Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szeretnénk idén Korfura utazni, hotelt vagy medencével és mindennen felszerelt apartmant keresünk. Mik a tapasztalatok? fórum

Szeretnénk idén Korfura utazni, hotelt vagy medencével és mindennen felszerelt apartmant keresünk. Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


8. nyta
2009. jan. 25. 08:36

nem 2006,hanem 2007:)

olyan távolinak tünik....

7. nyta
2009. jan. 25. 08:34

én 2006.szeptember 8-18 között voltam,Korfun Moraitikán,35 fok volt,itthon meg 7,nagyon jó hely.mi apartmanban voltunk,medencével,önellátással,a Start-Utazási irodával,midössesen 88.000 ft-ért.

azért is volt jó,mert csupa maygarul beszélő eladó és éttermes volt,és olcsn lehetett enni,ami szem szájnak ingere:)

arról nem is beszélve,hogy kismotorral körbe lehet járni a szigetet:)mi mindenhová azzal mentünk,aqua-parkba,Sissy-kastélyba,mindenhová.

én ha tehetném,ismét az apartmant választanám:)

2009. jan. 24. 19:28
amúgy a tripadvisor.com oldalon megtalálod minden szálloda értékelését a korábban ott járt vendégek véleménye alapján. nagyon hasznos megnézni szerintem utazás előtt
2009. jan. 24. 19:24

korfun alapvetően sziklás strandok vannak, két helyen van csak igazi homokos strand.

tehát el kellene döntened milyet szeretnél:)


amúgy korfu szép, és bérelt robogóval és autóval simán bejárható.

2009. jan. 24. 19:21
szio en 2008nyaran voltam 7ejszakat korfun a parommal. nekunk sikerult kifogni a 7 napbol olyan 4nap esos szeles idojarast,ami osszessegeben hozzajarult,hogy nem volt olyan felhotlenul jo a nyaralas. mi apartmant neztunk ki,mert olcson akartunk kijonni,es vegulis teljesen atlagos szoba erkely plusz rezsoskonyhas zuhanyzos studiot kaptunk .legkondi sem,ventilator sem volt a szobaban esigy eleg kibirhatatlanok voltak a melegebb (35fokos)ejszakak..teljesen onellato volt, en hotelt nemtudok ajanlani,bar olyan pici korfu hogy szerintem a 3legnagyobb hotelt lattuk.. szoval milyen partot szeretnetek? a nyugati part homokos,olyan sivatagos-szeru, a keleti (ahol mivoltunk) kavicsos koves, az eszaki nagyobb sziklas viszont huvosebb a viz. na a szigetet szerintem korbe lehet buszozni 2nap alatt minden latnivaloval egyutt,nem tudom mik az igenyeitek hanyan mennetek stb.. szep kellemes hely,de hogymondjam...szoval pici,nyugis,tobb a turista,mint a gorog nyaron szerintem.. mire vagy kivancsi? kerdezz ha tudok valaszolok.. ja mi kijottunk 80-90bol repulovel,szallassal es kajaval(nem ettunk etteremben sokszor) szoval nem draga hely!van lehetoseg tobbfele programra,mas szigetre is atvisznek.egy dolog ami eleg idegesito volt,a szigeten meg ugy hallottam a gorogoknel altalaban problema a wc lefolyo,nemszabad papirt beledobni,es a mi apartmanhazunkban eleg erdekes hangokat produkalt par wc...de hotelban csak megoldjak ezt a dolgot....remelem valamit segitettem
2009. jan. 24. 19:08

Szia, mi Benitses-ben voltunk úgy három éve, és valami isteni volt. :-)

Apartmanban voltunk, tiszta és rendes volt. Nagyon hangulatos hely, nagyon finomak az ételek és kedvesek, barátságosak az emberek. :-)

Robogót mindenképpen érdemes bérelni!!

2009. jan. 24. 18:54
Igaz ez a hotel Zakynthoson van. de ha nins "jobb" akkor ide megyünk. de korfura jobban szeretnénk utazni.ott keresünk hotelt .
2009. jan. 24. 18:54
Szeretnénk idén korfura utazni. hotelt vagy medencével és mindennen felszerelt apartmant keresünk. aki volt már itt kérem irja le a tapasztalatait és ha tudtok ajánjatok hotelt.Mi eddig ezzel a hotellel "szimpatizálunk": [link] mi a véleményetek róla? köszönöm a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook