Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Valós, otthonról végezhető internetes munka, távmunka (nem MLM, nem alászervezős, nem átverés) fórum

Valós, otthonról végezhető internetes munka, távmunka (nem MLM, nem alászervezős, nem átverés) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... ❯❯
1794. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 1793. - Irgum-burgum)
2012. jan. 11. 10:51
Hány kifizetésed, és összegszerűen mennyi volt már a 3 ilyen melóval?
1793. irgum-burgum (válaszként erre: 1792. - F8db0709b8)
2012. jan. 11. 10:40

Azért nincs az 2 év.

Megnézek naponta 3 reklámot az 14$

Ha senki nem regisztrál a linkemre akkor is 1000$ osztva 14$ az durván 72 nap.

De ugye adnak kezdőtőkét,és nekem sokan regisztráltak.

Tehát durván 2 hónap kitartó munka és megvan az 1000$

És érdemes egyszerre több ilyen munkát csinálni,nem egyet.én per pillanat 3-at csinálok.

Kell bele energiát fektetni,de egy idő után megtérül,és jó lesz 2 hónap múlva is az a pénz.

2012. jan. 11. 09:03

Én ilyen 500 dolcsis dologgal nem foglalkoznék.

Klikkelősnél is max 10-20 dollár amit kifizetnek,de ez van hogy 2év...tehát átgondolandó.

klikkelősnél 0,1-0,4 dollár/klikk ez általában fizet,de aki 1 dollárt vagy többet ígér,az tuti csaló!

1791. ginaanyus (válaszként erre: 1789. - Tomka1)
2012. jan. 10. 17:25

Ez a munka hasonlít a "klikkelős" munkára. Nem igazán szoktak az adatokkal visszaélni. Viszont ennél is előfordulhat, hogy mire eléritek a kifizetést, addigra eltűnik a cég, vagy kiderül, hogy mégsem fizet.

Egy próbát megér, de meg kell gondolni, hogy a ráfordított időd, és energiád megéri-e a fáradtságot.

1790. irgum-burgum (válaszként erre: 1789. - Tomka1)
2012. jan. 10. 09:33

Szia!

Hasonlót csinálok én is!

Tényleg nem kell nyelvtudás,arra ott van a fordító!

Eddig nem éltek vissza az adataimmal.

Engem érdekelne ez a meló amiről írsz,priviben elküldhetnéd nekem a linket!

1789. tomka1
2012. jan. 9. 19:43

Sziasztok!


Lehet hogy már volt itt ez a lehetőség de amennyit visszaolvastam nem találkoztam vele. Szóval én tegnap kaptam egy e-mail-t egy otthon végezhető munkáról. Azt írják benne hogy regisztrálni kell az oldalon (angolul van az egész, holott elvileg nem kell hozzá nyelvtudás) és videókat kell megnézni és utána 4 kérdésre válaszolni.(megadnak 4 lehetőséget) De én nem is értem mert nem tudok annyira angolul. Aki küldte azt mondta bármelyiket be lehet jelölni, ez is érdekes. Aztán ha kész 16 dollár megy az ottani "számlánkra" Ha elérjük az 500 dollárt akkor felvehetjük a pénzt. Nyitni kell valami paypay számlát vagy mit és arra megy a pénz, de nem tudni hogy forintba vagy hogy?! Ez túl szépnek tűnik hogy csak kattintgatni kell és dől a pénz. Ez nem valami gépbe belemászó oldal ahol feltörik a számítógépünket és megnézik az adatainkat? Jó lenne ha nem így lenne de olyan nehéz manapság hinni az ilyenekbe. Valakinek van erről tapasztalata?


Köszi előre is!!!

1788. Hópofi21
2012. jan. 9. 13:52

www.gepelo.hu


Ez hitelesnek tűnik, én csak azért nem mentem bele mélyebben, mert nem jó hozzá a mobilnetem.

2012. jan. 1. 11:30
Látom rég jártatok ezen az oldalon. Azért, ha valaki valaha ide tévedne, arra kérlek benneteket előre NE FIZESSETEK, mert az már 1000%-os csalás!!!Sajnos saját tapasztalatból tudom. Az igaz, hogy amikor el van keseredve az ember, sok mindenre képes, de nem szabad ezeknek a szemét csalóknak bedőlni, akik az amúgy is rossz anyagi helyzetben lévő embereket akarja még inkább megkopasztani!! UNDORÍTÓ!!!
1786. vojtim (válaszként erre: 1747. - Sanka02)
2011. nov. 22. 12:36

Szia!

Te csináltad ezt a munkát, kb mennyit kerestél vele? Érdemes belefogni?

1785. szjudy77 (válaszként erre: 1784. - Sopianae)
2011. nov. 8. 14:29
Anyósomnak nem engedték, mert nem volt mellette főállása, amit tudott volna igazolni... Mármint hogy fizeti valaki utána az eho-t, mert akkor még az is volt. Úgy látszik ez azon is múlik, hogy hol váltod ki a vállalkozóit és ki az ügyintéző...
1784. Sopianae (válaszként erre: 1783. - Szjudy77)
2011. nov. 7. 18:49
Bejelnted magad napi 6 órába és ennyi.... Senki nem tud ellenőrizni.... 4 éve vagyoik vállalkozó....
1783. szjudy77 (válaszként erre: 1781. - Sopianae)
2011. nov. 7. 10:12
Ha figyeltél, azt írtam, hogy gyes mellett max 6 órában dolgozhat. Ebbe bármilyen formájú munkavégzés beletartozik, mondjuk a legnehezebben pont az egyéni vállalkozó tudja azt igazolni, hogy nem dolgozik 8 órát. Én nem játszanék vele, mert nagyon könnyű bukni a gyest. De aki akar, persze lehet próbálkozni.
1782. abusa
2011. nov. 7. 08:59

Sziasztok!


Az elmúlt napokban több távmunka, bedolgozás hirdetésre is írtam érdeklődés szinten. Kettőt viszont kiemelnék közülük.

Megpróbáltam képeket csinálni az emailekről, mert csak így tudom itt megmutatni.

Ezek nem reklámok, hanem a saját bejövő leveleim.

Az első azért érdekes, mert állítólag egy egyesület, ami segít nekünk, és tuti biztos munkát tud adni. Google-ban rákerestem, és semmit nem találtam róluk.

A másodikban pedig az az érdekes, hogy egy hölgy küldte nekem, holott a levelet egy úr írta alá.

Mondjuk ez az első levélre is elmondható, mert azt is egy hölgytől kaptam, mégis egy úr neve van a bankszámlaszámnál. Ennek az egyesületnek különben visszaírtam, hogyha tényleg úgy működnek, mint egy közvetítő, akkor miért nem vonnak egy bizonyos százalékot a bedolgozó havi béréből, miért kérnek előre pénzt? Mondanom sem kell, hogy választ nem kaptam... Egyébként mind a kettő pénzt kér előre, regisztrációs díj néven.

Na, csak tényleg érdekességből raktam ide be, persze tudom, hogy ennyi keresgélés, csalódás után már nem kellene az ilyeneken kiakadnom, vagy egyáltalán foglalkoznom vele.


Szép napot mindenkinek!


Ja, amikor a képfeltöltés.hu betölti a képet, akkor kattintsatok a képre, megnagyítja, és jobban lehet olvasni.



[link]



[link]



Adminok, légyszi ne töröljétek, szerintem nem sértettem meg semmit.

1781. Sopianae
2011. nov. 6. 15:25
Gyes mellett lehet egyéni vállalkozó másodállásba :) Khm...
1780. Serry (válaszként erre: 1779. - Sidney_ke)
2011. nov. 6. 11:40

Én a helyedben nem reklámoznám mindenféle fórumokon, hogy GYED,GYÁs Tp mellet akarok dolgozni... ugyanis az ördög nem alszik.


Egyébként meg általában ezek az ellátások azért a fizetésed kb 60%-a ami jóval több mint a GYES 25800 Ft-ja.


szóval jól gondold át mit is akarsz.

1779. sidney_ke (válaszként erre: 1778. - Szjudy77)
2011. nov. 6. 10:46

Sziasztok!


Én azt tudom, h "hivatalosan" nem dolgozhatok, nem is az lenne a cél, csak amíg a GYED tart... :) Utána hivatalossá tehetjük a dolgot, magyarán GYED-met szeretném vmilyen formában kiegészíteni :)

1778. szjudy77 (válaszként erre: 1776. - Sidney_ke)
2011. nov. 6. 09:36

Szia!

Tgyás és gyed mellett nem dolgozhatsz!! (ha jól tudom táppénz mellett sem)

Ha dolgozol, akkor csak gyes jár (kb 26ezer/hó), de az is csak akkor ha max 6 órában dolgozol... Szóval alaposan gondold át...

1777. Serry (válaszként erre: 1776. - Sidney_ke)
2011. nov. 5. 21:49
De ha Tp-n vagy akkor nem dolgozhatsz.:(
1776. sidney_ke
2011. nov. 5. 19:15

Sziasztok!


Jelenleg babát várok, és már itthon vok TP.-en, de szeretnék vmi pluszkeresetet realizálni, mert valószínű h árp.-ban megszűnik a Párom mh-e :(

Jó sok OKJ-s papírom van, de sok esetben nincs gyakorlatom, tehát nagyon szívesen megyek betanulni az alábbi szakmákba (ingyen), és idővel majd persze bérért... :)


- valutapénztáros (több éves gyakorlat)

- társasházkezelő (OKJ)

- Idegenforgalmi ügyintéző (OKJ)

- banki szakügyintéző (OKJ- 6 évig bankban dolgoztam, B/O, és pénztár)

- TB -s bérügyi szakelőadó (OKJ)

- mérlegképes könyvelő (OKJ 2012 márc.-ban lesz meg a vizsgám, remélem) :)


de van még kutyakozmetikus (OKJ) ill svéd és cellulitisz masszőri oklevelem is, tehát abszolút többfunkciós vok :):):)


Bocsi, ha hosszúra sikeredtem! :)

1775. Sopianae
2011. nov. 4. 17:44

Sziasztok


Szeretnék dolgozni itthon (Fejér megye) gyes mellett. Bakelitek összeszerelése, csavarozása, borítékolás, ajándéktárgyak készítése.... valaki tud valami ilyesmit, amihez nem kell számítógép és internet?

1774. f8db0709b8 (válaszként erre: 1773. - Georgeandi)
2011. okt. 29. 10:58
Spec az MV-t úgy hirdette feladója ,hogy vállalkozás keres otthoni bedolgozókat több területre...na erről ennyit.
2011. okt. 28. 18:58
Vagy csak átverés a legtöbb hirdetés?
2011. okt. 26. 16:41

2 napja belebotlottam egy hirdetésbe.Internetes munkát ajánl,gondoltam rákérdezek.kaptam egy levelet,konkrétumok nélkül.Kérnem kellett egy másik levelet,abban volt számomra az első döbbenet.AwSurweys .Ezzel bő 2 éve ráfaragtam.Írtam a csajnak,hogy köszönöm,több levelet nem kérek,indokkal együtt.Azt mondta nem tudja fizet e,én felvilágosítottam,és megkérdeztem,ha nem tudja hogy fizet e valóban,hogy meri hirdetni?Választ nem kaptam.:(

Múlthéten pedig az MV-be akartak becserkészni,potom 12900ft-ért.:(

1771. 9536810fa1 (válaszként erre: 1762. - Szilasm)
2011. okt. 24. 15:33

Ilyen munka régen valóban volt. 8-10 embert kellett lakásra hívni, levetíteni nekik a filmet, és utána megbeszélni.

Elején belőtték a video felvevőt, azzal dokumentálták, hogy valóban megtörtént a dolog. Voltam ilyenen, emlékszem, hogy az OTP-s Frédi-béni reklám volt élő szereplőkkel, jó gagyi, nem is ment sokáig :). Most nem tudom, hogy valóban van-e ilyen még, de elképzelhető. :)

1770. szilasm (válaszként erre: 1763. - Ginaanyus)
2011. okt. 24. 15:17
Köszönöm, a választ. Írtam emailt a hirdetésben megadott címre, és kértem céginfót, de mégcsak nem is válaszoltak.Úgyhogy valami biztos nem stimmel.
1769. Ncilány
2011. okt. 24. 07:16

Ezt már nagyon sokszor kitárgyaltuk.

Rengeteg a kamu meló..

Pénzt küldjél és melót kapsz, felejtős..

1768. access
2011. okt. 24. 05:53
sok kamu van közte, szinte mindért fizetni kell.
1767. L.Niki18
2011. okt. 24. 05:49
Sajnos szerintem az összes ilyen munka csak "kamu"! Én eddig nem találkoztam ilyen munkával...vagyis találkoztam, de ott vagy fizetnem kellett először, vagy ha nem, akkor meg abszolút nem hozott pénzt...! De sok sikert a kereséshez! Googleba keress rá, hogy valós bedolgozói munka, vagy valós otthoni munka. Csak ne fizess be semmit!
2011. okt. 24. 05:12

sziasztok.Tud valaki otthon végezhető munkát?

Hol keressem az interneten?(összeállitás,válogatás)

minden érdekelne.köszi.

1765. ginaanyus (válaszként erre: 1764. - F8db0709b8)
2011. okt. 21. 18:31

Nem alázom, én is sokat foglalkoztam ezekkel, s tudom, hogy vannak tisztességes oldalak is.

Viszont szerintem ahhoz, hogy ezzel említésre méltó összeget keressen valaki, jó sok ilyen oldalt kell naponta végig kattintgatni, ill. jó sok embert kell maga alá gyűjteni.

S sajnos ez nem mindig áll arányban a ráfordított idővel és energiával.

Amikor én egyszerre 25-30 oldalt kattintgattam napi szinten, jó sok reffel, akkor amit ténylegesen megkerestem az kb. a havi net költség volt. Persze tudom, hogy van akinek ez is sokat jelent.

❮❮ ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook