Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudtok Pécsett igazán jó szoláriumot? fórum

Tudtok Pécsett igazán jó szoláriumot? (tudásbázis kérdés)


7. ipi (válaszként erre: 6. - Psycheee)
2009. jan. 25. 17:49

Szia, Köszi.


Igen én is féltem, de lassan zombinak hatok a tükörben....

Gondoltam ennyi nem árthat meg.

Arról nem is beszélve, hogy az arcommal már voltam egy csomó kivizsgáláson, ami kimutatta, h makkegészséges vagyok, akkor hát asszem tök mindegy már...

Az is a kínom, mondjuk, hogy egyedül nem igazán merek ilyen helyekre menni, mert szemüveges vagyok és nélküle kevesebbet látok, meg nem szeretem a szűk és hangos helyeket, de egyszer már voltam, azért kibírtam.

Szép napot!

2009. jan. 24. 20:47

Na, de 3 perc után kezd el barnulni a bőr. Próbálj meg fokozatosan barnulni, ha még nem voltál. Mondjuk 2-3 alkalommal csak 1 zseton, aztán mehet a kettő.

Én hosszú évekig jártam szoliba a város különböző pontjaira. Bizton állíthatom, hogy a Solisunnál nem volt jobb. Ez régen volt, azóta már lehetnek máshol is jó gépek, de én akkor sem járnék máshova.

Most már nem szolizok, féltem a bőrőm. :(

Talán... most, hogy írod...1-1 alkalom nekem sem ártana... ;)

2009. jan. 24. 19:25

A szolisun jó,de ott szerintem kicsit erősek a gépek...nekem alapban elég jó a bőrőm, nem szoktam leégni,a és ott így az első alkalmakkor elég szokott lenni 5 perc...(mondjuk ez azért van mert nem vagyok nagy szolis, csak nyár előtt h legyen egy kis szinem a lenge ruhákban.

Jha és a szolisunban ott ugye 5 percekre lehet befeküdni ugyhogy ha elég 3 perc akkor ki kell szállj hiába fizettél ki 5 percet :)

4. ipi (válaszként erre: 3. - Manólányka)
2009. jan. 24. 19:18

Szia, köszönöm, sajnos az alkotmány utcai nem esik útba...

A solisun az jó egyébként?

Nekem egyébként max. heti 3 perc ami szóba jöhet, csak éppen szeretnék, hátha jót tesz az arcomnak, meg a hátamnak...

Vagy az meg kevés? ...

2009. jan. 24. 19:14

Jha meg van még egy, az alkotmány utcai sparnal van egy kozmetika, az egyik ház aljában....ott is bejelentkezés alapján megy a dolog, de ha beesel és nincs senki akkor barnulhatsz.

Az a gép egy kicsit gyengébb mint a szolisunosok, és a kozmetikus lányok vigyáznak a bőröd egészségére, ezért csak heti 3 alkalmat engednek.

2009. jan. 24. 19:12

Szia!


Én a Fordan szoliba jártam, ott van ahol a Fordannak a tánccentruma....olcsóbb mint a szolisun de a gép szerintem nem gyengébb.....a hátrány annyi hogy be kell jelentkeni, mert csak egy gép van.

1. ipi
2009. jan. 24. 19:02
Tudtok Pécsett igazán jó szoláriumot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook