Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Valós, otthonról végezhető internetes munka, távmunka (nem MLM, nem alászervezős, nem átverés) fórum

Valós, otthonról végezhető internetes munka, távmunka (nem MLM, nem alászervezős, nem átverés) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... ❯❯
2094. Hoxa
2012. szept. 19. 10:34
Annyit kérek, hogy ha valós, normális munkalehetőségről tudtok, akkor itt írjátok ki a nevét, így le tudjuk ellenőrizni, megfelel-e a szabályoknak és akkor bent hagyjuk. A "privátban tájékoztatlak"-típusú hozzászólásokat töröljük.
2093. solegaby
2012. szept. 19. 08:25

Nem, ezek nem affilliate linkes oldalak. Mind közvéleménykutató oldal, ahol kérdőívekért lehet pénzt vagy pontokat gyűjteni.

Konkrét pl. adunkavelemenyere.hu Itt például pontokat lehet gyűjteni, amiket 2500 pont után ajándékutalványra lehet váltani. És ez tuti, mert már kétszer kaptam ajándékot. Múlt héten jött a mérleg. Szokott változni, hogy hol lehet beváltani a pontokat. Régen pl. egy bababoltban is lehetett, innen rendeltem játékot egyszer, de ez most nincs. Most az eboltból, vagy az állati fincsi oldalról lehet választani. Ez az oldal teljesen magyar. Vannak külföldi oldalak is, a legtöbb ilyen. Ez nem fizetés, csak mellékes. Én például sokszor lemaradok a kérdőívekről, mert ritkán nézem az emaileket, így van, hogy már betelik a létszám. Nekem ezért került 3 évbe, hogy ez az 50 $ is összejöjjön.

2092. Hoxa
2012. szept. 18. 09:26
Kérlek titeket, hogy alászervezős, affilliate linkes ajánlatokat ne írjatok! Ez a topik nem erről szól!
2091. f64f0d9a69 (válaszként erre: 2079. - Cleo00)
2012. szept. 17. 16:16
És mennyi az a fizetés, amit már meg is kaptál?
2090. kabóca61
2012. szept. 17. 14:52
Szia! Érdekelne engem is amit csinálsz, írnál róla valamit? bgabi0530@gmail.com az email-em, írj légyszi.
2089. júliusi
2012. szept. 17. 13:10
Engem is érdekelne valami konkrét munka,keresetkiegészítésként...
2088. solegaby
2012. szept. 17. 10:15

Sziasztok!

Nekem is vannak jó tapasztalataim. Csinálok néhány oldalt, az egyiken most kaptam egy szobamérleget, mert erre váltottam be a pontjaimat, a másikon most várok egy 50 $-os csekket. Akit érdekel, szívesen írok privátban oldalakat. Nem kell sehol sem befizetni, sem beszervezni másokat (lehet ezt is, de nem ez a fő kereseti lehetőség). A marketagentet is ismerem, de innen még nem kaptam semmit. Ezekből nem lehet meggazdagodni, csak kiegészítésnek jók és van, hogy elég sokat kell várni mire kikérheti az ember a megkeresett pénzt, vagy tárgyat.

2087. sztolyka (válaszként erre: 2084. - Artrium)
2012. szept. 16. 18:25
az anyagiakról írnál?mennyit kapsz?
2086. cseppcserepp (válaszként erre: 2083. - Cleo00)
2012. szept. 16. 12:42

Szia Cleo, a te munkád is érdekelne. Itthon vagyok gyesen, és jó lenne egy kicsit kipótolni a családi kasszát!


Köszi!

2085. cseppcserepp (válaszként erre: 2084. - Artrium)
2012. szept. 16. 12:41

Szia!

Küldenél némi infót erről a munkáról priviben?

Köszi!

2084. artrium (válaszként erre: 2077. - Sztolyka)
2012. szept. 14. 16:36
Én csinálom, semmi különös, ingyenes, néha küldenek piackutatást, én eddig 2-t kaptam, függ attól milyen személyes adataid vannak (kor, családi állapot stb.), általában biztosítós cégek piackutatása. Név nélküli a kérdőív kitöltése és kb. 10 percet vesz igénybe. Ha érdekel még valami szívesen segítek.
2083. Cleo00 (válaszként erre: 2082. - Hamyka)
2012. szept. 13. 22:09

Koszonom!!!


Szerencsere nem mert baromi egyszeru egy intenretes munkakozvetito oldalon dolgozom Általában ausztrál cégeknek marketinget és az oldal garantálja a kifizetést is. Nekem eddig nagyon jol müködik. Jogilag is védve vagyok :)

2082. hamyka (válaszként erre: 2079. - Cleo00)
2012. szept. 13. 16:53

jaj te rá ne fázzál mint itt sokan.......


ezt csak jó indulatból mondom

2081. Bucika06 (válaszként erre: 2079. - Cleo00)
2012. szept. 13. 12:31
Milyen munka?
2080. sztolyka (válaszként erre: 2078. - Cleo00)
2012. szept. 12. 10:24
semmit nem tudok róla!
2079. Cleo00
2012. szept. 11. 19:41

Én itthonrol dogozom interneten csak nem olyan munka volt a célom, hogy halozatépités, pénzt beletenni.

Kulfoldi cégeknek dolgozom interneten, a fizetés garantálva. De persze nem volt egyszeru a kezdet :))))

2078. Cleo00 (válaszként erre: 2077. - Sztolyka)
2012. szept. 11. 18:22

Szia,

ismerem, de nagy tapasztalatom nincsen az oldallal

Te?

2077. sztolyka
2012. szept. 9. 17:21
marketagent.com oldalt ismeri valaki?
2076. hamyka (válaszként erre: 2075. - Hamyka)
2012. aug. 29. 16:02

mégha évek mulva is de visszakell hogy kapd a pénzed mivel csaló áldozata vagy


harcolj a pénzedért!! a maivilágban minden pénzt megkell becsülni!!


csak azt nem tom hogy kihez fordulj, simán bemész a bíroságra hogy ilyen és ilyen bajod van??


erre azért kíváncsi lennék én is....


engem érdekelne hogy kell bírosághoz fordulni, lehet majd én is bírosághoz fordulok ha a leszázalékolt pénzemet elakarják venni, na de addigm ég sok idö van, jövöre megyek az ooszi elé (addig csaknem hívnakbe) de ha 3x is elleszek utasítva utánna ugy tudom lehet menni bíroságra is, gondnokom van jelenleg, ugy is szolok majd neki hogyha ugy alakul akkor forduljunk bírosághoz akor aztán alájuk robbantok :DDDD nem hagyom csak ugy magam :)


Aminek örülök hogy anyutol már azt a kis 27 ezret nem veszik el!!!!


de tölem még elvehetik de nem fogom hagyni magam :D


nehéz munkát nemhiszem hogy bírnék mivel vékony alkatu vagyok és szerintem ott lennék rosszul...


nah az én anyagi se valami jo az enyém is tök pocsék hidd el ill a miénk is, szarban van az egész ország,


és legszívesebben leszídnának hogy minek vágtál bele stb stb, de nem szídlak le ill valahol szídlak is, de valahol meg is értelek hogy probálnál valamiböl megélni,


még 1 kérdés ok?


Mérnem probálsz az önkormányzattol segélyt kérni ha semmi jövedelmed sincs?? na csak kérdezem....


A segély igenis jár annak az emberkének akinek semmi jövedelme vagy állása sincs....


én azé nem mehetek el segélyre mert van jövedelmem érted...

2075. hamyka (válaszként erre: 2072. - Erdeklodo)
2012. aug. 29. 15:56

jaj ezt majdnem elfelejtettem mondani:


Probáld meg feljelenteni hátha sikerül, és hátha viszakapod a beleölt pénzedet is :)

2074. hamyka (válaszként erre: 2072. - Erdeklodo)
2012. aug. 29. 15:53

szia kedves érdeklödö!!


Uhh, nemsemmi amit leírsz, sajnos tényleg vannak ilyen munkák is, ilyesmi pl: a GDI is igaz az nem pilotajáték hanem piramis ami szintén tiltott, sajnos az ilyen munkáké a jövö, és ugye aki belevág és neadj isten csödbe megy az egész akkor bukta van mint a te esetedben is, azért ha nem baj és nem tartasz túl kíváncsiskodonak és indisztrétnek megírhatnád privátban hogy milyen munkárol van szo (ill miröl is szól az egész) ill az oldal címét stb engem érdekelne....


Kíváncsi-fáncsi vagyok!!


Írj és üdv: Hamyka

2073. pergamon
2012. aug. 29. 11:03

Sziasztok!


Mit gondoltok, lehet valóságos jövedelmet keresni internetes munkákkal?

2072. erdeklodo (válaszként erre: 1971. - Charliee85)
2012. aug. 28. 09:18

Sziasztok!

Bocsanat, hogy csak ugy betorok ide, de pont ilyen temaban keresgelek.

Charliee85, nem tudom, hallottad-e, hogy a cegrol azota mar ki is derult, hogy pilotajatek, es be is zartak az egeszet. Ugyhogy veregesd meg a valladat, mert okosabb voltal, mint a legtobb ember.

Sajnos engem is beszerveztek, pedig kb. 10x rakerdeztem, hogy ugye ez nem pilotajatek. Ah, nem, rendes munka.. persze. Mar akkor gyanakodni kezdtem amikor a szponzor csak addig fogalkozott velem amig beletettem a penzt. (erdekes, o is hoxa tag) Aztan rajottem, hogy jopar dolgot nem ugy mondott el ahogy van, es ezek persze mind az o hasznat szolgaltak. Miota becsodolt az egesz, es benne amradt a penzem, meg annyit sem kerdezett, hogy vagy te, hulye?, vagy annyit sem mondott,hogy sajnalom, hogy igy vegzodott… Ugyhogy az anyagi vesztesegen megcsak tultennem magam, de a lelketlensegen nem tudom. Arra gondoltam feljelentem. Tudom a nevet, a cimet, skype azonositot. Sot meg az o szponzoranak a a nevet, mobil szamat is. Azt is tudom, hogy vettek ki penzt a rendszerbol (nagyon sokat), mert mindig tudositott rola skype-on. Ha mast nem, talan az adohatosagot erdekelheti. Hallottatok mar feljelentesekrol ilyen ugyekben? Van ertelme belevagni ebbe az egesz proceduraba?

Megegyszer bocs, hogy csak ugy betortem ide, es felig offolok. Csak gondoltam hatha valakinek van ilyesmiben tapasztalata.

2071. Minocska (válaszként erre: 2069. - F64f0d9a69)
2012. aug. 24. 20:11
Megnéztem mi a baj a munkával, mert kifejezetten otthonról végezhető távmunkára emlékeztem. Úgy látom, folyamatosan frissül, és a legújabb van kinn. Amit én ajánlottam a figyelmetekbe, a fórum címéhez illett. Viszont nyugodtan regizzetek be az oldalra, kérjetek otthonról végezhető munkákat, és mikor ilyen jeleneik meg az oldalon, azonnal kaptok róla egy értesítést. Nem mondom, hogy sűrűn jön ilyen levél, de azért akad. Az oldallal nincs semmi baj, nagyon korrekt, pénzt nem kérnek, reklámmal nem zaklatnak.
2070. Syl1 (válaszként erre: 2068. - Minocska)
2012. aug. 22. 15:49
Nagyon köszi!!!! :)
2069. f64f0d9a69 (válaszként erre: 2068. - Minocska)
2012. aug. 22. 14:50

:))

Ez tényleg jó, de nem otthonról végezhető, internetes...

2068. Minocska
2012. aug. 20. 16:15

Sziasztok, ide teszem, ezt a linket, hátha valakinek megfelel ez a munka.

[link]

2067. hamyka
2012. aug. 9. 01:27

Hallotam olyat ezzel a Jss triplerrel kapcsolatosan hogy valakinek volt több mint 300 pozicioja vagy mije de aztán ujra lett indítva és már csak száz valahány ilyen pozício izéje maradt......


erre mit mondasz? :DDD


nem érdemes ebbe fektetned, felejsd el menj el dolgozni vagy menj el segélyre vagy tudom is én :DDDD

2066. Syl1
2012. aug. 8. 08:10

Sziasztok! Engem múlt héten megtaláltak (adminisztrációs munka keresős hirdetésem alapján) a TalkFusion-tól. Hallott már róla valaki?

Megvárom a tapasztalataitokat, azután elmondom róla a véleményem és tapasztalatomat én is. :)

2065. hamyka (válaszként erre: 2064. - Hamyka)
2012. aug. 7. 20:24
akármennyiböl élek biztosabb pénz (már ha az)
❮❮ ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook