Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Valós, otthonról végezhető internetes munka, távmunka (nem MLM, nem alászervezős, nem átverés) fórum

Valós, otthonról végezhető internetes munka, távmunka (nem MLM, nem alászervezős, nem átverés) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... ❯❯
2064. hamyka (válaszként erre: 2063. - F64f0d9a69)
2012. aug. 7. 20:24
igen sajnos vigyázzni kell az ilyesmikkel, és én sem vágok egy internetes pénzkeresésbe sem :)
2012. júl. 31. 07:34

Ez pont olyan, mint a kutya vacsorája...

A legtöbb ilyen cég nem fizet. Főleg nem Mo-n.

Akkor már valami értelmes dolgot csinálok...

Ki lehet próbálni, csak nem kell számítani rá.

2062. f64f0d9a69 (válaszként erre: 2059. - Hamyka)
2012. júl. 30. 15:31

Nem tetszik az ötletem talán?

:(

Még fiatal vagy, megérné!

2061. f64f0d9a69 (válaszként erre: 2059. - Hamyka)
2012. júl. 26. 07:14

Ne áltasd magad!

Tanulj inkább valami jó szakmát amit szeretsz és pénzt kereshetsz vele!

Többre jutsz, mint ezekkel a nem kiszámítható valamikkel... :((

2060. hamyka (válaszként erre: 2058. - Hamyka)
2012. júl. 26. 05:14

jah meg csaj gondom lenne, ha lesz csajom és problémáim lenének vele!!!!


de anyagi problémáim nem lenének!!!!

2059. hamyka (válaszként erre: 2058. - Hamyka)
2012. júl. 26. 05:07

elkezdhetö tök ingyen is a dolog, de abbol nem élsz meg,


10 dollárt kapsz ebböl lesz 20 dollár ha ki is kérsz belöle valamenyit nem élsz meg belöle, én senkinek sem ajánlanám....

2058. hamyka
2012. júl. 26. 05:05

Nekem az a véleményem hogyha mondom ha!!


Működik is ez a Jss Tripler vagy micsoda, mire kivehetö pénzed lesz,


1. éhen halsz ( ha másbol nem tudsz venni kaját)


2. mindent kikötnek nálad, mert nem fogod tudni fizetni a számlákat,


szal ez a lehetöség esetleg annak éri meg aki sok pénzel rendelkezik és esetleg nem fáj neki az elvesztése, létezik ilyen ember? :DDDD



Nekem ez is bajom hogy mindenbe képes vagyok bele látni, illetve majdnem mindenbe.....


Ha ugy bele látnék a pénzcsinálásba mint a pénzkezelésbe akkor semmilyen problémám nem lenne, max az egészéség romlás... de más gondom nem lenne!!!!

2057. hamyka
2012. júl. 26. 03:46

Én senkitse akarok átvágni!!!


én is szegényes vagyok, és én hülye-marha becsületes vagyok, de minek??

2056. hamyka (válaszként erre: 2054. - Hamyka)
2012. júl. 26. 03:40

Kérdem én Hamyka:


75 napíg várjunk a pénzünkre?? és addig? pusztuljak el?? addig hogy fizessem a számláimat????

2055. hamyka (válaszként erre: 2054. - Hamyka)
2012. júl. 26. 03:37

Kérdem én Hamyka töletek:


Ez nem tiltot dolog??


Szerintem eléggé kockázatos......

2054. hamyka
2012. júl. 26. 03:36

Na Íme valaki így ir a JSS Triplerröl ill 1 másik üzletröl:


JSS-Tripler és JustBeenPaid leírás magyarul


Egy kis ízelítő, magyar leírás a JSS-Triplerhez és a JustBeenPaid-hez. A JSS-Tripler alapvetően egy forgalomcserélő (szörf) program, bár jelenleg még nincs szörfölés, és ehhez kapcsolódó követelmény sem. Alapjában véve, 2%-ot keresel naponta a $10-os pozícióidból. Több pozíciót is vásárolhatsz (óránként maximum 250-et, naponta maximum 500-at). Halmozhatsz, vagyis a 2%-os keresetedből naponta vásárolhatsz még több pozíciót, hogy növeld a bevételed. 75 nap után a pénzed megtriplázódik. Az alábbi JustBeenPaid és JSS-Tripler leírásnál sokkal több részlet is elérhető angolul a [link] oldalon.


A JSS-Tripler 2011. február 17.-én indult, szorosan kapcsolódik a JSS (JustBeenPaid Synergy Surf) programhoz.


A JustBeenPaid programban szponzorálásra is lehetőség van. Az első szintű alsóvonali tagjaid után 10%-ot, második szintű tagjaid után 5%-ot kereshetsz.


15$, vagy 150% a teljes JSS-Tripler pozíciónkénti kereset. A további 15$ JSS pozíciók formájában lesz kifizetve. Amikor a Te négy JSS-Tripler pozíciód lejár 75 nap után és 15$-t kerestél mindegyiken, akkor kapsz egy JSS pozíciót, ami 60$-t fizet. Röviden így triplázódik a pénzed.


Ahhoz, hogy ezeket a pozíciókat megkapd, minősült JBP tagnak kell lenned 15$-ért (Level 1 Upgrade).


A JBP Level 1 15$-ba kerül minden 3 hónapban. A JBP Admin-nak fizetsz 15$-t. Nincs jutalék kifizetés az első szinten.

A JBP Level 2 57$-ba kerül minden 3 hónapban -- 50% jutalék kifizetése a szponzorodnak.

A JBP Level 3 117$-ba kerül minden 3 hónapban -- 50% jutalék kifizetése a szponzorodnak.



Nincs automatikus visszaforgatás, Neked be kell jelentkezned és az egyenlegedet használva manuálisan vásárolni JSS-Tripler pozíciókat.


A JSS mátrix és azok pozíciói, elhelyezései és azok minősítései ennyiből nem lesznek érthetőek, de mindez ne akadályozzon meg abban, hogy sikeresen profitot termelj a JSS-Triplerrel! Rövidesen erre is részletesen kitérek! Apropó, regisztráltál már?


banner


Ha a növekedés olyan mértékű, hogy a működés és a napi 2% kifizetése nem tartható fenn, vagy előre nem látható esemény, szerver leállás, DDOS támadás, stb. történik, akkor a Restart Feature-t használva újraindítják a JSS-Tripler-t. De ez semmiképp nem jár pénzveszteséggel, esetleg csak keresetcsökkenéssel, mivel a lejáratlan JSS-Tripler pozíciók egy része a JSS-be lesz konvertálva. Az újraindítással az alsóvonal sem veszik el.


Némely JBP tagnak a legfontosabb termék a a JSS programon keresztüli reklámozás. A JBP továbbá hozzáférést biztosít az "Upgrade Your Brain," "The Big Success Breakthrough," és "Killer Success Tricks” termékekhez.

JBP-nek négy fő része van, mindegyik egy termékkel:


JBP0 (free) -- termék: Upgrade Your Brain.

JBP1 -- termék: The Big Success Breakthrough.

JBP2 -- termék: Killer Success Tricks #1-#7.

JBP3 -- termék: Killer Success Tricks #8-#?


Az információs és technológiai termékek alkalmazási fokától függően a sikered virtuálisan garantált, nem csak az online pénzkeresésben, hanem általánosan az életben is.


Frederick Mann a JBP egyik alapítója, aki ’97 óta teljes munkaidejű online bevételekből keres pénzt. 2009-ben részt vett az AdVentures4U (AV4U) programban. A keresete heti $5,000-ig emelkedett. Nagyjából 7 hónapig tartott eljutnia idáig az AV4U-val ($20,000 per month). Az alapvető képlete:


Kis mennyiségű pénzzel tesztelte a programot, hogy minden rendben működik-e.

Megemelte a befektetett pénzét $2,000-re.

Elkezdte folyamatosan reklámozni az AV4U-t.

A kereset egy részét kivette és valamennyit visszaforgatott, míg az AV4U-ban már $20,000 pénze volt.

Nagyjából 500 tagot szponzorált.


2009 augusztusában az AV4U bedőlt és a $20,000 elveszett. Szerencsére több profitot vett ki ennél.



Általánosan, a "nagy megtérülési" programok felelőssége vagy elkötelezettsége idővel növekszik. Végül nem felelnek meg a kifizetési kötelezettségeiknek. Ha ez megtörténik, a tipikus programtulajdonos elfut a pénzzel és a program eltűnik. Te pedig mindent elvesztesz, amit a programban hagytál.

A nagy áttörés, amikor a JSS-Tripler pozíciók JSS pozíciókba konvertálódnak, a kötelezettségek, avagy költségek eszközökbe konvertálódnak. Egy JSS-Tripler pozíció egy program kötelezettség – napi kifizetéseknek kell lenniük. A JSS pozíció egy program eszköz – nem kell napi kifizetésnek lennie, hacsak nem érkezik előbb több pénz a JSS pozíciók pörgetéséhez. A JSS pozíció egy eszköz a pocíció tulajdonosának és a programnak is! Az említett "nagy megtérülési" programok egyike sem képes arra, hogy a kötelezettségeket, avagy költségeket eszközökbe konvertálja. Ez az a titok, amit még más nem fedezett fel. Szerencsére mégis nagyon kevés ember tudja megérteni a titkot – így még sok idő, míg a JSS-Tripler/JSS kombinációt lemásolják!


Az eredeti JBP 2004-ben indult. Nem volt sikeres és inaktívvá vált.

2010 elején egy új JBP indult. Nagy vonzereje lett, hogy a tagok vehettek alsóvonalat vagy induló tagokat. Igaz, nekünk nehézséget okozott az indulók soorendjének biztosítása. Telhetetlen igény mutatkozott. Az új JBP mérsékelten volt sikeres.

2010 végén elindult a JSS (JustBeenPaid! Synergy Surf), mint a JBP része. Elindult a TDS (the Test Drive System), hogy az új tagok elsőkézből szerezzenek tapasztalatot a JSS működéséről. A JSS mérsékelten volt sikeres.

Szintén 2010-ben indult a JSS-Booster, ami mérsékelten volt sikeres.

Aztán szintén 2010-ben elindult a JSS-Warp, ami mérsékelten volt sikeres.

2011 februárjában elindult a JSS-Tripler, ami nagyon gyorsan hatalmas sikert ért el. „Ez a farok, ami a JBP kutyát csóválja!"


Lehet, hogy csalódott vagy a legtöbb online üzletben, és ez érthető, mert a legtöbb online üzlet kivitelezhetetlen a legtöbb embernek, aki pénz próbál keresni. Ugyanakkor beszélni kell a személyes teljesítményről is. Meg vagy elégedve a saját teljesítményeddel?


Gondolj egy sofőrre, aki egy utazásra szándékozik indulni. Kell, hogy tudjon vezetni, vagy hogy megtanuljon vezetni. Az autónak jó állapotban kell lennie. Ha a sofőr nem tud vezetni, az utazás sikertelen lesz, mindegy milyen jó az autó.

2053. hamyka (válaszként erre: 2052. - Hamyka)
2012. júl. 26. 03:23
ugy akartam mondani hogy valakitöl hallotam róla.........
2052. hamyka
2012. júl. 26. 03:22

Sziasztok!!


totál uj pénzkeresési lehetöséget találtam íme:


JSS Tripler


ismeri valaki??


ennek az a lényege (ahogy meg értelmeztem) hogy valamenyit fektetsz be és a dupláját kapod vissza, de valamenyit kell benn hagynod hogy legyen mindig pénzed!!!!



állítolag pénz nélkül is elkezdhetö....


Hívjatok már ide 1 szakit, vagy bánom is én kicsodát és nézzük már meg együtt hogy melyik a kamu és melyik neM!!!!


Vagytok ilyen segítökészek hogy segítsük 1 mást????

2051. gédi (válaszként erre: 2050. - F64f0d9a69)
2012. júl. 25. 11:03
Igen, ez is egy vélemény.
2012. júl. 25. 10:21

Alján a lényeg...

[link]


"Ez mind nagyon szép, és jó lenne, ha... Amerikában élnénk. Bár szerintem akkor sem."

2049. gédi (válaszként erre: 2048. - Hamyka)
2012. júl. 25. 09:19
Azt Te tudod, hogy kinek és miben hiszel.Ha többeket megkérdezel és az infók egyeznek, akkor talán hihető. Ha pedig még látod is, hogy mi az igazság, akkor ne kételkedj.
2048. hamyka (válaszként erre: 2047. - Gédi)
2012. júl. 25. 09:10
hát én már nem tudom mit hidjek....
2047. gédi (válaszként erre: 2046. - Hamyka)
2012. júl. 25. 07:57

Jóreggelt!

Nem tudom, hogy honnan van az infód a Zeekről, de ez azért nem így van. Nem ez a lényeg.

2046. hamyka
2012. júl. 25. 07:05

Na már a Zeekröl kiderítettem anyit hogyha megnyered a licitet, akkor neked kell elvínned, és lehet hogy halomba állna a sok kütyü nálad :DDDD


szal nem tudom hogy mit hídjek....

2045. hamyka (válaszként erre: 2044. - Hamyka)
2012. júl. 25. 02:01
csak kérdés hogy rá kattint-e valaki :DDD
2044. hamyka
2012. júl. 25. 02:00

Sziasztook!!!


na ki mit tud erröl a google advanse projektröl??


én ugy olvastaaam hogy weboldalt kell csinálni és a google vagy nekünk kell kihelyezni a hirdetéseket és (valahogy így értelmeztem) minnél többen kattintanak rá annál többet lehet keressni!!!


ha valaki esetleg csinálja ezt kérem írjon rám :D


sajnos weboldalt nem csináltam még :DDDD

2043. charliee85 (válaszként erre: 2040. - Abusa)
2012. júl. 24. 10:22

ezzel én is találkoztam, tetszett is, aztán jött a buktató, hogy be kell fizetni 3700 Ft-ot, utána küldenek minden infót.

én hagytam is a francba, mert ugye mindenhol azt írják, hogy munkáért sehol nem fizetünk

2042. hamyka
2012. júl. 23. 04:25

na én találtam egy ilyet:


vipjovedelem


nah eléggé cifrán vannak megfogalmazva a dolog, elöször ugy értettem hogy tök ingyenes aztán azt írják hogy fizes nekik 2x 7700 ft, vagy egyben 15 ezer ft-ot, (már itt a bukta azt sem tudja hogy mennyiért adja :D :D ))


2 éves szerzödést igér, igen és utánna? dögöljön meg az ember vagy mi??


vagy 2 év alatt adosodj el mint a szaar??

szerintem ez is kamuuuuu de nagyoon xxxdddd



ha esetleg valaki még is bene van írja meg hogy kamuuuu vagy ha nem kamu hogy milyen xxdddd

2041. wéva (válaszként erre: 2040. - Abusa)
2012. júl. 20. 22:25
Olyan helyre soha ne fizess semmit ahol senkit nem lehet elérni sem telefonon sem skype-on . Ha már online munka akkor minimum legyen valaki elérhető skype-on .
2040. abusa
2012. júl. 19. 19:25

Sziasztok!


Megint találtam egy oldalt:


tavmunkaonline


Hallott valaki róla? Itt is fizetni kell ám...

3700Ft/év


Ha valaki tud róla valamit, esetleg, netalántán dolgozik is nekik (báááááárcsak ne lenne kamu), írjon!

2039. ezazteee
2012. júl. 16. 04:53

A piackutatos most keres alanyokat

· Étolajos csoportra keresek nőket a jövő hét keddre, azaz július 17-re az alábbi kritériumokkal. 5500FT értékben adunk vásárlási utalványt a segítségért. A csoportok a belvárosban lesznek.


o 2012.07.17 kedd 16:30 – 30-34 év közötti nők, akiknek van 1-9 év közötti gyermekük – Inkább az olcsóbb étolajokat használják, ami a LIiDL, TESCO, ALDI vagy LIRA


o 2012.07.17 kedd 19:00 – Ide is nőket keresek, akiknek van 10-17 év közötti gyermeke – 41-45 év közötti nők – VÉNUSZ étolajat használnak



· Torokfertőtlenítős csoport lesz a belvárosban július 18.-án szerdán 5000Ft értékű vásárlási utalványért. Ide is csak nőket keresek az alábbi kritériumokkal. Fontos, hogy volt torokfájásuk az elmúlt 6 hónap során, amit az itt megnevezett torokfertőtlenítő, szopogató cukorkával kezelték.


o 2012.07.18 szerda 16:00 – Tantum Verde vagy Septofort – 40-45 év közötti nő


ha valakit erdekel irjon prv

2038. hamyka
2012. júl. 14. 19:10

erröl mi a véleményetek??


láttam a neten olyat hogy könyveket kell megvenni fix árért, szerintetek megéri?? vagy nem??

2037. abusa
2012. júl. 9. 19:40

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek, aki válaszolt a hsz-eimre.


Hát tényleg a franc essen bele, hogy mindegyik ilyen hirdetés kamu...



Szia slusznyik!


Mi is ilyen munkát szeretnénk végre találni, mint amit te is írtál, de látod, mindegyik átverés...

2036. allics69 (válaszként erre: 2007. - Abusa)
2012. júl. 7. 17:18

Szia!


Ne küldj pénzt, mert én már megjártam!!! Nem vagyok egyedül, közben utánanéztem a neten, több embert is átvert!!!


Üdvözlettel:


allics69

2035. hamyka
2012. júl. 5. 17:46
ha ennyire allergiás vagy a Bizsukra akkor nem ajánlom a használatát.... nehogy még a végé n nagyobb bajod legyen belöle....
❮❮ ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook