Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Valós, otthonról végezhető internetes munka, távmunka (nem MLM, nem alászervezős, nem átverés) fórum

Valós, otthonról végezhető internetes munka, távmunka (nem MLM, nem alászervezős, nem átverés) (beszélgetős fórum)


174. smudlaagi54 (válaszként erre: 171. - Livko)
2008. okt. 14. 08:12
Figyelj,egy "komoly" céget megtalálsz,utána tudsz érdeklődni.Ahol csak postafiók cím van megadva az gyanús.
173. s700 (válaszként erre: 171. - Livko)
2008. okt. 13. 22:03

Ez tuti átverés, szerintem ne küldj pénzt!

Aki korrekt, az nem pénzárt ajánlja a munkát!

Ezt már megtanultam a saját pénzemen!

172. Csiga78 (válaszként erre: 171. - Livko)
2008. okt. 13. 15:14

Én is kértem Tőlük felvilágosítást,de az ilyenekkel én személy szerint úgy vagyok,hogy nem ér meg 10000,-ot,hogy ki dobjak az ablakon.Ha tényleg komoly lenne,akkor nem postafiókot adna meg.Szerény személyemnek ez a véleményem,de természetesen te döntsd el.

Azt hiszem én is érdeklődtem itt korábban róluk egyébként.

171. livko
2008. okt. 13. 14:31

Sziasztok?

Szeretnék érdeklődni,hogy hallot valaki a Nova system kft-ről?Érdeklődttem az otthon végezhető munka miatt és annyit írtak fizessek be 9900ft-ot és kapok kezdő csomagot sehol nemtalálom a céget a neten és postafiók van megadva.Nektek mi a véleményetek?

170. denique
2008. okt. 4. 07:38

Sajnos ezek az "otthon végezhető munkák" tényleg átverések általában.

Mi a végzettséged? Abban nem tudnál otthonról dolgozni?

Nekünk a párommal szerencsénk van, ő szerverüzemeltetéssel, én webszerkesztéssel foglalkozom, így mindketten itthon dolgozunk. Három gyermekünk van, így ez nekünk nagyon bevált.

169. Donyta
2008. okt. 4. 07:38

Sziasztok!

Sztem sokakat érdekelne ilyen munka, egyéb okokból.. De segítene az biztos! Csak az a gond, hogy nem lehet ebben senkinek sem hinni, mert kész átverés az egész, és csak pénzt csalnak ki két papírfecniért cserébe. Munka meg sehol. Pedig vannak akik szívesen csinálnák otthon, a beteg mellett, vagy kicsik mellett. esetleg mert azon a környéken nem igazán akad mhely.

168. 4104903735 (válaszként erre: 167. - Szuszi24)
2008. okt. 4. 07:23
Egyetértek. Az emberek szemetek, mindegyik csak saját magával törődik, és nem hogy leszarja, hogy mi lesz a másikkal, még ki is használja.
2008. okt. 4. 06:08
Én nagyon sokat néztem ilyet de mind átverés volt sajnos.
2008. szept. 15. 09:07

Hu valaki tud valami munkát?

Böngészek a neten,de semmi értelmeset nem találok.

165. s700
2008. szept. 14. 18:56

Ez a munka engem is érdekel!

Meg bármi más is, ami nem átvágás!

2008. szept. 14. 17:15
csatlakozom!
2008. szept. 14. 17:14
Olyat én is már elég régen!!!
2008. szept. 14. 17:13
otthon végezhető munkát keresek, ami nem átverés.
2008. szept. 9. 08:00
Sziasztok!Több éve ,hogy itthon vagyok ápolásin,4 órás munkát végezhetnék itthon,de kérdezem én mit?Sajnos amiket idáig próbáltam mind átverés volt.gyöngy füzés,elfogadták a próba munkám.de jött 1 csekk fizessek 100000 ezret ha dolgozni akarok,hát ebből nem kértem.Más is volt telefon előlapokból kellett volna kipattintani a billentyűk helyét.2000 ezer pár száz forintot fizettem be és vártam,aztán a rendőrségről jött 1 levél,hogy írjam meg mennyivel károsítottak meg.Hát ennyi.Azóta is keresgélek,de még semmi normális munkára nem találtam (sajnos.Ha valaki tud megbízható otthoni munkát szóljon nekem is.
2008. aug. 23. 10:57

Sziasztok

Többé kevésbé önszántamból de, itthon kell lennem, nem tudok dolgozni, de nagyon szívesen csinálnék itthin valamit, amiből jönne egy kis pénz is. Nem tudtok megbízható othhonról bedolgozói munkát?

159. s700 (válaszként erre: 157. - Csiga78)
2008. júl. 3. 07:48
Tudom, hogy nehéz, de inkább olyan munkát keress, ahova nem kell befizetned semmit azért hogy megtudd mi a munka!
2008. jún. 30. 17:29
nagy átverés az egész! én is kiprobáltam már egy párat és egy se jött be! mindenhová be kellet fizetni a pénzt aztán meg semmi.tanultam belőle soha többet nem probálkozok.
157. Csiga78 (válaszként erre: 156. - S700)
2008. jún. 30. 17:25
Igen,eddig pont ezekkel találkoztamamit írtál.Most egy olyat küldtek,hogy utánvétellel kell fizetni a csomagot,amivel a munkát kell csinálni,de ahogy te is írtad nem sok felesleges pénzünk van,amit csak úgy (5000,-)kidobnánk az ablakon.
156. s700 (válaszként erre: 155. - Csiga78)
2008. jún. 30. 16:28

Szia!

Nekem van tapasztalatom. Én már rengeteg pénzt beleöltem ebbe, amikor nagy szükségem volt mellékjövedelemre. Nem találtam semmi értelmeset. Mindegyik átvágás. Arról szól, hogy fizess, aztán majd az lesz a munka, hogy hirdess te is és aki jelentkezik, annak feladhatod a semmit, ha fizet. Szerntem nagyon undorítóak. Aki komoly munkát ajánl, az nem küldet veled pénzt, és nem titkolózik, hanem megmondja mi a meló.

Hát nekem ez a véleményem. Lehet, hogy van, akinek más tapasztalatai vannak, de nálam nagyon lejáratták magukat!

Szóval vigyázz mire adsz ki pénzt!

Üdv!

155. Csiga78
2008. jún. 30. 16:21

Azért tettem fel ezt a kérdést,mert most megint találtam egy pesti céget(levél alapján komolynak tűnnek),akiknek borítékolni kellene,de fizetni kell a munkacsomagért és félő.hogy átverés.


Tapasztalatok???

154. Csiga78
2008. jún. 30. 16:20
Van itt valakinek tapasztalata az otthon végezhető munkákkal kapcsolatban?
2008. máj. 22. 18:37
Köszi,beütöttem a keresőbe,hogy ,,munka" de nem dobott ki semmit.Köszi még egyszer.
2008. máj. 22. 18:07
Sziasztok,olyan itthon végezhető munkát keresek,amit munka mellett tudnék végezni.Avon,Oriflame stb.nem érdekel.Tudnátok ajánlani valamit,ami nem átverés?
2008. máj. 15. 09:48

Engem még át nem vertek, mert soha nem fizettem be egy fillért sem. Azért szeretnék dolgozni, hogy legyen pénzem, nehogy már azért fizessek, hogy dolgozhassak.

Szóval senki nem fizessen be sehova egy árva fillért sem!!! Az mind átverés!!!

150. Ági28
2008. máj. 14. 08:41
Sziasztok! Az érdekelne, hogy van-e itt valaki aki végez ilyet, vagy állt-e kapcsolatban olyan céggel amely jól jövedelmező, otthon végezhető munkát kínál? Nemrég kezembe került egy ilyen hirdetés. Eléggé meglepődtem, mikor leírták, h a munkavállalónak fizetnie kell a tájékoztatásért, aztán fizetni kell a csomagért, amit kapsz, hogy dolgozhass. Van egy honlap, aranykatalogus.hu/edo-fer, ahol pl telefonszám sincs, ahol érdeklődni lehetne! Szóval csak azért indítanám ezt a fórumot, h akit már átvertek egyszer, az ossza meg a tapasztalatát, hogy mást ne lehessen csőbe húzni. Akinek pedig pozitív tapasztalata van, az is leírhassa mit érdemes elkezdeni (ha egyáltalán van ilyen?)
2008. máj. 5. 09:26
Egyetértek az előttem szólókkal én is próbálkoztam sokszor,ilyen munkát keresni,de mindig feladtam,hasonló okok miatt!
148. 5cb4354c81 (válaszként erre: 146. - Szanád)
2008. máj. 5. 08:53
Igazad van, de azért nem adom fel! Hátha mégis jön egy jó tündér....aztán felébredek???;-)
147. 5cb4354c81 (válaszként erre: 144. - Szanád)
2008. máj. 5. 08:52

Az első része megvan!:-))

De azzal pénzt nem tudok keresni!:-((

Valami adatrögzítésre, másolásra gondoltam. Amit vagy postán, vagy e-mailen keresztül lehetne lebonyolítani.

Jó lenne, ha valami sikerülne! És biztosan lenne itt is még jelentkező!!!

146. szanád (válaszként erre: 145. - 5cb4354c81)
2008. máj. 5. 08:51
hát erről beszélek , hogy mind csak átvágás, nem lesz könnyű dolgod hogy jót találj , ha egyáltalán találsz
2008. máj. 5. 08:50

Gyesen vagyok, és szeretnék valami otthon végezhető munkát. Találkoztam eddig sok ilyennel, de egytől-egyig átverés volt. Fizess be ennyit és ennyit, aztán majd küldjük az anyagot. Át még nem vertek, mert nem fizettem soha egy fillért sem!

Valami olyan meló lenne jó, ahol én tudok pénzt keresni, nem nekem kell fizetnem.

Ha valaki tud ilyet, légyszi segítsen!!!

Előre is köszi!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook