igaz hogy magasabb az ára, mint más gyártóké de szerintem nem 500 Ft-on múlik a biztonság...
2016. nov. 23. 18:51
nálunk az irodában pár éve volt ilyen ezüstkolloid mizéria, én a google-ben rögtön a káros hatásaira kerestem rá, érdemes elolvasni. nagyon durva dolgokat tud okozni, az előnyei pedig igen kérdésesek
159. 76071fbb2e (válaszként erre: 158. - Bjudit55)
2016. nov. 23. 16:55
Köszi!
158. bjudit55 (válaszként erre: 157. - 76071fbb2e)
2016. nov. 23. 10:06
Hát ezt írják róla. Arról viszont mélyen hallgatnak, amit alattad leírtam. Hogy az antibiotikum okoz kevesebb kárt vagy az ezüst kolloid, ki tudja? Mi csak találgathatunk.
2016. nov. 22. 12:15
Az ezüstkolloid hatásos bakteriális és vírusos fertőzésre? Torokgyulladás, köhögés. Nem szeretnék antibiotikumot szedni.
2016. nov. 8. 15:09

Nekem az arany semmit nem ért. Hiába a legjobbnak hirdetik amit vettem, üledékes volt az alja, gusztustalan, de egy jó ideig mégis ittam.


Az ezüstöt nem mertem meginni, bár az tiszta, üledék mentes volt. Viszont olvastam, hogy házilag is ellenőrizhető, nem-e túl sok benne az ionos ezüst. Kémcsőbe kell egy keveset önteni, egy csipet sót benne feloldani. Ha opálossá változik a színe, akkor sok benne az ion ami nagyon súlyos egészségkárosodásokat okozhat.

Nem öntöttem ki, nem rég a cica szemét mosogattam vele mert be volt gyulladva. Szépen levitte a gyulladást. Nem dobom ki, seb fertőtlenítésre még jó lehet de nem innám meg semmi pénzért.

155. Marci28
2016. nov. 7. 14:54
Ha azén problémámon segít, akkor tényleg segít. Majd megírom, szeretek kísérletezni ilyenekkel, maj megírom hogy mire jutottam.
154. Marci28
2016. nov. 7. 14:33
Sziasztok! Akkor remélem nem vettem meg hiába, és ne m iszom hiába holnaptól kezdve, itt is azt látom vissza amit az interneten olvastam szanaszét mindenhol, Az íze milyen? Én nekem volt egy betegségem, amit a gyógyszer rendbe hozott, szeretném gyógyszer nélkül tovább vinni ezt a szintet, a búzát már kipróbáltam, iszonyat íze van, és nem is bírtam tovább folytatni, most az aranykolloidot vettem célba, Majd le írom atapasztalataimat én is. Jó lenne ha már vlgre valami beválna. És nálatok mikortól kezdettek előjönni a hatásai?
153. bozsi61
2016. szept. 27. 15:12
Mosashoz szoljatok használni ezustkolloidot?
152. Hilike
2016. szept. 24. 23:07

Sziasztok! Csak biztatásként írok :) Jó pár éve, hogy fiam (akkor kb. 5 éves lehetett) ekcémája miatt könnyedén elkapta az uszodaszemölcs nevű rettenetet. Kilenc hónapig próbáltunk mindent, csípő-maró ecsetelők, homeopátia, stb. A nőgyógyászomnak panaszoltam el, aki lazán mondta, hogy ezüst kolloidot és lizin c-t adjak. Akkor már volt időpontunk gyermek kórházba kis műtétre, egyenként vágdosták (kanalazták) volna ki őket. Ja nem írtam, kb. 100-150 szemölcsről volt szó....

Elkezdtem adni fiamnak az ezüst kolloidot, azzal is ecseteltem + kapta a lizin c-t. Egy hét alatt eltűnt az összes!!!!!! ÉS ez nem placebo hatás volt, mert akkor az előző kezelésekre is így reagálhatott volna a fiam, de nem. Csak erre!!! Azóta más anyuka ugyanezzel a problémával megkeresett, ajánlottam és a hatás ugyanez volt. Innét kezdve mondhat nekem bárki bármit. Nekem bizonyított.

2016. szept. 7. 19:45

De jó! Nagyon örülök hogy segít!


Jó utat, szép időt, érezzétek jól magatokat!

150. millica (válaszként erre: 149. - Bjudit55)
2016. szept. 7. 19:30

Érzem ahogy megiszom, olyan koncentráltabb és nyugodtabb ,kiegyensúlyozottabb vagyok. Én pláne észreveszem a különbséget mivel mostanában annyira szanaszét vagyok. Új munka jövőhéten, meg ugye az orvosokhoz rohangálás, holnap megyünk Erdélybe pár napra.. Tehát nekem ez már elég ahhoz hogy felboruljon a lelki békém, és nyugtalankodjak és egész nap feszült legyek :)

De az arany lehiggaszt.

2016. szept. 7. 15:24

Fujkálom a nyakamon a fibrómákat is. Ha lesz eredmény, beszámolok.


Az aranynak érzed a nyugtató hatását?

148. bjudit55 (válaszként erre: 147. - Millica)
2016. szept. 7. 12:06

És attól itta tovább hogy csípett kicsit?

Nem fájdalmasan, erősen, csak alig észrevehetően csíp, és ugyanígy kesernyés.


Most öntöttem tele a mérőkupakját, nappali világításnál néztem, semmi színe.

Merjem inni?

147. millica
2016. szept. 7. 11:30
olvass utána ,van akinek szintén csípett kicsit :S ebben nem tudok segíteni.
146. millica (válaszként erre: 145. - Bjudit55)
2016. szept. 7. 11:29

Én meg úgy tudom hogy enyhe rózsaszínes :) enyém nagyon halványan, ja bocs az az aranykolloid.

Az ezüst nekem is enyhén sárgás de inkább vízszerű

145. bjudit55 (válaszként erre: 144. - Millica)
2016. szept. 7. 10:22

Bő 2 órával vacsora után vettem be, 3-4 percig tartottam a nyelvem alatt főleg. Olvastam erről én is, és az adagolásról is. 2.5 ml/tsk nekem ezt 7.4-el kell szorozni, és felezni, mert napi 2-szerre ajálja az orvos a bevételét. Tehát közel 10 milit vettem be.


Nincs fém allergiám. Sebre is használtam már az ezüstöt, most meg találtam egy kis szórófejest, azzal fújkálom a lábamat, és a papucsot is.

Tegnapelőtt és tegnap ki volt repedve 2 lábujjam között, fájt, ma reggelre begyógyult.


Azért innám főképpen, mert régen munkahelyen felmaródott a légcsövem, ebből kifolyólag állandó légcső irritációm van. Gyulladásban van a légcsövem, szinte állandóan. Hezitálok, nem tudom eldönteni hogy igyam-e.


A tiednek volt színe? Olvastam hogy sárgás, vagy színtelennek kell lennie. Az enyém színtelen.

144. millica (válaszként erre: 143. - Bjudit55)
2016. szept. 7. 10:10

Sajnálom, hogy annyit pazaroltál :(

Az hogy meg mered inni vagy sem a te döntésed, engem a saját tapasztalatom vezérel, ugye én már idestova a kúrát vagy 5 éve csináltam már rövid ideig tehát nem vagyok folyamatos ezüstivó, azt én is ellenzem, de a minőségitől nem lehet bajod.

Aggályod esetleg csak attól lehet ha van fémallergiád, amit eddig lehet nem is tudtál. Mert nekem semmilyen csípő érzésem nincs tőle, a szájban kell tartani minél tovább ,mert a nyálkahártyán át szívódik fel a leghamarabb. Nem tudom hogy ezt írtam e, ha lenyelted egyből persze az se gond, de ha próbálkozol még akkor tartsd a szádban. Esetleg ettél előtte vmit?

2016. szept. 7. 07:30

Jaj Millica, nem merem meginni. Nem Szendi miatt, hanem mert enyhén kesernyés, és nagyon enyhén, de csípi a számat. Rövid ideig lenyelés után is megmarad a számban az a kellemetlen érzés. Csak a lábamra merem használni.


Régen már ittam az AG 100 ezüst kolloidot, azt meg azért hagytam abba mert nem volt hatása, és üledékes is. Pont mint az az arany, amiből közel 4 db 500 ml-eset ki fogok önteni mert gusztustalan üledékes. Ez a Nano Gold.


Nagyon el vagyok keseredve, hogy ennyi pénzt dobálok ki az ablakon, miközben alig van mit ennem. Csak meg akartam gyógyulni.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook