Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelmes versek, idézetek fórum

Szerelmes versek, idézetek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 ... ❯❯
2007. júl. 8. 13:12

Úgy szeretném elmondani, szeretlek téged,

Eszembe vagy, bárhová nézek.

Úgy szeretnék szemedbe mélyen belenézni

És mondani: nélküled nem érdemes élni!"


"Minden kincsemet neked adnám, ha volna,

De egyetlen kincsem Te vagy,

És Téged soha, senkinek nem adnálak oda!"


"Amit szeretsz, szabadon kell engedni. Ha visszajön hozzád, a Tiéd,

Ha nem jön vissza, akkor sosem volt a Tiéd."

2007. júl. 8. 13:11

Rossz voltam, s Te azt mondtad, jó vagyok

Csúf, de Te gyönyörűnek találtál.

Végighallgattam mindig, amit mondtam

Halandóból így lettem halhatatlan.”

2007. júl. 8. 13:11

Nem szólni akarok hozzád, hanem érinteni akarlak.

De mit, s nem vethetek rád óvó

Árnyékot, mint tegyek, ha nem érinthetlek szellőként,

Sem friss forrásvízként dúslombú fa?

Ember vagyok és fizikai valómban nem, lehetek ott

Ahol vagy, hogy megérintselek a tekintetemmel, a

Hangommal vagy a kinyújtott kezemmel.

Lehet, hogy mire az érintés eljut hozzád, a testem

Már régóta az enyészeté.

Nem szólni akarok hozzád, hanem érinteni akarlak,

És az érintéshez nincs más eszközöm, csak a szó.

A szó, amely túl van a tér és idő határán, és a

Csendből forrásozik."

2007. júl. 8. 13:11

Ki azt mondja imád: sose hidd el szavát

Ki azt mondja szeret, talán igaz lehet

Ki nem szól semmit, csak hallgat, annak add

egész szíved, mert az forrón és hűn szeret!!”

2007. júl. 8. 13:10

"Tegnap messze voltál, s én csendben szerettelek.

Álmodtam rólad, majd ébren kerestelek,

Érezni akartam ujjad szorítását,

Hallani végre szavak suttogását,

Arcodat simítani, adni csókot, százat,

Testedet érezni, nem az üres ágyat,

Szemeidben úszni, mikor felém, ragyog,

Ha veled lehetek, olyan boldog vagyok –

De nem voltál ott tegnap, csak csendben szerettelek,

Mert azt távolról is érzem, hogy kezemben a kezed."

2007. júl. 8. 13:07
Mi a szerelem? Egy hosszú alkalom a szenvedésre, melynek ezer könnycsepp sem elég, és mindig újabbakat kér.
2007. júl. 8. 13:07
Sohase értjük meg a másikat, sohase ismerhetjük meg akaratának, vágyainak minden hullámzását. Sohasem sejthetjük a másik lelkének misztériumát, bármily közel érezzük is hozzánk.
2007. júl. 8. 13:06

Kellett nekem, hogy rád akadjak,

Kellett, hogy megkedveljelek,

Hogy együgyűn mindent bevalljak,

S hogy büszkén ne hallgass te meg!


Kellett nekem beléd szeretnem,

Kellett nekem, hogy meggyötörj,

Hogy bálványozzalak szívemben,

S hogy te viszonzásul megölj."

2007. júl. 8. 13:06
Álmomban Mesteremmel tengerparton jártam, s az életem nyomai rajzolódtak ki mögöttük két pár láb nyoma a parti homokban ahogy Ő mindig ott járt énvelem De ahogy az út végén visszanéztem imitt-amott csak egy pár láb nyoma látszott, éppen ahol az életem próbás nehéz volt, sorsom mostoha. Riadt kérdéssel fordultam az Úrhoz "amikor életed kezedbe tettem s követődnek szegődtem Mesterem azt ígérted soha nem hagysz el engem minden nap ott leszel velem. S most visszanézve legnehezebb úton, legkínosabb napokon át mégsem látom szent lábad nyomát csak egy pár láb nyoma látszik ott az ösvényen elhagytál a legnagyobb ínségben? Az ÚR kézen fogott és szemembe nézett: "Gyermekem, soha nem hagytalak el téged! Azokon a nehéz napokon át azért látod csak egy pár láb nyomát mert a legsúlyosabb próbák alatt téged vállamon hordozatlak!"
2007. júl. 8. 13:05
Ott feküdtem, nem tudom, mennyi ideig, mellettem az a lány. A keze könnyedén tovább cirógatta megizzadt testemet. Fojtott öröm zsibongott bennem: nem békesség volt, hanem olyasmi, mint amikor a láng ellobbantéval még fel-felparázslik hamu alatt a tűz. Nem haboznék boldognak nevezni bárkit, akinek jutott már osztályrészül valami ehhez fogható (így motyogtam mintegy félálomban), ha mégoly ritkán is ebben az életben (én például csak ez egyszer, most éreztem), s ha mégoly futólag, egyetlen röpke pillanat erejéig is csupán. Az ember mintha megszűnnék létezni, már nem is érzi önmagát, azt se, milyen kicsivé lett, hogy szinte megsemmisült, és ha bárki halandó (így elmélkedtem) csak egyetlen röpke pillanatra is belekóstolhatna abba, amibe én most belekóstoltam, rögvest görbén nézne erre a romlott világra, bántaná, mily szégyenletes a hétköznapi lét, megérezni, micsoda teher ez a halandó test...”
2007. júl. 8. 13:05
Képek vannak bennem, amiket Te alkottál velem. Pillanatok, s bennük sóhajokba fonódott a lélegzetem. Ujjaid köré ékelődött remegő kezem...akarom még, el nem engedem...”
2007. júl. 8. 13:05

Írd a nevem be a gyenge patakba,

messze vigyék el a csacska habok,

szórd be a múltam az éjjeli vízbe!


Fusson az éjszaka fürge patakja,

zúgjon a méla folyóba sietve,

s bővizű tengere várja folyóját!

2007. júl. 8. 13:05
Álljatok egymás mellett, de ne túl közel egymáshoz, mert a fák sem nőnek egymás árnyékában! (Kahlil Gibran)
2007. júl. 8. 13:04

Szerelmünket nem mindig viszonozza az, aki a lángot fegyújtotta

bennünk. A szeretet azonban, ha önzetlen és igaz, mindig visszatükrözi

a teremtő Logoszt, ahogy a hegyek ismétlik a kiáltó hangot

2007. júl. 8. 13:04

Mikor Rád gondolok megremeg a lelkem.

Ilyenkor úgy érzem bilincsben a testem.

Mindig itt vagy velem, mégis oly távol.

Én tudom egyedül mennyire hiányzol!

2007. júl. 8. 13:03
Ez a legnyomorultabb érzés. Mikor hiányzik valaki. Körülnézel, nem érted. Kinyújtod kezed, egy pohár vizet keresel tétova mozdulattal, egy könyvet. Minden a helyén van életedben, a tárgyak, a személyek, a megszokott időbeosztás, a világhoz való viszonyod nem változott. Csak éppen hiányzik valami. ...S ha nagyon pontos és figyelmes leszel, ha idejében kelsz és későn fekszel, ha sokat vagy emberek között, ha elutazol ide vagy oda, ha belépsz bizonyos helyiségekbe, végül találkozol azzal, aki vár. Természetesen tudod, hogy ez a reménykedés egészen gyermekes. Már csak a világ végtelen esélyeiben bízol. Hol keressed? S aztán, ha megtaláltad, mit mondjál neki?... És mégis várod."
2007. júl. 8. 13:03

"Mint a félelem a színpadon, ülök a közelben egy padon

Úgy parancsolok magamnak, még maradjak, megmaradjak

Mint kínomban a színpadon, fejem a lábam közt ülök a nyakamon

Homokkal teli a szám, szép vagyok, mosolygok ra."

2007. júl. 8. 13:02
Nem akartam beléd szeretni, és nem hiszem, hogy te is akartad volna. De amikor találkoztunk, mindketten éreztük, hogy nem tudunk tenni semmit az ellen, ami velünk történik. Egymásba szerettünk, minden különbözőségünk ellenére, és ezzel valami ritka és gyönyörű jött létre. Az én számomra az ilyen szerelem egyszer adatik meg az életben, ezért vésődött minden pillanata egyformán az emlékezetembe, s ezért nem feledem soha egyetlen másodpercét sem...”
2007. júl. 8. 13:02

A szívedből egy-egy sóhaj

Átnyilallik a szivembe...

Egyedüli kincs tetőled:

- Amit adhatsz még nekem -

A szivedből egy-egy sóhaj...


A szívemből egy-egy sóhaj

Átnyilallik a szívedbe...

Oly kevés maradt a multból...

Amit néked adhatok:

A szívemből egy-egy sóhaj... „

2007. júl. 8. 12:59
Nézz rám, emeld rám tekinteted, vállamhoz érve tedd szívemre kezed. Mert az a csöpp szív csak érted kalapál, s ha nem vagy itt, akkor is Rád vár..."
2007. júl. 8. 12:59

Több vagy nekem, mint gondolod,

bár ezt érzed s tudod.

Lángoló szívem, mely Érted dobog, téged és örökké szeretni fog!

2007. júl. 8. 12:59

Szeretni egy szívet, egy érzéketlen szempárt.

Ki mellett a zaj helyett mindig csak a csend várt.

Mindig csak a csend ölel át, néma fagyos szív ver.

Mond meg Nekem, van értelme Őt szeretni szívvel?


Imádni egy embert, ki nem törödöm balga.

Ki nem érzi, hogy érző párját Ő sodorja bajba.

Nem érzi át azt a csodát, együtt két hű szív ver.

Mondd meg Nekem, van értelme Őt szeretni szívvel?


Kötödni és rajongni érte, sírni úgy, hogy fájjon.

Sírni érte és Ő hagyja, hogy pici szíved fájjon.

Nem ölel, nem babusgat komor üres szív ver.

Mondd meg tényleg van értelme Őt szeretni szívvel?


Szeretni egy szívet, mit nem tudhatsz Tiednek.

Leleked, napod, éjjed érzed majd végtelen kiesnek.

Nem siet , hogy átöleljen, nem érzi bent hű szív ver.

Ugye Tudod szenvedés lessz Őt szeretni szívvel!

2007. júl. 8. 12:59

Érző szíved engem vádol:

Tönkreteszem, amit játszol,

Szelidíts meg, legyél bátor,

Sosem megyek tőled távol.

2007. júl. 8. 12:58

Régóta lappang egy gondolat a fejemben,

Egy aprócska dobbanás itt bent a szívemben,

Kimondani nem könnyű, de megteszem,

Mert tudnod kell, hogy csak VELED létezem!”

2007. júl. 8. 12:57

1. Írok valakinek, ki nem is várja. Könnyes szemem mindig csak Otlátja. Írok valakinek remegve, s félve. Egyetlen órában mindentelmesélve. Most csak arra kérlek pár sortte is írjál. De ha szíved másé, soseválaszoljál. Valaki Mindig csakrólad álmodik, valaki szemében miattadkönny ragyog. És ez a valaki, hidd el én vagyok. Ha fába betüt vésnek, belepi a moha. De a szív mely téged szeret, nem feled el soha.

2. Az élet egy játék, melybenfolyamatosan fejlődnünk kell. A szerelem maga pedig ajáték megfejtése. Én tudom, hogy mi ketten nyerni fogunk.

3. Feküdj az ágyba, betakarlak!Hunyd le aszemed, megcsókollakálmodj rózsát, szép világotálmodra majd én vigyázok!Távol vagyok, mégis veled, ugye érzed, fogom akezed!

4. Féltelek! Ha tehetném, vigyáznám mindenléptedet. Vigyáznék Rád, mint egy angyal, hisz Te vagy az, aki már akkor hiányzik, mikor ébred a hajnal.

5. Jutottál a szívem mélyére/ Maradszmár, s melegedsz tüzébe/ Tartasz melegen, ha jön hideg, nem fázom/ Őrzöm majdképedet, óvom s átkozom/ Óvom, mertédes emlék jut róla eszembe/Átkozom, s gyűlölöm, hisz hagytam Őtveszve/ Börtönömben egyedül ülsz, de nem tudod/Hiszen rövidesen majd úgyis elhagyod/ Nemtudlak őrizni, rossz őröd vagyok/ Figyelekmásra, és sok szívben lakok! Dorjci Baba

6. Mindenről Te jutsz eszembe, Rólad minden eszembe jut, minden Rólad jut eszembe, mindenről eszembe jutsz, mindenről Te jutsz eszembe!

7. Önnek egy jóéjt puszisüzenete érkezett. Kérjük, hogy acuppanás után hunyja leszemét és álmodjon az üzenet küldőjével. Marianna vagyok azinternetről üzenek, de nehogy ide írjvissza.

8. Szeretnék szeretni, szerelmet szerezni, szerelmesszívemet szívedhez szegezni. Szólj hát szaporán szívemnek szép szerelme, szerelmesszívedet szeretni szabad-e? Sésa

9. Tudod, hosszú álom az élet, valaki rosszatálmodik, valaki szépet. Én aztszeretném, ha mi együtt ámodnánk valamiszépet, s álmunk soha nem érne véget!/kiscsibe/

10. Veled aludva rólunk álmodom, arról, hogy Veledalszom.

11. Várom azt a napot, amikor megtörik az átok, várom a napot, mikor nem leszel már álom. Várom a napot, hogy megöleljelek, s füledbe súgjam, mennyireSZERETLEK!

12. A kezet csak megfogni szabad. Elengednivétek!Eldobni átok! Egymásba simuló kezektartják össze az eget s a világot. BoldogValentin Napot! Kriszti

13. Éjszaka felriadok, nem vagy itt velem. Utolsó hangod, mosolyod még jelként él bennem. Csak tudd: bennemélsz, Kedvesem!

14. Ha szeretlek, akkor hazugság amit igaznak hittemén, hazugság a sírás, a bánat, s összetörtnek hitt remény. Egyátálmodott kárhozat, amelymég szebbéfogja tenni azeljövendő álmokat.

15. Ki az? Ó- Betűvel kezdődik és borzasztóanszeret? Ó hát az én vagyok!

16. Lehetekén bárhol, szívem erősen lángol. Ez aszív hozzád menne. Segíts, hogyígy legyen, hogy szíven szíved legyen.

17. Nem tudom leszünk-e egymásé, de az érzés mitadsz nekem, Bent marad a szívemben, mintha ittlennél mellettem! ( 3 hónap

18. Szerelmet még nem vallottam sorry, szretlek téges szeretni, együtt fogunk nevetni, I LOve You Dóri!

19. Szívem mélyén nagy titok, Egylány kiről csak hallgatok!Arany haja csillog afényben, Két szép szeme ragyog a kékben!!!

20. Azt mondják, szerelembe esni csak egyszer lehet. Deez nem igaz. Én minden egyes alkalommal szerelembe esek, mikor Rád gondolok.

21. Bársonyos reggelköszöntsön téged, de gyönyörű álmod ne érjen véget. A nap simogasson, mintha ott lennék nálad, minthaén simogatnám gyengéden a vállad.

22. Gondolatban mindig veled vagyok, árnyak sem tompíthatják az érzést, mitmegfogadok: boldoggá akarlak tennitéged, s a szerelem oltárára felírnineved. A nevet, mit szívembe is jól bevések, s remelgvekérlek, tedd te is ugyanezt; őrizd megnevemet, kérlek!

23. Gondolatom körülötted kering minden nap valyonmikor láthatlak? Ha most ott lennék veledelringatnálak, s ha már alszolfüledbe súgnám: KÍVÁNLAK!

24. Ha este lenyugszik anap, s nem vagy velem, szívem fáj és hiányzolnekem. Szeretném, ha velemlennél, fognád kétkezem, s a fülembe súgnád, SZERETLEK!

25. Ha pihennitérek, könny szökik a szemembe. Havirágot látok, te jutsz eszembe. Ha aludnitérek, Csak rólad álmodok. Ha felébredek, csakrólad vágyakozom!Chesty

26. KAFA:2008-ban jönnek az UFOK!!TEhát ne is számítsatok arra , hogy 2008-ban is lesz valentin nap!!!!!!!!

27. kell a föld, hogy legyenélet, kell a nap, hogy legyenekfények, kell a határ, hogy ne legyenvégtelen, s kellesz te, hogy boldog legyen azéletem. szeretlek:tudod ki!

28. Mint áldás vagy varázs úgy borulrám a tested, egymásban lassanelvegyülünk. Ölbetett kézzel ül most itt acsönd, nézi ahogy szeretkezünk!Csók

29. Mint az űrben az égitest, kering lelkemben hiányod!

30. Őrjítően hiányzol! Nagyonmagányos vagyok a lelkem nélkül, aszerelmem nélkül: Nélküled!

31. Sok emberrel találkozol az életben, de csak abarátaid azok akikörömmel töltik el szíved. Ha magaddaltörődsz használda fejed. Hamásokkal törődsz gondolkozz aszíveddel!!(nyuszi)

32. Szeretnék szeretőtSzeretve szeretni, Szabad-eszívemnekSzívedhez szegődni?Szólj szaporánSzomorú szívemhez, Szeretőm szeretveSZERETLEK!!

33. Szeretném elmondani hogy szeretlektéged szertném a szívemet odaadniszeretnék a két szemedbemélyen belenézni és elmondani hogynélküled nem bírok élni!!!

34. Valentin napon ajándékot kapokAmitén adok arra vigyázzál nagyon, Mert azén vagyok

35. Valentín-nap, a szerelem napja ez, amit minden ember a szívében érez. Nincselőle menekvés kiteltalál örökre belevész. De ez nem baj mert aszerelem, egy erő, minek hatalmavégtelen!!!ZRETLEK!!!

36. A szívem csakis érted dobog, nélküled nemtudnám mi a mosoly. Egyformáncseng a szavunkc de ez érthető hisz egyek vagyunk. Boldoggá tesznek a veledeltöltött évek, ezért örökre a szívembe zártalak téged. ( Rena)

37. Egy pillanat alatt elfoglaltad szívem, egy új érzést gyújtottál fel bennem. Ez azérzés még mostisszüntelenül lángol, te napról- naprajobbanhiányzol!

38. Fáj a szív ha igazán szeret, mert fájdalom nélkül szeretni nem lehet. Valakit megismerniegy perc is elég, de feledni egyélet is kevés!/Kingucy/

39. Hiszel a szerelemelső látásban, vagy elsétáljak előtted mégegyszer??!!

40. Minden nap azt hiszem, hogy fokozhatatlanul szeretlek, és másnap arra ébredek, hogytöbb vagy nekem, mint előtte...

41. Olaszul TI AMO, angolul I LOVE YOU, németül ICHLIEBE DICH, franciául meg majd elmondom ha kettesbenleszünk.

42. Szeretnék egy könnycsepp lenni, kétszemedben megszületni, végigfolyni az arcodon selégni forró ajkadon!

43. Te légy a tűz, Te légy a kárhozat, Te légy a szerelem egymagad. Telégy a boldogság, Te légy a végzetem, Telégy az álmom, Te légy az életem!!! Imádlak!

44. a csókod festi kékre az eget szemedszínétől zöldülnek a fák nélküled üres mindenképkeret és világtalan az egész világ!!!!4

45. Ha rád gondolok szívemnek parancsolninem tudok. A szememben ugy ragyoksz mintsötét égbolton a legfényesebb csillagok. Szép vagy és én szeretlek ezt a versetezért irtam neked///ROCKO

46. Kell a föld, hogy legyen élet, kell a nap, hogy legyenek fények, kell ahatár, hogy ne legyen végtelen, s kelleszte, hogy boldog legyen az életem.

47. Lehet a nő büszke, mint a sas, lehet övé a szédítő magas, kincséért egy országot megvehet, de boldog egymagában sohasem lehet. by Igel

48. Nem történt semmi, csak vége lett ennyi. . Elementem, eltüntem, mert ez volt a legjobb, a távolság számunkra lekűzdhetetlen dolog. (Scorpió)

49. szép az álom ha a kedvesemátkarol, miközben álmodom, de ma este rosszulaludtam... miért hagyod ezt?kellesz nekem hogy elnitudjam az életem

50. Szioka küldök egypár olyan smst anetről amit eltudsz küldeni csajoknak. mer nemirsz?mivan veled?pusszancs, mennek mindjárt az smsek. Jo kisfiulegyél!hiányzol!!Hajni

2007. júl. 8. 12:55

Eltűnt és hiányzik



Volt egy ember, ki szeretett,

Ha kellett velem nevetett,

Ha szomorú voltam,vígasztalt,

És ha menni akartam marasztalt.



Velem volt jóba,rosszban,

Tanácsot adott a bajban.

MIkor sírtam hallgatott,

Hozzám mindig hű maradott.



Fáj,hogy a szó már kevés,

Fejemben a tudni nem nyerés,

Akarom,hogy most is itt legyen,

És ha arra kérem továbbra is szeressen.



Visszahívni szeretném,

De azthiszem nemtudom,nem én,

Örökre elástam magam nála,

Így hát elpusztult a szeretet fája.

2007. júl. 8. 12:55

Csak egy szív


Miért versz úgy, te szív, ha Ő közeleg,

s miért arra vágyódsz, kire nem lehet,

csitulj vágyaiddal, ne szeress ennyire,

ne fájjon az érzés, ha tűnik a semmibe.


Miért remegsz, te szív, ha karjával ölel,

miért zokogsz, ha hívod, de Ő nem felel,

eljárt rég az idő, hogy álmokat kergess,

szeme égő tekintetén hamuként elvessz.



Miért hiszed azt, hogy nincs nélküle élet,

s miért érzel bűnt, ha nem vár Rád itélet,

miért marad átok, ha halványul a vétek,

álmoddal miért rejted el a szenvedésed.



Egykori Önmagad, jövőddel feladtad,

a múltat, a jelent, rablánccal takartad,

de most vágysz rá, reggel érte ébredsz,

mert fájó az élet, de tőle lett szebb Néked.

2007. júl. 8. 12:54

Ki vagy Te?


Mindig kérdezem, és kérdezni is fogom,

Míg nem adod meg a pontos válaszod.

Mindig tanítasz, okítasz, vezetsz,

Sokszor Isten akarata ellen serkentesz,

- Én csak a Te érdeked nézem.

- Másként látlak erről a helyről,

- Átvilágítva, teljes valódban.

- Minden pillanatodat a világ

- Viszonylatában látom.

Ötszáz méteres körzetben, ki közelít

Felém, mind leinformálod és súgsz.

Így tudom meg, kivel van dolgom.

Miért vigyázol, így rám? Szeretsz?

- Nekem nincsenek érzelmeim

- Úgy ahogy azt Te gondolod

- Mondjuk úgy, én tanítok és felügyelek

- De soha sem büntetek, inkább segítek

- Soha nem ítélkezem, mert minden tett mögött

- Fellelhető az előzmény, majd a következmény.

- Ezeket én egyben látom, ha kell javítok.

Megmutattad egy pillanatra az egész világot,

Látomásokat küldesz, szép képeket,

Beszélgetsz velem, igazságokat súgsz,

Átengeded látni mások gondolatait

Kérted a napokban ne bízzak meg senkiben

De az angyalokban bízhatom?

- Bennük sem bízhatsz, senkiben itt a Földön.

Ez, hogy lehet? Bennük miért nem bízhatom?

- Mert lezüllött a mennyország.

Isten miért engedte meg?

- Ez próba nekik is, ítéletre várnak.

- Az angyalokat az emberek szolgálatára

- Teremtették a Földön, de Ők ezt elfelejtették.

- Urak, kis Istenek akartak lenni,

- És az emberek lettek a szolgák.

- De ez így természetellenes

- Kifordult a világ, mint a suba a pásztor vállán

- Nem melegít, hanem hűt.

Mondd, hogyan lehet bizalom nélkül élni?

- Sehogyan! Nem is fogsz sokáig.

Előtte áruld el, ki vagy Te.

2007. júl. 8. 12:54

Ma is érzem, a pillanat eleven emlékét,

Amikor vállamon pihent gyengéden,

Súlyos kezed, és magadhoz húzva,

Szinte súgtad fülembe sorsom tényét.

Mutattál távolba, és kérted nézzem

Ezt a hosszú, de mégis belátható távot.

Elém vetítetted a veszélyeket, a viharokat,

A könnyes napokat, a kilátástalanság,

A bizonytalanság, a megalázás érzését.

Mondtad, én figyellek, de nem segíthetek,

Neked egyedül kell végig haladnod

Ez egy nagyon veszélyes, mocskos,

Kövekkel, varangyokkal, kígyókkal

Kirakott út, de ha átjutsz rajta, ott

Várlak, és megláthatod a ragyogófényt.

Sóhajtottunk szinte egyszerre, mikor

Egymás szemébe néztünk, én

Hittem is, nem is, oly távolnak tűnt,

A Te gyengéd pillantásodból kiéreztem

A szót, melyet úgy imádok Tőled hallani.

„ Kedvemért!”- mondtad, és megsimogattad

Az arcomat, hajamat homlokomból

Elsimítottad, és szomorúan elengedted

Vállam, elléptél két métert, és kezed

Emelve intettél, és futni kezdtél, de

Egy enyhe szellőn még üzentél.

Várlak! Várlak! Várlak!

2007. júl. 8. 12:53

Nincs remény


Állok, csak Rád várok,

Mellettem egy varjú károg.

Felrepül, mutatja az utat,

Elmém a múltban kutat.


Megtalálom azt az emléket,

Ami a szívembe ütött mély léket.

Szabadulni tőle már nem tudok,

Csak ameddig kell futok.


De a halál madara jön, követ,

Látom már azt a nagy követ.

A kő amitől a szívem megszakadt,

kötélen lóg, ami lassan leszakad.


Itt van, utol ért a halál,

A ronda, élősködő halálmadár.

Az életem, mint a virág elhervad,

A szám, a hangom örökre lehallgat.

❮❮ ... 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook