Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Valós, otthonról végezhető internetes munka, távmunka (nem MLM, nem alászervezős, nem átverés) fórum

Valós, otthonról végezhető internetes munka, távmunka (nem MLM, nem alászervezős, nem átverés) (beszélgetős fórum)


204. ritaanyu (válaszként erre: 201. - Vapi)
2008. nov. 14. 13:25
én esküvőkre készítek köszönetajándékokat ilyenkor nem megy de tavasztól bolondokháza van
2008. nov. 14. 13:23
Bocs! Nem tudtam kihagyni! :)
2008. nov. 14. 13:22
Igen! Mosok főzök takarítok, gyereket nevelek...
201. vapi
2008. nov. 14. 13:20

Sziasztok!


Érdekelne, hogy van-e valaki aki otthon végezhető munkát "csinál".

200. Hoxa
2008. nov. 12. 15:41
Hagyjuk az MLM témát, a topik címében is külön kiemeltük, hogy az itt nem kerül szóba!
2008. nov. 12. 08:59

Hadd tisztázzak már néhány fogalmat, ha nem haragusztok meg érte.


Csak azok vágják rá, hogy a hálózatépítés átverős marhaság, akik nem vették a fáradtságot, hogy utánanézzenek. Persze sokkal könnyebb valamire kimondani, hogy á, az nekem úgyse menne, vagy á, az úgyis csak átverés, mint beleáldozni egy kis időt, hogy egyáltalán megtudjam, hogy miről van szó.


Tehát ha nem akarod megtudni, ne olvass tovább. A Te dolgod.


Ha azért kapsz pénzt, hogy beköss új tagokat, az piramisjáték. Illegális. Van egy adott mennyiságű pénz, ami kering a rendszerben, és a korán belépők nyernek, a többi veszít.


Ha azért kapsz pénzt, mert egy hasznos terméket kedvezménnyel megveszel és erkölcsös haszonnal továbbadsz, az a közvetlen értékesítés. Legális. Pénz akkor jár, ha eladsz. Tehát ha dolgozol. Ebben nincs semmi átverés. A kenyér sem annyiba kerül a boltnak, mint a fogyasztónak.


Átverés lehet még, ha a termék, amit úgy kell rátukmálni a vevőkre, felesleges és értéktelen, és utána el kell tűnnie az eladónak, nehogy utolérjék.


Viszont az értékes termékekkel, tisztességes módszerekkel végzett közvetlen értékesítés egy szakma, egy legális, adózó tevékenység, amivel igenis jól lehet keresni. Csak éppen meg kell tanulni, és aztán csinálni kell. És ez az, ami sokaknak fáj.


A közvetlen értékesítést a részt vevő cégek MLM-es, azaz hálózati rendszerben csinálják. A hálózatépítés azt jelenti, hogy ha Te már jól tudod a közvetlen értékesítés csínját-bínját, akkor erre megtaníthatsz másokat is. És az az érdeked, hogy a tanítványod mielőbb minél több pénzt keressen, ugyanis ezért az anyacég Téged megjutalmaz. Nem a tanítványod keresetéből veszi el, hanem pluszban fizet Neked.


Azután, amikor már a tanítványod is jól tud értékesíteni, ő is megtanít valakit. Te az új tanítvány forgalma után is kapsz jutalmat. De csak akkor, ha ő is dolgozik és pénzt keres, és Te is dolgozol közben.


Attól hálózatépítés, hogy ha Te megtanítod a munkát három embernek, ők mind fejenként három embernek, és így tovább, akkor egy idő után már egy egész csapat közvetlen és közvetett tanítványod van.


"Inkább keresek 1 %-ot 100 ember munkájából, mint 100 %-ot 1 ember munkájából." (Jean Paul Getty)


Nyugodtan kezdjetek bele MLM-es munkába, ha nincs teljes ellenérzésetek azzal szemben, hogy pénzt kaptok emberektől. De alaposan nézzétek meg a céget, amelyikhez csatlakoztok: mióta létezik, megvan-e minden engedélye, milyenek a termékek, van-e rájuk fizetőképes kereslet, van-e köteéező havi teljesítmény. Garancia lehet a tanácsadó és a vevő számára is, ha az adott cég tagja a Közvetlen Értékesítők Szövetségének. (Van honlapjuk.)


Csak az nem kap választ, aki nem kérdez. Legalább ennyit tegyél meg, ha már úgyis otthon vagy a gép előtt. Tájékozódj, amíg alszik a gyerek.

198. Sena
2008. nov. 10. 18:38
A hálózatépítős, piramis munkákra mindenki kapásból rávágja hogy átverés, meg hülyeség. Én nemrég kezdtem bele egy ilyen munkába és elvileg működőképes a dolog, csak nem volt még sok időm foglalkozni vele. Meg hát itt is az lenne a lényeg hogy beszervezzek embereket, de sokan rögtön rávágják hogy biztos átverés és nem merik kipróbálni. De azért 600 Ft-ot már kerestem vele. :D Sok kicsi sokra megy! :D
197. s700
2008. nov. 10. 18:26
Hát még én sem hallottam olyanról, ami normális lenne és nem átverés az egész.
2008. nov. 6. 12:07
Ja, meg olyat, hogy küldjek előbb ennyi, meg annyi pénzt regisztráció, tájékoztató, meg ilyen-olyan címen :(
2008. nov. 6. 12:06
Valami meló jó lenne nekem is, régóta keresek már. De csak hálózatépítőst, meg netes áruházat találtam. Számítógépes végzettségem nekem sincs.
2008. nov. 5. 14:02

azt én is keresek de általában ilyen épitős van

vagy piramisszerü jó lenne itthoni net munka,de

nincs számitógépes végzettségem.

193. Eprecske83 (válaszként erre: 192. - A74de3d08a)
2008. nov. 5. 13:38
köszi
192. a74de3d08a (válaszként erre: 191. - Eprecske83)
2008. nov. 5. 13:37

:-)

írtam privit az előbbi témához.

191. Eprecske83 (válaszként erre: 190. - A74de3d08a)
2008. nov. 5. 13:31

hali, itt is :)


engem érdekelnének!

programozó vagyok, és megyeget a honlapserkesztés is,

szóval nyitott lennék kisebbotthoni munkákra

190. a74de3d08a (válaszként erre: 188. - Vapi)
2008. nov. 5. 11:06
informatikai jellegű, főleg programozás, design, fordítások, ilyesmi sok van, azért kérdeztem. mármint nem nekem, hanem bizonyos e-lance, freelance site-okon.
2008. nov. 5. 11:04
Hát, igen elég nehéz munkát találni...főleg, ha az ember nem otthon dolgozott előtte.
188. vapi
2008. nov. 5. 11:03
Milyen "szaktudás" kéne?
2008. nov. 5. 10:57
TUDOM!, hogy GYED mellett nem lehet dolgozni, de otthon végezhető munkák azok nem bejelentettek, ha egyáltalán van ilyen!
2008. nov. 5. 10:52
otthon végezhető munkánál nem kell lemondani a GYED-ről szerintem...
2008. nov. 5. 10:52
milyen szaktudással rendelkeztek?
184. frutty
2008. nov. 5. 10:51
én,is......
183. Mandula71 (válaszként erre: 177. - Enikő27)
2008. nov. 5. 10:30
Az még egy dolog, hogy nem találsz munkát, de ráadául tudomásom szerint GYED mellett nem is vállalhatsz. Ha találsz munkát, akkor le kell mondanod a GYED-ről és GYES-t igényelni. Így meg már nem is biztos, hogy megéri...
182. Ninike04 (válaszként erre: 177. - Enikő27)
2008. nov. 5. 10:24
Hát sajna még én is csak keresgélek.De amiket találok azok vagy mlm vagy másoknak kell pénz küldeni.Egyik se az amire szerintem vágyunk.Normális munkával még nem találkoztam.
181. vapi
2008. nov. 5. 10:17
Megbízható távmunkát keresek, amit otthon lehet végezni.
180. Enikő27 (válaszként erre: 179. - Sirga)
2008. nov. 5. 10:12
hát most elszomorítottál!!!
179. Sirga (válaszként erre: 177. - Enikő27)
2008. nov. 5. 10:11
Egy cipőben járunk: 2 és fél éve keresek! Sajnos úgy van, ahogy írod: nagy része átverés. Ha megtudsz valamit, szólj! ;) És sok sikert a kereséshez! :)
2008. nov. 5. 10:11
csak rosszat hallottam én is :(
2008. nov. 5. 10:10
Sziasztok! Enikő vagyok, tegnap regisztráltam erre az oldalra.:-) Otthon végezhető munkát keresek, de csak átverésekkel találkoztam eddig.(rózsaszín csekk stb.) Van egyáltalán otthon végezhető munka, bedolgozás ami NEM átverés? Akinek van tapasztalata, akkor írja meg! Örülnék, ha valaki olyan is írna,aki valós otthoni munkát talált és végez... Köszönöm előre is!!!
2008. okt. 18. 11:04

Sziasztok!

A NovaSystemnek ne dőljetek be semmiképpen! Én a szuperinfo hirdetési újságban olvastam tőlük állásajánlatot, gyöngyfűzésre. Jelentkeztem is, aztán küldek eg "csomagot" amiben egyetlen gyöngyróka összeszerelésére való anyag volt, és ez 10 ezer forintba került. Három nap volt az elkészítési határidő, meg is csináltam. Azóta sem jelentkeztek. Pedig már jó pár hónap eltelt..Szóval mindenkit óvok tőlük. Nagy valószínűséggel csak a pénz bezsebelése volt a cél. Egyébként van a neten honlapjuk, a google-on kereszül találtam meg anno, de már nem emlékszem a pontos címre.

2008. okt. 14. 10:39
FIGYELEM!Egy újabb átverős otthoni munka!!! a hirpresszben találtam a hirdetést, és gondoltam megprobálom. három teloszám volt megadva, egy 06 20 9104... egy 06 1 22283.. és egy 06 90 6036.. A 20-as számot 20.probálkozásra felvették és közölték hogy csak a 90-es számon kapok információt, aminek persze a díja 600 FT percenként, hát gondoltam proba szerencse...de miután a férfi a nagy semmiről beszélt már 5 perce, megkértem hogy térjen a lényegre, mert ez így igen csak drága lesz..erre ő elkezdett velem kiabálni mindenfélét és lecsapta a telefont...persze ezekután a 20-as szám már ki volt kapcsolva a vonalas meg mellé rakva...ennyit róluk, szal ne dőljetek be!!! Otthoni munkát ajánlanak, gumijátékok csomagolása, stb... ÁTVERÉS és LEHÚZÁS!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook