Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Játszótér csak álom nálunk-segítenétek megvalósítani? fórum

Játszótér csak álom nálunk-segítenétek megvalósítani? (beszélgetős fórum)


2009. jan. 25. 21:59

Én is szívesen segítek. Habár most dobtam ki egy zacsit, de ha segít majd a következőt elküldöm. Ha megmondod hová. Meg szólok az ismerősöknek, ha használ valaki, az ne dobja ki.

Mivel nekem nincs gyerekem, nem tudtam ez hogy működik, nem is próbálkoztam vele, de így végre van kinek segíteni. :)

Remélem összegyűjtitek a megfelelő vonalkódokat!

2009. jan. 25. 21:48

Én szívesen segítek :)


az első évben beküldtem csak úgy ! aztán elolvastam a játékszabályt és rájöttem hogy az én egy kis vonalkódom kevés :)

2009. jan. 25. 21:43

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni!A tavalyi év során az én kisvárosom is gyűjtötte a delikátos vonalkódokat,és az óvodámban nagyon sok lelkes szülő ,nagymama segített ebben bennünket.Sajnos ez mégsem volt elegendő egy játszótérhez.A kudarc miatt az eddigi "főgyűjtőnk "nem vállalta tovább ezt a feladatot.De mi nem szeretnénk ezt feladni,főleg azért nem,mert az én ovim környékén a gyerekeknek semmiféle lehetősége nincs szabadidejük kultúrált eltöltésére.Ezért kérnék mindenkit,aki delikátot használ,hogy ne dobjátok ki a vonalkódokat.Küldjétek el a mi gyermekeinknek,hogy legyen nekünk is játszóterünk!Előre is köszönöm az önzetlen segítségeteket!(az ovi címét priviben megírom)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook