Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Valós, otthonról végezhető internetes munka, távmunka (nem MLM, nem alászervezős, nem átverés) fórum

Valós, otthonról végezhető internetes munka, távmunka (nem MLM, nem alászervezős, nem átverés) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... ❯❯
1974. ezazteee
2012. máj. 26. 12:04
DE hogy a sok átverés mellett létezik valós is azt is tapasztaltam, s pont a kételkedés miatt nem lett belőle hosszútávú. Netes hirdetés alapján google adwords-os kulcsszóra szövegírás, nem kértek regisztrációs díjat, egy 2o perc alatt megcsinálható próbameló után küldték a feladatokat, oldalszám alapján fizettek, sokat lehetett volna csinálni. Egy kb 4ooo forintos kész meló után kérdeztem rá, hogy mikor fizetnek. Azt irta bármikor, de csak 5 ezer forintonként. Még irtam hogy lett 1o ezer felett valamivel az értéke, ne,m akartam több időt rászánn, csak ha látom, hogy fizetnek. Irtam, hogy akkor szeretném hogy fizessenek, Visszajött a vélasz, hogy küldjem el a bankszámla számom. Elküldtem, de arra semmi választ nem kaptam. Na gondoltam újabb átverés, megint elhittem, ennyi.Azt a számlaszámot ritkán használom, több idő után láttam hogy van 13 ezer forintnyi amiről nem tudok, az volt, kifizettek csak elfelejtett jelezni, hogy utalt. Én meg elkönyveltem, hogy átvertek s nem irtam többet.Irtam nekik, de a melót átadták másnak, azt gondolták nem akarok többet dolgozni, túl kevésnek tünt nekem annyiért az a pénz.
1973. ezazteee (válaszként erre: 1970. - Charliee85)
2012. máj. 26. 11:45
Szia, ha egy bizonyos Horváth Szilveszter vagy Németh Kinga névre kell befizetni Erste banknál akkor ne tedd. Én is jelentkeztem, jónak tünt a leírás alapján, kicsit furcsáltam hogy minek a 87o forint, de nem találtam olyan sokank, hogy ne érjen meg egy próbát. Gondoltam, ha le akarnának húzni több pénzt kérnének. Mégis uténna néztem kiváncsiságból, a Németh Kinga több apróhirdetési portálon fekete listán van.Találtam egy fórumot, a gyakorikerdeseken, hogy tavaly karácsony előtt ugyanezzel a hírdetéssel és ugyanilyen válaszlevélell sokat átvert. Sokaknak próbamelót küldött, s mindekinek azt irta vissza, hogy nem felel meg. Sokan irtak hogy megjárták s senkise hogy valós melót kapott volna s fizettek volna. Találtam több olyan fórumot, oldalt ahol figyelmeztetnek, hogy nem kell bedőlni, hogy már nem Németh Kinga néven futnak a hírdetések, hanem ez a bizonyos Horváth Szilveszter.Remélem még nem utaltad át a pénzt.
2012. máj. 26. 11:41

De, hogy ne csak a negatív tapasztalatokról legyen szó:

www.gepelo.hu

hanganyagokat, képanyagokat kell begépelni, telefonszám alapján keresgélni a tudakozóban, hogy kihez tartozik, lehet fordítani....


pont jókor regisztráltam, mert abban az időben a népszámlálás miatt rengeteg bescannelt szöveg volt.

az összeget végül el is utalták. igaz nem a kiírt összeget, mert még levonták az adót, de tényleg kifizették.


azóta is vannak kisebb munkák, úgyhogy aki gondolja, regisztráljon. hátha megint beesik egy nagyobb munka

szerintem korrektek. még szerződést is vissza kellett küldeni,amit aztán ők is visszaküldtek aláírva

2012. máj. 26. 11:36

Volt olyan internetes munka, amit el is kezdtem nem rég, pl. a ZeekRewards. minden nap fel kell adni egy az oldalon megadott hirdetést a cég által meghatározott hirdető oldalra. Ha a te linkedre kattintva vásárol valaki az aukciós oldalon, akkor a bevétel bizonyos %-át megkapod dollárban.

A pontok gyűltek,gyűltek, viszont a dollár összeg mindig 0 maradt.

Regisztrálás után max egy hét telt el, mikor a "szponzorom" írt, hogy nem akarok-e továbblépni, be kellene fizetni bizonyos összeget, amivel megvásárolom az ezüst/arany/gyémánt csomagot

Visszakérdeztem,hogy ő megvette-e már. igen,megvette az ezüst csomagot. kérdeztem,hogy pénzt vette-e már ki belőle. Mondta,hogy még nem, úgy szeptember környékére tervezi, mert ő is nem régen csinálja, és szeretné is visszaforgatni a megkeresett összeget (ez volt április végén-május elején)

azóta nem is pazarolom rá azt a napi 5 percet sem, mert ebből sosem lesz kivehető összeg


ha valakinek van pozitív tapasztalata a céggel kapcsolatban, kérem írja meg!

2012. máj. 26. 11:28

Sziasztok!


Én a minap ilyen levelet kaptam, mikor érdeklődtem egy adminisztrációs munkával kapcsolatban.

Gondolom ez is átverés, mert előre kell fizetni. Ha jól teljesítem a próba munkát, visszafizetik, ha nem, benyelik



Tisztelt munkavállaló. Köszönöm jelentkezését, a munka melyet ajánlok, azonnal kezdhető és megbízásos szerződés keretein belül történik.


Kitöltött kérdőívek adatait kell rögzíteni, azokkal dolgozni vagy interjúk szövegét kell gépelni illetve ritkán más, hasonló jellegű munkát végezni. A munkavégzéshez megbízható word és excel programismeretre van szükség.


A kérdőíves munka lényege, hogy a válaszokat excel táblába kell rögzíteni, időnként ezekkel dolgozni, míg a gépelési munka kész interjúk szövegének begépelése lenne.


A munka nem órabérben van fizetve. A kérdőíves rögzítés esetén kérdőívenként 75 Ft, ami maximum 10 oldalas kérdőív lehet. Ennél hosszabb esetében plusz pénz oldalanként. Általában 100 kérdőív van egy csomagban, ennek rögzítése nagyjából 10 órás munka. Így Ön egy 100 darabból álló csomag esetén 7500 forintot kereshet. A gépelési munka esetében minden megkezdett perc 150 forint, az interjúk hossza 30-40 perc között mozog, ezt általában 5-6 óra begépelni, így egy 30 perces interjú begépelésével 4500 forintot lehet keresni. A lényeg a szó szerinti, precíz munka.


A fent említett összegek nettó összegeket takarnak.


A munkára olyan embereket keresek, akiknek nincs munkája, vagy munka, iskola mellett sok szabadidővel rendelkeznek. A határidős munka miatt előnyben részesítem azokat, akik minél több időt tudnak a munkára fordítani, illetve tudnak azonnal kezdeni.



A munkához szükséges anyagokat munkától függően e-mailben postán vagy futárral juttatom el a dolgozó számára.


Amennyiben a fentiek alapján Ön szeretne a csapatomba dolgozni, 3dolgot kell teljesítenie:


Egy próbamunkát kell teljesítenie (nagyjából 30 perces munka, ezzel ellenőrzöm hogy valóban alkalmas e a munkára. Amennyiben Ön valóban biztosan tudja kezelni a word és excel programokat ez nem jelenthet problémát)

Be kell fizetni 870 Forintot, mely az adminisztrációs költségeimet fedezi, abban az esetben, ha Ön nem felel meg a munkavégzésre, amennyiben megfelel, ez az összeg az első munkabér kifizetésével együtt visszafizetésre kerül.

Ki kell töltenie egy űrlapot saját adatairól, és időbeosztásáról (melyik napokon mennyi munkát tud elvégezni. Ezt tudom rugalmasan kezelni, természetesen, ha Ön egy megjelölt napon mégsem tud munkát végezni, nem baj, de nagyjából tudnom kell mikor számíthatok Önre.)



Bármilyen egyéb felmerülő kérdésére szívesen válaszolok. Amennyiben érdekli a munka jelezze, és küldöm a 3 lépcsős belépési folyamathoz a tudnivalókat.

1969. Ladybug4
2012. máj. 26. 01:21

Sziasztok!


Pici angol tudas es/vagy szamitogepes ismeretek szuksegesek ugyan,de ezek nem kamu munkak,es fizetni sem kell. Remelem nem sertek szabalyt,ha ide teszem a 2 linket:


[link]

[link]


Sok sikert!

1968. hamyka (válaszként erre: 1967. - 0a84e34983)
2012. máj. 25. 22:38
aham értem......
1967. 0a84e34983 (válaszként erre: 1966. - Hamyka)
2012. máj. 25. 21:41
Nem lett belőle bajom,sőt mindig kaptam levelet arról,hogy áll az ügy.
1966. hamyka (válaszként erre: 1965. - 0a84e34983)
2012. máj. 24. 16:38
az kemény.... és mit miket kérdezgettek töled a rendörségen?? remélem nem lett belöle bajod, ilyen munkát láttam én is a superinfoba asszem vagy nem tom már hol... akkor ilyennel nem érdemes foglalkozzni??
2012. máj. 24. 13:36
Engem ilyen meló miatt behívtak a rendőrségre kihallgatásra...Én is befizettem valami díjat,aztán kiküldtek egy halom szemetet,hogy dolgozzak semmi leírással...Félre dobtam és hagytam a fenébe.Rá kb.2 évre jött a levél,hogy menjek kihallgatásra...Feljelentették ezt az állmunkahelyet,bírósági ügy lett belőle...
1964. aa84065182 (válaszként erre: 1961. - D68b49c072)
2012. máj. 24. 13:04

Biztos, hogy átverés. Az is biztos, hogy a "munka" annyi lesz, hogy szervezz be további palimadarakat - ugyanazzal a módszerrel amivel téged is be akarnak palizni. Tele van a net ilyen sztorik százaival. És azért kérnek "csak" 700 forintot, mert ennyiért kevesen rohangálnak rendőrségre feljelentést tenni, ha elvész a pénz. Márpedig elvész, ez tuti.

Magánszemély pedig nem adhat neked munkát, max azt, hogy ásd fel a kertjét, de nem ezt!


(Amúgy gondolj már bele, most mi a nagy munka egy borítékolásban, amit helyben nem lehet megcsinálni akárhol akárkivel, hanem ki kell adni távmunkába idegeneknek?)

2012. máj. 24. 12:48

Egyszer én is bepróbálkoztam egy hasonlónál. Ott 900 forint volt a regisztrációs díj...ahogy az illető nevezte. A levélben még kaptam egy tájékoztatót, hogy valójában a vállalt munkáért is fizetnem kell, attól függően, hogy mit akarok csinálni. Ez egy kicsit homályos, de kicsit régen volt, nem nagyon emlékszem már...

Az a lényeg, hogy ha beszerveznek, ugyanilyen borítékokat kell elküldözgetned minél több embernek akiket beszervezel, amire visszaküldik neked a regisztrációs díjat. Már akik beszívják, hogy valós munkát takar...

Hirdetéseket kell feladnod, hogy minél többen jelentkezzenek.

De sok van ilyen. :PPP

1962. Évi81
2012. máj. 24. 12:45
Igen.A barátnőm pár éve próbálkozott igaz az nem borítékolás volt hanem toll összerakás.Befizetett valamennyi összeget,a következő hónapban még többet kellett,3hónapig csinálta utána abbahagyta mert már ő fizetett többet a csomagokért mint amennyi volt a fizuja:(
2012. máj. 24. 12:43
Valamelyik nap neten találtam egy otthoni munkát amelyben az volt hogy boritékolast kell csinálni.írtam az illetőnek.azt a választ kaptam hogy fizessek be 700ft regisztrációs dijjat utánna majd megkapom a munkához való eszközöket.vissza irtam hogy mondja már meg az ezzel foglalkozó cég nevét(utánna akartam nézni mert már sok átverésről hallotam)az válaszolta hogy ez egy magán személy aki adja a munkát..nem tudom elküldjem e a pénzt mert nem akarom hogy átverjenek..de lehet hogy nem átverés. Valaki volt már ilyen munkán?
1960. Eda77 (válaszként erre: 1958. - S.Nikolett1980)
2012. máj. 17. 12:51
Igen engem is érdekelne hogy valaki ismeri e egyáltalán ezt a céget
2012. máj. 10. 09:59
oké, rákerestem a neten. ez is átverés. nem hiszem el, hogy nem lehet normális internetes munkát találni.:-(
2012. máj. 10. 09:02
Most nem olvastam teljesen vissza, mert az lehetetlen lenne, olyan sokan írtak már ide. Azt látom, hogy a fórumtéma igen csak eltér már attól, ami eredetileg volt. Ti átmentetek a piramis rendszerre, az MLM-re. Én most találtam egy olyat, ami nem ilyen. Gépelés, fordítás, adatrögzítés, telefonos ügyelet. Az érdekelne, hogy konkrétan a TeleComex-E-Business-nek dolgozik e valaki.
1957. Spiritus
2012. máj. 10. 08:44
Ez engem is érdekelne :)
2012. máj. 10. 08:41
Sziasztok, az érdekelne, hogy mennyire hivatalos ez az internetes munka és hogy nem beugratás e? Mennyire éri meg? A szoftver megvásárlása és a regisztrációs díj megfizetése után vannak e még kiadások?
1955. hamyka
2012. máj. 9. 19:10

Nem akarok beleszólni, nem is akarok, csupán annyit füznék hozzá hogy a zepter is állítolag nagyonjó, desokan mondják hogy egy pocsék valami... peig állítolag nagyon jol lehet keresni vele....


Akkor most mi az igazság????

1954. tomka1
2012. máj. 7. 12:10
Igen sajnos a magyarok átvették az amerikaiaktól ezeket a hülye értékesítő módszereket, amit sajnos nem mindenki tud csinálni. Én is sokszor próbáltam már, dolgoztam is ilyen helyeken, telemarketing, tukmálás stb. de nekem sose ment. Pedig akartam mert nem szerettem volna ha kirúgnak úgyhogy nem lehetett mondani hogy nem tettem meg mindent. De aki nem olyan beállítottságú egyszerűen nem tud tukmálni annak szerintem sose fog ez működni. Ahhoz hogy eladjunk valamit kell egy adag rátermettség és egy olyan stílus is. Meg szerintem néha pofátlanság is mert sajnos a legtöbb értékesítői munkánál olyan termékeket kínálnak amik nagy átverések. egy barátnőm is ilyen helyen dolgozik úgyhogy tudnék mesélni hogy milyen szvarokat rátukmálnak az emberre amit szegény utána jól megbán hogy megvette. Én meg nem vagyok ilyen, ami nekem se kéne vagy tudom hogy átverés azt nem tudom értékesíteni. Te hol dolgozol mesélsz róla egy kicsit?
1953. gédi
2012. máj. 7. 07:15

Teljesen igazad van. Sajnos tényleg szűkülnek a lehetőségeink, az idő viszont telik. Az MLM is egy szakma, amit meg kell tanulni. Nagyon körültekintőnek kell lenni. A "gyors meggazdagodás"-nak nem szabad hinni. Viszont egy régóta működő üzleti lehetőség tényleg bárki számára, akár még munka mellett is biztos jövedelemforrás lehet számunkra. Van olyan lehetőség is, amely nem kíván hálózatépítést, minimális befektetéssel kezdhető. Persze a mai világban relatív, hogy kinek mi a minimális, de abban is igazad van, hogy csak pénz csinál pénzt.

Szerintem az a fontos, hogy az általad feláll ított elvárásokat tudja-e az az üzlet nyujtani,amiben szeretnél réésztvenni.Kívánok mindenkinek sikeres keresgélést.:)

2012. máj. 7. 05:31
Egyetértek veled, az MLM egyáltalán nem rossz, ha a termék jó, főként ha nem tömegcikk, és ha annyira jó, hogy nem tukmálni kell, hanem továbbajánlással is működik!
2012. máj. 6. 11:19
Engem is érdekelne,hogy van-e egyáltalán olyan,amibe nem kell fizetni,hanem ők adnak rendes fizetést.
1950. tomka1
2012. máj. 6. 11:17
én még bízom benne :) hátha..
1949. andi6020
2012. máj. 6. 11:12
Van egyáltalán ilyen?
1948. tomka1
2012. máj. 6. 11:07

Sziasztok!


Már sok otthoni munkába belevágtam de mind átverés volt. Szerencsére csak olyanokba ahol nem kellett befizetni semmit, de kiderült, hogy a sok szép és jó egy piramis játék volt, és azután lehetett volna pénzt is keresni ha gyűjtesz magad alá sok sok embert. De nekem ez nem jön be, nem fogok átverni másokat és amúgy se működik, mert az emberek már nem hisznek ezekben. Én is félve állok az otthoni munka elé, de bízom benne hogy azért vannak megbízhatóak is ahol nem kell előre és később sem semmit befizetni, nem kell mindenféle hülye számlát nyitni, megadni a számlaszámot, hogy majd arra utalják a pénzt ha rákattintasz pár hülye reklámra vagy megnézel egy viedót stb. És persze amivel azért lehet keresni ha nem is százezreket de legalább a megélhetéshez valót.


Köszi előre is!

Zsu

1947. gédi (válaszként erre: 1946. - Hamyka)
2012. máj. 3. 17:52
Mint cég semmi gond, munkatársak készségesek, de MLM.Kitartás, türelem kell hozzá, de nagy, s akkor valamikor sikeres leszel.De egyébként tisztességes, minden rajtad múlik.
1946. hamyka (válaszként erre: 1942. - Gédi)
2012. máj. 3. 16:30

ááá értem!!


No akkor mesélj róla :D mi hogy megy stb...


átverés nem átverés, olyan pénzt követelnek-e töled ami nem is igaz stb...


Bocs ha kételkedö vagyok, de jobb az ovatosság...


remélem olyan papírt nem íratnak alá az emberrel hogy pl: viszik a házat ha nem sikerül stb stb...

1945. gédi (válaszként erre: 1944. - Virus2008)
2012. máj. 3. 09:00
Tiszteletben tartom a véleményedet, és abban is igazad van, hogy az emberek nagyon naívak, hiszen mihamarabb szeretnének pénzhez jutni. Nagyon körültekintőnek kell lenni és szerintem azért vannak kivételek.
❮❮ ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook