Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Az én fogyásom története fórum

Az én fogyásom története (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az én fogyásom története

21. ashlye
2009. febr. 20. 18:00
Tudja valaki, hogy van e olyan módszer, ahol kifejezettem a problémás részekről lehet fogyni. pl comb..
20. ashlye
2009. febr. 20. 17:59
Én most nagyon el vagyok keseredve. Fogytam kb. 4 kilót, de az pont onnan jött le ahonnan nem kéne. A cicimből :( Ilyen áron inkább maradok duci XDD
2009. jan. 27. 20:00

Én is nagyon sok sikert kívánok:)

Viszont én is csak azt tudom mondani, amit az előttem szólók, hogy a barátom 48kg és 62kg-osan is szeretett, és nem igen tűnt fel neki. Én is 164 cm vagyok kb., persze a hízás-fogyás nem egyik pillanatról a másikra történt, hanem szép folyamatosan.

Őszintén kívánom, hogy találj egy olyan társat, aki mindenhogyan elfogad;)

2009. jan. 26. 09:38
Sok sikert és kitartást kívánok. Ha mindezt skerül véghezvinned akkor a fogyás is sikerülni fog.
17. Titou
2009. jan. 25. 17:58

Hello,

én is sok sikert kívánok a célodhoz:)

Tavaly még én is 64 kiló voltam...

Azóta a sok stressznek köszönhetően leadtam

6 kilót..Már majdnem kezdtem volna megelégedni

magammal, de mostanában kaptam egy-pár bunkó megjegyzést, ami eléggé levett az életkedvemből, szóval jelenleg nekem is megvan a motivációm a fogyásra...

2009. jan. 25. 12:16
Virág, én is drukkolok nagyon. Kár, hogy nem laksz közelebb, én is folyton társat keresek a sporthoz, futáshoz, úszáshoz, teremhez, bármihez, ami átmozgat. Jó a hozzáállásod, hogy nem akarsz egyik pillanatról a másikra fogyni és nem drasztikus módszerekkel. Jó úton jársz a célod eléréséhez, kitartás! :)
2009. jan. 25. 07:22

Egy kicsit késve, de igazat adok az elöttem szólonak.Csak kifogás volt a szakitáshoz - és most nem lelombozni szeretnélek evvel- a fogyás dolog,mivel a megismerkedésetek pillanatában is gondolom avval a súllyal rendelkeztél.Akkor tetszett neki aztán egyszercsak nem?Hogy is van ez?Akkor szeretlek , ha lefogysz?Ha nem foysz le már nem szeretlek?Érdekes kérdések nem?

Aki igazán szeret az avval a súllyal is szeretni fog amivel rendelkezel.Viszont öszinte elismerésem, hogy ilyen ok minden dologba belefogtál ahhoz , hogy lefogyj.Sok sikert hozzá.

Aztán majd csak nézni fog, hogy milyen jó kis nő lett belőled:)))))))

14. szilviy (válaszként erre: 13. - Virág3)
2009. jan. 24. 16:40

Szerintem jobb is, hogy vége lett.Én is 164 cm vagyok, de voltam 67 kg is.A barátom, akkor is szépnek talált.Most vagyok 57kg.És most is szépnek talál.És az a vicc, hogy neki fel sem tűnt a fogyás.Sem a hízás.Ez olyan, mint amikor nem veszik észre a férfiak, hogy kozmetikusnál voltunk:)

Jut neked jobb is, hidd el, a srác miatt ne szomorkodj, nem éri meg.És gratulálok, hogy tornázol, én egy lusta dög vagyok:)

2009. jan. 24. 09:38

Sziasztok!

Konkrétan nem emiatt lett vége, de ez vezett el szerinte idáig. Egyszer azt mondtam neki, hogy magamnak akarok megfelelni, nem másnak. Ez betett neki. Nem akart közös programot, stb. Tehát ez volt a problémák gyökere.

Szakításunk után mondtam, hogy mindent megtettem és megtettem volna még, akkor azt mondta, hogy csak egy dolgot kért tőlem....és ugye azt nem tettem meg.

Szerelem volt...az eleje. ez biztos. Akkor nem is zavarta, aztán ahogy oszlott el a rózsaszín köd, elkezdte zavarni. Kevesek voltunk ahhoz, hogy átszínezzük a rózsaszínt egy másik színre.

Mindenesetre remélem sikerül. Nem miatta, hanem magamért, az egészségemért, és talán a büszkeségemért...hogy igenis, meg tudom csinálni.

2009. jan. 23. 19:56

Így biztos menni fog! Sok mozgás, nem is kell éheztetned magad, egészségesen kajálsz, tök jó! Ha így folytatod, 100%, hogy sikerül! Sok sikert!!

Tény, hogy 64 kg nem olyan sok, sőt, abszolút nem az, de én pl. majdnem 10 cm-vel magasabban is elég hájas voltam 64 kilósan. Bár ez alkattól függ. Meg az a lényeg, hogy ki milyen súllyal érzi jól magát. ;-)

11. 2577cdcc12 (válaszként erre: 3. - Sirga)
2009. jan. 23. 18:54
Én kizártnak tartom, hogy "csak" emiatt lett vége. Az a pár kiló nem adhatta az okot, viszont jó kifogás volt :o(
2009. jan. 23. 14:10
A barátod ha azért szakított veled mert szerinte nem vagy elég vékony hát akkor nem is szeretett. Na meg szerintem nem is volt olyan sok az a 60vhány kiló.
9. Awela (válaszként erre: 7. - Szimba)
2009. jan. 23. 12:36
"Pozitív dolgot kért tőlem, ami jó irányba változtatott volna."--erre írtam a 100 kilót. Mert amíg nem tudtam, milyen súlyról is van szó, én valami nagyobb tömegre gondoltam. De igazából az se kifogás, engem is szeret a párom 86-tal is, sőt, nem is igazán akarja, hogy vékonyabb legyek.:)
2009. jan. 23. 12:03

Lehet, hogy a pasi kifogása ez volt...

Mindenki úgy nézzen ki, ahogy jól érzi magát!

7. szimba (válaszként erre: 5. - Awela)
2009. jan. 23. 12:02

Az én volt pasim szeretett 45 és 88 kilósan is. Igazi szerelemnél, szeretetnél még a 100 kiló sem indok, szerintem.

Ennek ellenére én is drukkolok Virágnak a fogyáshoz, de csak hogy ő maga jobban érezze magát!

2009. jan. 23. 11:46

Komolyan is gondoltad amit írtál?

Ha jól értettem akkor a párod a súlyod miatt hagyott el!Ez akkor nem tűnt fel neki mikor össze ismerkedtetek és beléd szeretett?Egyáltalán szerelem volt ez?

Na az a pasi is megéri az árát!:-((((

2009. jan. 23. 11:38
Ezt én sem értem... Ha 100 kiló lennél, azt mondom, oké, de ez tényleg normális... Fura pasid volt. De azért jó, hogy rászántad magad egy kis fogyásra, remélem, kitartasz és sikerülni fog!:)
2009. jan. 23. 11:30
Nemis vagy kövér:) Sztem pont jó a magasságodhoz,de te érzed
2009. jan. 23. 11:11
Én is 164 cm vagyok, és 64 kg volt az utolsó normális súlyom. :( De engem így is szeretnek! :) Biztos, hogy csak emiatt lett vége? Mert akkor ... nem is tudom, van-e értelme miatta lefogyni! Magad miatt - az más. Sok sikert!
2009. jan. 23. 11:08
Szia! Sok sikert a diétához! Ugye nem jól értettem, hogy a súlyod miatt (ami azért nem olyan vészesen sok) lett vége a kapcsolatodnak?
2009. jan. 23. 11:03
Sokan írtak már cikket, sokan kezdtek már el fogyókúrázni, sokaknak sikerült is elérni a célt, de sokan adták fel még idejekorán. Az utóbbiak táborába tartoztam én is...de most!
Sikerülni fog elérni a célom! És kívánom mindenkinek, hogy valósítsa meg a sajátjait és ismerje fel a kérések jelentősségét és valódiságát.

Ugrás a teljes írásra: Az én fogyásom története

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook