Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Valós, otthonról végezhető internetes munka, távmunka (nem MLM, nem alászervezős, nem átverés) fórum

Valós, otthonról végezhető internetes munka, távmunka (nem MLM, nem alászervezős, nem átverés) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... ❯❯
2013. ápr. 19. 17:04
ha ez így ,bocsi
2303. Cilumiluci (válaszként erre: 2302. - 09f53d0830)
2013. ápr. 19. 17:03
Értem.Hát az egy így van miért nem mindenki azt csinálja?:)
2302. 09f53d0830 (válaszként erre: 2301. - Cilumiluci)
2013. ápr. 19. 17:00
Nem akarok reklámot csinálni,mert itt nem lehet,de az egyik oldalon napi 32€
2301. Cilumiluci (válaszként erre: 2300. - 09f53d0830)
2013. ápr. 19. 16:54
És jól keresel vele?Kijön egy normál fizetés havonta?
2013. ápr. 19. 16:51
Nagyon-nagyon új vagyok itt,de szeretnék hozzászólni a bejegyzésekhez.Nem tudom ki hol keresi az internetes munkát,de én jelenleg csak ezt csinálom,mivel más lehetőségem nincs.Mondhatom,hogy elég jól lehet keresni,pedig csak 3 oldalon dolgozom.Szóval aki nem tud keresni vele az nagyon rossz helyen keresi ezeket az oldalakat.
2299. hamyka (válaszként erre: 2297. - Ginaanyus)
2013. ápr. 14. 16:34

nem semmi


és pontosan milyen munka ha szabad tudni ?

2298. Cilumiluci (válaszként erre: 2297. - Ginaanyus)
2013. ápr. 14. 16:31
Hmm...ez azért gáz valóban.
2297. ginaanyus
2013. ápr. 14. 16:28

Nem akarok megbántani senkit, de azért vannak ellen példák is. Nagyon sok kamu, átverős lehetőség van azok között, amit hirdetnek. Viszont mint ahogy azt már régebben is írtam, jómagam évekig otthonról dolgoztam.

Jelenleg azonban egy egész irodát vezetek, ahol az én feladatom a jelentkezők szürése, behívása is. Legutóbb 6 embert hívtam be az önéletrajzok alapján interjúra. Előzőleg telefonon közöltem velük, hogy a munka 1-2 hét betanulási idő után otthonról is végezhető, akár másodállásban is. Vagyis az össz. befektetett költség csak a betanulási idő alatti bejárás lett volna. A telefonban mindenki nagyon lelkes volt, örült a lehetőségnek.

Nos, a 6 emberből mindössze 1 fő küldte be a férjét hulla részegen. Hát aki még arra sem képes, hogy egy állás interjúra eljöjjön, az igazán nem is akar dolgozni.

2296. hamyka
2013. ápr. 14. 15:39

sikerült valakinek valami jó melót összeszedni?


és nem azért de egyetértek hogy némely meló sajnos kamu aki kap bármilyen ellátást ne fogjon bele mert elvehetik az ellátását, ezért nem dolgozok én sem

2295. Domino69
2013. ápr. 14. 15:31

Sziasztok!


Baleseti kártérítéssel foglalkozó céghez képviselő kollégákat keresek!


Elsősorban (de nem kizárólag!) az alábbi területeken dolgozó vagy ilyen kapcsolatokkal rendelkező embereknek igen jó kiegészítő kereseti lehetőség: mentős, rendőr, tűzoltó, autómentős, kárszakértő, katasztrófavédelmi alkalmazott, temetkezési vállalkozó, újságíró, riporter, sebészeti osztályon ápoló/gipszelő, röntgen/CT/MRI asszisztens, körzeti orvosi- és szakrendelők asszisztense, betegfelvétellel foglalkozó orvos és asszisztens, gyógytornász, rehabilitációs intézetben dolgozó, természetgyógyász, gyógyászati segédeszközöket értékesítő, mozgássérültek közösségeinek szervezője, biztosító alkalmazottja, betegszállító vállalkozó (magán mentős), autóbontó tulajdonos, stb.


További részletek: deakhajnalka69@gmail.com vagy +36 20 255 2979


Ha ismersz olyan embert, aki közúti balesetben vétlenül sérült meg az elmúlt 5 évben és ilyen segítségre van szüksége, kérlek, továbbítsd neki a telefonszámomat.

2294. Cilumiluci (válaszként erre: 2292. - Regin_a)
2013. ápr. 2. 19:09
Igaz én sosem dőltem be,eszembe sem volt soha ilyen "munkára" jelentkezni:)
2293. Cilumiluci (válaszként erre: 2292. - Regin_a)
2013. ápr. 2. 19:08
Igaz,én meg már öreg vagyok ehhez a fajta naivitáshoz:))
2292. Regin_a (válaszként erre: 2280. - Cilumiluci)
2013. ápr. 2. 16:18

Van aki még bedöl ilyesminek,?"


Felnőtt korba lépnek a nemzedékek :)

77 oldal ez a topik. Visszolvasott bárki is?

Én igen, de senki nem talált valós munkát


Ha az igazi fizikai munkát nem fizetik ki sokszor, mit vártok egy "gyöngyfűzéstöl", toll összerakástol?

"amerikai cég részére gyöngyfűzés"

Aha!

A kínai gyárak ontják az ilyeneket


Egy újszölöttnek minden internetes mnka új :)

2013. ápr. 2. 15:34
Megint törölni fogják.. az ilyen klikkelgetős baromság messze nem munka, és nem távmunka, hanem átverés. az áram többe kerül, mint amennyit összeszed az ember, és nem is fizetik ki.
2013. márc. 29. 12:13
Telejob ltd-tavmunka.net ismeri, dolgozik neki valaki?
2289. 17aadc1082 (válaszként erre: 2288. - Freeancsa)
2013. márc. 21. 14:17

Azért hiába akarja valaki megtanulni pl a webfejlesztést otthon, ha totál láma hozzá :D Speciel ez nem az a terület, ami egyszerű. :D

Ha már valaki ért valamihez, és talál céget, aki támogatja az otthoni munkát, akkor igen, lehet otthon végezni. De a tapasztalatok szerint ez olyan, mint a fehér holló.

Az összes többi munkának kikiáltott valami csak átverés általában.


Egyébként létezik otthoni titkárnői szolgáltatás, amit olyan cégek vesznek igénybe, akik nem akarják maguk fizetni a titkárnőt, vagy nem olyan nagy cég, hogy megérje nekik, hanem eseti szerződés van. Viszont az ilyen pont nem végezhető gyerek mellett, mert ha a gyerek bőg, nem valószínű, hogy tud mellette telefonokat felkapkodni az ember, vagy faxolni kéne, de a gyerek éhes....stb.


úgyhogy nem egyszerű, ez tény. De ha az ember hajlandó áldozatokat hozni, akkor nem lehetetlen.

2288. freeancsa (válaszként erre: 2287. - 17aadc1082)
2013. márc. 21. 14:12

Kérdés az, hogy valaki akarja-e? Tanulni soha sem késő! Én sem kaptam a végzettségem ingyen, igenis megkellett éte küzdeni! Munka, gyerek mellett, egyedül, albérletben, nekem sem volt séta galopp!

Hozzáállás kérdése az egész szerintem.

2013. márc. 21. 14:06

Igen. A férjem informatikus, interneten végzi a munkáját.

Ha nem értesz semmihez, azt nem tudod a neten csinálni sajna.

2286. spinneli (válaszként erre: 2285. - Freeancsa)
2013. márc. 21. 12:24

Nyelvtudás nélkül elég kevés érdemi munkát lehet megcsípni.

Mi a végzettséged, mit tudnál dolgozni?

2285. freeancsa (válaszként erre: 2283. - Spinneli)
2013. márc. 21. 12:14

Tehát úgy gondolod, hogy nyevtudás nélkül nem jutsz előre? Mire éted a nulla tudást?

Éppenséggel én sem ilyen klikk ide, klikk oda dologra gondoltam, hanem ami kiszámítható folyamatos jövedelmet biztosít.

2284. freeancsa (válaszként erre: 2282. - Szafaripók)
2013. márc. 21. 12:09
Nem én interneten végezhető valós munkára gondoltam. Nem hitegetésre, vagy ura bocsá' szex munkára gondoltam.
2283. spinneli
2013. márc. 21. 12:03
Természetesen létezik, de nem nulla tudással/nyelvtudással, klikkelgetéssel végezhető dolgok, amit megpróbálnak elhitetni az emberekkel.
2013. márc. 21. 12:02

Az internet egy virtuális dolog. Milyen "valós tevékenységre" gondolsz?

Kikapcsolódás - valóságos, szóval igen.

Nem tiszta nekem a kérdés...

2281. freeancsa
2013. márc. 21. 12:00

- Nos feltettem egy kérdést. Tudom, hogy parázsba nyúltam, de kíváncsian várom a reakciókat.

Nyugodtan mond el véleményed. Te végeztél már ilyen jellegű tevékenységet? Ha van, mi a tapasztalatod?

Beszéljük meg!

2280. Cilumiluci (válaszként erre: 2279. - Abusa)
2013. márc. 18. 09:22
Ez eléggé vicces.Meg röhejes.Van aki még bedöl ilyesminek,?
2279. abusa
2013. márc. 18. 09:18

Sziasztok!


Egy újabb gyöngyszemre akadtam az egyik hirdető oldalon.

Jelzem előre, semmi nem utalt arra, hogy esetleg átverés lenne, ezért is érdeklődtem a hirdetőtől.


A hirdetés szövege röviden annyi, hogy operátorokat keresnek ... város és környékéről, szállítás megoldott. Gondoltam nem kell majd buszbérletre költeni...


Szóval kértem a hirdetőtől bővebb infót a munkáról, és ma meg is jött a válasz.

Idézgetek egy kicsit a levélből:


Először is akinek az e-mail címéről írták a választ, annak a neve Vizi Beáta.


"Jó napot kedves jelentkező!Nagy Imelda vagyok HR munkatárs!" NA MÁR ITT FELKAPTAM A FEJEM A MÁSIK NÉV OLVASÁSAKOR...


"Cégünk több féle munkát biztosító cég.Tudást nem igénylő munka, egyszerűen elvégezhető és jól is lehet vele keresni.A fizetés teljesítmény szerint van,napi hat órai munkával megkeresheti a 100.000 Forintot.Hosszú Távra keresünk munkatársakat!

Alkalmilag is végezheti,szállítási munkatársunkkal megbeszélheti hogy egy héten mennyi munkát szeretne vállalni.


Tollak összeszerelése,csipesz összerakás,csomagolás és felcimkézésről van szó,de adódhatnak egyéb munkák is ,gyöngyfűzés illetve internetes munka.Mindegyik ajánlatunkal jól kereshet és biztos fizetéshez juthat.

A munkához minden cimkézési illetve csomagoló anyagot biztosítunk.

Darab szám szerint van a teljesítmény,ezeket munkatársunk részletesen elmondja majd önnek,és természetesen megmutatja a munkavégzés folyamatot is.



Ha félre eső helyen lakik,nem gond mindenhová kiszállíttunk.



Fizetését hetente kapja meg munkatársunktól aki hetente megy a leszállított anyagért,első alkalommal szerződés kötés is van.

Mivel a munkát otthon végzi munkatársunkkal a bejelentés részleteit is megbeszélheti!



Vállalkozói igazolvány nem kell,nincs rá szükség!Nem tudom hány órában szeretne dolgozni,tehát az adózás az ettől függ.

Be jelenthetjük 2 órával,ebben az esetben ha kap valamilyen járulékot természetes nem veszik el öntől.

Illetve 4-6-8 órával lehetséges a bejelentés

ahol van már adó.


Minimális befektetés szükséges,egyszeri!!1000 FT kaucíó.


Befizetés után már maximum 3-4 napon belül dolgozhat.

Az 1000 Ft-os kaució után nem kérünk semmire pénzt,erre azért van szükségünk,mivel az anyagot ingyen visszük ki önnek.

Szállítási költség nincs,és az ezer forint kauciót az első fizetéséből visszakapja.


Amennyiben felkeltettem érdeklődését cselekedjen,


Küldje az 1000 Ft-os kauciót az alábbi számlaszámra.Közleménybe kérem tüntesse fel nevét.



Név: Bandi Krisztina



Számla szám:xxxxxxxx-xxxxxxxx-xxxxxxxx"


NA EBBEN LE VAN ÍRVA, MIRE IS VONATKOZIK A "szállítás megoldott". AKKOR MEGINT FIZESS BE, PLUSZ A BANKSZÁMLA IS MÁS NEVÉN VAN...

ÉS A VÉGÉN JÖTT A LEGNAGYOBB MEGLEPETÉS:



"Természetesen tisztába vagyunk vele hogy manapság sok az átverés,de mi jól jövedelmező munkát biztosítunk,hosszú távra.


Amennyiben nem és mégis átverjük,esetleg nem biztosítunk önnek munkát, egy a biztosíték!!!!!!


Elmegy a rendőrségre és feljelent."



NA EHHEZ MIT SZÓLTOK??? FEL LEHET JELENTENI A HÁROM NÉVEN FUTÓ EMBERT, HA MÉGIS ÁTVERNE. RÖHEJ!!!



Na csak azért írtam le, hogy ha más valaki is belefutni ebbe a hirdetésbe, hagyja lógva, mert burkoltan, de ugyanolyan átverés.

2278. szpili
2013. márc. 1. 22:21
Sziasztok Gyed -eb vagyok és szeretnék plusz jövedelemhez jutni ! Ha tudtok segíteni kérlek írjatok....
2277. abusa (válaszként erre: 2269. - F8db0709b8)
2013. márc. 1. 19:47

Szia filcike!


Ez engem is érdekelne.


Köszi

2276. leopard21 (válaszként erre: 2269. - F8db0709b8)
2013. márc. 1. 13:43
szia. érdekelne.
2275. leopard21
2013. márc. 1. 13:41
Toll öszeszerelés vagy fajátékok összeszerelését keresek. Érdekelnek internetes munkák. Margeting és MLM munkák nem érdekelnek.
❮❮ ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook