Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Valós, otthonról végezhető internetes munka, távmunka (nem MLM, nem alászervezős, nem átverés) fórum

Valós, otthonról végezhető internetes munka, távmunka (nem MLM, nem alászervezős, nem átverés) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... ❯❯
2244. kabóca61
2013. jan. 17. 20:33
Hát a napi 50 $ igencsak szép pénz, tényleg létezik ilyen? Ha igen, megköszönném, ha megírnád melyik az.
2243. Szüri (válaszként erre: 2241. - Noémi.25)
2013. jan. 15. 15:21
Ha kapsz ilyent továbbíts nekem is, légyszíves.
2242. Szüri (válaszként erre: 2231. - Miramira77)
2013. jan. 15. 15:14
Föltettem a kezem, nem sokat, de fizetett(van ami 3-szor is)
2241. Noémi.25
2013. jan. 14. 14:05
Sziasztok!Tud nekem valaki ajánlani ,egy olyan oldalt amin napi 1,2 dollárt lehet keresni?És ki is fizetnek .Mert ez a 3-4 hét alatt keresünk,1,2 dollárt az röhejes.
2240. Midian669
2013. jan. 11. 16:21
Köszi az infókat. Én sem hiszek már el mindent elsőre azért inkább utnána járok. Egyszer buktam a zeekkel 4000 ft azóta 3x is meggondolok mindent és még jó h csak annyit. Bár azzal lehetett ténylegesen keresni csak amikor megszűnt vagy is per alá vonták a céget azóta senki nem kapott semmit tudtommal vissza sem.
2013. jan. 11. 09:23
Amugy meg piramis:)
2238. Cilumiluci (válaszként erre: 2236. - Midian669)
2013. jan. 11. 09:22
Felejtös.Viszont nem kereshet rosszul a delikvens az 500 forintokkal:)
2237. n.diamond
2013. jan. 11. 09:06
Én már találkoztam ezzel pár éve, amikor nagyon akartam itthonról dolgozni. Komolyan gondoltam, hogy dokumentum szerkesztésról vab szó, amiért a megrendelő fizet. Áááááá! MLM ! Egy adott szöveget kell egy megadott listában szereplőknek elkülddeni és akkor Te is felkerülsz a listára, aztán amikor az első helyre érsz, Neked fizetik az 500,- Ft-ot azok, akik mögötted állnak és akiknek elküldöd ugyanazt a szöveget, aminek egyébként semmi értelme.Ha ez más lenne-csodálkoznék- akkor is bocsi az ajánlattevőnek.
2236. Midian669
2013. jan. 11. 01:11

Erről mi a véleményetek?

Kamu vajon, találkozott már valaki ezzel közületek?

Egy részlet a tájékoztatóból.


'Legális munkát kínálok, mely nem MLM és TEÁOR számmal ellátott tevékenységi körbe tartozik! Ha első olvasásra furcsának tűnk ajánlatom, olvassa át többször, amíg minden egyértelművé nem válik!


Én nem milliókat kínálok Önnek, hanem munkát, amellyel megoldhatja anyagi gondjait, melyek néha pár ezer forinton is múlhatnak.


Úgy tisztességes, ha felhívom a figyelmét, mivel ma semmit sem adnak ingyen, ennek a munkának az elkezdéséhez is szükség van egy pici befektetésre. Ezt most ne úgy értse, hogy súlyos ezreseket kell befektetnie! A befektetés nagyon minimális és szó szerint pár napon belül megtérül. Egészen pontosan 500 forintról van szó, amiért elküldöm Önnek a munkacsomagot.


Én egy olyan munkát ajánlok Önnek, ami napi néhány óra ráfordítást igényel, és csak egy számítógépre, valamint internet elérésre van az elvégzéséhez szüksége. A munka dokumentumok szerkesztéséből, rögzítéséből áll, amelyeket e-mailekben kell szétküldenie, igény szerint azok megrendelői számára otthonról."

2235. artrium (válaszként erre: 2231. - Miramira77)
2013. jan. 8. 13:39

Nekem nem is egy fizet folyamatosan. Több, mint 10 oldalon dolgozok egyszerre és régóta fizetnek, olyat nem is ajánlok, amit nem próbáltam ki. Küldök privit annak aki kéri, de emailben könnyebb lenne levelezni és azt mindennap meg is nézem, a címet megtalálod az adatlapomon. Nem fogok kéretlen leveleket küldözgetni.

Egyébként tőlem is többen kértek már segítséget, de a válaszok többségében elmaradtak. Egyetértek, hogy valamit azért oda lehetne bökni.

2234. kabóca61 (válaszként erre: 2233. - István 542)
2013. jan. 6. 06:01

Kedves István 542!

Mintha egy sértődött ember írását olvastam volna :) Abban egyébként egyetértek veled, hogy valamit illik válaszolni.

Szerintem senki nem várja tőled, hogy könyörögj neki, hogy legyen a munkatársad. Én pl. csak szimplán kíváncsi lettem volna rá, hogy milyen munkát ajánlasz, ha ezt sértődöttségből nem teszed meg, hát akkor nem fogom megtudni. Annyi biztos, hogy nem fogok nem tudom hány hirdetési oldalt végigböngészni, hogy vajon melyik lehet a tied, ebbe már belefáradtam, számát nem tudom azoknak a hirdetéseknek, amikkel kapcsolatban érdeklődtem már, kiderült, hogy átverés mind.

Azt egyébként kis túlzásnak tartom, hogy fényképes önéletrajzot vársz...

2233. István 542 (válaszként erre: 2232. - Kabóca61)
2013. jan. 3. 11:25

Kedves Kabóca61!


Több tucat érdeklődőnek küldtem tájékoztatót. Tudod mi történt? Senkitől nem jött válasz! Még egy "Köszönöm a tájékoztatót, de ez a munka nem érdekel" sem! Én senkinek nem könyörgök, hogy ugyan dolgozzon már nekem, legyen a munkatársam. Feltöltöttem néhány ismertebb hirdetési oldalra az ajánlatomat, akit nagyon érdekel, keresse meg! Amit én elterveztem azt véghez viszem, akár jelentkeznek munkatársak akár nem. A projektemhez adom az arcomat, nevemet, elérhetőségemet, cserébe minden érdeklődőtől fényképes önéletrajzot várok! Amit én kimondok, az úgy lesz. Az én hosszútávú elképzelésembe nem fér bele, hogy néhány embertársam becsapjam. Az én ajánlatom március 15-ig él. Aki addig nem jelentkezett, az lemaradt. Ha a hirdetéseim egyikén megkeresel, és küldesz önéletrajzot, bármikor kész vagyok akár személyesen, akár interneten keresztül bemutatni a projektemet, és a felajánlott munkát.

2232. kabóca61 (válaszként erre: 2226. - István 542)
2013. jan. 3. 07:58
Azért nem kellene általánosítani, hogy mindenki munka nélkül akar sok pénzt. De ha már időt fordít rá az ember, akkor szeretne valamit kapni is érte. És nem úgy, hogy talán majd egy félév múlva kap pár fillért... Egyébként engem is érdekelne, hogy az általad ajánlott munka miből áll.
2013. jan. 2. 19:38

Tegye fel a kezét, akinek már fizetett egy klikkelős oldal!

Melyik volt az?

2230. Deck Y (válaszként erre: 2229. - 35d704644d)
2013. jan. 2. 19:31

Sziasztok,


Otthon végezhető munkát kínálunk 1 fő részére. Napi 1-2 óra munka:

képkészítés; képszerkesztés

facebook oldalra anyagok feltöltése

emailek megválaszolása

ajánlatok bekérése

heti ajánlatok feltöltése a weboldalra


Szükség van középszintű angol nyelvtudásra valamint képszerkesztői szoftver ismeretre (előny a photoshop) valamint internet, facebook, word, excel ismeretre.


Akit érdekel az küldjön bemutatkozó anyagot vagy önéletrajzot: deckyachting kukac gmail.com

2013. jan. 2. 13:54

Olyan érdekel aminek nincs reg. díja ( mert miért fizessek azért, hogy dolgozzak?) És valóban ki is fizetnek. Legyen az gépelés vagy bármi olyan amivel egy 19 éves lány tud foglalkozni az utolsó évében.

Sürgős is lenne, mivel itthon már nagyon rossz a helyzet, de erre az utolsó 4 hónapra nem akarom ott hagyni a sulit. És azért fizetni is kell a sulit... de hát miből... :,(

2228. István 542 (válaszként erre: 2227. - N.diamond)
2013. jan. 2. 10:13
Küldtem privát üzenetet.
2227. n.diamond (válaszként erre: 2226. - István 542)
2013. jan. 2. 10:00
Ne haragudj, de nem olvasom folymatosan a fórumot. Most első olvasatra kiváncsivá tett az általad említett munka, de nem tudom, mit jelent a hirdetési felület értékesítése. Megírnád privát üzenetben , megköszönném.
2013. jan. 2. 09:53
Én pár hete ajánlottam kiegészítő jövedelmet, hirdettem is néhány helyen. Néhány érdeklődő üzenet érkezett. Írtam a munkáról, de senkitől nem jött több válasz, még nemleges sem! A munka lényege: hirdetési felület értékesítése lett volna. Ezért a munkáért csak a hirdetők befizetéséből tudtam volna jutalékot fizetni. Ezért a munkáért senkitől nem kértem pénzt sem előre, sem utólag, és hosszabb távú rendszeres kiegészítő jövedelem képződött volna belőle azoknak, akik végzik ezt a munkát. Csupán néhány embernek tudtam volna kiegészítő jövedelmet biztosítani. A tapasztalatom nekem az, hogy lehetőleg munka nélkül szeretnének az emberek minél nagyobb jövedelmet kapni.
2225. kabóca61 (válaszként erre: 2224. - Artrium)
2013. jan. 2. 03:12

Ha nem lenne túl nagy kérés, néhányat megosztanál velem/velünk?

Privát üzenetben gondolom szabad küldeni linket. Előre is köszönöm.

2224. artrium
2013. jan. 1. 17:00
Nekem van, de nem 1 oldalban kell gondolkodni, mert akkor tényleg minimálisak az összegek, bár sok helyen hirdetés miatt dolgozom, de 30-100 dollár között össze lehet szedni havonta kis pluszt, ha ismered a technikát, amivel érdemes dolgozni. Én ezeket a pénzeket olyan üzletekben használom fel, ami aztán több bevételt csinál és így már több száz dollár is lehet a bevétel. Ezek mind olyan lehetőségek, amik fizetnek.
2223. Papagéna (válaszként erre: 2221. - Kabóca61)
2012. dec. 26. 21:50
Jó kérdés :)
2222. Papagéna (válaszként erre: 2220. - Artrium)
2012. dec. 26. 21:50
Köszi a választ :)
2221. kabóca61 (válaszként erre: 2220. - Artrium)
2012. dec. 26. 04:38
Van olyan amivel egyáltalán érdemes foglalkozni?
2220. artrium (válaszként erre: 2218. - Papagéna)
2012. dec. 25. 20:48
Nem fizet és ha a Payzan átalakítás lenne, akkor más cégek pénze sem érkezne meg és én mástól megkapom.
2219. kabóca61
2012. dec. 25. 06:03
Én okt. 29-től vagyok tag, november 25-én kértem volna a kifizetést, még mindig semmi...
2218. Papagéna (válaszként erre: 2217. - Kabóca61)
2012. dec. 24. 16:10
Állítólag, a Payza-n weboldal átalakítás van, amiért szünetel a kifizetés. Január elején várható a pénz, ha valóban fizet. Ezért is lettem volna kíváncsi, hogy aki régebb óta csinálja, mint egy hónap, annak volt-e kifizetés .
2217. kabóca61 (válaszként erre: 2216. - Papagéna)
2012. dec. 24. 03:45
Nekem még nem fizetett, pedig kb. 1 hónapja elértem a kifizetési limitet. Úgy tűnik, hogy ahol viszonylag normális összeget ígérnek, az kamu... A többivel meg olyan nehezen lehet összehozni azt a kevés pénzt, hogy talán még a villany, amit fogyaszt az ember addig míg kattintgat, az is többe kerül.
2216. Papagéna (válaszként erre: 2210. - Papagéna)
2012. dec. 23. 17:19

Megmondom őszintén, azt hittem, hogy özönleni fognak a válaszok :). Akár nem a válasz, akár igen. De betudom, hogy mindenki készül lázasan az ünnepekre :).

Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok!

2215. Papagéna (válaszként erre: 2214. - Sötét_hercegnő)
2012. dec. 21. 19:02
köszi :)). De tényleg kíváncsi vagyok, hogy akad-e valaki, aki nem csak kattintgat :))
❮❮ ... 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook